Pažintinės kelionės Lietuvoje

Lietuva yra neabejotinai nuostabaus grožio kraštas, kuriame slypi daugybė dar neatrastų gamtos kampelių, didingos istorijos ir architektūros paminklų, kultūrinio ir kulinarinio paveldo lobių.

Pažintinės kelionės po Lietuvą – geriausias būdas pažinti kraštą, atrasti šalies slėpinius ir įminti jų mįsles. Lankytinų Lietuvos vietų žemėlapyje – tūkstančiai priežasčių keliauti: į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą įtrauktas Vilniaus istorinis centras, kvapą gniaužiančio grožio Kuršių nerija, legendomis apipinta ir piliakalniais nusagstyta Kernavė, atgaivą kūnui ir sielai dovanojančios mineralinio vandens ir gydomojo purvo procedūros žymiausiuose šalies kurortuose bei nepaprasto grožio vietose išsibarstę Lietuvos aukštuomenei priklausę didingi rūmai, pilys ir dvarai.

Pažintinių kelionių po Lietuvą metu pamatysite dar neregėtus gamtos kampelius, lankysitės didinguose dvaruose ir pilyse, išgirsite paslaptingiausias šalies istorijas, sudalyvausite įdomiausiose edukacinėse programose, mėgausitės tradiciniais ir dar neatrastais skoniais, sutiksite daugybę draugiškų ir geranoriškų Lietuvos žmonių. Neįmanoma žodžiais apsakyti, kokia graži ir turtinga yra Lietuva. Todėl geriau vieną kartą pamatyti, nei tūkstantį kartų išgirsti – tuo neabejotinai įsitikinsite pažintinių kelionių po Lietuvą metu.