Kelionė automobiliu po Portugaliją

Kelionė automobiliu aplankant įdomiausias klasikinės Portugalijos vietas nuo Porto iki Lisabonos

Apie kelionės pasiūlymą

Pasirinkite datą:
2023-08-08 - 2023-08-16 (9 dienos)
Įskaičiuota:
skrydžiai + automobilio nuoma + 8 n. viešbučiuose + pusryčiai + įdomi pažintinė programa
Kaina:
nuo 1799 €

Kelionės programa

Nuo bangų daužomų skardžių, uolų ir jų arkų bei ramių paplūdimių į Atlanto tolius žvelgianti Portugalija dovanoja senovės miestų romantiką, tamplierių paslaptis, piligrimystės dvasią ir jūros teikiamus malonumus. Estravel ekspertai rekomenduoja leistis į savarankišką nuotykių kupiną kelionę po Portugalijos kalvotus kelius. Per 9 dienas apkeliausite patraukliausias ir įspūdingiausias šalies vietoves nuo Porto iki Lisabonos. Savarankiška kelionė automobiliu po Portugaliją – tai nauji, saulės nugairinti įspūdžiai ir nevaržoma laisvė sustoti ir skirti lankomiems objektams tiek laiko, kiek patys norėsite.

1 diena:

Vilnius – Portas. Skrydis iš Vilniaus (VNO) į Portą (OPO). Oro uoste Jūsų lauks automobilis. Laisva diena pažinčiai su vienu žavingiausiu Portugalijos miestu ir jo apylinkėmis. Aplankykite į UNESCO paveldo sąrašus įtrauktą Porto centrą,  78 m aukščio Clerigos bokštą, Porto katedrą, žymiąją Ribeirą su siauromis gatvelėmis, Duero upės deltą su puikiais paplūdimiais bei didingus tiltus. Žinomiausias produktas – autentiškas Porto vynas, kurio galima įsigyti ar paragauti palei Duero upę nusidriekusiose vyninėse. Estravel ekspertai rekomenduoja apsilankyti ir vynuogynuose čia pat šalia Duero upės, kuriuose auginama tik Porto vyno gamybai naudojama vynuogių rūšis. Nakvynė viešbutyje.

2 diena:

Koimbra. Pusryčiai viešbutyje. Važiuosite į seną Portugalijos universitetų miestą – Koimbrą, joje įsikūręs seniausias šalies universitetas ir biblioteka. Aplankysite nuostabų Beira Litoralo regioną, garsėjantį terminio vandens šaltiniais ir pirtimis. Nakvynė viešbutyje.

3 diena:

Tomaras – Fatima. Pusryčiai viešbutyje. Viešėsite Tomare – paskutiniame tamplierių mieste. Vėliau vyksite į Fatimą – piligrimų miestelį vidurio Portugalijoje, kur aplankysite įspūdingą baziliką. Pasakojama, kad piligrimai čia išsigydo sunkias ligas. Nakvynė viešbutyje.

4 diena:

Kastelo De Vide. Pusryčiai viešbutyje. Per kalnų regioną vyksite link Kastelo De Vide miestelio, apstatyto senovės žydų kvartalais ir baltų plytų namais. Pakeliui rekomenduojame aplankyti Marvao pilį. Nakvynė viešbutyje.

5 diena:

Estremosas. Pusryčiai viešbutyje. Keliaujate į Estremosą – miestą pietryčių Portugalijoje, Evoros srityje. Jis garsėja baltojo marmuro gavyba. Čia stūkso galinga pilis ir yra nuostabus marmurinis senamiestis. Nakvynė viešbutyje.

6 diena:

Lisabona. Pusryčiai viešbutyje. Šiandien atvykstate į Portugalijos sostinę – Lisaboną. Čia rasite svarbiausią šalies uostą, valdžios būstinę ir vieną seniausių universitetu Europoje su ekonomikos mokslų akademija bei didžiausiu kultūros centru Portugalijoje. Lisabona – vienas iš didžiųjų istorinių miestų pasaulyje, galintis nustebinti įdomiomis ir nuostabą keliančiomis lankytinomis vietomis bei kultūros vertybėmis. Paklajokite istorinėmis Lisabonos gatvelėmis, aplankykite tvirtovę, garsųjį Belemo kvartalą ir bokštą. Nakvynė viešbutyje.

7 diena:

Estorilis. Pusryčiai viešbutyje. Vyksite į Estorilio kurortą, kur jūsų lauks laisvas laikas ir poilsis. Nakvynė viešbutyje.

8 diena:

Estorilis. Pusryčiai viešbutyje. Laisvas laikas ir poilsis Estorilyje. Nakvynė viešbutyje.

9 diena:

Estorilis – Lisabona – Vilnius. Pusryčiai viešbutyje. Kelionė į Lisabonos (LIS) oro uostą ir automobilio grąžinimas. Skrydis namo į Vilnių (VNO).

 • Estravel ekspertų konsultacijos ir pagalba kelionės metu;
 • skrydžiai: Vilnius – Portas, Lisabona – Vilnius (su tarpiniais persėdimais);
 • oro uosto mokesčiai;
 • rankinis bagažas iki 7 kg/asm.;
 • 8 n. 3 – 4* viešbučiuose;
 • maitinimas: pusryčiai;
 • B klasės automobilio nuoma visos kelionės metu;
 • profesionaliai suplanuota kelionės programa ir kruopščiai atrinktas maršrutas;
 • Rekomenduojame apsidrausti kelionės ir sveikatos draudimu;*
 • registruotas bagažas;
 • kuras kelionės metu;
 • maitinimas kelionės metu;
 • aukštesnės kategorijos viešbučiai (teirautis konsultanto);
 • papildomos ekskursijos (teirautis konsultanto);
 • asmeninės išlaidos.

*Dėl palankiausio pasiūlymo teirautis kelionių konsultanto.

Ar reikalinga viza kelionei į Portugaliją?

Trumpalaikiam buvimui Lietuvos Respublikos piliečiams vizos nereikia, tačiau pravartu žinoti, kad Lietuvos Respublikos piliečiai, viešintys Portugalijoje ilgiau kaip 90 dienų, turi užregistruoti savo gyvenamą vietą atitinkamoje valdžios institucijoje.

Kokie dokumentai reikalingi keliaujant į Portugaliją?

Keliaujant į Portugaliją Lietuvos Respublikos piliečiams viza nėra reikalinga. Su savimi būtina turėti Lietuvos Respublikos pasą arba asmens tapatybės kortelę (ATK), galiojančią ne trumpiau kaip 6 mėnesius nuo paskutinės kelionės dienos. Daugiau informacijos rasite čia.

Ar rekomenduojate keliaujant į Portugaliją užsakyti kelionių ir sveikatos draudimą?

Taip, keliaujant į Portugaliją rekomenduojame pasirūpinti kelionių ir sveikatos draudimu. Dėl palankiausio draudimo pasiūlymo ir daugiau dominančios informacijos kreipkitės į Estravel kelionių konsultantą.

Kokie skiepai privalomi skrendant į šalį?

Keliaujant į šalį privalomų skiepų nėra, tačiau yra keletas rekomenduojamų. Visą rekomenduojamų skiepų sąrašą rasite paspaudę čia.

Kur kreiptis, jeigu kelionės metu ar prieš kelionę skubiai norite pasikonsultuoti su gydytoju? 

Planuojant atostogas būtina pasirūpinti ne tik tinkama apranga, bet ir minimalia vaistinėle, sužinoti, kokie skiepai yra būtini keliaujant į vieną ar kitą šalį, pasirūpinti galiojančiais vaistų receptais. Estravel rekomendacija – visu tuo pasirūpinti mūsų partnerių internetinėje klinikoje “Dimedic Lietuva”. Šioje klinikoje profesionalią gydytojo konsultaciją galite gauti nuotoliniu būdu, maždaug per 1-ną valandą. Plačiau apie kliniką skaitykite mūsų bloge.

Kartu su “Dimedic Lietuva” e.klinika Estravel paruošė Jums nuolaidos kodą, su kuriuo gausite nuolaidą gydytojo konsultacijos paslaugai. Prenumeruokite Estravel naujienlaiškį ir nuolaidos kodas netrukus pasieks Jūsų el. pašto dėžutę. 

Kokia valiuta Portugalijoje?

Oficiali valiuta Portugalijoje euras (EUR), todėl skrendant į Portugaliją nereikės sukti galvos dėl valiutos keitimo.

Kodėl verta rinktis savarankišką kelionę automobiliu?

Didžiausias savarankiškos kelionės pagal Estravel ekspertų sudarytą maršrutą yra tas, kad per 9 dienas apkeliaujate patraukliausias ir įspūdingiausias šalies vietoves nuo Porto iki Lisabonos. Savarankiška kelionė po Portugaliją dovanoja senovės miestų romantiką, tamplierių paslaptis ir jūros teikiamus malonumus. Keliaudami savarankiškai patys galite nuspręsti kiek laiko kurioje vietoje norėsite praleisti. Estravel keliautojai paruošė patį geriausią maršrutą pažinčiai su Portugalija, todėl galite neabejoti, kad atostogos bus pačios įsimintiniausios.

Ką pamatysime savarankiškos kelionės metu?

Estravel kelionių ekspertai pasirūpino pačia geriausia pažintine programa: aplankysite garsiausius šalies vienuolynus, įspūdingiausias bažnyčias, susipažinsite su didžiausiais šalies miestais Lisabona ir Portu, lankysite mažus jaukius istorinius miestus ir įspūdingai žalius šalies parkus.

Ar galima planuojant kelionę užsakyti ekskursijas? Kiek kainuoja ekskursijos Portugalijoje?

Taip, planuojant kelionę galima užsakyti papildomas grupines arba individualias ekskursijas poilsio Portugalijoje metu. Kelionių konsultantas bus nepamainomas pagalbininkas renkantis geriausius gidus ir įdomiausias ekskursijų programas. Ekskursijų programos ir kainos kinta, todėl daugiau informacijos apie ekskursijas Portugalijoje suteiks konsultantas.

Ar yra galimybė pratęsti kelionę?

Taip, galite pratęsti atostogas Portugalijoje. Estravel kelionių ekspertai taip pat rekomenduoja pasidomėti kitomis savarankiškomis kelionėmis: skriskite ir važiuokite į Toskaną ar Graikiją. Daugiau pasiūlymų ir išsamesnę informaciją suteiks Estravel konsultantas.

Kada geriausia keliauti į Portugaliją?

Į Portugaliją skristi geriausia pavasarį arba rudenį, kai klimatas atvėsta iki 25-28 laipsnių šilumos. Tai puikus laikas keliauti po Portugaliją ir pažinti šį nuostabų kraštą.

Ar kelionė tinkama keliauti su vaikais?

Kelionė puikiai tinka keliauti su vaikais. Važinėdami nuomotu automobiliu patys esate savo laiko šeimininkai, todėl tempą pasirinksite tokį, koks bus patogus Jums ir Jūsų šeimai. Portugalija turtinga istorija ir architektūra, todėl mažieji tikrai liks sužavėti.

Ką rekomenduojate paragauti Portugalijoje?

Portugališka virtuvė labai spalvinga: šviežios turtingo skonio jūros gėrybės ir daržovės ant grilio. O kur dar nuostabūs desertai, priversiantys nusikalsti net besilaikančius griežčiausios dietos, pavyzdžiui gardusis pastei de nata pyragėlis su kiaušinių kremu. Paragaukite garsiojo Potveino, gardžios mėsos ir paukštienos. Vien menkę portugalai gali paruošti 300 būdų. Atmintyje ilgam išliks sodrių vynų ir burnoje tirpstančių saldumynų skonis, įspūdį paliks ir uždarame inde kartu su žuvim troškinta mėsa cataplana.

Ką parvežti lauktuvėms iš atostogų Portugalijoje?

Lauktuvėms iš atostogų Portugalijoje parvežkite potugališkų vynų, keramikos, gaminių iš kamštinės medžiagos, tradicinių amatininkų dirbinių, šalies simbolį – gaidelį, kuris šalyje labai gerbiamas dėl legendos apie Barcelos miestelio gaidį.

Keliautojo atsiliepimas apie šią kelionę:

Mantas (2016 m.): „Labai smagi kelionė po Portugaliją. Galima jausti, jog kelionių agentūra rimtai bei nuoširdžiai padirbėjo tiek sudarant maršrutą, tiek parenkant viešbučius – ne tik kainos/kokybės santykio bet ir teigiamų emocijų prasme. Nepersitempiant ir neskubant pavyko visai neblogai pajusti Portugalijos dvasią bei apžiūrėti nemažą dalį jos įdomybių. Labai patiko senas universitetinis miestelis Quimbra, Porto sudarė smagaus bei „atsipūtusio“ miesto įspūdį, Lisabonos krantinė, nuo kurios anuomet galingas portugalų laivynas plaukdavo užkariauti naujų žemių, kėlė mintis apie sąsajas su Lietuva – abi šalys (priešinguose) Europos civilizacijos pakraščiuose, abi kadaise buvo galingos valstybės.

Maistas geras, aptarnavimas taip pat, tik gal kiek per įkyriai restoranuose bei užeigose siūlomi mokami papildomi užkandžiai – kai kurie iš jų išties skanūs, bet tenka nemažai atsisakinėti. Beje, „Europcar” nuoma bei techninė pagalba automagistralėje (ypač sekmadienio popietę) dirba toli gražu ne taip kaip Vokietijoje, bet nesklandumus pavyko išspręsti. Apskritai trumpu pabuvimu Portugalijoje likome labai patenkinti.“ 

Informacija
 • +370 5 212 58 05
 • Susisiekti
 • Solveiga
  Kelionių konsultantas

Kiti kelionės pasiūlymai