Akcija lėktuvų bilietams su “airBaltic”

Mūsų partneriai, latvių oro linijų bendrovė “airBaltic” skelbia akciją lėktuvų bilietams! Įsigyti lėktuvų bilietus į populiariausias Europos kryptis ypatingai geromis kainomis bus galima tik iki gegužės 25 d. 

Bilietų kiekis ribotas, tad kviečiame nelaukti, išsirinkti patinkančią kryptį ir užsisakyti lėktuvų bilietus nieko nelaukiant sau, o galbūt kaip dovaną įteikite savo artimiesiems ar draugams!  Taip pat geros kainos galioja ir žiemos sezono tiesioginių skrydžių naujienoms: Tenerifei, Turinui, Briuseliui. Susipažinti su šių krypčių tvarkaraščiais ir kuo išskirtinė kiekviena iš jų – skaitykite blogo įraše.

*Svarbu! Užsakantiems lėktuvų bilietus taikomas kelionių agentūros aptarnavimo mokestis. Skrydžių kainos žemiau nurodytos jau su agentūros aptarnavimo mokesčiu. Užsakantiems lėktuvų bilietus Estravel taip pat teikiama 24/7 pagalba visos kelionės metu prireikus.

Lėktuvų bilietų išpardavimo sąlygos 

 • Užsakyti bilietus geriausiomis kainomis galite tik iki gegužės 25 d.
 • Keliavimo periodas nuo birželio 15 d. iki 2024 m. kovo 28 d. (išskyrus nuo gruodžio 15 d. iki sausio 12 d.)
 • Bilietų skaičius už akcijines kainas yra ribotas.
 • Bilietų kainos nurodytos į abi puses. Įskaičiuotas tik rankinis bagažas – 8 kg.
 • Bilietai negrąžinami, datos keitimas iki skrydžio galimas už papildomą mokestį.

Kodėl skrydžių bilietus verta užsakyti Estravel?

Estravel kelionių agentūra turi informaciją apie visų oro linijų galimus skrydžių variantus, puikiai išmano aviakompanijų taisykles ir standartus. Užsakydami skrydžių bilietus per Estravel internetu ar kreipdamiesi į mūsų kelionių konsultantus, tikrai neapsiriksite, nes:

 • Estravel klientų pagalbos linija – atvira 24/7. Galite būti tikri, kad Jums prireikus visuomet gausite profesionalią pagalbą iškilus nenumatytoms situacijoms.
 • Jeigu Jūsų skrydis būtų atšauktas, Estravel kelionių konsultantai padės kuo greičiau įsigyti skrydžių bilietus į alternatyvų skrydį.
 • Įvykus skrydžių pokyčiams (pvz.: skrydžio perkėlimui ar atšaukimui), ne visos aviakompanijos gali pasirūpinti patogiu skrydžio laukimu (viešbučiu, maitinimu ar pervežimais). Estravel konsultantai padės pasirūpinti šiomis paslaugomis, laikydamiesi visų aviakompanijos nurodymų.
 • Jeigu oro bendrovė Jūsų skrydžių metu neįgyvendins numatytų įsipareigojimų, Estravel kelionių centro konsultantai padės suformuoti aviakompanijai pretenziją dėl patirtos žalos atlyginimo.
 • Įvykus nenumatytoms aplinkybėms, jei tik turite galimybę, rekomenduojame rinktis alternatyvius keliavimo būdus. Galite būti tikri, kad Estravel konsultantai padės greitai įsigyti bilietus į traukinius, autobusus ar keltus.
 • Įvykus skrydžių pokyčiams aviakompanijos įprastai pirmenybę teikia lojaliems keliautojams. Jeigu turite aviakompanijos lojalumo programos kortelę, pasirūpinkite, kad jos numeris būtų įvestas į rezervaciją – jei nesate tikri dėl informacijos pateikimo, šią užduotį mielai įgyvendins Estravel kelionių ekspertai.

Lėktuvų bilietų užsakymas

Jeigu pageidaujate, kad Estravel suplanuotų Jums keliones į šias kryptis, užsakytų lėktuvų bilietus ir daugiau – kreipkitė į Estravel jau dabar keliones@estravel.lt arba tel. nr. 85 212 58 05. Jeigu norite užsakyti lėktuvų bilietus savarankiškai – kviečiame tai padaryti mūsų lėktuvų bilietų rezervacijos sistemoje, paspaudus mygtuką žemiau.

Tiesioginiai skrydžiai iš Vilniaus:

Tiesioginiai skrydžiai iš Rygos: