Egzotinės kelionės iš Varšuvos

Mes savo klientams visuomet rekomenduojame tik įdomiausias, keliautojų, kelionių ekspertų ir laiko patikrintas kryptis ir maršrutus. Kartu skatiname keliautojus nebijoti ir išbandyti daugiau kitokių keliavimo galimybių – pavzydžiui, keliavimą į puikias egzotiškas šalis ne iš Vilniaus ar Kauno, o iš Varšuvos!

Madagaskaras, Kuba, Zanzibaras, Kenija, Omanas ir daugiau egzotškų pasaulio kampelių laukia atostogautojų jau šią žiemą – tai pats geriausias metų laikas keliauti iš Varšuvos:

  • kol Lietuvoje šalta ir žiema – egzotiškose kryptyse maža lietaus tikimybė ir maloniai kaitri saulė.
  • Patogiais skrydžiais iš Varšuvos žiemą – didesnis egzotiškų krypčių pasirinkimas nei iš Vilniaus.
  • Kelionių kainos patrauklesnės skrendant iš Varšuvos, nei iš Lietuvos.
  • Varšuvą patogu pasiekti iš Lietuvos. Taupantiems laiką: nė valandos netrunkantis tiesioginis skrydis, taupantiems pinigus: kelionė autobusu nuo 25 €.
  • Keliaujate dar šį gruodį? 1 d. prieš ar po kelionės praleiskite Varšuvoje ir pasigrožėkite šventiškai išpuoštu miestu!

Jeigu šioje egzotinių kelionių iš Varšuvos kolekcijoje nerasite savo svajonių krypties – kreipkitės į Estravel kelionių konsultantus, kurie padės išsirinkti idealiausią kelionės kryptį pagal Jūsų poreikį, parekomenduos puikų viešbutį pagal Jūsų biudžetą ir parekomenduos įdomiausias ekskursijas krašto pažinimui! Visus Estravel kelionių centro kontaktus rasite spustelėję čia.

Egzotiškam poilsiui - svajonių atostogų kryptys: