Kruizas: Norvegijos fiordai

Keliaukite įspūdingu kruizu „ Norvegijos fiordai“ su „MSC Cruises" laivu ir pamatykite gražiausius Norvegijos fiordus

Apie kelionės pasiūlymą

Pasirinkite datą:
Įskaičiuota:
7n. laive + jūrų uostų mokesčiai + pilnas maitinimas + pramogos laive
Kaina:
nuo 739€ asm. keliaujant dviese, nuo 539 € asm. keliaujant dviems suaugusiems ir vaikui, nuo 439 € asm. keliaujant dviems suaugusiems ir dviems vaikams
Laivas:
„MSC Meraviglia“

Kelionės programa

Kruizas „Norvegijos fiordai“ skirtas noritiems atrasti nepaprastą šiaurietišką Europos regiono grožį. Tai puikus būdas per 7 n. aplankyti net dviejų šalių, Norvegijos ir Vokietijos, įdomiausius uostus. Kelionės metu aplankysite Geirangerio fiordo krantuose įsikūrusį jaukų Helesilto miestelį. Pasivaikščiosite po pasakiška atmosfera pulsuojantį Alesundo miestą, pilną pastatų su daugybe bokštelių. Kruizo metu pamatysite tankaus miško kalnuose įsikūrusį Flam kaimelį. Laukinis kraštovaizdis, upeliai, tarpekliai, svaiginantys kriokliai sužavės kiekvieną.Taip pat pasivaikščiosite nuostabiomis upių pakrantėmis Vokietijoje, Kylio mieste. Nepamirštamos kruizinės  kelionės po Norvegijos fiordus metu, mėgausitės ne tik įspūdingu maršrutu, bet ir kruizinio laivo „MSC Meraviglia“*  pramogomis. Kruizas „Norvegijos fiordai“– tai puikus būdas išvysti upių ir ledynų suformuotus nuostabaus grožio slėnius, kurių čia  yra daugiau nei bet kurioje kitoje pasaulio vietoje.

*Pastaba: 2021 m. kruizas  vykdomas kitu laivu – “MSC Virtuosa.

 

1 diena:

Kopenhaga, Danija. Registracija į laivą. Išplaukimas 18:00.

 

2 diena:

Diena jūroje.

Poilsis ir pramogos laive. Stebėkite įspūdingus live pramoginius šou, tokius  kaip „VIAGGIO“ ir „SONOR“, kurių metu išvysite neįtikėtinų akrobatinių triukų, spalvingus kostiumus bei makiažą, neįprastus šou elementus.

3 diena:

Helesiltas/Geirangeris, Norvegija. 7:00 atplaukimas. 19:00 išplaukimas.

Helesiltas – jaukus, mažas miestelis įsikūręs Geirangerio fiordo krantuose. Šis fiordas yra įtrauktas į UNESCO sąrašą dėl savo užburiančio grožio. Miestelyje aplankykite dvi apžvalgos aikšteles, nuo kurių  atsiveria įspūdingas vaizdas į slėnį. Jeigu mėgstate pasivaikščioti, leiskitės į Geirangerio fiordo pietinės pakrantės kelią „Homlongą“. Ten rasite jaukų barą, kuriame parduodami puikūs, šviežiai pagaminti užkandžiai. Rekomenduojame ekskursiją – pasiplaukiojimą valtimi Geirangerio fiordu, kurios metu išvysite kriokliais puošiamą  kraštovaizdį. 

4 diena:

Alesundas, Norvegija. 7:00 atplaukimas. 16:00 išplaukimas.

XX a. pradžioje atstatytame Alesundo mieste gatvės pilnos pastatų su daugybe bokštelių, kurie priverčia pasijusti tarytum pasakoje. Kad išvystumėte visą grožį užlipkite į Akslos kalną nuo kurio atsiveria kvapą gniaužiantis vaizdas į miesto apylinkes. Norėdami iš arčiau pažvelgti į tradicinę Norvegijos architektūrą, turėtumėte nuvykti į Godoy salą, kur galite aplankyti vaizdingą Alnės žvejų kaimelį. Jis įsikūręs netoli paplūdimio, kuriame rasite vietinių amatininkų dirbinių  ir nedidelių kavinių. Rekomenduojame ekskursiją po Alesundo miestą, kur galėsite aplankyti muziejų po atviru dangumi. Prieš grįždami į uostą, pasigrožėsite didžiausia mieste Alesundo bažnyčia, pastatyta iš betono ir norvegiško marmuro.

5 diena:

Flam, Norvegija. 7:00 atplaukimas. 18:00 išplaukimas.

Flam – viena labiausiai lankomų vietovių Norvegijoje dėl nuostabaus laukinio kraštovaizdžio, kurį sudaro upeliai, formuojantys tarpeklius, krentantys kriokliai ir tankūs miškai, kurie, atrodo, siekia net dangų. Rekomenduojame eksursiją, kurios metu net tik pamatysite krioklius, bet ir apsilankysite  „Stebuklingosiose Baltosiose olose“ (The Magical White Caves). Šios uolos ypatingos tuo, kad jų vidus apšviestas specialiais spalvotais prožektoriais, kurie įvairiausiomis spalvomis nušviečia uolos vidų.

6 diena:

Diena jūroje.

Poilsis ir  pramogos laive. Nuostabiuose laivo restoranuose paragaukite azijietiškos virtuvės patiekalų, jūros gėrybių, išbandykite  moderniausią „Technogym“ sporto įrangą „MSC Gym“ sporto salėje. Apsilankykite viename iš trijų spalvingų kruizinio laivo  „MSC Meraviglia“ barų.

7 diena:

Kylis, Vokietija. 9:00 atplaukimas. 19:00 išplaukimas.

Vokietijos miestas Kylis, garsėjantis ilgaamže istorija. Mieste galite aplankyti daugybę muziejų. Vieni populiariausių – Miesto ir laivininkystės muziejus, kuris padės susipažinti su Kylio istorija bei  Medicinos ir farmacijos muziejus leisiantis nusikelti laiku į praeitį, susipažinti su senovės medicina. Jeigu norite daugiau sužinoti apie garsiąją XX a. pradžios miesto rotušę, didingąjį Kylio fiordą ir kanalą – rekomenduojame ekskursiją po Kylio miestą.

 

8 diena:

8 diena: Kopenhaga, Danija. 08:00 atplaukimas, išsiregistravimas iš laivo.

 

 

 • Profesionalios Estravel ekspertų konsultacijos ir pagalba kelionės metu;
 • jūrų uostų mokesčiai;
 • 7 n. kruiziniame laive pasirinktos kategorijos kajutėje;
 • pilnas maitinimas: pusryčiai, pietūs, vakarienės ir užkandžiai;
 • pramoginė programa: koncertai, miuziklai, žaidimai, karaokė, naktinis klubas;
 • atviras ir uždaras baseinas su gultais ir skėčiais;
 • sporto klubas.
 • Rekomenduojame apsidrausti kelionės ir sveikatos draudimu*;
 • skrydžiai: Vilnius – Kopenhaga, Kopenhaga– Vilnius;
 • pervežimai: oro uostas – jūrų uostas – oro uostas;
 • arbatpinigiai kruizinio laivo personalui (~9 € dienai);
 • gaivieji ir alkoholiniai gėrimai kruizo metu;
 • ekskursijos**;
 • asmeninės išlaidos

* Visuomet rekomenduojame apsidrausti kelionės ir sveikatos draudimu. Dėl palankiausio pasiūlymo teiraukitės kelionių konsultanto arba užsisakykite sveikatos draudimą internetu.

** Kruizo metu galite užsakyti daugiau kaip 50 skirtingų ekskursijų. Užsakyti ekskursijas galite Estravel kelionių centre.

Ar keliaujant į šią kelionę reikalinga viza? Kokie dokumentai būtini leidžiantis į šią kruizinę kelionę?

Ne, keliaujant į šį kruizą po Norvegijos fiordus, Daniją ir Vokietiją Lietuvos piliečiams vizos nereikia.

Kokie dokumentai reikalingi leidžiantis į kruizinę kelionę?

Su savimi  reikia turėti Lietuvos Respublikos piliečio pasą (pasas po grįžimo iš kelionės turėtų galioti ne mažiau kaip 6 mėnesius) arba asmens tapatybės kortelę. Daugiau informacijos apie kelionei reikalingus dokumentus sužinosite oficialiame URM puslapyje, paspaudę Jus dominančios šalies pavadinimą: Norvegija, Danija, Vokietija.

Ar rekomenduojate apsidrausti kelionės ir sveikatos draudimu?

Taip, keliaujant į šią kruizinę kelionę rekomenduojame pasirūpinti kelionių ir sveikatos draudimu. Dėl palankiausio draudimo pasiūlymo kreipkitės į Estravel kelionių konsultantą.

Ar yra privalomų skiepų, keliaujant kruizu po Norvegijos fiordus?

Privalomų skiepų keliautojams nėra, tačiau yra keletas rekomenduojamų. Jų sąrašą rasite paspaudę ant dominančios šalies pavadinimo: Norvegija, Danija, Vokietija.

Kokia valiuta yra Norvegijoje, Danijoje, Vokietijoje?

Norvegijos valiuta – Norvegijos krona, Danijoje – Danijos krona, Vokietijoje – eurai. Laive galima atsiskaityti kreditine kortele, bet rekomenduojame išsikeisti grynųjų. Tikslesnį šių valiutų kursą sužinosite paspaudę Jus dominančios šalies pavadinimą: Norvegija, Danija.

Kodėl verta keliauti kruizu?

Vienas iš didžiausiu privalumų keliaujant kruizu – laiko taupymas. Plaukiant kruiziniu laivu, poilsiautojas turi išskirtinę galimybę aplankyti daug šalių per trumpą laiką, nekeisdamas lėktuvų ir viešbučių, todėl sutaupoma daug laiko ir pinigų. Kol Jūs ilsitės ar pramogaujate prabangiame „kurorte ant vandens“, kruizinis laivas plaukia iš vieno uosto į kitą, o dienomis lankote gražiausias vietas.

Kas įskaičiuota į kruizo kainą?

Į kruizo po Norvegijos fiordus, Daniją ir Vokietiją kainą įskaičiuotos 7 n. kruiziniame laive pasirinktos kategorijos kajutėje, jūrų uostų ir miestų mokesčiai, pilnas maitinimas ir gėrimai: pusryčiai, pietūs, vakarienės ir užkandžiai (gaivieji ir alkoholiniai gėrimai kruizo metu už papildomą mokestį), pramoginė veikla ir sporto klubas, atviras ir vidaus baseinas su gultais ir skėčiais.

Kodėl verta kruizą rezervuoti iš anksto?

Geriausios kainos pasiūlymai į kruizines keliones visuomet išparduodami greičiausiai, o artėjant kelionės datai kruizinės kelionės kainos brangsta. Norintys išvysti vienus gražiausių šiaurės fiordų, traukia iš viso pasaulio. Rekomenduojame pasirūpinti savo vieta šiame kruize iš anksto, nes vietų skaičius keleiviams ribotas.

Ar yra kitų kelionės datų?

Šis kruizas yra unikaliu maršrutu vykdomas gegužės, birželio, liepos ir rugpjūčio mėnesį, turintis tik po du išplaukimus per mėnesį, todėl praleidus progą gali tekti laukti kitų metų.

Kodėl verta kruizą rezervuoti iš anksto?

Geriausi  kruizų pasiūlymai  išperkami greičiausiai, todėl  verta bilietus rezervuoti ir atostogas planuoti iš anksto. Primename, kad kruizas „Norvegijos fiordai“  turi tik kelias išplaukimo datas per mėnesį.

Ką veikti laive kol šis plaukia?

Kruiziniai laivai – lyg moderniausi miestai ant vandens, galintys patenkinti pačių išradingiausių poreikius. Kiekvieną dieną pažintis su skirtingais pasaulio kampeliais, vakarienė puikiuose laivo restoranuose,kuriuose galėsit paragauti Viduržemio jūros patiekalų, Azijos virtuvės, jūros maisto arba valgyti amerikietiško stiliaus kepsnių restorane.  SPA malonumai, sportinės veiklos galimybės, gyva muzika, karaoke baras, baseinai, vienas įspūdingiausių vandens parkų jūroje , barai, klubai ir daugybė kitų laisvalaikio leidimo būdų. 

Ar patogu plaukti kruizu su vaikais?

Kruizinių laivų kompanijos gali pasiūlyti gausybę paslaugų ir vaikams ir visai šeimai:  žaidimų aikštelės, vandens parkas, boulingas, žaidimų kambariai, virtualios realybės lenktynės. Tėvai patys renkasi, ar leisti laiką kartu su atžalomis, ar palikus vaikus profesionalioje priežiūroje pusdienį skirti sau.

„MSC Meraviglia“*

„MSC Meraviglia – 2017 m. pastatytas „MSC Cruises“ kruizinės  kompanijos laivas. „MSC Meraviglia“ pilnas įvairiausių pramogų, kurios garantuos vieną įsimintiniausių kelionių jūroje. Laive galėsite džiaugtis restoranų gausa su skirtingomis pasaulio  virtuvėmis ir užburiančiu vaizdu į jūrą, atsipalaiduoti poilsio zonoje bei papramogauti viename įspūdingiausių vandens parkų „Polar Aquapark“. Laivo nuotraukų galeriją galite žiūrėti čia.

Į kulinarines keliones leiskitės laivo restoranuose, tokiuose kaip „Kaito Teppanyaki Restaurant & Sushi Bar“, kur  jaukioje aplinkoje galėsite skanauti autentiškų Azijos virtuvės patiekalų paruoštų naudojant tik šviežiausius ir aukščiausios kokybės ingredientus. Norintiems pasimėgauti išskirtiniu jūros gėrybių skoniu rekomenduojame apsilankyti  „Ocean Cay“ restorane, kurio meniu galėsite rinktis patiekalus iš tokių ingridientų kaip: jūros ešerys, Bostono omaras, krabai, austrės, tigrinės krevetės ir daug kitų, o šalia jų pasimėgauti vienu iš siūlomų vynų. Tėveliai su vaikais gali pasmaližiauti „Jean-Philippe Maury Chocolaterie“ šokoladiniais šedevrais.

Smagiai praleisti laiką su draugų kompanija  galite „Edge Cocktail“ bare, kuriame visą parą  mėgaukitės gaivinančiais kokteiliais arba šokite stilingame „Attic Club“ klube. 

Mažieji keliautojai gali smagiai leisti laiką  technologijų apsuptyje „TV Studio & Bar“, kuriame galima žaisti įvairius žaidimus, dalyvauti viktorinose, talentų konkursuose ar klausytis gyvos muzikos. Taip pat tiek mažieji, tiek suaugę keliautojai galės pasivaržyti žaisdami  boulingą arba aplankyti neišdildomų įspūdžių paliksiantį „Polar Aquapark“ vandens parką. 

Laive „MSC Meraviglia“ įrengtas prabangus „MSC Aurea Spa“ už papildomą mokestį siūlantis atpalaiduojančias ir grožio procedūras, padėsiančias atgaivinti sielą ir kūną: garinė sauna, pirtis, tradicinis balietiškas masažas, plaukų salono paslaugos.

Aktyvų poilsį mėgstantiems siūlome aplankyti moderniausia „Technogym“ sporto įranga aprūpintą „MSC Gym“ sporto salę.

Kiekvieną vakarą už papildomą mokestį  „MSC Meraviglia“ svečiai turi unikalią galimybę pamatyti du originalius pasirodymus „VIAGGIO“ ir „SONOR“. Kiekvienas jų turi unikalią koncepciją, siužetą. Išvysite spalvingus kostiumus ir makiažą, akrobatinius triukus, pajusite gyvą atmosferą, intriguojančius bei  neįprastus šou elementus, perteikiamas aktorių emocijas ir užburiančius šokius. 

Techniniai laivo duomenys: įgulos skaičius: 1536. Denių skaičius: 19. Talpinamų keleivių skaičius: 4475. Ilgis: 315 m.  Maksimalus greitis: 23 mazgai.

*Pastaba: 2021 m. kruizas  vykdomas kitu laivu – “MSC Virtuosa“.

Užsakykite kelionę jau dabar!
Informacija
 • +370 5 212 58 05
 • Susisiekti
 • Dalia Bažanovienė
  Kelionių konsultantas

Jums taip pat gali patikti