Kelionė po Madeirą

Kelionė automobiliu po amžino pavasario salą, aplankant: Funšalį, Ribeiros nacionalinį parką, Porto Moniz, Ponta do Sol ir daugiau

Apie kelionės pasiūlymą

Pasirinkite datą:
Įskaičiuota:
skrydis iš Vilniaus + 7 n. 3* ir 4* viešbučiuose + pusryčiai + automobilio nuoma + autorinis Estravel ekspertų sudarytas maršrutas
Kaina:
asmeniui nuo 1413 €

Kelionės programa

Beveik už tūkstančio kilometrų nuo Europos krantų, Atlanto vandenyno bangos skalauja žydinčią amžinojo pavasario salą, kurioje visus metus čiulba paukščiai, o kalnuose, slėniuose ir pakrantėse veši daugybė augalų rūšių. Tai – Madeiros sala Portugalijoje. Gamtos mylėtojai Madeiroje galės pasivaikščioti pėsčiųjų takeliais, nuo aukštų šlaitų pasigrožėti krateriais.

Naujų įspūdžių mėgėjams patiks anonos, bananaso ar kitų, tik šioje saloje augančių, kryžmintų vaisių skoniai, o gurmanai atras puikią Madeiros virtuvę su išgirtais jautienos patiekalais, kuriuos pasigardžiuodami skanausite su žymiuoju Madeiros vynu.

Kad ir ką beveiktumėte poilsiaudami Madeiros saloje, Jus visada lydės ore tvyrantis gaivus gėlių aromatas. Geriausias būdas pažinti Madeiros grožį – kelionė Estravel kelionių agentūros ekspertų parengtu kelionės maršrutu! Savarankiška kelionė automobiliu po Madeirą – tai saulėti įspūdžiai bei nevaržoma laisvė sustoti ir skirti lankomiems objektams tiek laiko, kiek patys norėsite! Logistiškai apgalvotos ir nakvynės – jos tik dviejose vietose, tačiau važinėdami automobiliu pamatysite visą salą. Sala nėra labai didelė, todėl keisti nakvynės vietų kasdien  – tikrai nereikia.

1 diena:

Vilnius – Funšalis. Skrydis į Funšalio oro uostą (FNC) iš Vilniaus oro uosto (VNO). (Pasirinkus išvykimus nuo sausio iki kovo vidurio – skrydžiai su tarpiniu persėdimu).  Oro uoste pasiimsite nuomotą automobilį ir vyksite į pirmąjį viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

2 diena:

Funšalis – Santo da Serra. Ryte – pusryčiai viešbutyje. Pažintinę kelionę automobiliu po Madeirą pradėsite nuo Monte kalno.  Nuo šio kalno atsivers nuostabi salos panorama, o pasigrožėję ja vyksite į Santo da Serra miesto dalį, šalia kurios yra įspūdingas Ribeiro gamtos parkas. Šis gamtos parkas Madeiroje garsus dėl savo baseinų su žuvimis ir kvapą gniaužiančių natūralių gamtos vaizdų. Nakvynė viešbutyje.

3 diena:

Santo da Serra. Dieną skirkite Ribeiros nacionaliniam gamtos parkui ir tyrinėkite dar neregėtą Madeiros salos grožį. Nakvynė viešbutyje.

4 diena:

Santo da Serra – Porto Moniz. Pusryčiai viešbutyje. Pusdienį rekomenduojame skirti pasivaikščiojimui levadų takais, kurie būdingi Madeiros drėkinimo sistemai. Keliaudami šiais takeliais Madeiros salos gamtos grožį pažinsite iš visai kitos pusės. Nakvynė viešbutyje.

5 diena:

Porto Moniz. Pusryčiai viešbutyje. Kelionę automobiliu po Madeirą tęsite nurodytu maršrutu link Porto Moniz. Ši vietovė garsėja natūraliais gamtos baseinais, apsuptais sustingusios lavos. Vaizdai čia tikrai įspūdingi! Viešėdami Porto Moniz turėsite unikalią galimybę panardyti. Nakvynė viešbutyje.

6 diena:

Porto Moniz – Ponta do Sol – Funšalis. Pusryčiai viešbutyje. Kelionę po Madeirą tęsite važiuoddami į Ponta do Sol ir į Funšalį. Važiuodami labai vaizdingu žaliuojančiu maršrutu, turėsite galimybę sužinoti apie žemės ūkį, gyvulininkystę saloje. Sužinosite apie tradicinius portugališkus saldumynus ir turėsite galimybę jų įsigyti. Atvykus į Funšalį, nakvynė viešbutyje.

