Kelionės Lietuvoje

Estravel kelionių Lietuvoje komandos tikslas – suteikti pažinimo džiaugsmą keliaujantiems ir parodyti, kiek daug unikalių patirčių gali pasiūlyti Lietuva. Turime daugybę idėjų ir nekantraujame jomis pasidalinti su Jumis. Jeigu planuojate pažintinę kelionę, pramoginę išvyką ar SPA savaitgalį Lietuvoje, Estravel ekspertai visada pasiruošę Jums padėti!

Mūsų siūlomos pažintinės ir pramoginės kelionės po Lietuvą yra skirtos visiems norintiems keliauti ir pažinti: verslo įmonių komandoms, valstybinių įstaigų kolektyvams, šeimoms ir draugų kompanijoms bei individualiems laisvalaikio kelionių mėgėjams.

Lietuva yra išskirtinio grožio kraštas, kuriame gausu jau pamėgtų ir dar neatrastų gamtos kampelių, natūralių mineralinio vandens šaltinių, didingos istorijos ir architektūros paminklų, kultūrinio ir kulinarinio paveldo lobių.

Įsimylėti Lietuvą lengva: kvapą gniaužiančio grožio smėlio juosta Baltijos jūroje – Kuršių nerija, atgaivą kūnui ir sielai dovanojančios mineralinio vandens ir gydomojo purvo procedūros Druskininkuose ir Birštone bei nepaprasto grožio vietose išsibarstę Lietuvos aukštuomenei priklausę didingi rūmai, pilys ir dvarai.

Šias ir daugybę kitų nuostabių Lietuvos vietovių įtraukėme į geriausius kelionių maršrutus Jums. Jei tarp mūsų pasiūlymų nerasite Jums tinkamos kelionių programos, pateiksime individualų kelionės maršrutą pagal Jūsų pageidavimus! Pasikalbėkime – užpildykite šią formą ir susisieksime su Jumis aptarti Jūsų svajonių kelionės po Lietuvą!

Kelionių idėjos Lietuvoje:

Kelionių idėjos Latvijoje: