Poilsis Tailande

Idealu vertinantiems aktyvų poilsį, kokybiškas SPA paslaugas. Poilsis išskirtinai prabangiame tarptautinio "Robinson" tinklo viešbutyje

Apie kelionės pasiūlymą

Pasirinkite datą:
Įskaičiuota:
patogūs skrydžiai + 7 n. 5* viešbutyje + pusryčiai, pietūs, vakarienės + privatūs pervežimai.
Kaina:
nuo 1440€

Kelionės programa

Tailandas – lietuviams puikiai žinoma atostogų kryptis Pietryčių Azijoje. Aziją geriausia pažinti besimėgaujant poilsiu ir skiriant laiko pažinčiai su šalimi, todėl rekomenduojame keliauti į Tailando kurortą Khao Lak. Šis kurortas yra apsuptas nuostabios Andamano jūros, žadą atimančių nacionalinių parkų ir turi viską, kuo žavisi lietuvių keliautojai: Khao Lak galėsite mėgautis ramiu ir atpalaiduojančiu poilsiu, užsiimti aktyvia sportine veikla bei pažinti apylinkes ir autentišką vietos gyvenimą! Išskirtinėms atostogoms Tailande rekomenduojame prabangų „Robinson Club Khao Lak, 5*“ viešbutį, kuriame puikiai pailsės kiekvienas šeimos narys!

*Apie reikalavimus keliautojams vykstant  į Tailandą skaitykite skiltyje “Klausimai ekspertui”. 

1 diena:

Vilnius – Puketas. Skrydis iš Vilniaus (VNO) į Puketo oro uostą (HKT) su tarpiniu persėdimu.

2 diena:

Atvykimas į Puketą. Privatus pervežimas į prabangų „Robinson Club Khao Lak“ viešbutį. Poilsis ir nakvynė viešbutyje.

3 diena:

Mėgaukitės ramiu poilsiu prie jūros prabangiame viešbutyje arba aktyviai leiskite laiką pramogaudami. Norintiems visapusiškai pažinti Tailandą rekomenduojame leistis į pažintines ekskursijas į garsiausias Tailando vietas. Maitinimas ir nakvynė viešbutyje.

 

4 diena:

Mėgaukitės ramiu poilsiu prie jūros prabangiame viešbutyje arba aktyviai leiskite laiką pramogaudami. Nakvynė viešbutyje.

5 diena:

Mėgaukitės ramiu poilsiu prie jūros prabangiame viešbutyje arba aktyviai leiskite laiką pramogaudami. Maitinimas ir nakvynė viešbutyje.

6 diena:

Mėgaukitės ramiu poilsiu prie jūros prabangiame viešbutyje arba aktyviai leiskite laiką pramogaudami. Maitinimas ir nakvynė viešbutyje.

7 diena:

Mėgaukitės ramiu poilsiu prie jūros prabangiame viešbutyje arba aktyviai leiskite laiką pramogaudami. Maitinimas ir nakvynė viešbutyje.

8 diena:

Mėgaukitės ramiu poilsiu prie jūros prabangiame viešbutyje arba aktyviai leiskite laiką pramogaudami. Maitinimas ir nakvynė viešbutyje.

9 diena:

Puketas – Vilnius. Privatus pervežimas į oro uostą. Skrydis iš Puketo oro uosto (HKT) į Vilniaus oro uostą (VNO) su tarpiniu persėdimu. Atvykimas į Vilniaus oro uostą.*

*2020-02-12 grįžimui 1 n. numatoma lėktuve.

 • Profesionalios Estravel ekspertų konsultacijos ir pagalba kelionės metu;
 • skrydžiai: Vilnius -Puketas, Puketas – Vilnius (su tarpiniu persėdimu);
 • rankinis bagažas iki 8 kg/asm.;
 • registruotas bagažas iki 30 kg/asm.;
 • privatūs pervežimai: oro uostas – viešbutis – oro uostas;
 • 7 n. viešbutyje;
 • maitinimas: pusryčiai, pietūs ir vakarienės.
 • Rekomenduojame apsidrausti kelionės ir medicininių išlaidų draudimu*;
 • Tailando viza (daugiau informacijos – čia);
 • verslo klasės lėktuvų bilietai;
 • ekskursijos;
 • asmeninės išlaidos.

