Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Kur keliauti per mokinių atostogas vasario mėn.?

Poilsis su šeima prie jūros.Žiema dėkinga tiems, kurie planuoja keliones su visa šeima, nes keliauti ilgesnių atostogų žiemą galima net 2 kartus – per didžiąsias Kalėdų ir Naujųjų metų atostogas bei vasario mėnesį, kuomet žiemos atostogos vaikams yra dėl valstybinės vasario 16 dienos šventės. Pirmosios žiemos atostogos jau praėjo, o antrosios – nenumaldomai artėja. Kur keliauti per vasario mėn. mokinių atostogas? Estravel komanda paruošė išsamias rekomendacijas ir idėjas visos šeimos kelionėms.

TIESIOGINIAI UŽSAKOMIEJI REISAI IŠ VILNIAUS

EGIPTAS 

Egiptas – nepakeičiama kryptis saulėtoms ir karštoms visos šeimos žiemos atostogoms. Labai patrauklios poilsio kainos ne tik paskutinės minutės kelionėms, bet ir įprastoms atostogoms. Keliautojai visą žiemą tiesioginiais užsakomaisiais reisais iš Vilniaus gali pasiekti 3 populiariausius Egipto kurortus: Hurgadą, Šarm el Šeichą bei Marsa Alamą. 

 • Hurgada – idealus kurortas lėtam paplūdimio poilsiui prie Raudonosios jūros bei pramogoms viešbučiuose.
 • Šarm aš Šeichas – kurortas, kuriame įsikūrę prestižiškiausi viešbučiai. Dažniausiai čia keliauja tie, kurie ieško ir prabangos, ir unikalių nardymo patirčių gražiausiuose koraliniuose rifuose.
 • Marsa Alamas – geri viešbučiai su “viskas įskaičiuota” ir taip pat daug nuostabių koralinių rifų nardymui. 

KANARŲ SALOS 

Šeimoms, norinčioms derinti puikų paplūdimio poilsį su pažinimu – rekomenduojame keliauti į Kanarų salą Tenerifę. Vasario mėn. mokinių atostogos šioje saloje tikrai bus praleistos nenuobodžiai. Tenerifėje yra daug nacionalinių parkų, Teidės ugnikalnis, daug kalnuotų vietovių žygiams – tad sala tikrai patiks aktyvaus poilsio mėgėjams ir vaikams, mėgstantiems kuo daugiau laiko praleisti gryname ore. 

 

MADEIRA

Nuo sausio tiesioginiai užsakomieji skrydžiai į Madeirą vėl sugrįžo. Į šią salą galite keliauti visus metus, tačiau žiemos, pavasario sezonas dėl gaivaus pavasariško oro yra pats tinkamiausias norintiems pažinti Madeirą. Amžinojo pavasario sala turistus žavi nuolat žydinčiomis gėlėmis, įdomiosiomis levadų trasomis, smaragdine miškų ir uolų žaluma bei dramatiškomis vandenyno pakrantėmis. Nepakartojama gamta čia nepaliks abejingų, o ypatingai – keliaujančių su vaikais. Plačiau apie tai kodėl verta keliauti į Madeirą, ką joje nuveikti ir kodėl tai nuostabi kryptis mažųjų poilsiui – pasakoja Estravel talentai – Žydrė, kuri praėjusiais metais su vaikais net pusę metų gyveno Madeiroje. 

SLIDINĖJIMO ATOSTOGOMS 

Vasario mėn. mokinių atostogos puikus laikas keliauti slidinėti į Austrijos ir Italijos Alpių slidinėjimo kurortus. Žiemos metu čia daug natūralaus sniego, maloniai spaudžia šaltukas ir džiugina saulė. Abiejų šalių Alpių kurortai džiugina puikiais kalnais, daugybe įvairaus sudėtingumo slidinėjimo trasų pasirinkimu ir įvairiam biudžetui pritaikytų apartamentų ir abu tikrai tinka šeimos atostogoms su vaikais. 

Austrijos slidinėjimo kurortai garsėja smagiomis apre-ski pramogomis, o Italija džiugina keliautojus daugybe saulėtų dienų net ir žiemą. Beje, daugelyje tiek Austrijos, tiek Italijos Alpių kurortų ski pasai vaikams iki tam tikro amžiaus yra nemokmai – tai tikrai didelis privalumas vykstant į slidinėjimo keliones. 

KELIONĖS TIESIOGINIAIS UŽSAKOMAISIAIS SKRYDŽIAIS IŠ VARŠUVOS

Tiesioginiais užsakomaisiais skrydžiais iš Varšuvos galite patogiau (o dažnu atveju net ir pigiau) pasiekti daugiau egzotiškų krypčių, į kurias neturime tiesioginių skrydžių iš Lietuvos. Keliones iš Varšuvos per Velykų atostogas patogu planuoti į tokias kryptis kaip: Omanas, Žaliasis Kyšulys, Meksika, Lanzarotės sala Kanaruose, Maldyvai ir daugiau. Kreipkitės į Estravel komandą, jei norite suplanuoti atostogas iš Varšuvos. 

Kodėl verta keliauti iš Varšuvos?

 • Kol Lietuvoje šalta ir žiema – egzotiškose kryptyse maža lietaus tikimybė ir maloniai kaitri saulė.
 • Patogiais skrydžiais iš Varšuvos žiemą – didesnis egzotiškų krypčių pasirinkimas nei iš Vilniaus.
 • Kelionių kainos patrauklesnės skrendant iš Varšuvos, nei iš Lietuvos.
 • Varšuvą patogu pasiekti iš Lietuvos. Taupantiems laiką: nė valandos netrunkantis tiesioginis skrydis, taupantiems pinigus: kelionė autobusu nuo 25 €.
 • Galite susiplanuoti poilsį taip, kad dar 1 d. prieš ar po kelionės praleistumėte nuostabioje Lenkijos sostinėje – Varšuvoje. 

REGULIARIEJI REISAI IŠ VILNIAUS

Reguliariaisiais skrydžių reisais iš Lietuvos visus metus galite pasiekti labai daug krypčių visame pasaulyje. Populiariausia tokiais skrydžiais keliauti į tolimesnes šalis, tokias kaip: 

 • Maldyvainuostabiausią romantiškų atostogų rojų ne tik suaugusiems, bet ir vaikams. Idiliški balto smėlio paplūdimiai, nardymas žydrame vandenyne – tingioms, lėtoms atostogoms. 
 • Dubajusunikali kryptis ieškantiems tikros prabangos – dangoraižių, auksu spindinčių viešbučių, išskirtinai balto smėlio paplūdimių, prabangiausių automobilių, parduotuvių ir pramogų, pramogų parkų visai šeimai ir daugiau. 
 • Meksikaautentikos gerbėjams, kur  idealu derinti poilsį ir pažinimą. Balčiausio smėlio paplūdimiai, actekų ir majų civilizacijų palikimas, puikiausi viešbučiai ir lygių pasaulyje neturinti meksikiečių virtuvė. 
 • Laplandijaturbūt nėra idealesnės krypties tikros žiemos atostogoms su daug natūralaus sniego ir tiek žiemiškų pramogų: elnių safariai, žygiai sniego batais, sniegomobiliai, Kalėdų Senelio rezidencija ir kt. 
 • JAV norintiems pažinti, pažinti ir dar kartą pažinti. Keliauti po JAV galite nors ir visus metus, ir vis dar atrasite ką naujo čia išvysti. Geriausia rinktis pažintinius maršrutus, kurių metu pamatysite keletą valstijų vienos kelionės metu.
 • Šri Lanka mažąja Indija vadinamoji valstybė, arbatos industrijos ir budizmo istorijos lopšys. Daugybė lankytinų objektų, šventyklos, uolos, miestai, vandenynas ir paplūdimiai. Veiklos pilna visai šeimai. 
 • Seišeliaigražiausi pasaulio paplūdimiai, džiunglės, kalnai. Idealu norintiems egzotiškų ir poilsinių, ir pažintinių atostogų.
 • Zanzibarasprieskonių sala vadinamas Zanzibaras turi įdomią istoriją, plačius ir ilgus balto smėlio paplūdimius ir puikius autentiškus viešbučius. 

Kelionės – gyvenimo variklis. Keliones smagiausia ir įdomiausia planuoti bei jas patirti. Keliaukite su šeima, su antrąja puse ar su visu pulku giminaičiu – neabejojame, kad net ir trumpiausia kelionė bus tai, ką visi atsiminsite visą gyvenimą. Net jei ir nerandate šiame straipsnyje savo svajonių atostogų krypties – kreipkitės į mūsų komandą ir tikrai atrasime Jums tinkamą kelionės variantą.

Parašykite komentarą

Daugiau naudingų Estravel kelionių patarimų: