Labai gera kaina skrydžiams į Madeirą

Estravel komanda kas kartą stengiasi keliautojus nustebinti puikiomis kelionių kainomis. šį kartą kelionių entuziastus, svajojančius ar planuojančius kelionę į Madeirą stebiname puikiomis skrydžių į Madeirą kainomis

Super gera kaina lėktuvų bilietams į Madeirą kovo mėnesiui

Ypatinga akcija 2022 m. rugsėjo-spalio mėn. išvykimams į Madeirą – lėktuvų bilietai tiesioginiu skrydžiu iš Vilniaus – vos nuo 299 €/asm.! Kaina nurodyta jau su įskaičiuotu rankiniu bei registruotu bagažu į abi puses!

Išvykimo data Galima trukmė Lėktuvų bilietų kaina
2022-09-20 7 n. arba 14 n. 299 €
2022-09-27 399 €
2022-10-04 549 €

Kelionių pasiūlymų į Madeirą ieškokite čia – paspaudę nuorodą kelionių paketus į Madeirą galėsite užsakyti internetu. Kaip geriausia, patogiausia ir greičiausia užsakyti keliones į Madeirą ar lėktuvų bilietus į Madeirą? Nieko nelaukiant skambinti Estravel komandai tel. nr.: 85 212 58 05 (darbo dienomis I-V, nuo 08:00 iki 18:00) arba siųsti užklausą el. p.: keliones@estravel.lt.

Kodėl lėktuvų bilietus ir keliones į Madeirą verta užsakyti Estravel kelionių agentūroje? 

Savo klientams visuomet suteikiame ne tik profesionalias konsultacijas ir pagalbą planuojant keliones, bet taip pat dovanojame klientams daugybę papildomų verčių, kurių kitos kelionių agentūros pasiūlyti negali!

 • Didžiausia nauda mūsų klientams – 24/7 pagalba kasdien. Būkite ramūs, kad įvykus nenumatytiems pokyčiams ar prireikus skubios konsultacijos net ir nakties metu – esame visuomet pasiekiami. 
 • Visuomet profesionaliai pakonsultuosime – mums svarbus komfortiškas Jūsų poilsis, kuris pateisintų visus Jūsų lūkesčius. Todėl visuomet rekomenduosime patikrintus viešbučius, kurie labiausiai atitiktų Jūsų poreikius – net jei jie būtų pigesni už tai, ką išsirinkote. 
 • Rekomenduosime vietinius, kelionės kryptyje galiojančius, draudimus nuo COVID. Taip būsite ramūs, kad net ir kelionėje susirgus virusu Jumis ir Jūsų finansais bus pilnai pasirūpinta.
 • Tik perkantiems kelionę mūsų agentūroje – nemokama 30 min. konsultacija su jau kelis mėnesius Madeiroje gyvenančia Estravel vadove Žydre – sužinosite kaip geriausia pažinti Madeirą.
 • Tik mūsų klientams – nuolaidos COVID-19 testams (PGR tipo). Galėsite sutaupyti besiruošiant kelionei ir gauti testo atsakymą su sertifikatu per 24-48 val. arba 5-7 val.! 
 • Nemokami Estravel webinarų įrašai apie Madeirą – kaip pasiruošti kelionei, ką pamatyti, paragauti, keliavimo reikalavimai ir daugiau. Visos rekomendacijos ir patarimai – tik iš asmeninių Estravel komandos patirčių. 

Kodėl verta keliauti į Madeiros salą?

 • Gamtos mylėtojų rojus: kvapą gniaužiantis kraštovaizdis, amžinai žaliuojanti sala, pasipuošusi spalvingais gėlių žiedais ir parkais.
 • Nuostabūs levadų takai, tinkami aktyviam poilsiui bei kvapą gniaužiančios Cabo Girao uolos!
 • Unikalios maudynės natūraliuose lavos baseinuose, jaukiame Porto Moniz miestelyje.
 • Portugališka kultūra ir svetingi vietiniai gyventojai, fado dainos, gurmaniškas Madeiros vynas ir visada šviežios jūros gėrybės.
 • Atvykus nereikia saviizoliacijos jei turite iš anksto atliktą PGR tipo COVID-19 testą, turite imunitetą ar esate paskiepyti.
 • Perkantiems paskutinės minutės keliones – galima nesirūpinti dėl COVID-19 testo, nes Madeiroje jį galima atlikti ir atvykus

 

Šiek tiek žemiau rasite Estravel rekomenduojamus kelionių pasiūlymus į Madeirą ne tik sausio, bet ir vėlyvesniems išvykimams. Spauskite ant patikusio pasiūlymo ir užsakykite kelionę siųsdami užklausą Estravel kelionių konsultantui arba internetu. 

Planuokite keliones į Madeirą fantastiškomis kainomis!