Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Kur keliauti per mokinių atostogas vasario mėn.?

Žiema dėkinga tiems, kurie planuoja keliones su visa šeima, nes keliauti ilgesnių atostogų žiemą galima net 2 kartus – per didžiąsias Kalėdų ir Naujųjų metų atostogas (džiaugiamės, jei bei vasario mėnesį, kuomet žiemos atostogos vaikams yra dėl valstybinės vasario 16 dienos šventės. Pirmosios žiemos atostogos jau praėjo, o antrosios – nenumaldomai artėja. Kur keliauti per vasario mėn. mokinių atostogas 2023 m.? Estravel komanda paruošė išsamias rekomendacijas ir idėjas visos šeimos kelionėms.

TIESIOGINIAI UŽSAKOMIEJI REISAI IŠ VILNIAUS

EGIPTAS 

Egiptas – nepakeičiama kryptis saulėtoms ir karštoms visos šeimos žiemos atostogoms. Labai patrauklios poilsio kainos ne tik paskutinės minutės kelionėms, bet ir įprastoms atostogoms. Keliautojai visą žiemą tiesioginiais užsakomaisiais reisais iš Vilniaus gali pasiekti 2 populiariausius Egipto kurortus: Hurgadą ir Šarm el Šeichą. 

 • Hurgada – idealus kurortas lėtam paplūdimio poilsiui prie Raudonosios jūros bei pramogoms viešbučiuose.
 • Šarm aš Šeichas – kurortas, kuriame įsikūrę prestižiškiausi viešbučiai. Dažniausiai čia keliauja tie, kurie ieško ir prabangos, ir unikalių nardymo patirčių gražiausiuose koraliniuose rifuose.
 • Marsa Alamas – geri viešbučiai su “viskas įskaičiuota” ir taip pat daug nuostabių koralinių rifų nardymui.

KANARŲ SALOS 

Šeimoms, norinčioms derinti puikų paplūdimio poilsį su pažinimu – rekomenduojame keliauti į Kanarų salą Tenerifę. Vasario mėn. mokinių atostogos šioje saloje tikrai bus praleistos nenuobodžiai. Tenerifėje yra daug nacionalinių parkų, Teidės ugnikalnis, daug kalnuotų vietovių žygiams – tad sala tikrai patiks aktyvaus poilsio mėgėjams ir vaikams, mėgstantiems kuo daugiau laiko praleisti gryname ore. 

Kalbant apie Kanarų salas, verta paminėti, kad galima keliauti ir į Tenerifės sesę – Gran Kanariją (atkreipiame dėmesį, kad skrydžiai į Gran Kanariją – nėra tiesioginiai) – tarsi atskiras nedidelis žemynas. Įvairus kraštovaizdis: vandenyno pakrantės įsilieja į ilgus paplūdimius, paplūdimiai į dideles auksines smėlio kopas, kopos į vulkaninius slėnius su urvais, slėniai į aukštus kalnus ir pan. – tad daug lankytinų vietų gamtoje. Net 360 km smėlio paplūdimių.  Keliaujant su vaikais čia, kaip ir Tenerifėje, bus gausu veiklų gryname ore, paplūdimių atpalaiduojančiam poilsiui.

MADEIRA

Nuo vasario 11 d. grįžta tiesioginiai užsakomieji skrydžiai į Madeirą! Į šią salą galite keliauti visus metus, tačiau žiemos, pavasario sezonas dėl gaivaus pavasariško oro yra pats tinkamiausias norintiems pažinti Madeirą. Amžinojo pavasario sala turistus žavi nuolat žydinčiomis gėlėmis, įdomiosiomis levadų trasomis, smaragdine miškų ir uolų žaluma bei dramatiškomis vandenyno pakrantėmis. Nepakartojama gamta čia nepaliks abejingų, o ypatingai – keliaujančių su vaikais.

Keletas naudingų nuorodų, planuojantiems keliones į Madeirą

AKTYVIOMS ŽIEMIŠKOMS ATOSTOGOMS: PRAMOGOS IR SLIDINĖJIMAS 

Vasario mėn. mokinių atostogos puikus laikas keliauti slidinėti į Austrijos (reguliarus skrydis) ir Italijos Alpių (tiesioginis užsakomasis skrydis) slidinėjimo kurortus. Žiemos metu čia daug natūralaus sniego, maloniai spaudžia šaltukas ir džiugina saulė. Abiejų šalių Alpių kurortai džiugina puikiais kalnais, daugybe įvairaus sudėtingumo slidinėjimo trasų pasirinkimu ir įvairiam biudžetui pritaikytų apartamentų ir abu tikrai tinka šeimos atostogoms su vaikais. 

Austrijos slidinėjimo kurortai garsėja smagiomis apre-ski pramogomis, o Italija džiugina keliautojus daugybe saulėtų dienų net ir žiemą. Beje, daugelyje tiek Austrijos, tiek Italijos Alpių kurortų ski pasai vaikams iki tam tikro amžiaus yra nemokmai – tai tikrai didelis privalumas vykstant į slidinėjimo keliones. 

Tiems, kurie labai pasiilgo tikros žiemos, didelių pusnų, ilgų ir plačių slidinėjimo trasų ir tikrų žiemiškų pramogų kaip iš filmo? Į tikrą žiemos pasaką – Laplandiją Suomijoje! Kalbėti apie Laplandiją galima valandų valandas. Pasaulyje nėra tokios kitos krypties, kur vienoje vietoje rastumėte tiek daug kokybiško sniego ir tiek unikalių, tik žiemai subalansuotų pramogų visai šeimai.

 • Daug sniego, ilgai šviesu ir saulėta. Geriausias laikas keliauti – kovas.Važinėjimas rogėmis elnių kinkiniu Laplandijoje.
 • Slidinėjimo atostogų sezonas – labai ilgas: prasideda lapkričio pabaigoje ir baigiasi balandžio-gegužės mėnesį.
 • Įvairios aktyvios pramogos gryname ore – elnių arba sniego šunų safariai, žygiai sniego batais, plaukimas ledlaužiu ir maudynės jo pramuštoje jūroje, ledo žūklė ir daugiau.
 • Susitikimas su Kalėdų Seneliu ir jo elniais. Unikali pramoga žiemą visiems vaikams ir suaugusiems. Tokį autentiškumą pajusite tik Laplandijoje.
 • Įdomi vietinė šiaurietiška virtuvė: elnienos kotletukai, šiltos mėlynių ar spanguolių sultys, žuvis, uogienės, įspūdingi ledo barai.

IEŠKANTIEMS ORIGINALIŲ ATOSTOGŲ, TEN KUR ŠILTA

Jeigu norite per vasario mėn. atostogauti originaliai, ieškoti vis unikalesnių ir autentiškesnių patirčių nei lėtas paplūdimio ar aktyvus slidinėjimo poilsis – rinkitės unikalius kelionių variantus – kruizus, gurmaniškas patirtis, išskirtines kryptis atostogoms.

JUNGTINIAI ARABŲ EMYRATAI

Jungtiniai Arabų Emyratai – unikali kryptis ieškantiems tikros prabangos – dangoraižių, auksu spindinčių viešbučių, išskirtinai balto smėlio paplūdimių, prabangiausių automobilių, parduotuvių ir pramogų, pramogų parkų visai šeimai. Atostogų su šeima kviečiame į Dubajų arba Abu Dabį – pačius populiariausius ir prabangiausius Emyratus.

 • Kelionė į Dubajų bus nepamirštama, nes Estravel pasirūpins ne tik patogiais skrydžiais, bet ir kokybišku poilsiu 4* “RIU Dubai” viešbutyje. Aukšti kokybės standartai, 24/7 “viskas įskaičiuota”, vandens parkas ir paplūdimys prie pat viešbučio – viskas ko reikia egzotiškoms Jūsų atostogoms.
 • Planuojantiems prabangias atostogas Abu Dabyje,  rekomenduojame visiškai naują, puikioje vietoje – Abu Dabio marinoje – įsikūrusį viešbutį 5* RIXOS Marina Abu DhabiViešbutis duris atvėrė tik 2022 metų žiemą, todėl yra visiškai naujas, o kiekvienas svečias čia jaučiasi tarsi VIP. 

RAUDONOSIOS JŪROS KRUIZAS

Vieno išskirtinio kruizo po Raudonąją jūrą metu aplankykite populiariausią žiemos atostogų kryptį – Egiptą ir tyrinėkite legendomis apie faraonus apipintas šventyklas ir slėnius, UNESCO lobynais turtingą Jordaniją – leiskitės į safarius dykumose tarsi iš kosmoso bei autentiškąją Saudo Arabiją, kur iš arčiau pažvelgsite į arabišką autentiką. Kruizą vainikuos “viskas įskaičiuota” poilsis Hurgadoje.

GURMANIŠKOJI MADEIRA

Į Madeirą galite vykti aktyvių atostogų, kaip minėjome aukščiau, o galite vykti ir gurmaniško poilsio! Gurmaniškų kelionių gerbėjams 2023 m. būtina apsilankyti Madeiroje! Poilsiui rekomenduojame pasirinkti autentišką, mūsų pačių ir mūsų keliautojų itin mylimą viešbutį Socalco Nature Hotel Calheta, kurio restoranas Forbes portale šiemet buvo įvertintas kaip vienas geriausių! Į šį viešbutį rekomenduojame keliauti poras arba šeimas su kūdikiais, mažesniais vaikais. Čia:
 • vietoje auginami prieskoniai, daržovės, auga vynuogių ir bananų plantacijos.
 • vyksta kulinarinės pamokos bei gėrimų degustavimas, kurias veda pats viešbučio idėjos autorius, įkūrėjas ir geriausias salos virtuvės šefas – Octavio Freitas.
 • Keliautojai gali prie įsimintinos viešnagės įtraukti ir gurmanišką vakarienę, kui bus pagaminta iš organiškų šviežiausių produktų.
 • Kambariai – visi su nedidelėmis terasomis po atviru dangumi, o dalis ir su mini virtuvėlėmis.

Kelionės – gyvenimo variklis. Keliones smagiausia ir įdomiausia planuoti bei jas patirti. Keliaukite su šeima, su antrąja puse ar su visu pulku giminaičiu – neabejojame, kad net ir trumpiausia kelionė bus tai, ką visi atsiminsite visą gyvenimą. Net jei ir nerandate šiame straipsnyje savo svajonių atostogų krypties – kreipkitės į Estravel kelionių agentūros komandą ir tikrai atrasime Jums tinkamą kelionės variantą.

Parašykite komentarą

Daugiau naudingų Estravel kelionių patarimų: