Kelionė po saulėtąją Floridą

12 n. savarankiška kelionė aplankant Majamį, Key West'ą, Key Largo, Neapolį, Sarasotą, Crystal upę, Orlandą ir dar daugiau

Apie kelionės pasiūlymą

Pasirinkite datą:
Įskaičiuota:
patogūs skrydžiai + 12 n. viešbučiuose + nauja pažintinė programa + automobilio nuoma + registruotas bagažas
Kaina:
asmeniui nuo 2119 €

Kelionės programa

Geriau kartą pamatyti savo akimis, nei tūkstančius kartų išgirsti! Saulėtoji Florida kviečia Jus atrasti tikrąjį Amerikos žavesį. Keliaukite mėgaudamiesi atsiveriančiais vaizdais, lankydami visame pasaulyje žymias vietas ir alsuodami nerūpestingo amerikietiško gyvenimo ritmu.

*Į Jungtines Amerikos Valstijas (JAV) oro transportu atvykstantys užsienio valstybių piliečiai turi būti pilnai pasiskiepiję nuo COVID-19 ligos ir privalo pateikti tai patvirtinančius dokumentus lipant į lėktuvą. Pripažįstamos JAV Maisto ir vaistų kontrolės agentūros patvirtintos vakcinos,  Pasaulio sveikatos organizacijos pripažįstamos vakcinos, taip pat vakcinų kombinacijos. Asmenys iki 18 metų atleidžiami nuo reikalavimo būti paskiepytiems.

1 diena:

Vilnius – Majamis. Skrydis iš Vilniaus į Majamį (su persėdimu). Atvykimas. Automobilio pasiėmimas ir savarankiškas nuvykimas į viešbutį.

2 diena:

Majamis – Key West. Šią dieną keliausite į Floridos pietus, link Key West kurorto, žinomo dėl puikių paplūdimių bei istorinių vietovių. Kelionės metu pervažiuosite net 47 tiltus. Key Largo sala – pirmoji, kurią pamatysite. Joje rekomenduojame aplankyti vienintelį povandeninį parką Jungtinėse Amerikos Valstijose bei nepraleisti progos aplankyti Pelican Path ar Ernesto Hemingvėjaus namo. Nakvynė viešbutyje.

3 diena:

Key West – Key Largo. Tęsiate savo kelionę Key West mieste. Pasimėgaukite įspūdingu vaizdu, atsiveriančiu nuo tilto, skiriančio Karibų jūrą bei Atlanto vandenyną. Nakvynė viešbutyje, Key Largo.

4 diena:

Key Largo – Neapolis. Išskirtinių pojūčių patirkite stebėdami aligatorius Alligator Alley nacionaliniame parke. Kelionę pratęskite Neapolio mieste – jame gausu dizainerių parduotuvių, puikių restoranų bei nuostabių paplūdimių, kuriuose malonu atsipalaiduoti.

5 diena:

Neapolis. Diena, skirta pažinčiai su Neapolio miesto įžymybėmis. Nakvynė viešbutyje.

6 diena:

Neapolis – Sarasota. Tęsite kelionę į Sarasotos miestą. Pravažiuosite žymiuosius Fort Myers bei Venice paplūdimius. Stabtelėkite pasigrožėti Thomas Edison bei Henry Ford rezidencijomis. Aplankykite Ding Darling State Park – galite išsinuomoti dviračius, kuriais važinėdamiesi po parką turėsite galimybę pasigrožėti nuostabia Floridos gamta bei gyvūnija.

7 diena:

Sarasota – Crystal River. Tęsite kelionę į šiaurę, važiuodami link Crystal River upės. Stabtelėkite gamtos rezervate Homosassa Springs, kuriame gyvena nykstanti vandens žinduolių rūšis lamantinai.

8 diena:

Crystal River – St. Augustine. Ryte išvykstate į Silver Springs parką, kur buvo nufilmuotas filmas Tarzanas ir pasimėgaukite plaukimu krištolo skaidrumo upe. Nepraleiskite progos pamatyti mitais bei legendomis apipinto Jaunystės fontano.

9 diena:

St. Augustine – Orlandas. Aplankysite garsųjį paplūdimį Daytona Beach. Kelionę tęsite Orlando mieste, žinomame kaip pasaulinę teminių parkų sostinę. Disnėjaus pramogų parkas bei Universal Studios – tik keli parkai, verti Jūsų dėmesio.

10 diena:

Orlandas . Laikas, skirtas poilsiui arba pažinčiai su Orlando miestu.

11 diena:

Orlandas . Laikas, skirtas poilsiui arba pažinčiai su Orlando miestu.

12 diena:

Orlandas – Cocoa beach. Aplankysite garsųjį Cocoa paplūdimį, žinomą kaip rytinės pakrantės plaukimo banglente rojų. Pasivaikščiokite paplūdimio pakrante, skirkite laiko atsipalaidavimui ar apsipirkimui. Kosmonautikos gerbėjams – puiki proga aplankyti NASA buveinę Kennedy Space Center.

13 diena:

Majamis – Vilnius. Grąžinate automobilį. Skrydis iš Majamio į Vilnių.

 • Profesionalios Estravel ekspertų konsultacijos;
 • skrydžiai: Vilnius – Majamis, Majamis – Vilnius (su tarpiniu persėdimu);
 • oro uostų mokesčiai;
 • rankinis bagažas iki 8 kg/asm.;
 • registruotas bagažas iki 23 kg/asm.;
 • B klasės automobilio nuoma Floridoje;
 • pagrindinis automobilio draudimas;
 • 12 n. 3* viešbučiuose.
 • Rekomenduojame keliauti apsidraudus kelionių ir sveikatos draudimu. *
 • kuras kelionės metu;
 • apgyvendinimas aukštesnės kategorijos viešbučiuose;
 • maitinimas;
 • automobilio parkavimo mokesčiai;
 • asmeninės išlaidos.

*Dėl palankiausio pasiūlymo teirautis kelionių konsultanto.

Ar reikalinga viza skrendant į JAV?

Trumpalaikei kelionei iki 90 d. į JAV Lietuvos Respublikos piliečiams vizos nereikia. Lietuvos piliečiai prieš vykstant į JAV privalo gauti Elektroninės leidimo keliauti sistemos patvirtinimą (ESTA – Electronic System Travel Authorization). Daugiau informacijos apie ESTA rasite čia.

Kokie dokumentai reikalingi keliaujant į JAV?

Vykstant į JAV su savimi reikia turėti Lietuvos Respublikos piliečio pasą, kuris galiotų ne trumpiau nei 6 mėn. nuo paskutinės kelionės dienos. Daugiau naudingos informacijos apie kelionei reikalingus dokumentus rasite paspaudę čia.

Ar rekomenduojate keliaujant į Ameriką užsakyti kelionių ir sveikatos draudimą?

Taip, keliaujant į Ameriką rekomenduojame pasirūpinti kelionių ir sveikatos draudimu. Dėl palankiausio draudimo pasiūlymo ir daugiau dominančios informacijos kreipkitės į Estravel kelionių konsultantą.

Ką daryti, jei turiu bilietus į JAV, tačiau visi skrydžiai į JAV dėl koronaviruso yra atšaukti? 

Jeigu nutiko taip, kad Jūsų skrydis į JAV planuojamas per 30 dienų nuo 2020 m. kovo 13 dienos, tikėtina, kad skrydis yra atšauktas. Daugiau informacijos ir atsakymus į rūpimus klausimus dėl skrydžių į JAV pokyčių rasite šiame 2020m. kovo 12 d. parengtame Estravel blogo įraše.

Kokie skiepai reikalingi keliaujant į JAV?

Keliaujant į JAV privalomų skiepų nėra, tačiau yra keletas rekomenduojamų. Rekomenduojamų skiepų sąrašą rasite paspaudę čia.

Kokia valiuta JAV?

Oficiali valiuta Jungtinėse Amerikos Valstijose  – JAV doleris (USD). JAV dolerio kursą galite sužinoti paspaudę čia.

Ar rekomenduojate planuojant kelionę užsakyti ekskursijas Amerikoje? Kiek kainuoja ekskursijos?

Taip, planuojant kelionę galima užsakyti įvairias grupines arba individualias ekskursijas Amerikoje. Kelionių konsultantas bus nepamainomas pagalbininkas renkantis geriausius gidus ir įdomiausias ekskursijų programas. Ekskursijų kainos kinta, todėl apie konkrečius įkainius teiraukitės Estravel kelionių eksperto.

Ar yra galimybė pratęsti kelionę po Ameriką?

Taip, galite pratęsti atostogas Amerikoje. Norintiems pratęsti kelionę rekomenduojame leistis į savarankišką kelionę automobiliu po Rytinę ar Vakarinę JAV pakrantes, rinktis kruizinę kelionę po Bahamus ir Karibų salas.

Kodėl verta rinktis savarankišką kelionę automobiliu po Ameriką?

Laisvė keliauti automobiliu Amerikoje yra didžiausias privalumas. Savarankiška kelionė nuomotu automobiliu po Ameriką – tai puikus sprendimas pažinti visą ar dalį šalies pagal profesionalų sudarytą maršrutą ir iš anksto suplanuotus sustojimus moteliuose. Nepraleisite nei vieno svarbaus lankytino objekto keliaudami, nes ekspertai atrinko populiariausius ir didžiausio dėmesio vertus objektus. Keliaudami nuomotu automobiliu puikiais JAV keliais galėsite sustoti ten, kur Jums norisi ir lankytinuose objektuose praleisti laiko tiek, kiek Jums reikia.

Kur ieškoti daugiau informacijos apie kelionę į Ameriką?

Daugiau apie geriausias kainas ir skrydžius į Ameriką bei kaip keliauti JAV suteiks Estravel kelionių ekspertai. Savarankiškai informaciją galite rasti oficialioje Amerikos turizmo svetainėje.

Ką rekomenduojate paragauti keliaujant po Ameriką?

Viešėdami JAV turėsite galimybę paragauti viso pasaulio virtuvių. Norintiems atrasti amerikiečiams būdingą skonį Estravel ekspertai rekomenduoja paragauti burgerių, šonkauliukų, amerikietiškų cezario salotų –patiekalų, kuriuos rasite bet kurios kavinės meniu. Norėdami pajusti tikrą amerikietišką dvasią išbandykite brunch – vėlyvuosius pusryčius. Brunch’as Amerikoje labai populiarus, o jo metu galėsite paragauti visko, ko širdis geidžia: saldžių blynelių, obuolių pyrago, vaflių, kiaušinienės, Benedikto kiaušinių ar mėsainių.

Ką parvežti lauktuvių iš JAV?

Amerika garsėja prekybos centrų ir išparduotuvių gausa. Parvežkite lauktuvių kosmetikos, kvepalų ar kitų populiarių dizainerių gaminių. Jeigu ieškote pigesnių lauktuvių – draugus pamalonins smulkūs suvenyrai su amerikietiškomis ikonomis.

Informacija
 • +370 5 212 58 05
 • Susisiekti
 • Karolina
  Estravel kelionių konsultantė

Jums taip pat gali patikti