Autentiška Portugalija

Skrydis iš Vilniaus + 7n. "Pousada" tipo viešbučiuose + pusryčiai + B kategorijos automobilio nuoma + autorinis Estravel maršrutas

Apie kelionės pasiūlymą

Pasirinkite datą:
2022-10-18 - 2022-10-25 (8 dienos)
Įskaičiuota:
skrydis iš Vilniaus + 7n. "Pousada" tipo viešbučiuose + pusryčiai + B kategorijos automobilio nuoma + autorinis Estravel maršrutas
Kaina:
nuo 1740€

Kelionės programa

Savarankiška kelionė automobiliu po Portugaliją – tai unikali galimybė per 8 dienas pažinti gražiausius ir įspūdingiausius šalies miestus: Lisaboną, Evorą, Castelo de Vide, Marvao, Viseu, Bragą, Portą, Koimbrą ir Sintrą. Nenusakomo grožio pakrantės ir geltoni paplūdimiai, besitęsiantys šimtus kilometrų vakariniu Pilėnų pusiasaliu ir įspūdingi vienuolynai, bažnyčios bei jaukūs istoriniai miesteliai. Pajausite portugališką eleganciją apsistoję Pousada tipo viešbučiuose ir atrasite gražiausia, ką turi šis kraštas, keliaudami po Portugaliją patikrintu ir puikius atsiliepimus turinčiu Estravel kelionių centro ekspertų sudarytu kelionės maršrutu!

1 diena:

Vilnius – Lisabona. Skrydis į Lisaboną (LIS) iš Vilniaus oro uosto (VNO). Pasiimsite nuomotą automobilį Lisabonos oro uoste. Kelionę po Portugaliją pradėsite susipažindami su svarbiausiu šalies uostu ir valdžios būstine. Paklajosite istorinėmis Lisabonos gatvelėmis, aplankysite Belemo kvartalą, paminklą atradėjams, Šv. Jeronimo vienuolyną bei gražiausias miesto aikštes: Rossio, Comeercio ir Restauradores.

2 diena:

Lisabona – Evora – Estremosas – Marvao. Pusryčiai viešbutyje. Kelionę po Portugaliją tęsite keliaudami į Estremosą – miestą pietryčių Portugalijoje, garsėjantį baltojo marmuro gavyba. Čia stūkso nuostabi balta pilis, apsupta  marmurinio senamiesčio. Kelionę automobiliu tęsite link Evoros – UNESCO organizacijos saugomo miesto, kurio senamiesčio architektūra yra viena turtingiausių Portugalijoje. Evoroje aplankysite miesto katedrą, Šv. Dianos šventyklą ir unikalią koplyčią. Nakvynė viešbutyje.

3 diena:

Marvao – Castelo de Vide – Manteigas. Pusryčiai viešbutyje. Aplankysite Marvao pilį. Kelionę po Portugaliją automobiliu tęsite per kalnų regioną, link Kastelo De Vide miestelio, apstatyto senovės žydų kvartalais ir baltų plytų namais. Nakvynė viešbutyje.

 

4 diena:

Manteigas – Viseu – Braga. Pusryčiai viešbutyje. Keliausite į Viseu, centrinį Portugalijos miestą, dar vadinamą tautos lopšiu. Čia aplankysite stūksančią pilį ir senąją tvirtovę. Kelionę tęsite link piligrimų miesto Bragos, kuriame aplankysite įspūdingą Bon Jesus du Monte šventovę. Lankydami Bragos miestelį, išvysite jo centrinę aikštę, su čiurlenančiais fontanais ir žaviomis arkadomis, Katedrą bei Vyskupų rūmus. Nakvynė viešbutyje.

5 diena:

Braga – Porto. Pusryčiai viešbutyje. Kelionė automobiliu link Porto miesto. Turėsite visą laisvą dieną pažiniai su žavingiausiu Portugalijos miestu, kur pamatysite net 78 m aukščio Klerigos bokštą, Porto katedrą, žymųjį Portugalijos rajoną prie upės Ribeirą su siauromis jaukiomis gatvelėmis, Duero upės deltą su puikiais paplūdimiais bei didingus tiltus. Nakvynė viešbutyje.

6 diena:

Braga – Koimbra – Condeixa A Nova. Pusryčiai viešbutyje. Važiuosite į seną Portugalijos sostinę Koimbrą, įsikūrusią prie Mondego upės. Aplankysite seniausią Portugalijos universitetą ir biblioteką, kuri atrodo lyg būtų iš pasakų filmų. Toliau keliausite po Condeixa A Nova apylinkes, garsėjančias savo vynuogynais. Nakvynė viešbutyje.

7 diena:

Obidos – Sintra – Lisabona. Pusryčiai viešbutyje. Iš ryto kelionę automobiliu po Portugaliją tęsite link į Obidos miestelio, kuris apsuptas storų viduramžių tvirtovės sienų. Toliau vyksite į UNESCO organizacijos saugomą Sintros miestelį, kuriame kadaise buvo įsikūrusi Portugalijos monarchų rezidencija. Sintroje galėsite ramiai apžiūrėti Karališkuosius rūmus bei pasivaikščiosite senamiesčio gatvelėmis. Kelionė į Lisaboną ir nakvynė viešbutyje.

8 diena:

Lisabona – Vilnius. Pusryčiai viešbutyje. Kelionė automobiliu iki oro uosto. Patogus skrydis iš Lisabonos oro uosto (LIS) į Vilniaus oro uostą (VNO).

 • Profesionali Estravel ekspertų konsultacija ir pagalba kelionės metu;
 • skrydžiai: Vilnius – Lisabona, Lisabona – Vilnius (su tarpiniu persėdimu);
 • oro uosto mokesčiai;
 • rankinis bagažas iki 8 kg/asm.;
 • B kategorijos automobilio nuoma visai kelionei;
 • 7 n. tradiciniuose Pousada tipo viešbučiuose (istoriniuose, autentiškuose);
 • maitinimas: pusryčiai viešbučiuose visos kelionės metu;
 • profesionaliai suplanuota kelionės programa ir kruopščiai atrinktas maršrutas.
 • Rekomenduojame apsidrausti kelionės ir sveikatos draudimu;*
 • pageidaujantiems – kitos kategorijos automobilis;
 • pageidaujantiems – registruotas bagažas;
 • poilsis prie vandenyno (teirautis konsultanto);
 • pietūs ir vakarienės;
 • ekskursijos (teirautis konsultanto);
 • asmeninės išlaidos.

*Dėl palankiausio pasiūlymo teirautis kelionių konsultanto.

Ar reikalinga viza kelionei į Portugaliją?

Trumpalaikiam buvimui Lietuvos Respublikos piliečiams vizos nereikia, tačiau pravartu žinoti, kad Lietuvos Respublikos piliečiai, viešintys Portugalijoje ilgiau kaip 90 dienų, turi užregistruoti savo gyvenamą vietą atitinkamoje valdžios institucijoje.

Kokie dokumentai reikalingi keliaujant į Portugaliją?

Keliaujant į Portugaliją Lietuvos Respublikos piliečiams viza nėra reikalinga. Su savimi būtina turėti Lietuvos Respublikos pasą arba asmens tapatybės kortelę (ATK), galiojančią ne trumpiau kaip 6 mėnesius nuo paskutinės kelionės dienos. Daugiau informacijos rasite čia.

Ar rekomenduojate keliaujant į Portugaliją užsakyti kelionių ir sveikatos draudimą?

Taip, keliaujant į Portugaliją rekomenduojame pasirūpinti kelionių ir sveikatos draudimu. Dėl palankiausio draudimo pasiūlymo ir daugiau dominančios informacijos kreipkitės į Estravel kelionių konsultantą.

Kokie skiepai privalomi skrendant į šalį?

Keliaujant į šalį privalomų skiepų nėra, tačiau yra keletas rekomenduojamų. Visą rekomenduojamų skiepų sąrašą rasite paspaudę čia.

Kur kreiptis, jeigu kelionės metu ar prieš kelionę skubiai norite pasikonsultuoti su gydytoju? 

Planuojant atostogas būtina pasirūpinti ne tik tinkama apranga, bet ir minimalia vaistinėle, sužinoti, kokie skiepai yra būtini keliaujant į vieną ar kitą šalį, pasirūpinti galiojančiais vaistų receptais. Estravel rekomendacija – visu tuo pasirūpinti mūsų partnerių internetinėje klinikoje “Dimedic Lietuva”. Šioje klinikoje profesionalią gydytojo konsultaciją galite gauti nuotoliniu būdu, maždaug per 1-ną valandą. Plačiau apie kliniką skaitykite mūsų bloge.

Kartu su “Dimedic Lietuva” e.klinika Estravel paruošė Jums nuolaidos kodą, su kuriuo gausite nuolaidą gydytojo konsultacijos paslaugai. Prenumeruokite Estravel naujienlaiškį ir nuolaidos kodas netrukus pasieks Jūsų el. pašto dėžutę. 