 

7 diena:

Funšalis. Laisvas laikas poilsiui, pramogoms, žygiams ar kitoms unikalioms veikloms Madeiros saloje. Nakvynė viešbutyje.

 

8 diena:

Funšalis – Vilnius. Pusryčiai viešbutyje ir truputis laisvo laiko Madeiroje. Vėliau automobiliu vyksite į Funšalio oro uostą, kuriame paliksite nuomotą automobilį. Tiesioginis skrydis į Vilniaus oro uostą (VNO) iš Funšalio oro uosto (FNC). (Pasirinkus išvykimus nuo sausio iki kovo vidurio – skrydžiai su tarpiniu persėdimu).

 • Profesionali Estravel ekspertų konsultacija ir pagalba;
 • tiesioginiai skrydžiai: Vilnius – Funšalis; Funšalis – Vilnius;
 • oro uosto mokesčiai;
 • rankinis bagažas iki 5 kg/asm.;
 • registruotas bagažas iki 15 kg/asm.;
 • B klasės automobilio nuoma visai kelionei;
 • 7 n. 3* ir 4* viešbučiuose;
 • maitinimas: pusryčiai;
 • profesionaliai suplanuota kelionės programa ir kruopščiai atrinktas maršrutas.
 • Rekomenduojame apsidrausti kelionės ir sveikatos draudimu;*
 • ekskursijos (teirautis kelionių konsultanto);
 • kuras automobiliui;
 • parkavimo aikštelių išlaidos;
 • pageidaujantiems – kitos kategorijos automobilis;
 • pageidaujantiems – aukštesnės kategorijos kambariai viešbučiuose;
 • pietūs ir vakarienės;
 • asmeninės išlaidos.

*Dėl palankiausio pasiūlymo teirautis kelionių konsultanto.

Ar keliaujant į Madeirą reikalinga viza?

Trumpalaikiam buvimui Madeiroje Lietuvos Respublikos piliečiams vizos nereikia.

Kokie dokumentai reikalingi keliaujant į Madeirą?

Keliaujant į Madeirą Lietuvos piliečiams užtenka su savimi turėti galiojantį asmens dokumentą. Rekomenduojama, kad dokumentas galiotų ne trumpiau kaip 3 mėn. nuo paskutinės kelionės dienos. Daugiau informacijos rasite čia.

Ar rekomenduojate keliaujant į Madeirą užsakyti kelionių ir sveikatos draudimą?

Taip, keliaujant į Madeirą rekomenduojame pasirūpinti kelionių ir sveikatos draudimu. Dėl palankiausio draudimo pasiūlymo ir daugiau dominančios informacijos kreipkitės į Estravel kelionių konsultantą. Medicininių išlaidų ir keletą kitų draudimo rūšių taip pat galite užsakyti internetu.

Kur kreiptis, jeigu kelionės metu ar prieš kelionę skubiai norite pasikonsultuoti su gydytoju? 

Planuojant atostogas būtina pasirūpinti ne tik tinkama apranga, bet ir minimalia vaistinėle, sužinoti, kokie skiepai yra būtini keliaujant į vieną ar kitą šalį, pasirūpinti galiojančiais vaistų receptais. Estravel rekomendacija – visu tuo pasirūpinti mūsų partnerių internetinėje klinikoje “Dimedic Lietuva”. Šioje klinikoje profesionalią gydytojo konsultaciją galite gauti nuotoliniu būdu, maždaug per 1-ną valandą. Plačiau apie kliniką skaitykite mūsų bloge.

Kartu su “Dimedic Lietuva” e.klinika Estravel paruošė Jums nuolaidos kodą, su kuriuo gausite nuolaidą gydytojo konsultacijos paslaugai. Prenumeruokite Estravel naujienlaiškį ir nuolaidos kodas netrukus pasieks Jūsų el. pašto dėžutę. 

Kokie skiepai privalomi skrendant į Madeirą?

Keliaujant į Madeirą, privalomų skiepų nėra. Rekomenduojamų skiepų sąrašą rasite čia.

Kokia valiuta Madeiroje?

Oficiali valiuta Madeiroje – euras (EUR), todėl nereikės rūpintis valiutos keitimu skrendant į Madeirą.

Ką veikti Madeiroje?

Atostogos Madeiroje – tikra žaliuojanti šventė akims – visur egzotiški augalai, tropinius miškus primenantys kraštovaizdžiai ir didingi kalnai. Nuskridę į Madeirą pasižvalgykite po Funšalio senamiestį ir paragaukite bananaso, pakilkite funikulieriumi į Montės kalno botanikos sodą, leiskitės į žygį levadomis, pagaukite vėją Sao Lourenso pusiasalyje, Santanoje susipažinkite su salos praeitimi, pakilkite virš Kabo Žirao skardžio, aplankykite Kamara de Lobos miestelio žvejus, išsimaudykite Porto Moniz vulkaniniuose baseinuose, nerkite į Madeiros gėlių festivalio sūkurį, persikelkite keltu į auksinio smėlio paplūdimio Porto Santo salą ir atraskite masinio turizmo nepaliestas vietas. Daugiau apie poilsį Madeiroje ir aktyvias pramogas teiraukitės Estravel konsultanto arba skaitykite oficialiame Madeiros turizmo puslapyje.

Kaip patogiausia keliauti Madeiroje?

Atostogų Madeiroje metu rekomenduojame po salą keliauti automobiliu. Savarankiškai keliaudami po Madeirą atskleisite tikrąjį salos grožį ir  prisiliesite prie salos gyvenimo ritmo. Kitas būdas pažinti Madeirą – ekskursijos. Jeigu norite atostogų, kurių metu niekuo nereikės rūpintis,  rekomenduojame iš anksto užsisakyti ekskursijas Madeiros saloje, kreipdamiesi į Estravel kelionių konsultantą. Viešbutis įsikūręs ant kalno, tad turintiems judėjimo negalią dėl patogumo rekomenduojame rinktis keliones taksi nuo viešbučio, nuomotu automobiliu, nes viešojo transporto stotelė yra kalno apačioje.

Ar galima planuojant kelionę užsakyti ekskursijas? Kiek kainuoja ekskursijos Madeiroje?

Taip, planuojant kelionę galima užsakyti įvairias grupines arba individualias ekskursijas Madeiroje. Kelionių konsultantas bus nepamainomas pagalbininkas renkantis geriausius gidus ir įdomiausias ekskursijų programas pagal Jūsų poreikį. Ekskursijų programos ir kainos kinta, todėl daugiau informacijos apie ekskursijas Madeiroje suteiks konsultantas.

Kokia temperatūra Madeiroje pavasarį?

Pavasarį oras Madeiroje lepina malonia gaiva ir šiluma – vidutinė oro temperatūra siekia apie 20 laipsnių dienos metu.

Kokie keliautojų atsiliepimai apie kelionę į Madeirą?

„Ši sala mane pakerėjo gražiomis, kvapą gniaužiančiomis vietomis. Madeira puikiai tinka aktyviam poilsiui. Saloje vienas įdomiausių užsiėmimų yra vaikščioti levadomis – vingiuojančiais takeliais šalia kalnuose įrengtų drėkinimo kanalų. Pakilti mieste įrengtu funikulieriumi į kalno viršūnę ir leistis medinėmis rogutėmis žemyn – tai nepamirštama patirtis! Atostogų metu kas rytą ir vakarą džiugindavo nuostabūs vaizdai pro langą! O ką kalbėti apie maistą… Pigus ir skanus vynas bei kasdien šviežia ir vis kitokia žuvis!“ – įspūdžiais iš kelionės po Madeirą dalinasi Jolita.

Rekomenduokite, ką paragauti Madeiroje?

Estravel kelionių ekspertai poilsinės kelionės Madeiroje metu rekomenduoja paragauti anonoso, bananaso ar kitų tik šioje saloje augančių kryžmintų vaisių rūšių, o gurmanai atras puikią Madeiros virtuvę paragavę espada – žuvies su bananais ar jautienos patiekalų. Desertui paragaukite poncha – tradicinio alkoholinio kokteilio ir būtinai gurkštelėkite garsiojo Madeiros vyno.

Ką parvežti lauktuvėms iš Madeiros?

Madeira garsėja labai skaniu vynu, tad butelis Madeiros vyno – puikios lauktuvės. Taip pat sala garsėja vietinių amatininkų siuvinėjimo darbais, kurie atskleidžia kruopščius įgūdžius ir meistrystę. Nepraeikite pro suvenyrus, kurie padabinti gėlių motyvais – tai tikras Madeiros atspindys ir bus amžinas šios žydinčios salos prisiminimas.

Informacija
 • +370 5 212 58 05
 • Susisiekti
 • Solveiga
  Kelionių konsultantas

Jums taip pat gali patikti