Akcija lėktuvų bilietams su “airBaltic”

Mūsų partneriai, latvių oro linijų bendrovė “airBaltic” skelbia pavasario lėktuvų bilietų išpardavimą įvairiomis kryptimis Europoje! Pasinaudokite galimybe ir įsigykite puikių kainų lėktuvų bilietus tiesioginiams skrydžiams iš Vilniaus arba patogiems skrydžiams per Rygą į vasariškiausias kryptis Graikijoje, Kroatijoje, Ispanijoje ir daugiau!

Lėktuvų bilietų kryptis ir kainas rasite žemiau, po šiuo įrašu. Visus akcijoje dalyvaujančius lėktuvų bilietus galite užsakyti internetu 24/7. 

Lėktuvų bilietų išpardavimo sąlygos 

 • Užsakyti bilietus geriausiomis kainomis galite tik iki gegužės 10 d. 
 • Keliavimas galimas nuo 2022 m. gegužės 17 d. iki 2022 m. gruodžio 15 d.
 • Bilietų skaičius už akcijines kainas yra ribotas.
 • Bilietų kainos į abi puses. Įskaičiuotas tik rankinis bagažas – 8 kg.
 • Bilietai negrąžinami, datos keitimas iki skrydžio galimas už papildomą mokestį.

Vasariškiausios kryptys atostogoms

Atrinkome beveik 20 populiarių tarp keliautojų krypčių Europoje, kurioms galioja tikrai ypatingai geros “airBaltic” lėktuvų bilietų išpardavimo kainos. Tarp šių krypčių – ir labai vasariškos kryptys, kurios vasarą idealu planuoti savaitės ar ilgesnes atostogas po saule! Keletas Estravel rekomendacijų planuojantiems vasaros atostogas.

 

Kroatija

 • Dubronvikas (TIESIOGINIS SKRYDIS IŠ VILNIAUS) – populiariausias ir labiausiai turistų lankomas Kroatijos miestas, su nuostabaus grožio senamiesčiu tarsi ant vandens, gražiais, laukiniais ir įvairaus kraštovaizdžio paplūdimiais, puikiais restoranais ir vietine virtuve. 
 • Splitas – puikus pasirinkimas tiems, kas nori daugiau pakeliauti po Kroatiją. Iš Splito galima patogiai leistis į dienos trukmės keliones ir taip kasdien aplankyti vis naujas vietas: Krka nacionalinį parką su įspūdingais kriokliais, aplinkines salas: Brač, Hvar, Vis ir kt. 
 • Rijeka – idealus krypties pasirinkimas skrydžiui jei norite aplankyti žymiuosius Plitvicos nacionalinio parko ežerus ir įdomybes, taip pat norintiems aplankyti gražiausias Dalmatijos regiono-pakrantės vietas su nuostabiais paplūdimiais ir smaragdine jūra.

Graikijos salos

 • Santorini – tikras romantikų rojus, kur gimsta gražiausios porų nuotraukos. Baltasis Oja kaimelis – didžiausias traukos objektas, iš kurio atsiveria magiški vaizdai į jūrą. Santorini gali pasigirti išskirtiniais, prabangiais ir dažnai tik suaugusiems skirtais viešbučiais. 

Italija

 • Olbija (Sardinija) – grožis akims, malonumas skrandžiui ir poilsis kūnui. Gražiausios įlankos ir pakrantės, paplūdimiai, prabangūs jachtų uostai gražiausioje Costa Smeralda pakrantėje, puikūs elegantiški viešbučiai, pasakiško skonio vietinė virtuvė, senovinės runos, nuostabaus grožio Madalenos salynas ir daugiau. 

Ispanija

 • Palma Maljorka  (Maljorkos sala) – vakarėlių ir pramogų sostinė karštojoje Maljorkos saloje. Ragaukite skaniausias paeljas, gardžiausią ispanišką vyną ir degustuokite įvairiausius tapus, aplankykite nuostabią Palmos katedrą, Belverio pilį, arabiškuosius sodus ir pirtis, linksminkitės klubuose ir mėgaukitės saulės spinduliais smėlio palūdmiuose. 

O daugiau apie galimybes keliauti su “airBaltic” aviakompanija, skrydžių naujienas, saugumo priemones aviakompanijos naujausiuose Airbus A220-300  lėktuvuose ir dar daugiau – skaitykite čia.

Kodėl verta lėktuvų bilietus užsakyti per patikimus kelionių partnerius – Estravel?

Estravel kelionių agentūra turi informaciją apie visų oro linijų galimus skrydžių variantus, puikiai išmano aviakompanijų taisykles ir standartus. Užsakydami skrydžių bilietus per Estravel internetu ar kreipdamiesi į mūsų kelionių konsultantus, tikrai neapsiriksite, nes:

 • Estravel klientų pagalbos linija – atvira 24/7. Galite būti tikri, kad Jums prireikus visuomet gausite profesionalią pagalbą iškilus nenumatytoms situacijoms.
 • Patarsime, kaip optimaliai planuoti kelionės išlaidas ir išvengti finansinių nuostolių pasikeitus kelionės planams.
 • Pasikeitus kelionės planams, perkelsime skrydžio užsakymą ateities kelionei pagal aviakompanijų siūlomą geros valios politiką.
 • Jeigu Jūsų skrydis būtų atšauktas, Estravel kelionių konsultantai padės kuo greičiau įsigyti skrydžių bilietus į alternatyvų skrydį.
 • Įvykus skrydžių pokyčiams (pvz.: skrydžio perkėlimui ar atšaukimui), ne visos aviakompanijos gali pasirūpinti patogiu skrydžio laukimu (viešbučiu, maitinimu ar pervežimais). Estravel konsultantai padės pasirūpinti šiomis paslaugomis, laikydamiesi visų aviakompanijos nurodymų.
 • Jeigu oro bendrovė Jūsų skrydžių metu neįgyvendins numatytų įsipareigojimų, Estravel kelionių centro konsultantai padės suformuoti aviakompanijai pretenziją dėl patirtos žalos atlyginimo.
 • Įvykus nenumatytoms aplinkybėms, jei tik turite galimybę, rekomenduojame rinktis alternatyvius keliavimo būdus. Galite būti tikri, kad Estravel konsultantai padės greitai įsigyti bilietus į traukinius, autobusus ar keltus.
 • Įvykus skrydžių pokyčiams aviakompanijos įprastai pirmenybę teikia lojaliems keliautojams. Jeigu turite aviakompanijos lojalumo programos kortelę, pasirūpinkite, kad jos numeris būtų įvestas į rezervaciją – jei nesate tikri dėl informacijos pateikimo, šią užduotį mielai įgyvendins Estravel kelionių ekspertai.

Norite užsakyti lėktuvų bilietus į bet kurią pasaulio kryptį, privačiai arba verslo kelionei?  Aptarkite visas kelionės detales su Estravel komanda jau dabar – esame pasiruošę Jums padėti visu 120%!