Kelionė po JAV rytinę pakrantę

Pakeliaukite po JAV rytus, aplankydami: Niujorką, Finger ežerą, Bafalą, Niagaros krioklius, Lankasterį, Getisbergą, Vašingtoną, Filadelfiją

Apie kelionės pasiūlymą

Pasirinkite datą:
Įskaičiuota:
skrydis + išskirtinė 10 dienų savarankiško pažinimo programa + 9 n. 2-4* viešbučiuose + automobilio nuoma
Kaina:
asmeniui nuo 1949 €

Kelionės programa

Praleiskite įsimintiniausias 10 d. rytinėje JAV pakrantėje! Estravel kelionių ekspertai pasirūpino patogiais skrydžiais, automobilio nuoma, apgyvendinimu ir išskirtiniu kelionės maršrutu. Aplankykite niekada nemiegantį Niujorką, atraskite Vašingtono didybę, Amerikos nepriklausomybės gimtinę, Bafalo kaubojų kraštą ir leiskitės į Niagaros krioklių lietų savarankiškos kelionės automobiliu metu!

1 diena:

Vilnius – Niujorkas. Skrydis iš Vilniaus į Niujorką su tarpiniu persėdimu. Atskrisite į niekada nemiegantį miestą Niujorką, dar vadinamą „Didžiuoju obuoliu“. Pasiimsite išnuomotą automobilį ir įsikursite viešbutyje. Nakvynė viešbutyje.

2 diena:

Diena skirta pažinčiai su kosmopolitiškuoju Niujorku. Aplankysite Manhetene esančius Brodvėjų, bohemos miestelį Greenwich Village, garsiąją Penktąją Aveniu, italų rajoną „Little Italy“, kinų rajoną „China Town“, Times aikštę ir Battery parką, iš kurio matosi Laisvės saloje stovinti garsioji Laisvės statula. Po pietų siūlome plaukti link Laisvės salos, iš kurios atsiveria pritrenkantis miesto vaizdas. Pakilkite į 86 „Empire State Building“ pastato aukštą, nuo kurio atsiveria kvapą gniaužianti miesto panorama. Nakvynė viešbutyje.

3 diena:

Niujorkas– Finger ežeras – Bafalas. Kelionė po JAV rytinę pakrantę tęsis išvykimu iš Niujorko miesto ir keliavimu pro legendinius Ketskilo kalnus bei Fingerio ežerą. Pakeliui prie senovinio šiaurės Amerikos indėnų Senekos ežero sustosite vietinio vyno degustacijai. Toliau vyksite iki Bafalo, įsikūrusį netoli žymiosios Niagaros upės. Nakvynė viešbutyje.

4 diena:

Niagaros kriokliai. Vaizdingu maršrutu keliausite prie Niagaros krioklio – vieno didžiausių gamtos stebuklų. Jį sudaro trys kriokliai: Amerikos krioklys, Nuotakos šydo krioklys ir Pasagos krioklys. Pastarasis krioklys yra Kanados pusėje, o nuo Amerikos krioklio jį skiria Ožkos sala. Rekomenduojame gaivinantį kruizą „Maid of the mist”, kuris Jus nugabens prie pat Pasagos krioklių papėdės. Sutemus rekomenduojame atvykti į apžvalgines aikšteles ir pamatyti visą krioklių grožį, kai krentančius krioklius apšviečia specialiai įrengti galingi įvairiaspalviai žibintai. Nakvynė viešbutyje.

5 diena:

Bafalas – Lankasteris. Ryte išvyksite per kaimiškas šiaurinės Niujorko valstijos dalies vietoves. Keliaudami į pietus per Pensilvaniją grožėsitės gražiais kaimiškų vietovių vaizdais ir gamtos įvairove. Kai pasieksite „Hershey`s“ šokolado fabriką, jus apgaubs nepakartojamas aromatas. Čia paragausite įvairių rūšių šokolado. Keliaudami gražomis vietomis susipažinsite su amišų kultūra.  Nakvynė viešbutyje. 

6 diena:

Getisbergas – Vašingtonas. Šią dieną keliausite per Apalačų kalnus palei vaizdingą Saskuehanos upę, ilgiausią upę Amerikos Rytų pakrantėje. Aplankysite istorinį Getisbergo pilietinio karo parką, kur vyko didžiausias kada nors Amerikoje buvęs karo mūšis, nacionalinį mūšio muziejų bei „Devils Den“ nacionalinį parką. Kelionė po JAV rytinę pakrantę tęsis vakare atvykus į Vašingtoną. Nakvynė viešbutyje.

7 diena:

Vašingtonas. Ryte apžvalginė ekskursija, pašvęsta žymioms šio miesto vietoms bei paminklams: pamatysite daugybę memorialų – A.Linkolno, Korėjos ir Vietnamo, pasigrožėsite Kapitolijumi ir Baltaisiais rūmais. Važiuodami Potomako upės pakrante pasieksite Nacionalinį Amerikos istorijos muziejų. Toliau keliausite pro Arlingtono kapines į Smithsonian institutą ir Kosmoso muziejų, kuriame sukaupta didžiausia įvairių istorinių ir kosminių daiktų kolekcija. Nakvynė viešbutyje.

8 diena:

Vašingtonas – Filadelfija. Keliausite šiaurės kryptimi į Filadelfiją – „broliškos meilės miestą“  bei Amerikos nepriklausomybės gimtinę. Pravažiuosite ir pamatysite Laisvės Varpą ir Nepriklausomybės aikštę, kur buvo pasirašyta nepriklausomybės deklaracija bei parašyta JAV konstitucija. Vakarienei rekomenduojame paskanauti tradicinio Filadelfijos sūrio kepsnio.  Nakvynė viešbutyje.

9 diena:

Niujorkas – Vilnius. Kelionė po JAV rytinę pakrantę baigsis grįžimu į Niujorką. Skrydis iš Niujorko į Vilnių su tarpiniu persėdimu.

10 diena:

Niujorkas – Vilnius. Atvykimas į Vilnių.

 • Estravel ekspertų konsultacijos ir pagalba kelionės metu;
 • skrydžiai: Vilnius – Niujorkas, Niujorkas – Vilnius (su tarpiniu persėdimu);
 • oro uosto mokesčiai;
 • rankinis bagažas iki 8 kg/asm;
 • registruotas bagažas iki 23 kg/asm;
 • 10 d. pažintinės programos detalus maršrutas;
 • 8 n. 2 – 4* viešbučiuose pagal maršrutą;
 • Compact klasės automobilio nuoma visam periodui.
 • Rekomenduojame apsidrausti kelionių ir sveikatos draudimu;*
 • ESTA (elektroninis leidimas);
 • parkavimo išlaidos;
 • bilietai į lankytinus objektus;
 • degalai automobiliui ir papildomas automobilio draudimas;
 • maitinimas kelionės metu
 • aukštesnės kategorijos automobilio nuoma (jeigu pageidausite);
 • asmeninės išlaidos.

*Dėl palankiausio pasiūlymo teirautis kelionių konsultanto.

Ar reikalinga viza skrendant į JAV?

Trumpalaikei kelionei iki 90 d. į JAV Lietuvos Respublikos piliečiams vizos nereikia. Lietuvos piliečiai prieš vykstant į JAV privalo gauti Elektroninės leidimo keliauti sistemos patvirtinimą (ESTA – Electronic System Travel Authorization). Daugiau informacijos apie ESTA rasite čia.

Kokių dokumentų reikia kelionei? Ar reikia COVID-19 testo prieš kelionę?

 • Visi atvykstantys į JAV iš Lietuvos (ir dar kitų 45 šalių) turės pateikti vakcinacijos įrodymą.
 • 72 val. prieš skrydį į JAV visiems būtina atlikti COVID-19 testą (PGR tipo) ir gauti neigiamą atsakymą. 
 • Atvykus į JAV, pilnai paskiepytiems nuo COVID keliautojams saviizoliuotis nereikės.
 • Vaikams vakcinacijos įrodymo keliaujant į JAV nereikia, jei vaikas skiepo negali gauti dėl amžiaus, bet COVID-19 testo reikia. 
 • Keliautojų bus prašoma pateikti  tel. nr. ir el. paštą, kad prireikus atsakingos institucijos galėtų lengviau susisiekti.
 • Prieš vykstant į JAV, poilsio tikslais, privaloma gauti Elektroninės leidimo keliauti sistemos patvirtinimą (ESTA – Electronic System Travel Authorization).

Plačiau apie keliavimą į JAV nuo lapkričio 8 d. skaitykite ankstesniame mūsų blogo įraše.

Ar rekomenduojate keliaujant į Ameriką užsakyti kelionių ir sveikatos draudimą?

Taip, keliaujant į Ameriką rekomenduojame pasirūpinti kelionių ir sveikatos draudimu. Dėl palankiausio draudimo pasiūlymo ir daugiau dominančios informacijos kreipkitės į Estravel kelionių konsultantą.

Kokie skiepai reikalingi keliaujant į JAV?

Keliaujant į JAV privalomų skiepų nėra, tačiau yra keletas rekomenduojamų. Rekomenduojamų skiepų sąrašą rasite paspaudę čia.

Kur kreiptis, jeigu kelionės metu ar prieš kelionę skubiai norite pasikonsultuoti su gydytoju? 

Planuojant atostogas būtina pasirūpinti ne tik tinkama apranga, bet ir minimalia vaistinėle, sužinoti, kokie skiepai yra būtini keliaujant į vieną ar kitą šalį, pasirūpinti galiojančiais vaistų receptais. Estravel rekomendacija – visu tuo pasirūpinti mūsų partnerių internetinėje klinikoje “Dimedic Lietuva”. Šioje klinikoje profesionalią gydytojo konsultaciją galite gauti nuotoliniu būdu, maždaug per 1-ną valandą. Plačiau apie kliniką skaitykite mūsų bloge.

Kartu su “Dimedic Lietuva” e.klinika Estravel paruošė Jums nuolaidos kodą, su kuriuo gausite nuolaidą gydytojo konsultacijos paslaugai. Prenumeruokite Estravel naujienlaiškį ir nuolaidos kodas netrukus pasieks Jūsų el. pašto dėžutę. 

Kokia valiuta JAV?

Oficiali valiuta Jungtinėse Amerikos Valstijose  – JAV doleris (USD). JAV dolerio kursą galite sužinoti paspaudę čia.

Ką pamatysime JAV rytinėje pakrantėje savarankiškos kelionės automobiliu metu?

Savarankiškos kelionės automobiliu po JAV rytinę pakrantę aplankysite niekada nemiegantį Niujorko didmiestį, Ketskilo kalnus, Fingerio ir Senekos ežerus, Bafalo regioną, įspūdinguosius Niagaros krioklius, Pensilvaniją, Lankasterį, keliausite per Apalačų kalnus link Getisbergo, aplankysite Devils Den nacionalinį parką, Vašingtono miestą bei Filadelfiją.

Ar rekomenduojate planuojant kelionę užsakyti ekskursijas Amerikoje? Kiek kainuoja ekskursijos?

Taip, planuojant kelionę galima užsakyti įvairias grupines arba individualias ekskursijas Amerikoje. Kelionių konsultantas bus nepamainomas pagalbininkas renkantis geriausius gidus ir įdomiausias ekskursijų programas. Ekskursijų kainos kinta, todėl apie konkrečias kainas teiraukitės Estravel kelionių eksperto.

Ar yra galimybė pratęsti kelionę po Ameriką?

Taip, galite pratęsti atostogas Amerikoje. Norintiems pratęsti kelionę rekomenduojame savarankišką kelionę po vakarinę JAV pakrantę arba skrydį ir pažintinę programą su Niujorku. Daugiau pasiūlymų ir išsamesnę informaciją suteiks Estravel konsultantas.

Kodėl verta rinktis savarankišką kelionę automobiliu po Ameriką?

Laisvė keliauti automobiliu Amerikoje yra didžiausias privalumas. Savarankiška kelionė nuomotu automobiliu po Ameriką – puikus sprendimas norint  pažinti visą ar dalį šalies pagal profesionalų sudarytą maršrutą ir iš anksto suplanuoti sustojimus moteliuose. Nepraleisite nei vieno svarbaus lankytino objekto keliaudami, nes ekspertai atrinko populiariausius ir didžiausio dėmesio vertus objektus. Keliaudami nuomotu automobiliu galėsite sustoti ten, kur Jums norisi ir lankytinuose objektuose praleisti laiko tiek, kiek Jums reikia.

Kokie privalumai renkantis kelionę po JAV kemperiu?

Jei rinksitės kelionę kemperiu, ir automobilis, ir miegamasis bus vienoje vietoje! Aukštesnės klasės kemperiai turi ir virtuvėlę, ir mini svetainę. Vertėtų žinoti, jog keliaujant kemperiu nakvoti turite specialiai tam skirtuose kempinguose. JAV rasite patogiais atstumais išsidėsčiusias kemperių stovėjimo aikšteles, todėl taip keliauti bus ne tik patogu, bet ir pigiau nei keičiant viešbučius.

Kur ieškoti daugiau informacijos apie kelionę į Ameriką?

Daugiau apie geriausias kainas ir skrydžius į Ameriką bei kaip keliauti JAV suteiks Estravel kelionių ekspertai. Savarankiškai informaciją galite rasti oficialioje Amerikos turizmo svetainėje.

Ką rekomenduojate paragauti keliaujant po Ameriką?

Viešėdami JAV turėsite galimybę paragauti viso pasaulio virtuvių. Norintiems atrasti amerikiečiams būdingą skonį Estravel ekspertai rekomenduoja paragauti burgerių, šonkauliukų, amerikietiškų cezario salotų –patiekalų, kuriuos rasite bet kurios kavinės meniu. Norėdami pajusti tikrą amerikietišką dvasią išbandykite brunch – vėlyvuosius pusryčius. Brunch’as Amerikoje labai populiarus, o jo metu galėsite paragauti visko, ko širdis geidžia: saldžių blynelių, obuolių pyrago, vaflių, kiaušinienės, Benedikto kiaušinių ar mėsainių.

Ką parvežti lauktuvių iš JAV?

Amerika garsėja prekybos centrų ir išparduotuvių gausa. Parvežkite lauktuvių kosmetikos, kvepalų ar kitų populiarių dizainerių gaminių. Jeigu ieškote pigesnių lauktuvių – draugus pamalonins smulkūs suvenyrai su amerikietiškomis ikonomis.

Informacija
 • +370 5 212 58 05
 • Susisiekti
 • Karolina
  Estravel kelionių konsultantė

Jums taip pat gali patikti