Prancūzijos Polinezija

Poilsis romantiškoje Prancūzijos Polinezijoje, žavingose Bora Bora, Taičio, Tikehau ir Moorėjos salose

Atsiprašome
Atsiprašome šis pasiūlymas archyvuotas!

Apie kelionės pasiūlymą

Pasirinkite datą:
2020-02-10 - 2020-02-23 (14 dienų)
Įskaičiuota:
skrydžiai su tarpiniu persėdimu + 11 n. viešbučiuose + pusryčiai + pervežimai
Kaina:
nuo 6790€

Kelionės programa

Prancūzijos Polinezija susideda iš nuostabaus grožio įspūdingų vulkaninės kilmės salų ir romantiškų salelių, apsuptų mažyčių atolų Ramiajame vandenyne. Gražiausi pasaulio paplūdimiai Bora Boroje, įspūdingas povandeninis pasaulis ir koralinis rifas Tikehau, atogrąžų miškai ir įspūdingi kriokliai Taityje ir poilsio oazė Moorėja. Leiskitės į kelionę, kurioje susipina skaisčiai žalių viršūnių vulkaninės kilmės kalnai, turkio mėlynumo vandenynas bei magiško grožio lagūna, papuošta puriu smėliu ir smulkiomis koralinėmis salelėmis. Tai svaiginantis rojus egzotiškose salose poroms ir ideali vieta medaus mėnesiui!

1 diena:

Vilnius – Taitis. Skrydis Vilnius (VNO) – Taitis (PPT) su tarpiniu persėdimu.

2 diena:

Vilnius – Taitis. Skrydis Vilnius (VNO) – Taitis (PPT)  su tarpiniu persėdimu. Atskridus į Taitį pervežimas į viešbutį ir apgyvendinimas „Tahiti Pearl Beach Resort“ viešbutyje. Nakvynė viešbutyje.

3 diena:

Taitis. Pusryčiai viešbutyje. Laisvas laikas poilsiui ir salos pažinimui. Taitis – didžiausia Prancūzijos Polinezijos sala, sudaryta iš dviejų stambių kalnų masyvų, kuriuos jungia Taravao tarpeklis, o visą salą supa nenusakomo grožio koralų rifai. Ilsėdamiesi Taityje leiskitės į pažintinius turus ir aplankykite Marae Arahurahu religinį paminklą, dedikuotą senovės dievams, Vaipahi krioklį ir įspūdingus sodus, Rytinę pakrantę ir natūralų gamtos darinį Blow Hole, Venus Point, panoraminius vaizdus nuo Taharaa View Point. Leiskitės į sostinės Papeete pažintinį turą, pamatykite vieną lankomiausių Fautaua slėnyje esantį krioklį, itin balto ir puraus smėlio Maui paplūdimį. Aktyvesniam laisvalaikiui puikiai tiks keturiais ratais varomų džipų safaris, nardymas ar išvyka laivu stebėti banginių. Nakvynė viešbutyje.

4 diena:

Taitis – Tikehau. Pusryčiai viešbutyje. Pervežimas į oro uostą. Skrydis į Tikehau (TIH) salą. Atskridus pervežimas į viešbutį „Tikehau Pearl Beach Resort“. Nakvynė viešbutyje.

5 diena:

Tikehau. Pusryčiai viešbutyje. Laisvas laikas poilsiui ir salos pažinimui. Leiskitės į pažintinį turą po salą: aplankykite perlų fermą, pamatykite įspūdingasias rajas, nuvykite į Paukščių salą, Pink Sands, Edeno salą, žaliuosius Tikehau sodus. Nepraleiskite progos panardyti su Manta rajomis ir atskleisti Ramiojo vandenyno jūrų gelmių pasaulio paslaptis arba surenkite tradicinį paumotu pikniką smėlėtame paplūdimyje. Nakvynė viešbutyje.

6 diena:

Tikehau. Pusryčiai viešbutyje. Laisvas laikas poilsiui ir salos pažinimui.

7 diena:

Tikehau – Bora Bora. Pusryčiai viešbutyje. Pervežimas į oro uostą. Skrydis į Bora Bora (BOB) salą. Atskridus pervežimas į viešbutį „Bora Bora Pearl Beach Resort and SPA“. Nakvynė viešbutyje.

8 diena:

Bora Bora. Pusryčiai viešbutyje. Laisvas laikas poilsiui arba salos pažinimui. Bora Bora, ko gero, pati vaizdingiausia bei romantiškiausia iš visų Prancūzijos Polinezijos salų. Bora Bora primena natūralų rojų, kur turėsite galimybę pamatyti magiško grožio lagūną ir jos gyvūniją. Leiskitės į ryklių ir rajų lagūnos safarį, aplankykite mistinį Motu Tapu, Otemanu kalną, Juodųjų perlų ūkį, kur ne tik pamatysite, kaip ištraukiamos austrės, kuriose susikaupę itin brangūs juodieji perlai, bet galėsite panerti į vandenį ir ištraukti savąjį perlą. Abejingų nepaliks lagūnariumas, kur grožėtis nepaprastu povandeniniu pasauliu, o drąsiausieji galės rankomis šerti ryklius, rajas, vėžlius bei pasinerti į tą patį vandenį. Bora Bora apdovanota įspūdingo grožio povandeniniu pasauliu, todėl Estravel ekspertai rekomenduoja išbandyti akvadviračius, akvašalmus, tradicinius Polinezijos laivelius – kanojas, submarinus ar tiesiog panardyti su vamzdeliu. Nakvynė viešbutyje.

9 diena:

Bora Bora. Pusryčiai viešbutyje. Laisvas laikas poilsiui arba salos pažinimui.

10 diena:

Bora Bora – Moorėja. Pusryčiai viešbutyje. Pervežimas į oro uostą. Skrydis Bora Bora (BOB) – Moorėja (MOZ). Atskridus pervežimas į viešbutį „Manava Beach Resort & Spa Moorea“. Nakvynė viešbutyje.

11 diena:

Moorėja. Pusryčiai viešbutyje. Laisvas laikas poilsiui arba salos pažinimui. Leiskitės į ekskursijas su Moorėjos sala, kurių metu profesionalus gidas supažindins Jus su salos istorija, kultūra, menais, amatais bei parodys gražiausias vietas. Aplankykite Kuko ir Opunohu įlankas, ananasų laukus, šventus Marae paminklus, le Belvedere apžvalgos bokštą, Tiki kaimelio teatrą. Petit Village prekybos centre galėsite įsigyti tradicinių suvenyrų lauktuvėms. Nakvynė viešbutyje.

12 diena:

Moorėja. Pusryčiai viešbutyje. Laisvas laikas poilsiui arba salos pažinimui.

13 diena:

Moorėja – Taitis – Vilnius. Pusryčiai viešbutyje. Pervežimas į oro uostą. Skrydžiai Murėja (MOZ) – Taitis (PPT) – Vilnius (VNO) su tarpiniu persėdimu.

14 diena:

Moorėja – Taitis – Vilnius. Skrydžiai Murėja (MOZ) – Taitis (PPT) – Vilnius (VNO) su tarpiniu persėdimu.

 • Estravel ekspertų konsultacijos ir pagalba kelionės metu;
 • skrydžiai: Vilnius – Paryžius – Taitis; Taitis – Paryžius – Vilnius;
 • vietinis skrydis Taitis – Tikehau;
 • vietinis skrydis Tikehau – Bora Bora;
 • vietinis skrydis Bora Bora – Murėja;
 • vietinis skrydis Moorėja – Taitis;
 • rankinis bagažas iki 8 kg/asm;
 • registruotas bagažas iki 23 kg/asm;
 • privatūs pervežimai nuo/iki viešbučių – uostų/oro uostų;
 • 2 n. dviviečiame kambaryje 4* viešbutyje Taityje;
 • 3 n. 4* dviviečiame kambaryje 4* viešbutyje Tikehau;
 • 3 n. viloje 4* viešbutyje Bora Boroje;
 • 3 n. dviviečiame kambaryje 4* viešbutyje Moorėjoje;
 • maitinimas: pusryčiai visos kelionės metu;
 • Rekomenduojame apsidrausti kelionės ir sveikatos draudimu;*
 • aukštesnės kategorijos viešbutis – už papildomą mokestį;
 • maitinimas kelionės metu: pietūs ir vakarienės;
 • ekskursijos ir pramogos (teirautis kelionių konsultanto);
 • asmeninės išlaidos.

*Dėl palankiausio pasiūlymo teirautis kelionių konsultanto.

Ar reikalinga viza keliaujant į Prancūzijos Polineziją?

Europos Sąjungos piliečiams, keliaujantiems į Prancūzijos Polineziją trumpalaikiam buvimui vizos nereikia.

Kokie dokumentai reikalingi keliaujant į Prancūzijos Polineziją?

Kelionei į Prancūzijos Polineziją būtinas Lietuvos Respublikos piliečio pasas, kuris galiotų ne trumpiau kaip 6 mėnesius po grįžimo iš kelionės. Daugiau informacijos apie dokumentus reikalingus keliaujant į Prancūzijos Polineziją rasite oficialiame URM puslapyje čia.

Ar rekomenduojate keliaujant į užsakyti kelionių ir sveikatos draudimą?

Taip, keliaujant į Prancūzijos Polineziją rekomenduojame pasirūpinti kelionių ir sveikatos draudimu. Dėl palankiausio draudimo pasiūlymo ir daugiau dominančios informacijos kreipkitės į Estravel kelionių konsultantą.

Kokie skiepai privalomi keliaujant į Prancūzijos Polineziją?

Keliaujant į Prancūzijos Polineziją privalomų skiepų nėra, tačiau yra keletas rekomenduojamų. Visą rekomenduojamų skiepų sąrašą rasite paspaudę čia.

Kokia valiuta šalyje?  

Prancūzijos Polinezijos valiuta yra CFP frankas (XPF). CFP franko ir Euro valiutos kursą galite sužinoti čia.

Ką verta aplankyti Bora Bora, Taityje, Moorėjoje, Tikehau?

Atostogaudami Prancūzijos Polinezijoje aplankysite keturias gražiausias salas. Taityje verta panardyti tarp koralinių rifų, aplankyti Taravao tarpeklį, Marae Arahurahu paminklą, Vaipahi krioklį, Blow Hole, Venus Point, Taharaa View Point, sostinę Papeete, Fautaua slėnį, Maui paplūdimį. Tikehau aplankykite perlų fermą, Paukščių salą, Pink Sands, Edeno salą, Tikehau sodus. Bora Boroje aplankykite mistinį Motu Tapu, Otemanu kalną, Juodųjų perlų ūkį, lagūnariumą, kur grožėtis nepaprastu povandeniniu pasauliu. Moorėjoje aplankykite Kuko ir Opunohu įlankas, ananasų laukus, Marae paminklus, le Belvedere, Tiki teatrą ir kitas vietas.

Kokias aktyvias pramogas rekomenduojate išbandyti Prancūzijos Polinezijos salose?

Leiskitės į safarį keturiais ratais varomais džipais, plaukite laivu stebėti banginių, panardykite su rajomis, rykliais ir atskleiskite Ramiojo vandenyno jūrų gelmių paslaptis, surenkite tradicinį paumotu pikniką smėlėtame paplūdimyje, rankomis šerkite ryklius, rajas, vėžlius bei pasinerkite su jais pasimaudyti, išbandykite akvadviračius, akvašalmus, tradicinius Polinezijos laivelius – kanojas, submarinus.

Ką veikti viešbučiuose?

Ilsėdamiesi viešbučiuose leiskitės į gastronominius atradimus, lankykitės SPA, atsilapaiduokite baseinų erdvėse ar aktyviai leiskite laiką viešbučių organizuojamose ekskursijose arba išbandykite vandens pramogas.

Koks klimatas Prancūzijos Polinezijos salose?

Prancūzijos Polinezijos saloje klimatas tropinis – šiltas ir drėgnas. Vidutinė temperatūra 26 laipsniai. Nuo lapkričio iki balandžio orai šiltesni ir drėgnesni, o gegužės – spalio mėnesiais vyrauja sausasis periodas.

Kokioje laiko juostoje yra Prancūzijos Polinezijos salos?

Bora Bora, Taičio, Moorėja, Tikehau laiko juosta UTC – 10.

Ką rekomenduojate paragauti atostogaujant Bora Boroje, Taityje, Moorėjoje, Tikehau salose?

Polinezijos virtuvė garsėja jūros gėrybių patiekalais. Čia gaminami geriausi tuno, Mahi Mahi – delfino, kardžuvės ar Tazardo mėsos kepsniai. Paragaukite burnoje tirpstančio carpačio, tartaro, sašimi ar suši, patiekiamų su Taha vanilės padažu. Estravel ekspertai rekomenduoja paragauti garsiosios Raw žuvies su kokosų pienu, ma’a Tahiti tradicinio polinezietiško patiekalo, gaminamo požeminėje keptuvėje po karštais akmenimis, Fafaru žuvies patiekalo, o desertui – trintų bananų ir moliūgo Poe.

Ką parvežti lauktuvių iš atostogų Prancūzijos Polinezijos salose?

Geriausiu suvenyru iš Bora Boros, Taičio, Moorėjos ir Tikehau salų bus nepamirštami prisiminimai ir įspūdingos nuotraukos. Namiškiams parveškite Monoi aliejų ar muilo, vanilės ankščių ar aliejų, spalvingų Tahitian Pareo ar Tifaifai skarų. Prabangesnės dovanos galėtų būti perlų vėriniai ar vietinių medienos dirbiniai.

Taityje: TAHITI PEARL BEACH RESORT 4*

„Tahiti Pearl Beach Resort“ apsistosite erdviame Deluxe Ocean View kambaryje su terasa į smėlėtą Lafayette paplūdimį. Viešbutis įsikūręs 10 min nuo sostinės Papetės centro. Viešnagės metu ragausite egzotiškiausius kokteilius ir polinezietiškos virtuvės šedevrus Hiti Mahana restorane ir Bay bare. Atsipalaiduoti po įspūdingų ekskursinių turų pakvies viešbučio SPA arba erdvūs baseinai. Sportinę formą galėsite palaikyti fitneso centre, o laisvalaikio animatoriai pasirūpins turiningu Jūsų poilsiu.

Tikehau: TIKEHAU PEARL BEACH RESORT 4*

„Tikehau Pearl Beach Resort“ apsistosite Beach Bungalow namuke su privačiu paplūdimiu. Mėgaukitės visais mėlynos spalvos atspalviais iš savo nuosavos terasos, skaičiuokite lagūną praplaukiančias žuvis ir pamerkite kojas į birų smėlį. Neįpareigojantį poilsį galėsite paįvairinti gastroniminėmis kelionėmis Poreho viešbučio restorane, o gaivinančius kokteilius ragausite Bar Tianoa. Pasinerkite į Manoa SPA teikiamus malonumus arba leiskitės į nardymo džiaugsmus.

Bora Boroje: PEARL BEACH RESORT & SPA 4*

„Bora Bora Pearl Beach Resort & Spa“ apsistosite prabangioje Garden Pool Villa, įrengtoje tradiciniu polinezietišku stiliumi. Privatus baseinas, sodas, terasa ir erdvus kambarys Jūsų tobulam poilsiui. Unikalūs skonių įspūdžiai Jūsų laukia Miki Miki Bar & Grill, Tevairoa restorane ir Taurearea Sushi bare. Aktyviam poilsiui viešbutyje teniso kortai, mini golfas, ping pongas, biliardas, tinklinis, petankė ir sporto centras. Tavai SPA atsigausite po dienos nuotykių.

Moorėjoje: MANAVA BEACH RESORT & SPA MOOREA 4*

„Manava Beach Resort and Spa Moorea“ apsistosite Garden View Room su terasa ir vaizdu į žaliuojantį atogrąžų sodą. Leiskitės paragauti vietinės virtuvės patiekalų Mahana’i, Autera’a restoranuose ar Matiehani Lounge bare. Nepamirštamiems įspūdžiams organizuojamos Tereva barbekiu ir polinezietiškų šokių vakarai. Atsigaukite Manea SPA arba leiskitės į kūrybines ir aktyvias veiklas.

Užsakykite kelionę jau dabar!
Informacija
 • +370 5 212 58 05
 • Susisiekti
 • Donatas Kaminskas
  Kelionių konsultantas

Kiti kelionės pasiūlymai