Kelionė į Šveicariją

Skrydžiai + 7n. 3*- 4* viešbučiuose + pusryčiai + automobilio nuoma + Estravel parengtas kelionės maršrutas.

Dėmesio!
Dėmesio! Grįžus iš Šveicarijos privaloma 14 d. saviizoliacija.

Apie kelionės pasiūlymą

Pasirinkite datą:
2022-09-25 - 2022-10-02 (8 dienos)
Įskaičiuota:
skrydžiai + 7n. 3*- 4* viešbučiuose + pusryčiai + automobilio nuoma + Estravel parengtas kelionės maršrutas.
Kaina:
nuo 1390€

Kelionės programa

Mėlyna dangaus žydrynė, saulės vitražai kvapniuose Alpių slėniuose, ore tvyrantis harmonijos ir gausos pojūtis – visa tai patirsite Alpių krašto grynuolyje, Šveicarijoje. Savarankiškai keliaudami svaiginančiu maršrutu patys nuspręsite kur sustoti: prie kurio tviskančio Alpių ežero ilgiau iškylauti ar prie kurio krioklio sutikti saulėtekį. Šveicarija viena iš lyderių gražiausių pasaulio šalių TOP 20, kurioje ne tik kvapą gniaužiantys laukinės gamtos stebuklai ir UNESCO paveldas, bet ir nepamirštami įspūdžiai!

1 diena:

Vilnius – Ciurichas – Sankt Galenas. Skrydis į Ciurichą. Automobilio pasiėmimas oro uoste, kelionė link žavaus Sankt Galeno miestelio, pakeliui sustojant prie Rhinės krioklių netoliese Šafhauseno. Kelionių ekspertai rekomenduoja aplankyti Sankt Galeno abatiją – UNESCO pasaulinį paveldą. Nakvynė viešbutyje.

2 diena:

Šv. Galenas – Lichtenšteinas – Davosas. Pusryčiai viešbutyje. Tęsite kelionę link garsaus kalnų kurorto Davoso. Pakeliui aplankysite nykštukinę valstybę Lichtenšteiną, stabtelsite šarmingame ir gilias tradicijas turinčiame kaimelyje Apenzelyje. Romantikos mėgėjai galės paiškylauti gamtoje, besimėgaudami tradiciniu šveicarišku maistu. Tiems, kurie keliauja su mažaisiais rekomenduojame popietę praleisti Heidi Village Apenzelyje. Nakvynė viešbutyje.

3 diena:

Davosas – Luganas. Pusryčiai viešbutyje. Dienos kelias ves per kvapą gniaužiantį laukinės gamtos, uolų, upių Graubündeno regioną link Lugano miesto. Patirsite nepamirštamus įspūdžius ir grožėsitės gamta bei puikiai laiką praleisite Šveicarijos Nacionaliniame parke. Nakvynė viešbutyje.

4 diena:

Luganas – Cermatas. Pusryčiai viešbutyje. Prieš palikdami Luganą, pasikelkite funikulieriumi į Monte Bre kalną, iš kur atsiveria įspūdingiausi įlankos vaizdai. Dienos kelionėje Jūsų laukia itališkasis Tičino regionas nuo Aletsch ledyno iki Materhorno – populiariausio kalno pasaulyje. Rekomenduojame aplankyti tris UNESCO saugomas viduramžių pilis Belinzona miestelyje. Nakvynė viešbutyje.

5 diena:

Cermatas – Montrė. Pusryčiai viešbutyje. Pasivaikščiosite po Cermato ramybės oazę, kurioje nėra auto transporto ir triukšmo. Vėliau važiuosite kontrastingu Valais kantonu link Ženevos ežero krantų ir Montreaux. Rekomenduojame išbandyti kelionę eko traukiniu iš Cermato į Gornergratą. Nakvynė viešbutyje.

6 diena:

Montrė – Bernas – Interlakenas. Pusryčiai viešbutyje. Aplankysite Ženevos ežerą Lac Leman, vėliau pasuksite į Interlakeną žaviais Lavaux vynuogynais, užsukdami į viduramžių Fribourgą ir Šveicarijos sostinę Berną. Rekomenduojame trumpam sustoti ir apsilankyti pasakiško grožio Gruyeres – garsaus sūrio gimtinėje. Nakvynė viešbutyje.