Kokia valiuta Portugalijoje?

Oficiali valiuta Portugalijoje euras (EUR), todėl skrendant į Portugaliją nereikės sukti galvos dėl valiutos keitimo.

Ką reikia žinoti keliaujant į Portugaliją? Ar reikia COVID-19 testo keliaujant į Portugaliją?

Kaip ir visos šalys, taip ir Portugalija įgyvendina saugumo priemones dėl COVID-19. Pagrindiniai dalykai, ką turite žinoti keliaudami į Portugaliją. Reikalavimai gali keistis, tad rekomenduojame prieš kelionę su savo kelionių konsultantu juos pasitikrinti dar kartą.

 • Vykstant į Portugaliją būtina užpildyti elektroninę atvykimo anketą.
 • Pateikti ES skaitmeninį COVID-19 pažymėjimą arba turėti neigiamą  testo rezultatą (PGR- 72 val. ar antigeno 48 val.).  Vaikams iki 12 m. testų reikalavimas netaikomas.

Kodėl verta rinktis savarankišką kelionę automobiliu?

Didžiausias savarankiškos kelionės pagal Estravel ekspertų sudarytą maršrutą tas, kad per 8 dienas apkeliaujate patraukliausias ir įspūdingiausias šalies vietoves nuo Porto iki Lisabonos. Savarankiška kelionė po Portugaliją dovanoja senovės miestų romantiką, tamplierių paslaptis ir jūros teikiamus malonumus. Keliaudami savarankiškai patys galite nuspręsti kiek laiko kurioje vietoje norėsite praleisti. Estravel keliautojai paruošė patį geriausią maršrutą pažinčiai su Portugalija, todėl galite neabejoti, kad atostogos bus pačios įsimintiniausios.

Ką pamatysime savarankiškos kelionės metu?

Estravel kelionių ekspertai pasirūpino pačia geriausia pažintine programa: aplankysite garsiausius šalies vienuolynus, įspūdingiausias bažnyčias, susipažinsite su didžiausiais šalies miestais Lisabona ir Portu, lankysite mažus jaukius istorinius miestus ir įspūdingai žalius šalies parkus. Po kiekvienos pilnos įspūdžių dienos ilsėsitės įstabiuose Pousada tipo viešbučiuose.

Ką reiškia Pousada tipo viešbutis?

Pousadas ir Quintos – tradiciniai portugališki viešbučiai, įsikūrę buvusiuose vienuolynuose, vietinių kilmingųjų vasarnamiuose ir dvaruose, viduramžių pilyse, kuriose apsistodavo karaliai ir kunigaikščiai. Tokio tipo viešbučius mielai rinkosi legendiniai atlikėjai Frank Sinatra, Maria Callas, širdžių karalienė ir visuomeninkė Eva Peron.

Kada geriausia keliauti į Portugaliją?

Portugalija – universalus kraštas, klimatas čia nuostabus – ilgos karštos vasaros ir trumpos žiemos, kai minusinė temperatūra laikosi tik kalnuotose šalies dalyse. Estravel ekspertai rekomenduoja į savarankišką kelionę automobiliu leistis pavasarį ar rudenį kuomet oras įšyla iki 22 – 26 laipsnių šilumos, nes Portugalija ideali vieta pabėgti nuo lietuviškų šalčių.

rekomenduojate paragauti Portugalijoje? 

Portugališka virtuvė labai spalvinga: šviežios turtingo skonio jūros gėrybės ir daržovės ant grilio. O kur dar nuostabūs desertai, priversiantys nusikalsti net besilaikančius griežčiausios dietos, pavyzdžiui gardusis pastei de nata pyragėlis su kiaušinių kremu. Paragaukite garsiojo Potveino, gardžios mėsos ir paukštienos. Vien menkę portugalai gali paruošti 300 būdų. Atmintyje ilgam išliks sodrių vynų ir burnoje tirpstančių saldumynų skonis, įspūdį paliks ir uždarame inde kartu su žuvimi troškinta mėsa cataplana.

Ką parvežti lauktuvėms iš atostogų Portugalijoje?

Lauktuvėms iš atostogų Portugalijoje parvežkite portugališkų vynų, keramikos, gaminių iš kamštinės medžiagos, tradicinių amatininkų dirbinių, šalies simbolį – gaidelį, kuris šalyje labai gerbiamas dėl legendos apie Barcelos miestelio gaidį.

Informacija
 • +370 5 212 58 05
 • Susisiekti
 • Solveiga
  Kelionių konsultantas

Jums taip pat gali patikti