Pažinkite JAV vakarų pakrantę

Keliaukite automobiliu aplankydami: Los Andželą, Beverli Hilsą, Palm Springsą, Sedoną, Oak Creek kanjoną, Mirties slėnį, Yosemite parką ir dar daugiau

Apie kelionės pasiūlymą

Pasirinkite datą:
Įskaičiuota:
skrydžiai + automobilio nuoma + 14 n. viešbučiuose + detalus autorinis Estravel maršrutas
Kaina:
asmeniui nuo 2349 €

Kelionės programa

Leiskitės į 16 d. nuotykį po vakarinę JAV pakrantę. Estravel ekspertai paruošė fantastišką maršrutą pažinčiai su JAV! Į pasiūlymo kainą įtraukėme patogius skrydžius, automobilio nuomą bei apgyvendinimą viešbučiuose. Jūsų laukia mistiškas, laukinis ir kartu prabangus kelias nuo San Francisko iki Los Andželo, svaiginanti Kalifornija, Palm Springso dykuma, Mirties slėnis ir Didysis kanjonas savarankiškos kelionės automobiliu metu.

1 diena:

VilniusLos Andželas. Atvyksite į Los Andželą, pasiimsite automobilį ir įsikursite viešbutyje.

2 diena:

Los Andželas. Šį rytą mėgausitės išsamiu Los Andželo miesto pažintiniu turu, įskaitant šauniąją Santa Moniką, spalvingąjį Holivudą ir prabangųjį Beverli Hilsą. Turėsite galimybę sustoti prie istorinio kelio „Route 66“ pabaigos, pamatyti Kalifornijos gelbėjimo stoties bokštelį, išgarsintą serialo „Baywatch“, pasivaikščioti žvaigždžių alėja ir nufotografuoti žymųjį „Hollywood ženklą.

Po pietų – laisvas laikas toliau tyrinėti miestą arba prisijungti prie ekskursijos į „Universal Studios (už papildomą mokestį), kur bus atskleista filmų gamybos virtuvė. Nakvynė viešbutyje.

3 diena:

Los Andželas – Palm Springs. Vyksite į Palm Springsą, žinomą kaip šou verslo žvaigždžių žaidimų aikštelę. Čia gausu golfo aikščių, palmių, prabangių namų. Mėgausitės dykumos saulėlydžiu prie Jūsų viešbučio baseino. Nakvynė viešbutyje.

4 diena:

Palm Springs. Pasimėgaukite rytiniu apsipirkimu išskirtinėse parduotuvėse. Finiksas yra vienas greičiausiai augančių JAV miestų. Tai sąlygoja sausas klimatas ir daug saulėtų dienų. Nakvynė viešbutyje.

5 diena:

Sedonas. Skirkite dieną pasidairyti po senovines uolų buveines, kur pamatysite Montezumos pilį. Vėliau keliausite į Sedoną – miestą, įsikūrusį prie raudonojo smiltainio plokščiakalnio. Nakvynė viešbutyje.

6 diena:

Oak Creek kanjonas – Flagstaff – Didysis kanjonas. Jūsų laukia kelionė iki Oak Creek kanjono ir Flagstaff miestelio, kuris gali atrodyti matytas, nes jame buvo filmuojami garsūs vesternai. Tada vykstate į kvapą gniaužiančiais vaizdais viliojantį Didįjį kanjoną. Visą dieną galite skirti pasivaikščiojimui South Rim ir grožėtis kerinčia gamta su į 2 km aukštį pasiremiančiomis kanjono viršūnėmis ir galingąja Kolorado upe apačioje. Nakvynė viešbutyje.

7 diena:

Huverio užtvanka – Las Vegasas. Maršrutas Jus ves per Williams ir Kingman prie vieno didingiausių žmogaus statinių – Huverio užtvankos, kuri žymi Arizonos ir Nevados valstijų ribas. Vėliau vyksite į Las Vegasą – spindinčią kazino ir pramogų pasaulio sostinę, kur 24 val. per parą galėsite linksmintis ir žaisti azartinius žaidimus. Nakvynė viešbutyje.

8 diena:

Las Vegasas. Laisvas laikas Las Vegase. Pasimėgaukite apsipirkimu, azartiniais žaidimais ir kitomis pramogomis dėl kurių Las Vegasas vadinamas niekada nemiegančiu miestu. Nakvynė viešbutyje.

9 diena:

Amargosa dykuma – Mirties slėnis. Ryte atgaukite jėgas. Popiet išvyksite Amargosa dykuma į Mirties Slėnio nacionalinį parkąZabrikie Point galėsite pasigėrėti šio bekraščio slėnio panoraminiais vaizdais. Nakvynė viešbutyje.

