Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Priminimas: grįžta patogūs skrydžiai į Seišelius!

Puikios žinios tolimų egzotinių kelionų gerbėjams – nuo spalio 30 d., grįžta patogūs skrydžiai į Seišelius! Seišelius per savaitę, su labai patogiomis jungtimis per Stambulo oro uostą (skrendant iš Vilniaus), bus galima pasiekti net 3 kartus per savaitę.

Seišeliai – viena įspūdingiausių atostogų krypčių Indijos vandenyne. Pasak senovės legendos, Dievas pamatė Seišelių salas ir suprato, kaip turi atrodyti rojus! Seišelius renkasi labai prabangaus poilsio gerbėjai, norintys ne tik gulėti paplūdimyje ar prie viešbučio baseino, bet norintys ir pažinti unikalią tropinę gamtą. 

Seišeliuose gausu džiunglių, koralinių rifų, gamtos draustinių.  Seišeliuose taip pat yra ir gražiausiu pasaulyje tituluojamas, ir ko gero, labiausiai fotografuojamas, paplūdimys Anse Source d’Argent. Čia atvykę nesijausite atitrūkę nuo civilizacijos, o kartu mėgausitės tobulomis egzotiškomis atostogomis ir galėsite pasinerti į tropikų grožį.  

Daugiau Estravel kelionių ekspertų rekomendacijų kodėl verta keliauti į Seišelius, lankytinų vietų Seišeliuose rekomendacijų ir patarimų keliautojams rasite ankstesniame mūsų įraše. 

Skrydžių į Vilnius-Seišeliai-Vilnius (su persėdimu Stambule) tvarkaraštis

Žemiau pateikiame skrydžių į Seišelius tvarkaraštį, kuomet keliautojams iš Lietuvos, Vilniaus oro uosto, yra geriausi jungiamųjų skrydžių laikai. Visi skrydžių laikai nurodyti vietiniais laikais, atrinkome tokius skrydžius, kuomet yra geriausi ir patogiausi jungiamieji skrydžiai per Stambulą (t.y. – trumpiausias persėdimo laukimo laikas).

Laikotarpis Maršrutas Savaitės diena Išvykimas
(vietiniu laiku)
Atvykimas (vietiniu laiku) Bendra skrydžių trukmė
Nuo 2023 m spalio 30 d. Vilnius-Stambulas II, V, VII 20:00 00:05 (atvykimas kitą dieną) 12:55
Stambulas-Seišeliai 02:10 (atvykimas kitą dieną) 10:55 (atvykimas kitą dieną)
Seišeliai-Stambulas I, VI 21:15 04:10 (atvykimas kitą dieną) 16:05
Stambulas-Vilnius 09:05 (atvykimas kitą dieną) 11:05 (atvykimas kitą dieną)
Seišeliai-Stambulas III 23:15 06:25 (atvykimas kitą dieną) 13:50
Stambulas-Vilnius 09:05 (atvykimas kitą dieną) 11:05(atvykimas kitą dieną)

Kur Seišeliuose geriausia ilsėtis?

O kokie viešbučiai Seišeliuose yra verčiausi keliautojų dėmesio? Pateikiame Jums keletą rekomendacijų – tai, mūsų vertinimu, yra patys geriausi, puikų kainos-kokybės santykį užtikrinantys viešbučiai Seišeliuose įvairiam biudžetui.

  • Berjaya Beau Vallon Resort & Casino 3*. Įsikūręs ant paties gražiausio paplūdimio vakarinėje salos dalyje. Idealus pasirinkimas, norintiems  ne tik pamatyti, bet ir pajausti Seišelių salos Mahės gyvenimo ritmą.
  • Savoy Seychelles Resort & SPA 5*. Stilinga ir neįpareigojanti viešbučio aplinka, jauki atmosfera puikiai dera prie ryškios tropinės žalumos, o visai šalia mėlyna lagūna. Viešbutis rekomenduojamas prabangiam, lėtam porų poilsiui.
  • Constance Ephelia 5*. Įsikūręs vakarinėje salos dalyje šalia dviejų, gražiausių visoje saloje paplūdimių. Modernus, skoningai įrengtas, svečius kas rytą stebinantis nuostabiu vaizdu į žaliuojančius tropinius miškus ir Indijos vandenyno bangas.

Keliaukite ilsėtis į Seišelių salas ir patirkite atostogas, kurių niekada nepamiršite. Įsitikinkite tuo patys! Norėdami užsakyti lėktuvų bilietus į Seišelius ar pilnai nuo A iki Z suplanuotas Estravel keliones į Seišelius –  kreipkitės į Estravel kelionių konsultantus (užsakyti tik lėktuvų bilietus į Seišelius galite ir internetu, Jums patogiu metu). 

Parašykite komentarą

Jums taip pat gali būti įdomu ir daugiau Estravel naujienų bei kelionių patarimų: