Akcija lėktuvų bilietams su “airBaltic”

Estravel kartu su partneriais airBaltic, kviečia nepraleisti didžiausio 2024 m. lėktuvų bilietų išpardavimo Grand GRAB OUT”. Labai geros kainos galioja visomis kryptimis, tačiau Estravel komanda jau atrinko keliautojams labiausiai dėmesio vertus variantus, į kuriuos verta planuoti kitų metų atostogas. Be to šie lėktuvų bilietai bus puiki dovana ne tik sau, bet ir artimiesiems artėjančių Šv. Kalėdų ar Naujųjų metų proga.

Lėktuvų bilietų išpardavimo sąlygos 

  • Bilietų užsakymas geriausiomis kainomis – iki 2023 m. lapkričio 10 d.
  • Keliavimo periodas – nuo 2024 m. sausio 8 d. iki 2024 m. spalio 26 d.
  • Jau įskaičiuotas rankinis bagažas – 8 kg.
  • Bilietai negrąžinami, datos keitimas iki skrydžio galimas už papildomą mokestį.

Akcijoje dalyvaujačių lėktuvų bilietų kiekis – labai ribotas. Geriausiomis kainomis lėktuvų bilietus nusiperka tie, kurie greičiausi. Išsirinkite savo sekančių atostogų kryptį ir užsisakykite lėktuvų bilietus nieko nelaukiant!

 

 

 Jeigu pageidaujate, kad Estravel kelionių ekspertai Jums užsakytų lėktuvų bilietus ir ne tik – kreipkitė į Estravel jau dabar keliones@estravel.lt arba tel. nr. 85 212 58 05. 

Svarbu! Užsakantiems lėktuvų bilietus taikomas Estravel kelionių agentūros aptarnavimo mokestis. Skrydžių kainos žemiau nurodytos jau su agentūros aptarnavimo mokesčiu. Užsakantiems lėktuvų bilietus Estravel taip pat teikiama 24/7 pagalba visos kelionės metu prireikus.

Naudingi Estravel kelionių ekspertų patarimai, užsakantiems lėktuvų bilietus savarankiškai

Tiesioginiais skrydžiais iš Vilniaus: