Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Kodėl verta rinktis keliones automobiliu?

Artėjanti vasara ir šylantys orai Europoje – pats geriausias laikas mėgautis nuostabiausiomis kelionėmis automobiliu. Savarankiškos kelionės automobiliu suteikia galimybę maksimaliai mėgautis kelione, saujomis semti įvairiausias patirtis: įspūdingiausius gamtos parkus ir rezervatus, kvapą gniaužiančius kraštovaizdžius ir kultūros paveldą, turtingą istoriją bei kulinarinius nuotykius. Kelionės automobiliu dėkingos ir tuo, kad jos įdomios ir patogios tiek keliaujant su šeima, tiek keliaujant vieniems, tiek su antrąja puse ar draugais. 

Kad savarankiškos kelionės automobiliu apdovanotų pačiomis geriausiomis patirtimis, kelionių patarimais dalijasi Estravel kelionių ekspertai.

 • Kokiems keliautojams kelionės automobiliu gali tapti tikru atradimu?
 • Kokie didžiausi keliavimo automobiliu privalumai?
 • Kokie įdomiausi kelionių automobiliu maršrutai Europoje ir pasaulyje?

Kokiam keliautojui kelionės automobiliu tinkamiausios?

Kelionė po Islandiją automobiliu

Kelionės automobiliu – idealus būdas keliauti tiems, kurie mėgsta būti kelionės ir savo laiko šeimininkais, tačiau neturi ar negali skirti laiko kruopščiam kelionės maršruto suplanavimui.Estravel kelionių automobilu maršrutai parengti taip, kad keliautojai žinotų, kurią dieną aplankys tam tikrus objektus ir kokios dar lankytinos vietos ir pakeliui, taip pat keliautojai iš anksto žino miestus ir viešbučius kuriuose apsistos. Patiems šių detalių planuoti nebereikia – kelionių konsultantas perduoda Jums suplanuotą kelionės maršrutą, Jūs skrendate į pasirinktą šalį, sėdate į automobilį ir mėgaujatės išskirtinių patirčių kupina kelione. 

Estravel rekomenduojamos kelionės automobiliu patiks ir poroms, ir šeimoms, ir draugų kompanijoms ar solo keliautojams – tereikia pasirinkti tik tinkamą pagal poreikius maršrutą. Pvz.: jei keliaujate su vaikais – maršrutas turėtų būti suplanuotas taip, kad būtų daug veiklų, pramogų ar lankytinų vietų, kurios būtų įdomios mažiesiems (pvz.: keliaujant su vaikais puikus pasirinkimas yra kelionė automobiliu po Floridos valstiją JAV. Šios kelionės metu plankysite ne tik žymius Floridos miestus, bet ir aligatorių parką, jūros žinduolių lamantinų ‘ūkį’, Volto Disnėjaus (Walt Disney) pramogų parką kur vaikai galės susitikti ir pramogauti su mėgstamiausiais animacinių filmų herojais, Universal Studios pramogų parką, kuriame mažieji ne tik akies krašteliu pažvelgs į filmų kūrimo užkulisius, bet ir pramogaus atrakcionuose, taip pat turės galimybę apsilankyti ir NASA kosmonautikos centre.

Kokie didžiausi savarankiškų kelionių automobiliu privalumai?

 • Kelionės automobiliu – sąlyginai nebrangus būdas keliauti. Skraidyti lėktuvu iš vieno šalies miesto ar regiono yra išties brangu, o keliaujant automobiliu daug pigiau galite apvažiuoti daugybę miestų ir regionų.
 • Toks keliavimo būdad leidžia pamatyti ir patirti maksimaliai daug per minimalų laiką – vos per savaitę ar dvi automobiliu galite aplankyti dešimtis miestų ir lankytinų vietų, dalyvauti įvairiausiose ekskursijose ir pan. 
 • Idealiai tinka norintiems būti savo laiko ir kelionės plano šeimininkais – kiekviema rekomenduojamam lankytinam objektui galite skirti tiek laiko, kiek norite, taip pat lankytinas vietas galite praleisti, o kitame, pavzydžiui, būti nors ir visą dieną. Taip pat pagal savo norus galite koreguoti maršrutą ir išvengti vietų, kuriose susitelkia ypatingai daug keliautojų ir jas aplankyti vėliau. Mūsų komanda visuomet patars kada kokį objektą aplankyti yra geriausia. 
 • Patogus būdas keliauti – į automobilį galite pasiimti tiek daiktų kiek Jums reikia, taip pat galime Jums išnuomoti automobilį pagal savo poreikį – keliaukite mažesniu, vidutinio dydžio ar dideliu erdviu automobiliu – automobilio pasirinkimas priklauso nuo to, kiek komforto norite savo kelionėje. Visuomet automobilį rekmenduojame rinktis komfortiškesnį, nes jame tokios kelionės metu praleisite tikrai nemažai laiko.
 • Praktiškai viskas įskaičiuota į kainą: automobilio nuoma, lėktuvų bilietai į pasirinktą kryptį, maršruto planavimas, nakvynės viešbučiuose, mūsų rekomendacijos ir pagalba kelionėje prireikus 24/7.

Kelionių idėjos įsimintiniausioms savarankiškoms kelionėms automobiliu

Madeira

Žavingoji Portugalijos sala Madeira – gamtos mylėtojų rojus: amžinai žaliuojanti, pasipuošusi spalvingais gėlių žiedais ir parkais, nuostabiais levadų takais. Kelionė automobiliu po Madeirą patiks pasiilgusiems augalų, žalumos, aktyvaus poilsio gamtoje ir kalnuose.

 • Pamatysite salos sostinę Funšalį, žaliuojančią Ponto do Sol pakrantę ir kvapą gniaužinačias Cabo Girao uolas.
 • bei natūralios gamtos baseinais Porto Moniz, apsuptais sustingusios lavos.
 • Net jei ir laikinai neturite galimybės nuvykti į Madeirą, jos miestu Machiko pietrytinėje salos dalyje pasigrožėti galite virtualiai, paspaudę tiesioginės transliacijos nuorodą.

Žemyninė Portugalija

Klasikinė Portugalija

Portugalija, Lisbona, Alfama

Svajojantiems aplankyti Portugaliją – klasikinė kelionė nuo Porto iki Lisabonos.

 • Aplankysite žavingajį Porto, universitetų miestą Koimbrą, Beira Litoralo regioną, garsėjantį terminio vandens šaltiniais.
 • Pamatysite paskutinį tamplierių miestą Tomarą, piligrimų miestelį Fatimą, užburiančią sostinę Lisaboną.

Autentiška Portugalija

Patirkite nuostabiąją Portugaliją per šalies istoriškiausias ir gražiausias vietas – kelionė automobiliu po autentišką Portugaliją.

 • Unikali galimybė per 8 dienas pažinti gražiausius ir įspūdingiausius šalies miestus: Lisaboną, Evorą, Castelo de Vide, Marvao, Viseu, Bragą, Portą, Koimbrą ir Sintrą.
 • Nenusakomo grožio pakrantės ir geltoni paplūdimiai, besitęsiantys šimtus kilometrų vakariniu Pilėnų pusiasaliu ir įspūdingi vienuolynai, bažnyčios bei jaukūs istoriniai miesteliai.
 • Pajausite portugališką eleganciją apsistoję Pousada tipo viešbučiuose (istoriniai, autentiški viešbučiai-pilys) ir atrasite gražiausia, ką turi šis kraštas.

Šveicarija

Pasiilgusiems kvapą gniaužiančių gamtos vaizdų, kalnų ir gražiausių ežerų rekomenduojame rinktis kelionę automobiliu po Šveicariją.

 • Pamatysite šveicariškos laukinės gamtos, uolų, upių, Graubündeno regioną, žinomą dėl gražių kalnų ir vandens telkinių.
 • Aplankysite itališkajį Tičino regioną, besitęsiantį nuo Aletsch ledyno iki populiariausio kalno pasaulyje Materhorno.
 • Stabtelėsite prie nuostabaus grožio Ženevos ežero, aplankysite finansų sostinę Ciurichą, ramybės oazę Cermatą, Lugano miestąvynuogynais garsų Interlakeną – tokius vaizdus sunku pamiršti.

Islandija

Islandija – idealus pasirinkimas norintiems pajusti šiaurietiškos egzotikos dvasią ir aplankyti tikrai išskirtines vietas, kurių nerasite niekur kitur. 

 • Pamatysite sostinę Reikjaviką, Tingveliro nacionalinį parką, kuriame susiduria dviejų žemynų litosferos plokštės.
 • Išvysite įspūdingus krioklius, geizerius, fiordus, kalnuotas dykumas.
 • Turėsite galimybę pasimaudyti vienoje unikaliausių vietų visoje Islandijoje – Žydrojoje Lagūnoje ir daug daugiau.

JAV (Jungtinės Amerikos Valstijos)

Kelionės Amerikoje po JAV – vienas malonumas. Platūs keliai, dideli erdvūs automobiliai, dideli parkingai ir nuostabūs vaizdai, kad ir kur bepasisuksi. Svajonių šalis su pasakiškais vaizdais – tiesiog idealios sąlygos kelionėms automobiliu.

JAV vakarų pakrantė

Didysis Kanjonas (Grand Canyon)

Visų laikų populiariausia Estravel autorinė kelionė automobiliu, kurioje per dvi savaites išvysite žymiausias JAV vakarų parkantės vietas.

 • Mistiškas, laukinis ir kartu prabangus kelias nuo San Francisko iki Los Andželo, svaiginanti Kalifornija, Palm Springso dykuma, Mirties slėnis irr daugiau.
 • Los Andželas ir Holivudas, Beverli Hilsas, “Route 66” kelias, jaunatviškoji Santa Monika su nuostabiu paplūdimiu.
 • Didysis KanjonasHuverio užtvanka, San Francisko įdomybės ir daugiau.

JAV rytų pakrantė

Nuostabi 10 dienų kelionė po JAV rytus, kurie garsėja populiariausiais lankytinais objektais ir svarbiausiais miestais.

 • Išvysite Niagaros krioklius ir vaizdingą maršrutą link jų.
 • Pamatysite Niujorko dangoraižius ir Times aikštę.
 • Keliausite į istorinį Vašingtoną su Kapitolijumi (čia renkasi JAV kongresas).
 • Aplankysite amerikiečių šokolado Hersheys fabriką, ragausite gardžiausius Bafalo vištų sparnelius ir daugiau.

Florida

Saulės valstija – Florida, patiks tiems, kurie mėgsta paplūdimius ir neribotas pramogas.

 • Dvi savaitės Floridos valstijoje, kuri net iš trijų pusių yra supama vandenyno ir Karibų jūros. Būtent todėl pakrantės garsėja balto smėlio paplūdimiais ir pramogomis.
 • Prabangusis Majamis, Key West su unikaliu tiltu vandenyne.
 • Orlandas su atrakcionų bei pramogų parkais – Universal Studios ir Walt Disney, aligatorių ir kiti gyūnijos parkai.

Kodėl savarankiškas keliones automobiliu verta rinktis Estravel?

Organizuodami savarankiškas keliones automobiliu esame sukaupę ilgametę patirtį, apimančią ne tik Europos valstybes, bet ir tolimesnius kraštus kaip JAV, Kuba ir daug kitų. Turime patikimus automobilių nuomos partnerius, įdomiausius, keliautojų dėmesio vertus objektus aplankėme ir patys, o viešbučius, priderintus prie kelionės maršruto patikrinome ne tik mes, bet ir mūsų keliautojai.

Kad keliautojams rūpintis niekuo nebereikėtų, prie kelionės maršruto kruopščiai prideriname patogiausius skrydžius ir visuomet pasirūpiname automobilio nuoma visam kelionės periodui.

Kiekviena kelionė – be galo skirtinga ir kupina įvairiausių patirčių. Savarankiškos kelionės automobiliu – puikus pasirinkimas keliautojams, norintiems vienos kelionės metu suderinti pažintį su poilsiu. 

Kad kelionės dovanotų tik pačius geriausius potyrius, verta turėti patikimus kelionių partnerius, kurie rekomenduojamus kraštus būtų aplankę patys ir galėtų patarti remdamiesi savo patirtimi. Jei  prie Estravel kelionių automobiliu idėjų neradote norimos šalies, valstijos arba turite išsirinkę kitą svajonių kryptį – pasidalinkite ja su mumis ir suplanuosime Jums įsimintiniausią kelionę automobiliu.