Kalėdinės - Naujametinės kelionės 2024-25 m.

Koks geriausias būdas pasitikti Naujuosius metus ir švęsti Kalėdas su artimaisiais? Žinoma, kelionės! Naujametinės kelionės – idealus būdas švęsti gražiausias žiemos šventes, nes:

  • įspūdingiausią ir magiškiausią metų naktį šampaną gurkšnosite ar kitas savo tradicijas puoselėsite ten kur šilta jūra ir maloniai kaitri saulė. 
  • Kursite prisiminimus – švęsdami pažinsite pasaulį, sutiksite naujus žmones, sužinosite kai ką naujo apie skirtingų šalių kultūrą ir tradicijas. 
  • Mėgausitės kokybiškomis atostogomis ir pramogomis artimųjų apsuptyje negaišite laiko maisto gamybai ir namų ruošai. Viešbučiuose viskuo bus pasirūpinta už Jus!

O kur švęsite artėjančias Kalėdas ir Naujuosius? Stebėdami fejerverkus nuo Burj Khalifa bokšto Dubajuje? Mėgaudamiesi smėlio paplūdimiais ir saulės voniomis Maldyvuose? O gal pažindami įvairius gamtos parkus ar ant banglenčių Kanarų salose? Estravel Naujametinės kelionės – Jūsų dėmesiui. Jei pasirinkimo gausoje paklysite – susisiekime, pasikalbėkime: rekomenduosime tinkamiausią kryptį ir viešbutį pagal Jūsų poreikius bei biudžetą. 

Raginame Kalėdines ar Naujametines keliones planuoti kiek įmanoma iš anksto. Paskutinių pigių minučių kelionių šventiniu laikotarpiu įprastai nebūna arba jos būna dar didesnėmis kainomis. Laisvų vietų rasti taip pat gali būti sudėtinga. Geriausias sprendimas – užsakyti kelionę dabar ir mėgautis ramiu švenčių ir kelionių laukimu!

Norite užsakyti kelionę per Naujuosius metus, Kalėdas ar per kitas šventes, Jums ypatingus laikotarpius? Siųskite mums užklausą, skambinkite tel. nr. 85 212 58 05 arba rašykite el. paštu keliones@estravel.lt!

Kelionių idėjos per Naujuosius metus:

Naujametinės kelionės autobusu:

Naujametinės kelionės lėktuvu: