Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Kodėl verta dovanoti ir į kokias paslaugas galima iškeisti Estravel dovanų kuponą?

Šiemet rasti apgalvotą, reikalingą ir vertingą dovaną – kaip niekad sudėtinga. Pastarieji metai ir karantinas mums tik dar kartą įrodė, kad svarbiausia – ne daiktai, o turiningas laikas kartu su artimiausiais žmonėmis: giminaičiais, draugais, kolegomis. 

Estravel komanda paruošė dovaną visiems Jūsų draugams – Estravel dovanų kuponą. Visą parą dovanų kuponą galite nupirkti greitai ir patogiai internetu.

Kokie Estravel dovanų kupono privalumai perkant internetu?

 • Galimos dovanų kupono vertės – 50, 100, 150, 200, 300 ir 500 €.
 • Galite pirkti vienos vertės dovanų kuponą, pasirinktam vienetų skaičiui.
 • Įsigyti kuponą užtruksite vos 5 min., o elektroninę kupono versiją (PDF formatu) gausite į el. pašto dėžutę iš karto po apmokėjimo. 
 • Apmokėjimas galimas per elektroninę bankininkystę arba galima atvykti į Estravel biurą (Konstitucijos pr. 26, Vilnius) ir apmokėti grynais.
 • Kuponas galioja visoms Estravel teikiamoms paslaugoms. 
 • Kuponu reikia pasinaudoti per 12 mėn. nuo įsigijimo datos.
 • Dovanų kuponus galima sumuoti.
 • Dovanos gavėjui nebūtina išleisti visos sumos vienu metu, o jei šiek tiek trūks iki svajonių kelionės – galės prisidėti.

Estravel dovanų kuponą galite įsigyti ir Estravel biure Konstitucijos pr. 26, Vilniuje. Biure už dovanų kuponą galite atsiskaityti tiek bankiniu pavedimu, tiek grynaisiais, tiek bankinėmis kortelėmis.

 

Kaip patikrinti turimo Estravel dovanų kupono likutį?

Primename, kad įsigijus dovanų kuponą(-us) juo gavėjas turi pasinaudoti per 12 mėn. Jei Dovanos gavėjas per kartą neišleidžia visos dovanų kupono sumos, likutį gali išleisti kitą kartą kitai Estravel paslaugai. Patikrinti turimo Estravel dovanų kupono likutį ir galiojimo laiką galite paspaudę nuorodą žemiau. Laukelyje „Kupono kodas“ įrašykite unikalų dovanų kupono kodą – jį rasite įsigytame dovanų kupone.

Turite klausimų dėl Estravel dovanų kupono?

Kviečiame užpildyti formą ir gauti asmeninę konsultaciją. Estravel kelionių ekspertai mielai atsakys į visus Jums rūpimus klausimus.

Kokiomis progomis Estravel dovanų kuponas – geriausia dovana?

 • Motyvacinė dovana Jūsų kolegoms – Estravel dovanų kuponas yra pats geriausias sprendimas norint atsidėkoti darbuotojams už jų indėlį į sėkmingą verslą ir lojalumą. Kai kurie Estravel klientai jau dešimt metų per žiemos šventes savo darbuotojams dovanoja mūsų dovanų kuponą. Tai išmintinga ir intriguojanti dovana, nes įmonės vadovams nereikia galvoti individualių dovanų – svajonių dovaną darbuotojas galės išsirinkti pats.
 • Asmeninės kolegų, draugų, artimųjų šventės – jeigu Jums svarbūs žmonės svajoja apie kelionę arba poilsį – padovanokite Estravel dovanų kuponą jiems per gimtadienius, sukaktuves, vardo dienos ar kita įsimintina proga. Bet kokią norimą kelionę dovanų gavėjas galės išsirinkti pas mus. 
 • Puiki dovana per didžiausias metų šventes – jei turite tradiciją dovanoti įsimintinas dovanas po eglute per Kalėdas ar pabūti Velykų bobutėmis, ar seneliais per Velykas – neapsikraukite daiktais, o verčiau brangiems žmonėms dovanokite nepamirštamus įspūdžius su Estravel dovanų kuponu. 
 • Vestuvės, vestuvių sukaktis – prisidėkite Estravel dovanų kuponu prie jaunųjų svajonės apie povestuvinę kelionę. Svečiams padovanojus Estravel kuponus – jaunieji tikrai galės suplanuoti solidų medaus mėnesį.
 • Mažos dovanos stiprina draugystę, tad tikrai nereikia laukti ypatingų progų,  Estravel dovanų kuponas – visada geriausia dovana, nes išsprendžia daug klausimų: nuo pasirinkimo ką pirkti, lakstymo po parduotuves (pandemijos atveju to mes labai nerekomenduojame) ir nuolatinio streso, ar parduotuvėse išrinktos dovanos patiks jų gavėjams.

Kad ir kokia proga svarbiems žmonėms dovanosite Estravel kuponą – jie šia dovana džiaugsis minimum  4 kartus

 1.  Kuponą gavę, nes tikrai suvoks, kad tai ne dar viena žvakidė ar vaza, o patirtys, kurios būna pačios unikaliausios.
 2. Planuodami kelionę, nes atostogų planavimas yra ne mažesnis malonumas nei keliavimas.
 3. Keliaudami ar mėgaudamiesi pasirinktomis patirtimis džiaugsis ir prisimins, kas tokią mielą dovaną padovanojo. 
 4. Prisiminimuose išsvajotos patirtys ar kelionės išlieka ilgiausiai, kaip ir tie, kurie jas dovanojo. Ir, žinoma, nuotraukos, kurios šiandieninėje socialinėje medijoje mums kelionę primins po metų, kitų ir dar daugiau.  

Kokioms Estravel paslaugoms galima panaudoti Estravel dovanų kuponą?

 • Lėktuvų bilietams – Estravel konsultantai gali užsakyti daugiau nei 500 skirtingų aviakompanijų skrydžių bilietus, pasirūpinti net ir sudėtingiausių skrydžių maršrutų planavimu, suras Jums geriausias kainas ir kartu pasiūlys ne tik lėktuvų bilietus, bet ir aviabilietų draudimą (labai naudingas variantas keliaujant) , kurį taip pat galite apmokėti Estravel dovanų kuponu.
 • Traukinių, autobusų bilietams – geriausi kainų ir įvairiausių traukinių kompanijų bilietai įvairiose pasaulio šalyse. Keliautojai į mus ypatingai dažnai kreipiasi dėl traukinių bilietų kelionėms po Suomiją (Finnish Rail) ir Japoniją (Japan Rail). Beje, Japan Rail traukinių bilietų oficialūs  atstovai Lietuvoje mes esame vieninteliai. Tai pat parduodame šių kompanijų traukinių bilietus: D-Bahn, Rail Italia, Lietuvos Geležinkeliai, Europe Rail, SJ Švedijos traukiniai, VY Norvegijos traukiniai ir kt.
 • Autobusų bilietams – turime patikimus kelionių autobusais partnerius. Keliautojams galime pasiūlyti įvairių autobusų kompanijų bilietus patraukliomis kainomis: Eurolines, Ecolines, Lux Express, Kautra, Toks ir kt.
 • Keltų bilietams – ilgametė partnerystė  su visomis Baltijos jūra plaukiojančiomis kompanijomis (Tallink, DFDS, TT-Line, Stena Line, Viking Line, Eckero Line) leidžia mūsų klientams pasiūlyti patrauklias kainas įvairiausių kategorijų keltų bilietams (nakvynes kajutėse be lango/su langu, vietas su automobiliu ir kt.). Galime pasirūpinti keltų bilietais ir kitose pasaulio šalyse. 
 • Kruizinėms kelionėms Estravel pelnė klientų pasitikėjimą klientams rekomenduodama tik pačias geriausias, kokybiškiausias paslaugas teikiančias kruizų kompanijas (Royal Caribbean, Celebrity Cruises, Azamara, Silversea, MSC, Costa, Celestyal, Holland America, Carnival, Aida, Cunard Line, Oceania Cruises, Ponant cruises, NCL, Regent Seven Seas, Seaburn, Amawaterways, Croisi Europe) ir nepaprastai įdomius kelionių maršrutus. Keliautojams galime parduoti daugiau kaip 20 kruizinių kompanijų kruizų. Plačiau apie kruizus, jų maršrutus ir daugiau – skaitykite čia.
 • Autorinėms Estravel kelionėms – Estravel kelionių agentūra yra ir kelionių organizatorius, todėl pagal individualų keliautojo poreikį galime suplanuoti ir organizuoti bet kokią kelionę pagal Jūsų poreikius net ir pačiuose atokiausiuose pasaulio kampeliuose. Autorinių Estravel kelionių: egzotinių, poilsinių, slidinėjimo, savaitgalio, automobiliu ir kt. ieškokite čia
 • Estravel kelionių pasiūlymai Baltijos šalyse – Esame didžiausia kelionių agentūra Baltijos šalyse, o Estravel biurai ne tik Lietuvoje, bet Estijoje ir Latvijoje, Suomijoje, Australijoje, Amerikoje leidžia keliautojams greitai pasiūlyti geriausius poilsio variantus, viešbučius, ekskursijas bei kitas pramogas ar vietas renginiams patraukliomis kainomis.
 • Kitų kelionių organizatorių kelionėms – Estravel turi sutartis su visais kelionių organizatoriais Lietuvoje (pvz.: Novaturas, Itaka Lietuva ir kt.), taip pat Baltijos šalyse turime pasirašę sutartis su, ko gero, daugiausiai kelionių organizatorių, veikiančių  užsienyje (TUI Lenkija, TUI Vokietija, Itaka Lenkija, AirTours, G Adventure, American Tours).
 • Apgyvendinimo paslaugoms Lietuvoje ir visame pasaulyje keliautojams galime pasiūlyti tūkstančius viešbučių, vilų subalansuotų įvairiam biudžetui. Rekomenduosime ir atrinksime geriausiai Jūsų poreikius atitinkančius viešbučius, sodybas, apartamentus ar kitas apgyvendinimo įstaigas.
 • Sveikatinimo ir SPA paslaugoms Lietuvoje ir pasaulyjerekomenduosime kokybiškiausius SPA, unikaliausias sveikatinimo procedūroms skirtas erdves, viešbučius, poilsio kompleksus.
 • Degustacinėms vakarienėms ir kitoms gastronominėms patirtims – manote, dovanų kuponą galite panaudoti tik kelionei? Turimą kuponą panaudosite visoms Estravel teikiamoms paslaugoms. Jei norite – užsakykite prabangią degustacinę vakarienę geriausiuose Lietuvos ar kituose restoranuose, mėgaukitės gurmaniškomis patirtimis užsakę degustacinius rinkinius su virtualiais pristatymais.
 • Verlso renginiams ir paslaugoms panaudokite turimą Estravel dovanų kuponą organizuodami verslo susitikimus, renginius, konferencijas, motyvacinėms dovanoms ir dar daugiau. Aukščiausi Estravel verslo klientų aptarnavimo standartai, specialios kainos įmonėms, galybė patikimų kontaktų renginiams – tai mūsų vizitinė kortelė. 
 • Visoms kitoms Estravel teikiamoms paslaugoms – išnaudokite dovanų kuponą kelionėms ir medicininių išlaidų draudimui, automobilių nuomos paslaugoms ir dar daugiau. 

Specialus Estravel webinaras apie Estravel dovanų kuponą (įrašas)

Jeigu Jums dar kyla klausimų apie Estravel dovanų kuponą – rekomenduojame skirti pusvalanduką laiko ir peržiūrėti specialų mūsų webinaro įrašą. Jame dalinamės konkrečiomis idėjomis kaip galima panaudoti Estravel dovanų  kuponą, atsakome į dalyvių klausimus ir dalinamės patirtimi. 

Kaip galite užsakyti Estravel dovanų kuponą?

Geriausias ir greičiausias būdas kaip galite užsakyti Estravel dovanų kuponąpaskambinti Estravel komandai (+370 5 212 5809) arba siųsti užklausą elektroniniu paštu (keliones@estravel.lt). Kelionių konsultantui pasakykite kokiai sumai norite užsakyti Estravel dovanų kuponą (suma gali būti bet kokia Jūsų pasirinkta). 

Estravel konsultantai paruoš Jums dovanų kuponą. Pagal poreikį susitarsime dėl pristatymo – jeigu norite gauti elektroninę kupono versiją, jo kopija Jums bus atsiųsta el. paštu. Jei pageidaujate gauti fizinį kupono originalą – taip pat Jums jį pristatysime Jūsų nurodytu adresu. 

Estrave dovanų kuponad nudžiugins visus, svajojančius apie įdomias patirtis, poilsį be rūpesčių ar nepamirštamą kelionę. Juk kelionė – geriausia investicija! Svajonės yra labai asmeniškos, tad suteikti galimybę joms įgyvendinti – neįkainojama dovana!

Parašykite komentarą