Skrydžiai į Ameriką (JAV)

Geriausi Estravel lėktuvų bilietų pasiūlymai skrydžiams į Jungtines Amerikos Valstijas

Esame sukaupę daugiau kaip 25+ metus patirtį patogiausių skrydžių į JAV planavime ir lėktuvų bilietų pardavimuose, tad keliautojams rekomenduojame tik patikrintus, patogius maršrutus labai geromis kainomis. Norintiems aplankyti JAV, Estravel komanda periodiškai atrenka populiariausias kryptis, į kurias lėktuvų bilietams galioja super geros kainos. Taip pat, turintiems daugiau laiko pažinti JAV, parenkame unikalius lėktuvų bilietus su pilnai suplanuotais maršrutais.  Estravel atrinktus lėktuvų bilietus galite užsakyti:

  • Tiesiogiai internetu 24/7: savarankiškas lėktuvų bilietų pirkimas į konkretų JAV miestą be Estravel kelionių konsultanto pagalbos. 
  • Per Estravel kelionių konsultantą: galioja pilnai suplanuotiems maršrutams po JAV, į kuriuos įtrauktas sustojimas Stambule. Vienos kelionės metu ne tik susipažinsite  su skirtingais JAV miestais, bet ir aplankysite įspūdingą Turkijos miestą – Stambulą. 1 nakvynė Stambule suteikiama nemokamai, todėl tai unikali galimybė praturtinti savo kelionę. Kaip gaunama papildoma nakvynė Stambule ir daugiau Estravel komandos rekomendacijų – blogo įraše.

Ką rekomenduojame pamatyti miestuose, įtrauktuose į skrydžių maršrutus po JAV?

  • Niujorkas: pasauliniai Brodvėjaus šou, ikoniškoji “Times” aikštė,  Laisvės statula, dangoraižių džiunglės su “Empire State” priešakyje. 
  • Majamis: nuostabūs paplūdimiai, Art Deco istorinis rajonas, Ocean Drive pajūrio promenada, Vizcaya muziejus ir sodai, Everglade nacionalinis parkas ir daugiau.
  • Čikaga: aukščiausias pastatas JAV  – Willis bokštas, Millenium parkas ir įspūdinga skulptūra “Debesų vartai”,  Granto parkas, Donaldo Trampo turtuolių apartamentų kolonija, neįprastas statinys vadinamas Karūnos fontanu ir daugiau. 
  • Los Andželas: “Universal Studios” teminis parkas, kalne stovintis Holivudo ženklas, Holivudo bulvaras, pasivaikščiojimas šlovės aleja, Santa Monikos prieplauka ir daugiau. 
  • San Franciskas: Garsusis „The Golden Gate Bridge“ arba „Aukso vartų tiltas“, žvejų prieplauka, Alcatraz sala, Kinijos kvartalas, pagrindinė miesto aikštė – Union square ir daugiau. 

Noritn įsigyti lėktuvų bilietus per Estravel kelionių konsultantą, kviečiame skambinti tel. 85 212 58 05 arba rašyti el. paštu keliones@estravel.lt

Ypatingi skrydžių maršrutai po JAV - užsakymas tik per kelionių konsultantą:

Puikios kainos lėktuvų bilietams į JAV - užsakymas tiesiogiai internetu 24/7: