Akcija lėktuvų bilietams su “airBaltic”

Mūsų partneriai, latvių oro linijų bendrovė “airBaltic” skelbia akciją lėktuvų bilietams! Įsigyti lėktuvų bilietus į populiariausias Europos kryptis ypatingai geromis kainomis bus galima tik iki sausio 30 d. 

Bilietų kiekis ribotas, tad kviečiame nelaukti, išsirinkti patinkančią kryptį ir užsisakyti lėktuvų bilietus nieko nelaukiant sau, o galbūt kaip dovaną įteikite savo artimiesiems ar draugams!  

*Svarbu! Užsakantiems lėktuvų bilietus taikomas kelionių agentūros aptarnavimo mokestis. Skrydžių kainos žemiau nurodytos jau su agentūros aptarnavimo mokesčiu. Užsakantiems lėktuvų bilietus Estravel taip pat teikiama 24/7 pagalba visos kelionės metu prireikus.

Lėktuvų bilietų išpardavimo sąlygos 

  • Užsakyti bilietus geriausiomis kainomis galite tik iki sausio 30 d. 
  • Bilietų skaičius už akcijines kainas yra ribotas.
  • Bilietų kainos nurodytos į abi puses. Įskaičiuotas tik rankinis bagažas – 8 kg.
  • Bilietai negrąžinami, datos keitimas iki skrydžio galimas už papildomą mokestį.

Lėktuvų bilietų užsakymas

Jeigu pageidaujate, kad Estravel suplanuotų Jums keliones į šias kryptis, užsakytų lėktuvų bilietus ir daugiau – kreipkitė į Estravel jau dabar keliones@estravel.lt arba tel. nr. 85 212 58 05. Jeigu norite užsakyti lėktuvų bilietus savarankiškai – kviečiame tai padaryti mūsų lėktuvų bilietų rezervacijos sistemoje, paspaudus mygtuką žemiau.

Tiesioginiai skrydžiai iš Vilniaus: