Kelionė automobiliu po Islandiją

Skrydis + automobilio nuoma + 7 n. su pusryčiais + įdomi pažintinė programa

Apie kelionės pasiūlymą

Pasirinkite datą:
Įskaičiuota:
skrydis + automobilio nuoma + 7 n. su pusryčiais + įdomi pažintinė programa
Kaina:
asm., kai keliaujama 4-iese - nuo 2611 €

Kelionės programa

Nieko nėra unikalesnio kaip stebėti ilgiausios dienos ir trumpiausios nakties saulėlydį šiaurinėje Islandijoje: saulė leidžiasi į vandenyną, panyra iki pusės ir vėl kyla aukštyn! Islandija – tai šalis, kuri turi ne vieną veidą. Nuotykių ieškotojai tvirtina, kad tai, ką čia patyrė žodžiais sunku apsakyti. Leiskitės į 8 dienų trukmės savarankišką kelionę nuomotu automobiliu ir pajuskite Islandijos dvasią. Pažinsite garuose paskendusią sostinę Reikjaviką, Tingveliro nacionalinį parką, kuriame susiduria dviejų žemynų litosferos plokštės, įspūdingus krioklius, užburiančius geizerius, fiordus ir kalnuotas dykumas, dėl kurių Islandija praminta mėnuliu žemėje. Savarankiška kelionė automobiliu leis atrasti gamtos stebuklus ir unikalų salos charakterį, o prie kelionės plano priderinti ekspertų parinkti viešbučiai leis maksimaliai mėgautis įspūdžiais. Keliaukite su draugais ar šeima ir patirkite tikrą gyvenimo nuotykį!

1 diena:

Vilnius – Reikjavikas. 

Kelionė aplink Islandiją prasideda skrydžiu iš Vilniaus (VNO) į Reikjaviką (KEF). Pasiimsite automobilį oro uoste ir važiuosite į nakvynės vietą Reikjavike. Prieš vykstant į nakvynės vietą, rekomenduojame apsilankyti UNESCO saugomame Reikjaneso pusiasalio geoparko esančioje Žydrojoje lagūnoje. Tai viena lankomiausių vietų Islandijoje kur tarp juodos lavos  uolienų trykštančių geoterminių versmių galima išsimaudyti šiltame mineralizuotame vandenyje. Nakvynė Reikjavike.

2 diena:

Auksinis žiedas – Gulfosas – Geisiras – Tingveliras – pietinė Islandijos pakrantė (~395 km).

Pusryčiai viešbutyje. Aplankysite Tingveliro nacionalinį parką, įtrauktą į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Čia susiduria Eurazijos ir Šiaurės Amerikos litosferos plokštės. Vėliau aplankysite įspūdingą Gulfoso krioklį, dar žinomą Auksinio krioklio vardu, krintantį iš 32 m aukščio. Pamatysite Strokkur geizerį – vieną labiausiai lankomų vietų Islandijoje. Geizeris pasirodo žiūrovams kas 5-10 min. Toliau važiuodami pietine pakrante pasivaikščiosite po Vik juodosios lavos paplūdimį ir Myrdalsjokull ledyną.Nakvynė Vik apylinkėse.

3 diena:

Kirkjubajarkloisturas – Skaftafell nacionalinis parkas – Ledkalnių lagūna (~285 km).

Pusryčiai viešbutyje. Keliausite vaizdingu keliu per žvejų kaimelius, palei Vatnajokudl, didžiausią Europoje ledyną, apsuptą juodu dykumos smėliu. Vėliau pasuksite link Jokulsarlon ledkalnių lagūnos. Vulkaninės kilmės ežere galėsite pasiplaukioti valtimis aplink ledkalnius. Kelionė tęsis link vieno labiausiai lankomų parkų Islandijoje – Skaftafelio nacionalinio parko. Aplankysite žavingą uosto miestelį Hofną, žinomą kaip omarų sostinė šiaurės Europoje. Nakvynė Hofno apylinkėse.

4 diena:

Hofnas – Djupivoguras – Reydafiordas – Egilsstadiras (~265 km).

Pusryčiai viešbutyje. Vairuodami išilgai pakrante šalia rytinių fiordų, grožėsitės šarmingais žvejų miesteliais. Vienas tokių Djupivogur, kuriame galima išvysti įdomias paukščių skulptūras. Norintiems susipažinti senovės geologija ir vietinių gyvenimą, rekomenduojame išvysti Petros akmenų kolekciją Stodvarfjordure. Taip pat verta užsukti į Beljandi alaus daryklą Breiddalsvike. Nakvynė Rytų Islandijoje.

5 diena:

Egilsstadir – galingiausi kriokliai Europoje (Detifosas) -Husavikas – Mivatnas (~315 km).

Pusryčiai viešbutyje. Keliausite toliau per Möðrudalsöræfi aukštumas ir fiordus, pamatysite Detifosą – nepaprasto grožio galingiausią krioklį visoje Europoje! Aplankysite stebuklingą pasagos formos Ásbyrgi kanjoną, tekančio ledyno tarpeklį. Toliau kelionę tęsite aplink Tjornes pusiasalį iki žvejų uosto Husaviko. Šis miestas žinomas kaip banginių stebėjimo sostinė, todėl turint laiko, rekomenduojame vykti į banginių stebėjimo ekskursiją. Taip pat šis miestas sulaukė didelio keliautojų susidomėjimo po to, kai čia buvo nufilmuotas filmas „Eurovizijos“ dainų konkursas: Ugnies sagos istorija”. Mieste yra net “Eurovizijos” muziejus. Nakvynė prie Mivatno ežero.

6 diena:

Mivatno ežeras – Godafoso krioklys – Akureyri (~165 km).

Pusryčiai viešbutyje. Pakeliui prie Mivatno ežero pasigrožėsite įspūdingu Godafoso, dar vadinamu Dievų kriokliu. Apsižvalgysite Myvatno srityje, kuri garsėja laukinių paukščių kolonijomis, taip pat Dimmuborgiro mistiniais vulkanų dariniais, spalvotais Namaskard šlaitais,  Hverfjall krateriu ir daugiau. Mivatno ežeras – tai tikras rojus paukščių stebėtojams. Šioje ypatingoje vietovėje pamatysite karštąsias versmes ir fumaroles. Aplankysite šiaurės Islandijos sostinę – Akureyri, joje esantį botanikos sodą, liuteronų bažnyčią, pasigrožėsite senuoju ir naujuoju Akureyrio centru. Nakvynė  Akureyri apylinkėse arba šiaurės vakarų Islandijoje.

7 diena:

Akureyri – Reikholtas – Borgarnesas – Hvalfjordur fiordas – Reikjavikas (~490 km).

Pusryčiai viešbutyje. Važiuosite per istorinį Skagafiord regioną, garsėjantį arklininkyste. Galėsite aplankyti seną Glaumbaer fermą, įspūdingą senosios Įslandijos architektūros pavyzdį. Toliau tęsite kelionę per Holtavorduheidi plynaukštę link Borgarfjordur vietovės. Rekomenduojame nuvykti prie Hraunfossar krioklio ir vienų galingiausių karštųjų versmių Europoje  – Deildartunguhver. Netoli taip pat yra Krauma – “ugnies ir ledo” geoterminis SPA centras. Toliau vyksite į Reikjaviką, kur pakeliui išvysite vaizdingą Hvalfjordur fiordą, dar žinomą kaip – Banginių fiordas.Nakvynė Reikjavike.

8 diena:

Reikjavikas – Keflavikas – Vilnius (~50 km).

Pusryčiai viešbutyje. Laisvas laikas iki išvykimo. Pakeliui į oro uostą rekomenduojame aplankyti Žydrąją Lagūną – vieną unikaliausių ir populiariausių Islandijos lankomų vietų. Prieš skrydį galėsite atgauti jėgas geoterminiame jūros vandenyje, maloniai pasimaudyti, pasimėgauti gamta ir švariu, švežiu oru. Po maudynių važiuosite į oro uostą, grąžinsite automobilį ir skrisite namo.

 • Profesionalios Estravel kelionių ekspertų konsultacijos ir pagalba;
 • tiesioginiai skrydžiai: Vilnius – Reikjavikas, Reikjavikas – Vilnius;
 • mažas rankinis bagažas;
 • registruotas bagažas iki 20 kg;
 • 7 n. viešbučiuose ir svečių namuose (Comfort klasė);
 • maitinimas: pusryčiai;
 • automobilio nuoma (Kia Sportage 4-ių varomų ratų arba pan. – paėmimas ir palikimas oro uoste);
 • nemokamas neribotas WiFi automobilyje su GPS sistema;
 • programėlė su turo ir lankytinų vietų aprašymu;
 • detali ir kruopščiai suplanuota kelionės programa;
 • galimas papildomas vairuotojas (įprastai nuomojamą automobilį gali vairuoti vienas žmogus, o šiuo atveju galimi du vairuotojai);
 • skubios pagalbos linija visą parą.

!Verta žinoti! Šią kelionę galite įsigyti išsimokėtinai – spauskite čia.

 • Rekomenduojame apsidrausti kelionių ir sveikatos draudimu;*
 • aukštesnės kategorijos automobilio nuoma (jeigu pageidausite);
 • parkavimo, keltų, tunelių, keltų išlaidos;
 • apgyvendinimas aukštesnės kategorijos viešbučiuose (quality 4* klasė – nuo 100 EUR/asm.);
 • asmeninės išlaidos.

*Dėl palankiausio pasiūlymo teirautis kelionių konsultanto arba užsakykite kelionės draudimą internetu. 

Ar reikalinga viza kelionei į Islandiją?

Trumpalaikiam buvimui Islandijoje Lietuvos Respublikos piliečiams vizos nereikia. Lietuvos Respublikos piliečiai Islandijoje be vizų gali būti ne ilgiau kaip 90 dienų per 180 dienų laikotarpį.

Kokių dokumentų reikia keliaujant į Islandiją?

Lietuvos Respublikos piliečiai, keliaujantys į Islandiją, su savimi privalo turėti pasą, galiojantį ne trumpiau nei 6 mėn. nuo paskutinės kelionės dienos arba asmens tapatybės kortelę (ATK). Daugiau naudingos informacijos apie kelionei reikalingus dokumentus rasite čia.

Ar rekomenduojate keliaujant į Islandiją užsakyti kelionių ir sveikatos draudimą?

Taip, keliaujant į Islandiją rekomenduojame pasirūpinti kelionių ir sveikatos draudimu. Dėl palankiausio draudimo pasiūlymo ir daugiau dominančios informacijos kreipkitės į Estravel kelionių konsultantą.

Kokie skiepai privalomi keliaujant į Islandiją?

Keliaujant į Islandiją privalomų skiepų nėra, tačiau yra keletas rekomenduojamų. Visą rekomenduojamų skiepų sąrašą rasite paspaudę čia.

Kur kreiptis, jeigu kelionės metu ar prieš kelionę skubiai norite pasikonsultuoti su gydytoju? 

Planuojant atostogas būtina pasirūpinti ne tik tinkama apranga, bet ir minimalia vaistinėle, sužinoti, kokie skiepai yra būtini keliaujant į vieną ar kitą šalį, pasirūpinti galiojančiais vaistų receptais. Estravel rekomendacija – visu tuo pasirūpinti mūsų partnerių internetinėje klinikoje “Dimedic Lietuva”. Šioje klinikoje profesionalią gydytojo konsultaciją galite gauti nuotoliniu būdu, maždaug per 1-ną valandą. Plačiau apie kliniką skaitykite mūsų bloge.

Kartu su “Dimedic Lietuva” e.klinika Estravel paruošė Jums nuolaidos kodą, su kuriuo gausite nuolaidą gydytojo konsultacijos paslaugai. Prenumeruokite Estravel naujienlaiškį ir nuolaidos kodas netrukus pasieks Jūsų el. pašto dėžutę. 

Kokia valiuta galima atsiskaityti Islandijoje?

Islandijos valiuta – Islandijos krona (ISK). Daugelyje vietų galima atsiskaityti mokėjimo kortelėmis, bet rekomenduojama turėti Islandijos kronų suvenyrams ir kitiems smulkiems pirkiniams. Prekybos centruose galima atsiskaityti net ir eurais, tačiau grąžą gausite kronomis. Kronos kursą galite sužinoti čia.

Ką veikti Islandijoje?

Be abejonės – keliauti ir grožėtis gamta. Tik Islandijoje pamatysite visus gamtos stebuklus: geoterminius baseinus, geizerius, uolas, krioklius. Nuvykę į Islandiją turėsite galimybę išvysti banginius, paukščių kolonijas. Savarankiškos kelionės po Islandiją metu su Estravel ekspertų parengta profesionalia programa aplankysite sostinę Reikjaviką, Tingveliro ir Skaftafelio nacionalinius parkus, Kraflos ir Heklos ugnikalnius, Vatnos ledyną, Dyrholaey uolas, Hvitos kanjoną, Gulfosso krioklį, Keridos ugnikalnio kraterį, Žydrąją Lagūną ir dar daugiau.

Ką paragauti Islandijoje?

Islandija pasižymi išskirtiniais produktais: žuvis, džiovintos žuvies gabaliukai, valgomi su sviestu arba kopūstų salotomis, jogurtas, rūkyta ėriena, dešra iš avies mėsos. Islandijoje labai populiari banginių mėsa. Galėsite paragauti ryklio mėsos, rūkytos rajos, valgio iš ruonio pelekų, įvertinti ar kmynų degtinė išties stipri!

Ką parvežti lauktuvių iš Islandijos?

Islandija garsėja avininkyste. Sakoma, kad avių čia gyvena daugiau nei žmonių, todėl nenuostabu, kad šalis turtinga natūralia ir kokybiška vilna, o populiariausios lauktuvės iš kelionės į Islandiją yra vilnoniai gaminiai: megztiniai, kepurės, pirštinės. Taip pat galima įsigyti papuošalų iš lavos, molinių trolių ir kitų suvenyrų su islandiška atributika.

1. Pasiūlymo atnaujinimo data – 2024-05-23.

2. Pateiktos standartinės kelionės kainos. Šios kainos yra dinaminės ir jos gali keistis, priklausomai nuo viešbučių ir aviabilietų kainų bei laisvų vietų. Kokia yra tiksli šio pasiūlymo kaina Jūsų pasirinkta data, teiraukitės kelionių konsultanto.

Informacija
 • +370 5 212 58 05
 • Susisiekti
 • Solveiga
  Kelionių konsultantas

Jums taip pat gali patikti