Slidinėjimas 2022 m.: Kur slidinėti šią žiemą?

Žiema – ilgai laukiamas sezonas tų keliautojų, kurie neįsivaizduoja žiemos atostogų be slidinėjimo. Dar nesuplanavote slidinėjimo atostogų? Estravel komanda atkreipia dėmesį, kad artėjančioms mokinių žiemos atostogoms vasario mėnesį vietų tiesoiginiuose užsakomuosiuose skrydžiuose į Lijoną (Prancūzija) ir Bergamą (Italija) nėbėra. Tačiau vietų į populiarius ne tik Prancūzijos ar Italijos, bet ir Austrijos, Šveicarijos ir kt. kurortus visuomet atrasite reguliariuose reisuose. Tad kur ir kodėl kviečiame slidinėti šią žiemą?

Kodėl verta keliauti slidinėti dabar? 

  • Tikra žiema: daug natūralus sniego, saulė, kalnai, apre-ski ir kitos žiemiškos pramogos tiek slidininkams, tiek juos palaikantiems. 
  • Ypatingai patrauklios tiek lėktuvų bilietų, tiek apartamentų/viešbučių kainos ne šventiniais laikotarpiais (po gruodžio švenčių iki pat vasario mėn. mokinių atostogų).
  • Dar yra vietų populiariausiu keliavimo laikotarpiu – per vasario mėn. mokinių atostogas. Tai puiki proga su visa šeima leistis į žiemos nuotykį!

Atrinkome Jums patrauklius lėktuvų bilietų pasiūlymus skrydžiams (žr. žemiau po tekstu) į populiariausius miestus Italijoje, Šveicarijoje, Prancūzijoje, Norvegijoje ir kituose, šalia kurių – geriausi žiemos kurortai ir slidinėjimo trasos. Visus šiuos lėktuvų bilietus galite užsakyti iš karto internetu. Jeigu turite klausimų, norite pasikonsultuoti arba, kad lėktuvų bilietus Jums užsakytų Estravel kelionių ekspertai – susisiekite su mumis: 85 212 58 05 arba keliones@estravel.lt

Mėgstantiems, kai kelionės iš anksto suplanuotos

Planuojantys slidinėjimo atostogas Estravel patogiai gali užsakyti ne tik lėktuvų bilietus, bet ir pilnai suplanuotus kelionių paketus į Italiją, Prancūziją ir Austriją.

Kitos nNaudingos nuorodos planuojantiems slidinėjimo keliones

Lėktuvų bilietai slidinėjimui šią žiemą:

Pilnai suplanuoti slidinėjimo kelionių paketai: