Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Kodėl verta rinktis keliones automobiliu?

Šis laikotarpis netruks praeiti. Tai – tik laiko klausimas. Vėl mėgausimės kelionėmis ir saujomis semsime nuostabiausias jų patirtis: įspūdingiausius gamtos parkus ir rezervatus, kvapą gniaužiančius kraštovaizdžius ir kultūros paveldą, turtingą istoriją bei kulinarinius nuotykius… Žinome, kad keliautojai viso to bus labai išsiilgę ir tikime, kad visu šiuo gėriu džiaugsimės jau netrukus. 

Prisimindami kelionių nuotykius tikrai pagalvojame apie įdomiausias keliones automobiliu – tobulas keliaujant su nedidele kompanija, šeima ar artimu žmogumi, aplankant nuostabiausius pasaulio kampelius su laisve nukrypti nuo kelionės maršruto.

Kad savarankiškos kelionės automobiliu apdovanotų pačiomis geriausiomis patirtimis, kelionių patarimais dalijasi Estravel kelionių ekspertai. Kokiems keliautojams kelionės automobiliu gali tapti tikru atradimu? Kokie didžiausi keliavimo automobiliu privalumai? Visi atsakymai su idėjomis, kur keliauti nurimus dabartinei situacijai – šiame blogo įraše.

Kokiam keliautojui kelionės automobiliu tinkamiausios?

Kelionė po Islandiją automobiliu

Kelionės automobiliu – sąlyginai nebrangus būdas keliauti, protingai sudėliojus maršrutą. Tokios kelionės yra puiki investicija, nes skraidyti iš vieno šalies miesto ar regiono būtų išties brangu, o keliaujant automobiliu apvažiuoti galite ne vieną miestą ir, palyginus per trumpą laiką, pamatyti labai daug. 

Savarankiškos kelionės automobiliu – idealios norintiems būti savo laiko ir kelionės plano šeimininkais: pagal savo norus galite koreguoti maršrutą ir išvengti vietų, kuriose susitelkia ypatingai daug keliautojų ir jas aplankyti vėliau.

Taip pat kiekvienam objektui galite skirti tiek laiko, kiek patys norite. Prie vieno stabtelėti šiek tiek ilgiau, o kitą išvis praleisti.

Kelionės automobiliu – puikiai tinka ir tiems keliautojams, kurie mėgsta, kai viskas yra aiškiai suplanuota: keliautojai žinos, kurią dieną aplankys konkrečius objektus, kiek laiko jiems galės skirti ar kokiame viešbutyje apsistos. Viskas suplanuota iš anksto, tad patiems to daryti nebereikės.

Kelionių idėjos įsimintiniausioms savarankiškoms kelionėms automobiliu

Pasiilgusiems kvapą gniaužiančių gamtos vaizdų rekomenduojame rinktis Šveicariją.

 • Pamatysite laukinės gamtos, uolų, upių Graubündeno regioną.
 • Aplankysite itališkajį Tičino regioną, besitęsiantį nuo Aletsch ledyno iki populiariausio kalno pasaulyje Materhorno.
 • Stabtelėsite prie nuostabaus grožio Ženevos ežero, aplankysite Ciurichą, ramybės oazę Cermatą, Lugano miestąvynuogynais garsų Interlakeną – tokius vaizdus sunku pamiršti.
 • Šveicarija kviečiame pasigrožėti ne tik fiziškai, bet ir virtualiai, pasirinkus norimą regioną. Tai padaryti galite paspaudę nuorodą.

Graikija – tobulas pasirinkimas norintiems susipažinti su mūsų civilizacijos lopšiu, pažinti didingą šalies istoriją bei turtingą kultūrą.

 • Pamatysite Akropolio uolas Atėnuose, ant kurių stūkso legendinė Partenono šventykla, pirmųjų Olimpinių žaidynių miestą – Olimpiją, garsųjį Didįjį Meteorų vienuolyną, tyrinėsite Kalambakos regioną.
 • Akropolio uolas Atėnuose apžiūrėti galite ir virtualiai, dar prieš ruošdamiesi į kelionę.

Svajojantiems aplankyti Portugalijąkelionė nuo Porto iki Lisabonos.

 • Aplankysite žavingajį Porto, universitetų miestą Koimbrą, Beira Litoralo regioną, garsėjantį terminio vandens šaltiniais.
 • Pamatysite paskutinį tamplierių miestą Tomarą, piligrimų miestelį Fatimą, užburiančią sostinę Lisaboną.
 • Nuostabius Atlanto vandenyno vaizdus Portugalijos pakrantėse  galite stebėti ir virtualiai, paspaudę nuorodą. Virtualiai taip pat galite pasigrožėti Porto miesto vaizdais, paspaudę nuorodą.

Žavingoji Portugalijos sala Madeira – gamtos mylėtojų rojus: amžinai žaliuojanti, pasipuošusi spalvingais gėlių žiedais ir parkais, nuostabiais levadų takais bei natūralios gamtos baseinais Porto Moniz, apsuptais sustingusios lavos.

 • Pamatysite salos sostinę Funšalį, žaliuojančią Ponto do Sol pakrantę ir kvapą gniaužinačias Cabo Girao uolas.
 • Net jei ir laikinai neturite galimybės nuvykti į Madeirą, jos miestu Machiko pietrytinėje salos dalyje pasigrožėti galite virtualiai, paspaudę tiesioginės transliacijos nuorodą.

Islandija – idealus pasirinkimas norintiems pajusti šiaurietiškos egzotikos dvasią.

 • Pamatysite sostinę Reikjaviką, Tingveliro nacionalinį parką, kuriame susiduria dviejų žemynų litosferos plokštės, įspūdingus krioklius, geizerius, fiordus, kalnuotas dykumas, vieną unikaliausių vietų visoje Islandijoje – Žydrąją Lagūną ir daug daugiau.
 • Prieš vykstant į Islandiją, po šią šalį pakeliauti galite ir virtualiai – paspaudę nuorodą rasite virtualius turus po skirtingus Islandijos regionus bei žymias vietas. Žinoma, vaizdai keliaujant fiziškai yra kur kas įspūdingesni!

Kodėl savarankiškas keliones automobiliu verta rinktis Estravel?

Organizuodami savarankiškas keliones automobiliu esame sukaupę ilgametę patirtį, apimančią ne tik Europos valstybes, bet ir tolimesnius kraštus kaip JAV. Turime patikimus automobilių nuomos partnerius, įdomiausius, keliautojų dėmesio vertus objektus aplankėme ir patys, o viešbučius, priderintus prie kelionės maršruto patikrinome ne tik mes, bet ir mūsų keliautojai. Kad keliautojams rūpintis niekuo nebereikėtų, prie kelionės maršruto kruopščiai prideriname skrydžius ir visuomet pasirūpiname automobilio nuoma visam kelionės periodui.

Kiekviena kelionė – be galo skirtinga ir kupina įvairiausių patirčių. Savarankiškos kelionės automobiliu – puikus pasirinkimas keliautojams, norintiems vienos kelionės metu suderinti pažintį su poilsiu. Atrinkome įdomiausias kelionių Europoje idėjas vasaros-rudens laikotarpiu, kai orai kelionėms itin palankūs.

Kad kelionės dovanotų tik pačius geriausius potyrius, verta turėti patikimus kelionių partnerius, kurie rekomenduojamus kraštus būtų aplankę patys ir galėtų patarti remdamiesi savo patirtimi. Jei  prie mūsų idėjų neradote norimos kelionės arba ją suplanuoti nekantraujate jau dabar, maloniai kviečiame kreiptis į mus šiais kontaktais