Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Išankstiniai 2024 m. vasaros kelionių pardavimai

Puikios naujienos – prasideda 2024 m. vasaros kelionių pardavimai – o tai reiškia – geriausios užsakymo sąlygos kelionėms! Kol vieni ieško priežasčių nekeliauti,  kiti ne tik keliauja, bet ir planuoja į priekį, nes žino, kad geriausios kelionių kainos ir daugiausiai laisvų vietų populiariausiuose viešbučiuose yra užsakant iš anksto. Geriausias laikas gauti mažiausią kainą atostogoms 2024 m. vasarą yra dabar. Puikios sąlygos užsakyti kelionę galioja tik iki spalio 31 d. 

MAŽA PRADINĖ ĮMOKA 

Yra daug privalumų užsakant keliones kitiems metams, o pats didžiausias privalumas – pradinė įmoka – 75 €/asm. Likusi suma apmokama ne vėliau nei likus 21 dienai iki kelionės pradžios.

DOVANA: 155  € VERTĖS PASLAUGŲ PAKETAS NEMOKAMAI

Kiekvienam keliautojui užsakančiam kelionę 2024 metų vasarą DOVANOJAMAS net 155  € vertės papildomų naudų ir privalumų paketas:

  • Paslauga „Auksinė galimybė keisti kelionę“ ne vėliau nei likus 21 dienai iki kelionės pradžios. (Pasiūlymo vertė 25 €/asm.)
  • Paslauga „Mažiausios kainos garantija“ nemokamai, kuria pasinaudoti galima ne vėliau nei likus 21 dienai iki kelionės pradžios. Pasiūlymo vertė 50 €/asm.
  • Paslauga „Keleivio vardo keitimas“ – ne vėliau nei likus 14 dienų iki kelionės pradžios. Pasiūlymo vertė 50 €/asm.
  • Nuolaidos pažinimui – 30 € nuolaida ekskursijoms.

PAPILDOMOS PASLAUGOS UŽ YPATINGĄ KAINĄ:

  • Vos už 9 €/asm. priemoką, paslauga „Auksinė Premium galimybė keisti kelionę“. Galimybė keisti kelionę ne vėliau nei 7 d. iki kelionės pradžios.
  • Vos už 9 €/asm. priemoką, paslauga Premium mažiausios kainos garantija“. Galimybė pasinaudoti paslauga ne vėliau nei 7 d. iki kelionės pradžios.
  • Galimybė įsigyti papildomo 5, 10 ir 20 kg bagažą už papildomą mokestį.

KELIONIŲ KRYPTIS 2024 M. VASAROS ATOSTOGOMS:

Norėdami sužinoti kelionių pasiūlymus spauskite ant dominančios krypties pavadinimo žemiau.

Antalija – Alanija (Turkija)

Kreta (Graikija)

Rodas (Graikija)

Korfu (Graikija)

Burgasas (Bulgarija)

Malaga (Ispanija)

Barselona (Ispanija)

Larnaka (Kipras) Naujiena

Madeira (Portugalija)

Algarvė (Portugalija)

Kalabrija (Italija)

Sicilija (Italija)

Enfida (Tunisas)

Tivatas (Juodkalnija)

Tivatas (Kroatija)*

*Atkreipiame dėmesį, kad skrydžiai vykdomi į Tivatą (Juodkalnijoje). Į kelionės kainą jau iskaičiuoti grupiniai pervežimai iš Tivato oro uosto iki pasirinkto viešbučio Kroatijoje. 

Visas šias ir dar daugiau poilsinių kelionių į 2024 metų vasarai puikiomis kainomis galite užsakyti Estravel kelionių centre Siųskite užklausą el. p. keliones@estravel.lt arba skambinkite tel. nr. 85 212 58 05.

Daugiau naudingų Estravel kelionių patarimų: