Estravel verslo klientų aptarnavimo standartai

Estravel kelionių centre kasdien vadovaujamės vertybėmis: ekspertiškumu, operatyvumu ir lankstumu. Aptarnaudami kiekvieną klientą laikomės aukščiausių aptarnavimo kokybės standartų, detaliai išsiaiškiname klientų kelionių poreikius ir siekiame pasiūlyti patį patogiausią ir geriausią variantą kelionei, kuris Jums suteiktų daugiausiai vertės už mokamą kelionės kainą. 

Jaučiame pagarbą kiekvienam klientui

Kelionių užklausas vertiname ne pagal įmonės dydį, o pagal užklausos sudėtingumą, kompleksiškumą. Jaučiame pagarbą kiekvienam klientui – tiek dideliam, tiek mažesniam. Visų kelionių užklausų statusą valdome vienos platformos pagalba – tai leidžia mums užtikrinti, kad Jūsų užklausa nepasimes. Reakcijos laiką į užklausas visuomet stebime ir analizuojame – siekiame, kad į kiekvieną užklausą būtų sureaguota kuo operatyviau. 

Esame pasiekiami 24/7

Suprantame, kad kelionės planai gali bet kada pasikeisti, o jaustis ramiai, kad kelionių partneris sureaguos į pokyčius ir nepaliks nežinioje – būtina. Todėl Estravel klientų aptarnavimo komanda dirba 24/7/365. Norime pabrėžti, kad įvykus nenumatytiems kelionių pokyčiams pagalbą 24/7 Jums suteikia Estravel kelionių ekspertai, o ne išorinis skambučių centras. Tad pagalba visuomet bus profesionali, konfidenciali ir greita. 24/7 linijos numeris nurodomas ant Jūsų kelionės dokumentų. 

Atsakymų į užklausas laikas

Žinome, kaip svarbu taupyti kiekvieno keliautojo laiką, tad į visas kelionių užklausas sureaguoti kuo greičiau. 

  • Įprastas reakcijos į užklausą greitis yra 2 val. Estravel komandos siekis – kad į užklausą būtų sureaguota per 1 val. nuo jos gavimo, nepriklausomai nuo kelionės sudėtingumo. 
  • Kelionių ir susijusių paslaugų pasiūlymų pateikimas priklauso nuo užklausos sudėtingumo, tačiau visi Estravel klientai gauna pasiūlymą ne vėliau kaip per 4 val. 
  • Jeigu Jums svarbu gauti pasiūlymus dar greičiau – pradedant bendradarbiavimą informuokite apie savo poreikį – pasistengsime atrasti geriausią sprendimą. 
  • 24/7 pagalba nuotoliniu būdu kelionės metu veikia visą parą. 

Kiekvienu atveju išliekame kelionių ekspertais 

Kiekvienas keliautojas yra unikalus, todėl ir jo poreikiai yra skirtingi. Nuolat investuojame į Estravel darbuotojų žinias ir kompetencijų auginimą, kad kiekvienas Estravel kelionių ekspertas galėtų užsakyti visas Jums reikalingas kelionių paslaugas bei rasti ir įgyvendinti net ir sudėtingiausius kelionių planavimo sprendimus, pritaikytus prie konkrečių Jūsų poreikių.

Visapusiška pagalba ir rekomendacijos, jei keliones planuojate savarankiškai

Žinome, kad tikrai ne kiekvienam keliautojui būtinas kelionių konsultanto patarimas kasdien, tačiau net ir planuojantiems savarankiškai ir naudojantiems Estravel online kelionių planavimo įrankius (įmonėms pritaikyta kelionių planavimo platforma (susisiekite su mumis – mielai papasakosime plačiau), keltų bilietų, lėktuvų bilietų užsakymo įrankis ir kt.) – turėti patikimą ir profesionalų užnugarį bei 24/7 pagalbą yra būtina. Tam ir esame čia.

Esame patikimas Jūsų kelionės partneris nuo A iki Z

Tikime, kad patikimą kelionių ekspertą savo kelionėms turėti yra ne ką mažiau svarbu, nei patikimą banką ar šeimos gydytoją. Tad esame su Jumis visame kelionės planavimo procese. 

  • Prieš kelionę: padedame suplanuoti kelionę ir užsakome visas susijusias kelionių paslaugas vienoje vietoje – nuo skrydžių iki pervežimų, kelionės draudimo ir kt., esant poreikiui pasirūpiname vizų klausimais, užregistruojame į aviakompanijų lojalumo programas ir kt. 
  • Kelionės metu: pasikartosime, kad Estravel komanda šalia 24/7 – esant poreikiui užsakome papildomas paslaugas, sprendžiame nenumatytus klausimus (pvz.: atšaukus skrydį) nuotoliniu būdu. 
  • Po kelionės: visuomet pasiteirausime kaip Jums pasisekė kelionė, lauksime Jūsų grįžtamojo ryšio ir būsime laimingi, galėdami pagelbėti su būsimomis Jūsų kelionėmis. Jei kelionės metu vėlavo ar buvo atšauktas skrydis, buvo apgadintas bagažas ar kt. – padėsime užpildyti pretenziją oro vežėjui. 

Jei turite klausimų ar reikia pagalbos kelionių planavimo klausimais – nedvejodami kreipkitės į Estravel – patikimą, profesionalų ir lankstų kelionių partnerį ir patarėją.