Kruizas po Prancūzijos Polineziją

10 n. kruizas aplankant Taičio, Moorea, Fakarava, Nuku Hiva, Rangiroa, Bora Bora ir Raiatea salas

Atsiprašome
Atsiprašome šis pasiūlymas archyvuotas!

Apie kelionės pasiūlymą

Pasirinkite datą:
2020-04-06 - 2020-04-16 (11 dienų)
Įskaičiuota:
10 n. kruiziniame laive + pusryčiai, pietūs, vakarienės, užkandžiai, nealkoholiniai gerimai + jūrų uostų mokesčiai + pramogos laive
Kaina:
nuo 2429€ vidinėje kajutėje; nuo 4179 € išorinėje kajutėje su balkonu
Laivas:
Oceania Regatta

Kelionės programa

Prancūzijos Polinezija turi viską, ko reikia egzotikos ištroškusiai sielai: kerinčias vulkaninės kilmės salas ir mažyčius koralinius atolus Ramiajame vandenyne. Taitis sužavės įspūdingais kriokliais ir vulkanais, Moorea stebins kitais gamtos lobiais — žaliaviršūniais kalnais, turkio mėlynumo vandenynu ir magiškomis lagūnomis. Fakaravos ir Rangiroa atoluose pasigrožėsite koralais, Nuku Hivoje ir Raiatea salose pažinsite šalies kultūrą ir papročius, o Bora Boroje pasimėgausite tikru dieviškos gamtos lopinėliu žemėje  su minkštutėliu baltu smėliu, palmėmis ir skaidriu vandenynu. Leiskitės į nepamirštamą kruizą po Prancūzijos Polineziją — tai idealus pasirinkimas egzotinėms atostogoms, medaus mėnesio kelionei ar svaiginančiam pabėgimui nuo šaltų orų.

1 diena:

Papetė, Taitis. Registraciją į laivą 13:00 val. Popietę skirkite pramogoms laive arba pažinčiai su Papete, Prancūzijos Polinezijos sostine, įsikūrusia Taičio saloje, iš kurios kitą rytą prasidės kruizinė kelionė. Aštuoneto formą primenanti sala lankytojus užburia savo lagūnomis, kriokliais, tamsaus smėlio paplūdimiais ir dviem ugnikalniais. Nakvynė kruiziniame laive.

 

2 diena:

Papetė, Taitis  Moorea. Išplaukimas 5:00 val.  Atplaukimas į Moorea 8:00 val. Išskirtinio grožio Moorea sala stebina savo gamtos lobiais: kalnais, tropiniais paplūdimiais su turkio mėlynumo vandenynu, vaizdingomis Kuko ir Opunohu įlankomis. Aplankykite Belvedere apžvalgos punktą, kuriame atsiveria nuostabus kalnų, laukų ir salos įlankų peizažas. Išplaukimas 16:00 val.

3 diena:

Fakarava. Atplaukimas 8:00 val. Fakarava — tai UNESCO saugomas koralinis atolas, glaudžiantis daugybę įvairiausių retų rūšių paukščių, augalų ir vėžiagyvių. Ši salelė garsėja savo dieviško grožio paplūdimiais ir povandeninias rausvais koralais. Leiskitės į nardymo nuotykį ir pamatykite visa tai savo akimis. Išplaukimas 18:00 val.

4 diena:

Diena Ramiajame vandenyne. Laisvas laikas pramogoms ir poilsiui laive.

5 diena:

Nuku Hiva. Atplaukimas 8:00 val. Leiskitės į pažintinius turus arba savarankiškai tyrinėkite salą. Nuku Hiva yra viena labiausiai nuo nuo Pietų Amerikos ir Australijos žemynų nutolusi sala, turinti iškirtinę kultūrą: savą kalbą, religiją ir menus. Aplankykite paslaptingas senovės šventyklas, esančias vešliuose salos slėniuose ir kalnuose. Paragaukite tradiciniu būdu ruošiamo maisto: ant ugnikalnio akmenų keptos žuvies ar šviežių jūros gėrybių. Išplaukimas 18:00 val.

6 diena:

Diena Ramiajame vandenyne. Laisvas laikas pramogoms ir poilsiui laive.

7 diena:

Rangiroa. Atplaukimas 8:00 val. Leiskitės į pažintį su Rangiroa atolu, kuris garsėja juodaisiais perlais. Paplaukiokite tradicine Polinezijos valtimi — kanoja, užsiimkite paviršiniu nardymu ar mėgaukitės romantiškais pasivaikščiojimais po ramius kaimelius saloje. Išplaukimas 17:00 val.

8 diena:

Bora Bora. Atplaukimas 13:00 val. Bora Bora — tikras gamtos rojus žemėje. Šioje saloje pamatysite kerinčio grožio lagūną ir jos gyvūniją. Mistinis Motu Tapu, Otemanų kalnas, ryklių ir rajų lagūnos safaris — tai keletas idėjų, ką galima nuveikti Bora Bora saloje. Aplankykite Juodųjų perlų ūkį, kuriame turėsite išskirtinę progą ne tik pamatyti, kaip ištraukiamos austrės ir jose susikaupę prabangūs juodieji perlai, bet ir patys „sužvejoti“ savąjį perlą. Lagūnariume (natūraliame akvariume) grožėkitės įspūdingu povandeniniu pasauliu, o tie, kam netrūks drąsos, galės patys šerti ryklius, rajas, vėžlius ar nardyti kartu su jais.

9 diena:

Bora Bora. Išplaukimas 19:00 val.

10 diena:

Raiatea. Atplaukimas 8:00 val. Raiatea — pirmoji apgyvendinta Polinezijos sala, praminta Dievo lopšiu. Net ir šiomis dienomis Havajų, Naujosios Zelandijos ir Kuko salų bendruomenės vis dar susitinka šioje piligrimystės vietoje, kurią laiko savo sakralinės kultūros namais. Aplankykite Taputapuatea marae įspūdingą akmeninę aikštelę — centrinę senovės Polinezijos šventovę, užkopkite į legendomis apipintą Temehani kalną, kuris garsėja nuostabaus grožio Tiare Apetahi baltomis gėlėmis, augančiomis tik šioje teritorijoje ir niekur kitur pasaulyje. Išplaukimas 17:00 val.

11 diena:

Papetė, Taitis. Atplaukimas 8:00 val.

 • Profesionali Estravel ekspertų konsultacija bei pagalba kelionės metu;
 • jūrų uostų mokesčiai;
 • 10 n. kruiziniame laive pasirinktos kategorijos kajutėje;
 • maitinimas: pusryčiai, pietūs, vakarienės, užkandžiai, gaivieji gėrimai;
 • Gala vakarienės su specialiu šventiniu meniu;
 • Gourmet maisto degustaciniai renginiai;
 • pramoginė programa: koncertai, miuziklai, žaidimai, karaokė, naktinis klubas;
 • sporto klubas;
 • baseinas su gultais ir skėčiais;
 • nemokamas Wi-Fi internetas laive;
 • pasirinktiniai vienai kajutei: lengvi alkoholiniai gėrimai arba 300 USD kreditas laive, arba viena iš 3 ekskursijų.
 • Rekomenduojame apsidrausti kelionės ir sveikatos draudimu;*
 • skrydžiai: Vilnius – Papetė, Papetė – Vilnius (nuo 2000 EUR/asm.);
 • pervežimai: oro uostas – kruizinių laivų uostas – oro uostas (nuo 60 EUR/asm.);
 • 1 n. 5* viešbutyje Papetėje nuo 200 EUR už dvivietį kambarį (rekomenduojame į kruizo išplaukimo uostą atvykti 1n. anksčiau);
 • arbatpinigiai laivo personalui – 16 USD/asm. už dieną;
 • alkoholinių gėrimų paketas;
 • ekskursijos;
 • asmeninės išlaidos.

*Dėl palankiausio pasiūlymo teirautis kelionių konsultanto.

Ar reikalinga viza keliaujant į Prancūzijos Polineziją?

Europos Sąjungos piliečiams, keliaujantiems į Prancūzijos Polineziją trumpalaikiam buvimui vizos nereikia.

Kokie dokumentai reikalingi keliaujant į Prancūzijos Polineziją?

Kelionei į Prancūzijos Polineziją būtinas Lietuvos Respublikos piliečio pasas, kuris galiotų ne trumpiau kaip 6 mėnesius po grįžimo iš kelionės. Daugiau informacijos apie dokumentus reikalingus keliaujant į Prancūzijos Polineziją rasite oficialiame URM puslapyje čia.

Ar rekomenduojate keliaujant į Prancūzijos Polineziją užsakyti kelionių ir sveikatos draudimą?

Taip, prieš kruizą po Prancūzijos Polineziją rekomenduojame pasirūpinti kelionių ir sveikatos draudimu. Dėl palankiausio draudimo pasiūlymo kreipkitės į Estravel kelionių konsultantą.

Kokie skiepai privalomi keliaujant į Prancūzijos Polineziją?

Keliaujant į Prancūzijos Polineziją privalomų skiepų nėra, tačiau yra keletas rekomenduojamų. Visą rekomenduojamų skiepų sąrašą rasite paspaudę čia.

Kokia valiuta šalyje?  

Prancūzijos Polinezijos valiuta yra CFP frankas (XPF). CFP franko ir euro valiutos kursą galite sužinoti čia. Estravel kelionių ekspertai rekomenduoja turėti šiek tiek grynų pinigų smulkioms išlaidoms. Grynųjų pinigų gali prireikti atsiskaitant už prekes vietiniuose turgeliuose ar mažose krautuvėlėse.

Ką verta aplankyti Prancūzijos Polinezijos salose?

Atostogaudami Prancūzijos Polinezijoje aplankysite septynias gražiausias salas ir atolus. Taityje verta panardyti tarp koralinių rifų, aplankyti Taravao tarpeklį, Marae Arahurahu paminklą, Vaipahi krioklį, sostinę Papetę, Fautaua slėnį ir Maui paplūdimį. Moorea saloje aplankykite Kuko ir Opunohu įlankas, ananasų laukus, Marae paminklus, Belvedere apžvalgos aikštelę ir Tiki teatrą. Fakaravos atole aplankykite Tetamanu bažnyčią, panardykite šalia koralų ir pasigrožėkite nuostabiais paplūdimiais. Nuku Hiva saloje aplankykite Hatiheu archeologinį paminklą, Taipivai krioklį bei nuostabią Taioha įlanką. Rangiroa sala — puiki vieta išbandyti įvairias vandens pramogas, stebėti delfinus ar mėgautis ramiais pasivaikščiojimais palmių apsuptyje. Bora Boroje aplankykite mistinį Motu Tapu, Otemanu kalną, Juodųjų perlų ūkį, lagūnariumą, kuriame galėsite grožėtis nepaprastu povandeniniu pasauliu. Raiatea saloje aplankykite Taputapuatea marae senovinę šventovę, Temehani kalną, pasigrožėkite žydrąja lagūna.

Kokias aktyvias pramogas rekomenduojate išbandyti Prancūzijos Polinezijos salose?

Leiskitės į safarį keturiais ratais varomais džipais, plaukite laivu stebėti banginių, panardykite su rajomis, rykliais ir atskleiskite Ramiojo vandenyno jūrų gelmių paslaptis, surenkite tradicinį pikniką smėlėtame paplūdimyje, šerkite ryklius, rajas, vėžlius bei pasinerkite po vandeniu kartu su jais, išbandykite vandens dviračius, tradicinius Polinezijos laivelius – kanojas, submarinus.

Koks klimatas Prancūzijos Polinezijos salose?

Prancūzijos Polinezijos saloje klimatas tropinis – šiltas ir drėgnas. Vidutinė temperatūra 26 laipsniai. Nuo lapkričio iki balandžio orai šiltesni ir drėgnesni, o gegužės – spalio mėnesiais vyrauja sausasis periodas.

Kokioje laiko juostoje yra Prancūzijos Polinezijos salos?

Kruizo metu aplankomose Prancūzijos Polinezijos salose laiko juosta UTC – 10, nuo lietuviško laiko skiriasi 11 valandų (į priekį).

Kodėl verta keliauti kruizu po Prancūzijos Polineziją?

Plaukdami kruizu naktimis Jūs ilsitės ar pramogaujate baruose ir klubuose, kol kruizinis laivas plaukia iš vieno uosto į kitą, o dienomis lankote gražiausias vietas. Plaukiant šiuo kruiziniu laivu, poilsiautojas turi išskirtinę galimybę aplankyti daug Prancūzijos Polinezijos salų per trumpą laiką, nekeisdamas lėktuvų, viešbučių – jis viską turi laive, belieka tik mėgautis nepamirštamomis atostogomis.

Ką rekomenduojate paragauti atostogaujant Prancūzijos Polinezijos salose?

Polinezijos virtuvė garsėja jūros gėrybių patiekalais. Čia gaminami geriausi tuno, Mahi Mahi – delfino, kardžuvės ar Tazardo mėsos kepsniai. Paragaukite burnoje tirpstančio karpačio, tartaro, sašimi ar suši, patiekiamų su vanilės padažu. Estravel ekspertai rekomenduoja paragauti garsiosios Raw žuvies su kokosų pienu, ma’a Tahiti tradicinio polinezietiško patiekalo, gaminamo požeminėje keptuvėje po karštais akmenimis, Fafaru žuvies patiekalo, o desertui – trintų bananų ir moliūgo.

Ką parvežti lauktuvių iš atostogų Prancūzijos Polinezijos salose?

Geriausiu suvenyru iš Bora Boros, Taičio ar Moorea salų bus nepamirštami prisiminimai ir įspūdingos nuotraukos. Namiškiams parveškite Monoi aliejaus ar muilo, vanilės ankščių ar spalvingų Tahitian Pareo ar Tifaifai skarų. Prabangesnės dovanos galėtų būti perlų vėriniai ar vietinių amatininkų medienos dirbiniai.

„Oceania Regatta“ — 2019 metais atnaujintas laivas, spindintis elegancija ir prabanga. Kiekvieno poilsiautojo čia laukia išskirtinis dėmesys. Erdvios ir prabangios kajutės, kurių dauguma turi privačias terasas, aukščiausios klasės restoranai, tiekiantys aukščiausios klasės maistą, poilsio zonos, barai, SPA malonumai — kruiziniame laive rasite viską, ko reikia komfortiškoms atostogoms.

„Oceania Regatta“ kajučių interjerą puošia neo-klasikiniai baldai ir originalūs meno kūriniai. Mėgaukitės privačiu poilsiu jaukioje kajutėje su nemokamu bevieliu internetu. Oceania kruizų išskirtinumas  — Prestige Tranquility čiužiniai su 7 atraminėmis zonomis užtikrins maksimalų komfortą miego metu. Laivo nuotraukų galeriją žiūrėkite čia. 

Kruizo metu leiskitės į kulinarinę naujų skonių kelionę keturiuose laivo restoranuose, kuriems vadovauja legendinis prancūzų ir amerikiečių virtuvės šefas Jacques Pépin. Galėsite rinktis iš keturių kruizinio laivo restoranų: „Grand Dining Room“, „Polo Grill“, „Toscana“ ir jaukioje „Terrace Café“ kavinėje. Šalia baseino esančiame „Waves Grill“ galėsite mėgautis kava, popietės užkandžiais, salotomis ir nuostabiais vaizdais į vandenyną. Kruizinio laivo restoranuose vyrauja jauki ir neįpareigojanti atmosfera. Restorano meniu pritaikytas kiekvienam skoniui, yra atskiras veganiškas meniu.

Kruiziniame laive — išskirtinis dėmesys prabangiam Jūsų poilsiui ir sveikatai. Energijos pasikraukite sporto klube, kur galėsite dalyvauti jogos, pilateso užsiėmimuose, aerobikoje ar grupinėse treniruotėse. Atsigaivinkite šviežių sulčių ir vaisių kokteilių bare. Atsipalaiduokite sūkurinėse voniose, saunoje ar garinėje pirtyje. Kruizo po Prancūzijos Polineziją metu pasilepinkite masažais ir sveikatinimosi procedūromis SPA centre. Norintiems ramybės patiks kruiziniame laive esanti biblioteka, kurioje — populiariausių knygų kolekcija anglų kalba.

Kruizo po Prancūzijos Polineziją metu nuobodžiauti tikrai neteks! Poilsiautojų pamėgtoje pramoginėje vakaro programoje laukia muzikiniai pasirodymai, šokiai, džiazo vakarai, styginių kvarteto, orkestro koncertai. Kruizo metu galėsite leistis į naujų skonių pažintį šampano, vyno ar škotiško viskio degustacijose. Azarto mėgėjai galės apsilankyti Monte Karlo stiliaus kazino.

Kruizu vienu metu plaukti gali iki 684 keliautojų. Laivo komandą sudaro 400 žmonės. Laivo ilgis – 180 m.

Užsakykite kelionę jau dabar!
Informacija
 • +370 5 212 58 05
 • Susisiekti
 • Solveiga Guščinaitė
  Kelionių konsultantas