Slidinėjimas 2022 m.: Kur slidinėti šią žiemą?

Daugelis keliautojų neįsivaizduoja žiemos atostogų be slidinėjimo. Jau kovo mėn. ir slidinėjimo sezonas eina į pabaigą, tačiau jei norite dar spėti nuskristi slidinėti į Europos slidinėjimo kurortus – dar turite savaitę kitą laiko. 

Kodėl verta keliauti slidinėti? 

  • Tikra žiema slidinėjimo kurortuose: daug natūralus sniego, saulė, kalnai, apre-ski ir kitos žiemiškos pramogos tiek slidininkams, tiek juos palaikantiems. 
  • Ypatingai patrauklios tiek lėktuvų bilietų, tiek apartamentų/viešbučių kainos ne šventiniais laikotarpiais (po gruodžio švenčių iki pat vasario mėn. mokinių atostogų).
  • Dar yra vietų populiariausiu keliavimo laikotarpiu – per vasario mėn. mokinių atostogas. Tai puiki proga su visa šeima leistis į žiemos nuotykį!

Norinčius slidinėti kviečiame ieškoti lėktuvų bilietų ir užsakyti juos Estravel internetinėje svetainėje. Užsakykite lėktuvų bilietus į populiariausius miestus Italijoje, Šveicarijoje, Prancūzijoje, Norvegijoje ir kituose, šalia kurių – geriausi žiemos kurortai ir slidinėjimo trasos. Jeigu turite klausimų, norite pasikonsultuoti arba, kad lėktuvų bilietus Jums užsakytų Estravel kelionių ekspertai – susisiekite su mumis: 85 212 58 05 arba keliones@estravel.lt

Mėgstantiems, kai kelionės iš anksto suplanuotos

Planuojantys slidinėjimo atostogas Estravel patogiai gali užsakyti ne tik lėktuvų bilietus, bet ir pilnai suplanuotus kelionių paketus į Italiją, Prancūziją ir Austriją.

Kitos naudingos nuorodos planuojantiems slidinėjimo keliones