7 diena:

Interlakenas – Ciurichas. Pusryčiai viešbutyje. Interlakenas – Brienzo ir Thuno ežerų jungtis su nepakartojamais vaizdais į Eigerį, Monchą ir Jungfrauerio kalnus. Grįždami į kosmopolitiškąjį Ciurichą, pakeliui nepraleiskite progos pasižavėti Lucernos senamiesčiu ir Einsiedelno vienuolynu. Aplankykite Grosmunsterio bažnyčią Ciuricho senamiestyje. Turėdami laiko galite išbandyti kruizą Brynco ar Tuno ežerais iš Interlakeno. Nakvynė viešbutyje.

8 diena:

Ciurichas – Vilnius. Pusryčiai viešbutyje. Ankstyvą rytą grąžinsite automobilį oro uoste. Tiesioginis skrydis Ciurichas – Vilnius.

 • Profesionalios Estravel ekspertų konsultacijos ir pagalba kelionės metu;
 • skrydžiai Vilnius – Ciurichas, Ciurichas – Vilnius;
 • oro uostų, skrydžių, automobilio nuomos mokesčiai;
 • rankinis bagažas iki 8 kg/asm.;
 • registruojamasis bagažas iki 20 kg/asm.;
 • B kategorijos eko klasės keturvietis automobilis visam kelionės laikotarpiui;
 • 7-8 n. 3 – 4* viešbučiuose, priklausomai nuo kelionės datos;
 • maitinimas: pusryčiai viešbučiuose visos kelionės metu;
 • Estravel autorinė kelionės programa.
 • Rekomenduojame apsidrausti kelionių ir sveikatos draudimu;*
 • kuras automobiliui;
 • automobilio parkavimo mokesčiai;
 • traukinio bilietai Taesch – Zermatt – Taesch (apie 8 eur);
 • pietūs ir vakarienės kelionės metu;
 • papildomos ekskursijos (teirautis kelionių konsultanto);
 • asmeninės išlaidos.

*Dėl palankiausio pasiūlymo teirautis kelionių konsultanto.

Ar reikalinga viza kelionei į Šveicariją?

Lietuvos Respublikos piliečiams keliaujantiems į Šveicariją ne ilgesniam kaip 90 dienų laikotarpiui per bet kurį 180 dienų laikotarpį, vizos nereikia.

Kokie asmeniniai dokumentai reikalingi keliaujant į Šveicariją?

Keliaujant į Šveicariją Lietuvos piliečiams užtenka su savimi turėti galiojantį asmens dokumentą. Rekomenduojama, kad dokumentas galiotų ne trumpiau kaip 3 mėn. nuo paskutinės kelionės dienos. Daugiau informacijos rasite čia.

Ar rekomenduojate keliaujant į Šveicariją užsakyti kelionių ir sveikatos draudimą?

Taip, keliaujant į Šveicariją rekomenduojame pasirūpinti kelionių ir sveikatos draudimu. Dėl palankiausio draudimo pasiūlymo ir daugiau dominančios informacijos kreipkitės į Estravel kelionių konsultantą.

Ar yra privalomų skiepų keliaujant į Šveicariją?

Keliaujant į Šveicariją skiepai nėra privalomi. Rekomenduojamų skiepų sąrašą rasite čia. 

Kur kreiptis, jeigu kelionės metu ar prieš kelionę skubiai norite pasikonsultuoti su gydytoju? 

Planuojant atostogas būtina pasirūpinti ne tik tinkama apranga, bet ir minimalia vaistinėle, sužinoti, kokie skiepai yra būtini keliaujant į vieną ar kitą šalį, pasirūpinti galiojančiais vaistų receptais. Estravel rekomendacija – visu tuo pasirūpinti mūsų partnerių internetinėje klinikoje “Dimedic Lietuva”. Šioje klinikoje profesionalią gydytojo konsultaciją galite gauti nuotoliniu būdu, maždaug per 1-ną valandą. Plačiau apie kliniką skaitykite mūsų bloge.

Kartu su “Dimedic Lietuva” e.klinika Estravel paruošė Jums nuolaidos kodą, su kuriuo gausite nuolaidą gydytojo konsultacijos paslaugai. Prenumeruokite Estravel naujienlaiškį ir nuolaidos kodas netrukus pasieks Jūsų el. pašto dėžutę. 

Koks Šveicarijos piniginis vienetas?

Šveicarijos valiuta yra Šveicarijos frankas (CHF). Euro ir Šveicarijos franko kursą galite sužinoti čia.

Kodėl verta rinktis savarankišką kelionę automobiliu?

Savarankiška kelionė automobiliu puikus sprendimas per 8 dienas pažinti visą Šveicariją pagal profesionalų sudarytą maršrutą. Nepraleisite nei vieno istoriškai svarbaus objekto keliaudami ir mėgaukitės laisve sustoti ten, kur norisi ir lankytinose vietose praleisti tiek laiko, kiek Jums reikia.

Kuo garsi Šveicarija?

Šveicarijos vizitinė kortelė – unikali gamta: Alpių kalnai, žavingi ežerai ir grožiu užburiantys laukai. Šalis dar garsėja šokoladu, o apie patikimus šveicariškus bankus ir tikslius laikrodžius kiekvienas esame girdėję ne kartą.

Ką veikti Šveicarijoje?

Atostogaudami Šveicarijoje galite aplankyti gražiausius miestus: Bernas, Bambergas, Liucerna ir kiti. Abejingų nepaliks Ronos ledynas, Arės upė, Reichenbacho kriokliai, Grimselio perėja, First ir Jungfraujoch viršukalnės, Trumelbacho kriokliai, Rotenburgas, Keturių kantonų ežeras ir kitos kvapą gniaužiančios vietovės.

Kaip patogiausia keliauti Šveicarijoje?

Atskridę į Šveicariją patogiausiai keliausite išsinuomavę automobilį. Jeigu atostogų metu vairuoti nepageidaujate – galite naudotis autobusais, traukiniais. Labiausiai išplėtotas geležinkelių tinklas. Vienas iš keliavimo būdų yra romantiškas pasiplaukiojimas laivais nuotabiuose Šveicarijos ežeruose.

Ar Šveicarijoje iš tiesų labai brangu?

Gyventi Šveicarijoje nėra pigu, tačiau skrydis į Šveicariją ir trumpos atostogos neatsieis taip brangiai kaip gali atrodyti. Kainos parduotuvėse stipriai nesikandžioja, o štai kavinėse ir restoranuose išleisite daugiau nei įprasta Lietuvoje (vidutinė porcijos kaina šveicariškoje kavinėje yra apie 10 – 15 eurų vienam asmeniui, o geri pietūs ar vakarienė restorane kainuos apie 40 – 50 eurų), tačiau, patikėkite, tikrai verta.

Koks klimatas Šveicarijoje?

Temperatūra Šveicarijoje vidutinė, tačiau kinta kylant aukštyn. Vasarą temperatūra didžiuosiuose miestuose Ženevoje, Ciuriche, Berne svyruoja apie 17 – 20 laipsnių.

Kokia kalba kalba šveicarai?

Šalyje yra trys oficialios kalbos – vokiečių, prancūzų bei italų, bet tai keturkalbė valstybė, nes čia dar kalbama ir retoromanų kalba.

Ką rekomenduojate paragauti Šveicarijoje?

Šveicarams maisto valgymas – ritualas, todėl ir patiekalai neįprasti ir skirti pasimėgauti skoniu. Nuskridę į Šveicariją paragaukite įvairių šalį garsinančių fondiu, tradicinio šveicariško mušelio – kukurūzų ar kviečių dribsnių, riešutų ir džiovintų vaisių mišinio, Rösti bulvių apkepo, gardžių vietinių pyragų su įvairiausiais įdarais.

Ką parvežti lauktuvių iš atostogų Šveicarijoje?

Iš Šveicarijos galite parvežti tikro šveicariško šokolado, gurmaniškų sūrių pvz. Appenzeller, Emmenthaler, Gruyère, Vacherin, laikrodžių bei įvairių mielų su vietinėmis tradicijomis susijusių suvenyrų.

 

Informacija
 • +370 5 212 58 05
 • Susisiekti
 • Solveiga
  Kelionių konsultantas

Jums taip pat gali patikti