10 diena:

Siera Nevada kalnai – Tioga perėja, Yosemite parkas

Vyksite į Siera Nevada kalnus, kur Tioga perėja (uždaryta nuo lapkričio iki birželio mėn.) ir Yosemite parkas užburia savo peizažais – pušų žaluma ir spindinčiomis Yosemite Bridalveil sidabrinėmis vandens kaskadomis. Nakvynė Yosemite parke.

11 diena:

Tioga perėja, Yosemite parkas – San Franciskas. Šiandien tęsite kelionę link San Francisko. Nakvynė San Franciske.

12 diena:

San Franciskas. Diena skirta San Francisko apžvalgai. Lankomiausios vietos Union square – pagrindinė miesto aikštė, Prestidio rajonas. Garsusis „The Golden Gate Bridge“ arba „Aukso vartų tiltas“, jungiantis San Franciską su Merino apygarda, žvejų prieplauka. Iš čia galima vykti į kelionę laivu į Alkatraso salos kalėjimą. Nakvynė viešbutyje.

13 diena:

Monterey – Los Andželas. Keliausite per Castroville į Monterey, aplankysite Cannery Row ir žavų Carmel miestelį ir gerėsitės pribloškiančiais raižytos pakrantės ir Ramiojo vandenyno vaizdais. Vakare atvyksite į MontereyNakvynė viešbutyje.

14 diena:

Los Andželas – Vilnius. Ši diena skirta kelionei Ramiojo vandenyno pakrantės greitkeliu, aplankant San Simeon ir Morro Bay kol pasieksite TV serialo išgarsintą Santa Barbaros miestelį. Kelionę tęsite į kosmopolitiškąjį Los Andželą. Nakvynė viešbutyje.

15 diena:

Los Andželas – Vilnius. Išvykimas iš Los Andželo, automobilio grąžinimas oro uoste. Skrydis namo.

16 diena:

Los Andželas – Vilnius. Atvykimas į Vilnių.

 • Profesionali Estravel ekspertų konsultacija bei pagalba kelionės metu;
 • skrydžiai: Vilnius – Los Andželas, Los Andželas – Vilnius (su tarpiniu persėdimu);
 • oro uosto mokesčiai;
 • rankinis bagažas iki 8 kg/asm.;
 • registruotas bagažas iki 23 kg/asm.;
 • automobilio nuoma visam kelionės laikotarpiui;
 • apgyvendinimas viešbučiuose;
 • ekspertų parengtas detalus kelionės maršrutas.

 

 

 • Rekomenduojame apsidrausti kelionių ir sveikatos draudimu;*
 • ESTA (elektroninis leidimas);
 • bilietai į lankytinus objektus;
 • degalai automobiliui ir papildomas automobilio draudimas;
 • parkavimo išlaidos;
 • aukštesnės kategorijos automobilio nuoma (jeigu pageidausite);
 • asmeninės išlaidos.

*Dėl palankiausio pasiūlymo teirautis kelionių konsultanto.

Ar reikalinga viza skrendant į JAV?

Trumpalaikei kelionei iki 90 d. į JAV Lietuvos Respublikos piliečiams vizos nereikia. Lietuvos piliečiai prieš vykstant į JAV privalo gauti Elektroninės leidimo keliauti sistemos patvirtinimą (ESTA – Electronic System Travel Authorization). Daugiau informacijos apie ESTA rasite čia.

Kokių dokumentų reikia kelionei? Ar reikia COVID-19 testo prieš kelionę?

 • Visi atvykstantys į JAV iš Lietuvos (ir dar kitų 45 šalių) turės pateikti vakcinacijos įrodymą.
 • 72 val. prieš skrydį į JAV visiems būtina atlikti COVID-19 testą (PGR tipo) ir gauti neigiamą atsakymą. 
 • Atvykus į JAV, pilnai paskiepytiems nuo COVID keliautojams saviizoliuotis nereikės.
 • Vaikams vakcinacijos įrodymo keliaujant į JAV nereikia, jei vaikas skiepo negali gauti dėl amžiaus, bet COVID-19 testo reikia. 
 • Keliautojų bus prašoma pateikti  tel. nr. ir el. paštą, kad prireikus atsakingos institucijos galėtų lengviau susisiekti.
 • Prieš vykstant į JAV, poilsio tikslais, privaloma gauti Elektroninės leidimo keliauti sistemos patvirtinimą (ESTA – Electronic System Travel Authorization).

Plačiau apie keliavimą į JAV nuo lapkričio 8 d. skaitykite ankstesniame mūsų blogo įraše.

Ar rekomenduojate keliaujant į Ameriką užsakyti kelionių ir sveikatos draudimą?

Taip, keliaujant į Ameriką rekomenduojame pasirūpinti kelionių ir sveikatos draudimu. Dėl palankiausio draudimo pasiūlymo ir daugiau dominančios informacijos kreipkitės į Estravel kelionių konsultantą.

Kokie skiepai reikalingi keliaujant į JAV?

Keliaujant į JAV privalomų skiepų nėra, tačiau yra keletas rekomenduojamų. Rekomenduojamų skiepų sąrašą rasite paspaudę čia.

Kokia valiuta JAV?

Oficiali valiuta Jungtinėse Amerikos Valstijose  – JAV doleris (USD). JAV dolerio kursą galite sužinoti paspaudę čia.

Kokias pamatysime savarankiškos kelionės automobiliu metu?

Savarankiškoje kelionėje nuomotu automobiliu po JAV vakarinę pakrantę aplankysite didžiausius Amerikos miestus: Los Andželą, Palm Springsą, Las Vegasą, San Franciską ir Monterėjų. Pabuvosite Siera Nevada kalnuose, Tioga perėjoje, Yosemite parke, Huverio užtvankoje, Oak Creek kanjone, Amargosa dykumoje, Mirties Slėnio nacionaliniame parke ir kitose žymiose Vakarinės pakrantės vietose.

Ar rekomenduojate planuojant kelionę užsakyti ekskursijas Amerikoje? Kiek kainuoja ekskursijos?

Taip, planuojant kelionę galima užsakyti įvairias grupines arba individualias ekskursijas Amerikoje. Kelionių konsultantas bus nepamainomas pagalbininkas renkantis geriausius gidus ir įdomiausias ekskursijų programas. Ekskursijų kainos kinta, todėl apie konkrečias kainas teiraukitės Estravel kelionių eksperto.

Ar yra galimybė pratęsti kelionę po Ameriką?

Taip, galite pratęsti atostogas Amerikoje. Norintiems pratęsti kelionę rekomenduojame savarankišką kelionę po vakarinę JAV pakrantę arba skrydį ir pažintinę programą su Niujorku. Daugiau pasiūlymų ir išsamesnę informaciją suteiks Estravel konsultantas.

Kodėl verta rinktis savarankišką kelionę automobiliu po Ameriką?

Laisvė keliauti automobiliu Amerikoje yra didžiausias privalumas. Savarankiška kelionė nuomotu automobiliu po Ameriką – puikus sprendimas norint  pažinti visą ar dalį šalies pagal profesionalų sudarytą maršrutą ir iš anksto suplanuoti sustojimus moteliuose. Nepraleisite nei vieno svarbaus lankytino objekto keliaudami, nes ekspertai atrinko populiariausius ir didžiausio dėmesio vertus objektus. Keliaudami nuomotu automobiliu galėsite sustoti ten, kur Jums norisi ir lankytinuose objektuose praleisti laiko tiek, kiek Jums reikia.

Kodėl verta rinktis savarankišką kelionę automobiliu po Ameriką?

Laisvė keliauti automobiliu Amerikoje yra didžiausias privalumas. Savarankiška kelionė nuomotu automobiliu po Ameriką – tai puikus sprendimas pažinti visą ar dalį šalies pagal profesionalų sudarytą maršrutą ir iš anksto suplanuotus sustojimus moteliuose. Nepraleisite nei vieno svarbaus lankytino objekto keliaudami, nes ekspertai atrinko populiariausius ir didžiausio dėmesio vertus objektus. Keliaudami nuomotu automobiliu puikiais JAV keliais galėsite sustoti ten, kur Jums norisi ir lankytinuose objektuose praleisti laiko tiek, kiek Jums reikia. Įsigiję kelionę į Ameriką dabar galėsite pasinaudoti akcija skrydžiams į JAV.

Kur ieškoti daugiau informacijos apie kelionę į Ameriką?

Daugiau apie geriausias kainas ir skrydžius į Ameriką bei kaip keliauti JAV suteiks Estravel kelionių ekspertai. Savarankiškai informaciją galite rasti oficialioje Amerikos turizmo svetainėje.

Ką rekomenduojate paragauti keliaujant po Ameriką?

Viešėdami JAV turėsite galimybę paragauti viso pasaulio virtuvių. Norintiems atrasti amerikiečiams būdingą skonį Estravel ekspertai rekomenduoja paragauti burgerių, šonkauliukų, amerikietiškų cezario salotų – patiekalų, kuriuos rasite bet kurios kavinės meniu. Norėdami pajusti tikrą amerikietišką dvasią išbandykite brunch arba vėlyvuosius pusryčius. Brunch Amerikoje labai populiarus, o jo metu galėsite paragauti visko, ko širdis geidžia – saldūs blyneliai, obuolių pyragas, vafliai, kiaušinienė, Benedikto kiaušiniai ar mėsainis.

Ką parvežti lauktuvių iš JAV?

Amerika garsėja prekybos centrų ir išparduotuvių gausa. Parvežkite lauktuvių kosmetikos, kvepalų ar kitų populiarių dizainerių gaminių. Jeigu ieškote pigesnių dovanų – draugus pamalonins smulkūs suvenyrai su amerikietiškomis ikonomis.

Informacija
 • +370 5 212 58 05
 • Susisiekti
 • Vyka
  Kelionių konsultantė

Jums taip pat gali patikti