Savaitgalio kelionė į Kijevą

Puiki trumpa išvyka į Ukrainos sostinę neturintiems daug laiko

Apie kelionės pasiūlymą

Pasirinkite datą:
Įskaičiuota:
tiesioginis skrydis iš Vilniaus į Kijevą + 3 n. 3* viešbutyje + pusryčiai + ekskursija
Kaina:
nuo 280€

Kelionės programa

Kijevas – nuostabios gamtos, išskirtinės architektūros ir labai šiltų žmonių miestas. Tai miestas-muziejus, kuris sukelia daug jausmų bei išgyvenimų ir yra labai artimas lietuvio širdžiai.

1 diena:

Vilnius – Kijevas. Tiesioginis skrydis Vilnius (VNO) – Kijevas (KBP). Atvykus – savarankiškas nuvykimas į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

2 diena:

Kijevas. Pusryčiai viešbutyje.

Leiskitės į pažintinį turą su Kijevu Hop-on, Hop-off autobusu. Estravel ekspertai rekomenduoja aplankyti Michailovskio auksinių kupolų soborą, Sofijos Soborą, Mikrominiatiūrų muziejų, vieną iš garsiausių Kijevo simbolių – Kijevo aukso vartus, Nepriklausomybės aikštę Maidan Nezalezhnosti, Andriejaus cerkvę, Kijevo operos ir baleto teatrą, Karo muziejų. Pasivaikščiokite nuostabiu Peysazhna Alleia parku, prasieikite jaukia Andriejaus gatve, primenančią Paryžiaus Monmartrą ar Vilniaus Užupį – čia buriasi menininkai ir siūlo įsigyti jų meno dirbinių. Pagrindinėje, labai turistų pamėgtoje Chresčatik gatvėje galite įsigyti mielų niekučių ir skaniai pavalgyti. Rekomenduojame užsukti į jaukų Puzata hata restoranėlį, įsikūrusį pagrindinės gatvės skersgatvyje. Tai bene labiausiai turistams rekomenduojamas restoranas, kuriame galite paragauti tradicinių ukrainietiškų patiekalų. Nakvynė viešbutyje.

3 diena:

Kijevas. Pusryčiai viešbutyje. Leiskitės į pažintinį turą su Kijevu Hop-on, Hop-off autobusu. Nakvynė viešbutyje.

4 diena:

Kijevas – Vilnius. Pusryčiai viešbutyje, savarankiškas nuvykimas į oro uostą ir skrydis namo.

 • Profesionalios Estravel ekspertų konsultacijos ir pagalba kelionės metu;
 • tiesioginiai skrydžiai: Vilnius – Kijevas, Kijevas – Vilnius;
 • rankinis bagažas iki 10 kg/asm.;
 • 3 n. 3* viešbutyje dviviečiame kambaryje;
 • maitinimas: pusryčiai viešbutyje;
 • bilietai Hop-on, Hop-off autobusu savarankiškam miesto pažinimui.
 • Rekomenduojame apsidrausti kelionių ir sveikatos draudimu;*
 • savarankiškas nuvykimas: oro uostas-viešbutis-oro uostas;
 • papildomos ekskursijos (teirautis kelionių konsultanto);
 • asmeninės išlaidos.

*Dėl palankiausio pasiūlymo teirautis kelionių konsultanto.

Ar reikalinga viza keliaujant į Kijevą?

Europos Sąjungos piliečiams, keliaujantiems į Ukrainą ne ilgesniam kaip 90 dienų laikotarpiui per bet kurį 180 dienų laikotarpį, vizos nereikia.

Kokie dokumentai reikalingi keliaujant į Kijevą?

Kelionei į Ukrainą būtinas Lietuvos Respublikos piliečio pasas, kuris galiotų ne trumpiau kaip 6 mėnesius po grįžimo iš kelionės. Daugiau informacijos apie dokumentus reikalingus keliaujant į Ukrainą rasite oficialiame URM puslapyje čia.

Kokie skiepai privalomi keliaujant į Kijevą?

Keliaujant į Ukrainą privalomų skiepų nėra, tačiau yra keletas rekomenduojamų. Visą rekomenduojamų skiepų sąrašą rasite paspaudę čia.

Ar rekomenduojate keliaujant į Kijevą užsakyti kelionių ir sveikatos draudimą?

Taip, keliaujant į Ukrainą rekomenduojame pasirūpinti kelionių ir sveikatos draudimu. Dėl palankiausio draudimo pasiūlymo ir daugiau dominančios informacijos kreipkitės į Estravel kelionių konsultantą.

Kokia valiuta galima atsiskaityti Kijeve?  

Ukrainos valiuta yra Ukrainos grivina (EUR). Ukrainos grivinos ir euro valiutos kursą galite sužinoti čia.

Kada geriausia skristi į Kijevą?

Kijevo orai primena Lietuvą, todėl geriausia skristi į Kijevą vasaros sezono metu. Šilčiausi mėnesiai yra birželio, liepos ir rugpjūčio, kai vidutinė temperatūra svyruoja nuo 14 iki 25 laipsnių šilumos.

Ką verta aplankyti Kijeve?

Estravel ekspertai atostogaujant Kijeve rekomenduoja aplankyti Michailovskio auksinių kupolų soborą, Sofijos Soborą, Mikrominiatiūrų muziejų, Kijevo aukso vartus, Nepriklausomybės aikštę Maidan Nezalezhnosti, Andrejevo cerkvę, Kijevo operos ir baleto teatrą, Karo muziejų, Peysazhna Alleia parką, meninikus buriančią Andriejaus gatvę, pagrindinę Chresčatik gatvę ir kitus lankytinus Kijevo objektus.

Ar galima kelionės metu užsakyti ekskursijas? Kiek kainuoja ekskursijos Kijeve?

Taip, galima užsakyti įvairias ekskursijas Kijeve. Kelionių konsultantas bus nepamainomas pagalbininkas renkantis geriausius gidus ir įdomiausias ekskursijų programas. Ekskursijų kainos kinta, todėl apie konkrečias kainas teiraukitės Estravel kelionių eksperto.

Ką rekomenduojate paragauti Kijeve?

Nacionalinis šalies patiekalas – barščiai, gaminami iš šviežių daržovių, pagardinami grūstais lašinukais su česnakais ir petražolėmis, taip pat garsusis Kijevo kotletas. Estravel ekspertai rekomenduoja paragauti ukrainietiškos virtuvės pasididžiavimo – lašinių, kurie yra valgomi ne tik sūdyti, bet ir saldinti sirupu, rūkyti, virti ar kepti.

Ką parvežti lauktuvių iš atostogų Kijeve?

Kijeve yra daug galerijų ir parduotuvių, kur galima įsigyti papuošalų, autorinės keramikos bei tapybos darbų labai geromis kainomis. Iš vietinių amatininkų lauktuvėms galėsite nusipirkti tekstilės ir odos gaminių, suvenyrų, pagamintų iš akmens, molio, medžio ir kitų medžiagų. Lauktuvėms iš Kijevo populiaru parvežti ukrainietiškų Roshen saldainių ir šokolado.

Užsakykite kelionę jau dabar!
Informacija
 • +370 5 212 58 05
 • Susisiekti
 • Gita Rimšienė
  Kelionių konsultantė

Jums taip pat gali patikti