*Dėl palankiausio pasiūlymo teirautis kelionių konsultanto. Draudimą taip pat galite užsakyti savarankiškai, internetu – paspauskite čia.

Ar keliaujant į Tailandą reikalinga viza?

Keliaujant į Tailandą Lietuvos Respublikos piliečiams būtinas pasas ir kelionės viza. Lietuvos Respublikos piliečiai, vykstantys į turistinę kelionę Tailande, šios šalies pasienyje gali gauti 15 d. galiojančią turistinę vizą, tačiau rekomenduojame ja pasirūpinti dar neišvykus iš Lietuvos. Dėl vizos išdavimo galima kreiptis į Tailando Karalystės garbės konsulatą Vilniuje arba Estravel kelionių agentūrą – mes mielai tuo pasirūpinsime.

Kokie dokumentai reikalingi keliaujant į Tailandą?

Keliaujant į Tailandą Lietuvos Respublikos piliečiams būtinas Lietuvos Respublikos piliečio pasas. Jis turi galioti ne trumpiau kaip 6 mėn. nuo kelionės pabaigos. Daugiau informacijos apie dokumentus reikalingus keliaujant į Tailandą rasite čia.

Ar rekomenduojate keliaujant į Tailandą užsakyti kelionių ir sveikatos draudimą?

Taip, keliaujant į Tailandą rekomenduojame pasirūpinti kelionių ir sveikatos draudimu. Dėl palankiausio draudimo pasiūlymo ir daugiau dominančios informacijos kreipkitės į Estravel kelionių konsultantą.

Ką reikia žinoti besiruošiant kelionei į Tailandą? Kokie reikalavimai taikomi keliautojams keliaujant į Tailandą?

Keliautojams, vykstantiems į Tailandą, privalomų skiepų nėra, tačiau yra keletas rekomenduojamų – sąrašą rekomenduojamų skiepų rasite čia.

 • Atvykti į šalį galima tik iš žemos/vidutinės COVID-19 rizikos šalių (Lietuva šiai dienai yra saugi šalis). 
 • Atvykti galima tik iš saugios šalies, kurioje nepertraukiamai buvote 21 dieną (pvz.: negali būti skrydžio su nakvyne kitoje šalyje – skrydis turi būti be nakvynės). 
 • Atvykimas leidžiamas tik pasiskiepijus nuo COVID-19 pagal pilną skiepų schemą (net jei keliautojas yra persirgęs) ir tik Pasaulio Sveikatos Organizacijos patvirtintomis vakcinomis. 
 • Vaikai iki 6 m. be skiepų gali atvykti tik su tėvais/globėjais, kurie yra paskiepyti pagal pilną skiepų schemą.
 • 72 val. iki kelioės būtina atlikti PCR testą ir gauti neigiamą atsakymą. 
 • Visi keliautojai privalo turėti COVID-19 draudimą dengiantį rizikas bent 100 tūkst. JAV dolerių sumai. 
 • Keliautojai turi turėti įrodymą, kad turi pakankamai lėšų poilsiui Tailande – minimaliai 10 tūkstančių batų (Tailando valiuta), apytiksliai ~260 EUR. Pinigus galite turėti grynais arba pateikti banko išrašą. 
 • Prieš kelionę reikia užpildyti atvykimo formą. 
 • Lietuviai į Tailandą keliauja be vizos – be jos galite būti 45 dienas.  

Ką būtina žinoti atvykus į Tailandą?

 • Atvykus keliautojams matuojama temperatūra ir atliekamas PCR tyrimas. 
 • Primygtinai rekomenduojama atsisiųsti ir į mobilųjį įrenginį įsirašyti mobiliąją programėlę, sekančią COVI-19 kontaktus – dėl saugumo.
 • Iš oro uosto keliautojai turi vykti tiesiai į viešbutį ir laukti testo atsakymo – jei atsakymas neigiamas, galite laisvai keliauti po Puketo salą. 
 • Jei norėsite išvykti iš Puketo į kitas Tailando vietoves – Pukete turite apsistoti ne mažiau kaip 14 n. trukmei. 
 • Jei norėsite išvykti iš Puketo į kitas Tailando vietoves – Pukete turite apsistoti ne mažiau kaip 14 n. trukmei. Detalesnės informacijos teiraukitės Estravel kelionių konsultanto.

Kokia valiuta Tailande?

Oficiali valiuta – Tailando batas (THB). Tailande rekomenduojame atsiskaitinėti vietine valiuta ir turėti su savimi smulkesnių grynųjų, norintiems įsigyti suvenyrų. Valiutos kursą galite sužinoti čia.

Ką verta pamatyti kelionės metu?

Atostogaudami Khao Lak provincijoje, nepraleiskite progos apsilankyti Thongsuk dramblių parke – patirtys bus neužmirštamos! Su šiais nuostabiais gyvūnais galėsite susipažinti iš arti, juos prausti ir maitinti. Būtinai aplankykite nacionalinius parkus ir Puketo salą, išsimaudykite po Sai Rung kriokliu, pasivaikščiokite po džiungles ir išvyskite Kong Ka bei Khuk Khak šventyklas. Puketas yra labai mėgstamas aktyvių pramogų mėgėjų: nardymas, trekingas, plaukimas baidarėmis, kopinėjimas uolomis, kelionės dviračiais ir kt. Ilsintis Khao Lak Estravel ekspertai rekomenduoja aplankyti ir aplinkines nuostabaus grožio Phi Phi, Bamboo, Hong bei kitas salas.

Kodėl rekomenduojame keliauti į Puketą ir ilsėtis Khao Lak kurorte?

Khao Lak kurortas yra lengvai pasiekiamoje, patogioje vietoje: mėgaukitės poilsiu ramiame kurorte ir pažinkite autentišką Aziją – aplankykite visai šalia esančią Puketo salą. Puikiai išvystyta turizmo infrastruktūra, aukštos klasės viešbučių kompleksai, rytietiškai paslaugus servisas garantuoja kokybę. Tailandas yra viena seniausių Budizmo religijos šalių, garsi savo kultūra ir šventyklomis, o Pukete jų tikrai gausu. Egzotikos mėgėjams Tailandas tikrai patiks: nuo autentiško tailandietiško maisto iki puikių paplūdimių ir tikrų džiunglių. Ieškantiems aktyvaus individualaus poilsio čia sudarytos puikios sąlygos užsiimti įvairiomis sporto šakomis. Tailandas taip pat labai vilioja jaunavedžius, o Puketas skirtas būtent jiems: gamta ir žmogus čia pasirūpino itin romantiška atmosfera.

Ar galima planuojant kelionę užsakyti ekskursijas? Kiek kainuoja ekskursijos Tailande?

Taip, planuojant kelionę galima užsakyti grupines arba individualias ekskursijas Tailande. Kelionių konsultantas bus nepamainomas pagalbininkas renkantis įdomiausias ekskursijų programas. Ekskursijų programos ir kainos kinta, todėl daugiau informacijos apie ekskursijas Tailande suteiks konsultantas.

Ar yra galimybė pratęsti poilsinę kelionę?

Taip, galite pratęsti atostogas Tailande. Kadangi skrydžiai į Puketą vykdomi kasdien, galimos įvairios kelionių trukmės. Daugiau pasiūlymų ir išsamesnę informaciją suteiks Estravel konsultantas.

Kada geriausia skristi į Tailandą?

Geriausias metas keliauti į Tailandą yra sausasis sezonas, trunkantis nuo lapkričio iki balandžio mėnesio. Šiuo metu lengviausia prisitaikyti prie temperatūros, kuri svyruoja tarp 25 ir 30 laipsnių šilumos.

Ką rekomenduojate paragauti Tailande?

Tailande galima paragauti įvairių pasaulio virtuvių patiekalų: tajų, kinų, indų ir kt. Ši šalis garsėja egzotinių vaisių gausa. Rekomenduojame paragauti mangų, ananasų, drakono vaisiaus ir daugybės kitų. Duriano vaisių valgykite atsargiai – dėl stipraus jo kvapo šis vaisius nėra pageidaujamas viešbučiuose. Verta paragauti Tom Yam sriubos – rytietiškais prieskoniais praturtintos, su maloniu aštrumo pojūčiu. Turistai mėgsta tradicinį patiekalą Pad Thai, kuris yra gaminamas iš makaronų, egzotiškų prieskonių ir kitų priedų.

Ką parvežti lauktuvių iš atostogų Tailande?

Keliaudami į Tailandą parvežkite tailandietiško šilko gaminių, papuošalų, pintų dirbinių, keramikos, lėkščių, medinių drambliukų, perlų, rankų darbo taurių, papuošalų dėžučių, dramblių statulėlių. Estravel ekspertai rekomenduoja derėtis perkant bet kurią prekę. Svarbu žinoti, kad iš Tailando draudžiama išsivežti Budos atvaizdus (išskyrus mažus paveikslėlius ir statulėles, kurias galima turėti su savimi), antikvarinius dirbinius, meno vertybes bei neapdirbtus koralus.

„ROBINSON CLUB KHAO LAK 5*, KHAO LAK“

Tai prabangus 5* viešbutis, apimantis net 280,000 m² teritoriją ir turintis 320 įvairaus tipo kambarių: nuostabaus grožio teritorija puikiai tinka pasivaikščiojimams, suteikia privatumo ir leidžia mėgautis netrukdoma ramybe poilsio metu. Viešbutis įsikūręs nuostabaus grožio nacionalinių parkų apsuptyje, o pasiekti jį labai paprasta – nuo Puketo oro uosto nutolęs tik per 1 val. kelio, tad Jums nereikės brangaus atostogų laiko gaišti kelyje iki viešbučio.

Kambarių įvairovė leis susikurti tobulas atostogas poroms, šeimoms su vaikais ar didesnėms draugų kompanijoms – kiekvienas galės pasirinkti geriausią kambario variantą. Platus viešbučio pramogų pasirinkimas neleis nuobodžiauti ir suaugusiems, ir įvairaus amžiaus vaikams: vyresnieji galės mėgautis ramiais pasivaikščiojimais, aktyviomis pramogomis, o mažieji keliautojai pramogaus Roby klube. Dūks žaidimų aikštelėje ir dviejuose baseinuose su nusileidimo kalneliais, leis aitvarus, statys smėlio pilis ir gamins šviežias sultis iš vietinių vaisių.

Kokybišku aktyviu poilsiu galėsite mėgautis sporto klube: sportuokite savarankiškai, rinkitės iš grupinių ar asmeninių treniruočių, fitneso programų, atsipalaidavimo spa ar baseine. Žaiskite tenisą, paplūdimio tinklinį ar praktikuokite paplūdimio jogą! Golfo mylėtojai už papildomą mokestį galės džiaugtis puikiu žaidimu ant jūros kranto įsikūrusiame Tublamu Navy Golf Course klube, kuriame yra 18 duobučių.

Mėgausitės kokybišku maistu ir į skonių pasaulį leisitės viešbučio restorane, o  3 papildomuose restoranuose galėsite paįvairinti skonius: ragausite ne tik Azijos, bet ir Indijos, Italijos ar Vokietijos virtuvių gurmaniškus valgius. Norintiems tam tikro maitinimo plano, atsižvelgiant į alergijas ar maisto netoleravimą, galima rinktis valgius iš specialiai pritaikyto meniu. Poilsiautojai su vaikais džiaugiasi, kad mažiesiems yra paruoštas atskiras meniu.

Norintiems labiau pažinti bei tyrinėti kurorto apylinkes rekomenduojame leistis į ekskursijas po Surino ir Similan salas. Jos apima Mu Koh Surin nacionalinio parko teritoriją ir garsėja kaip vienos gražiausių Tailando salų.

Leiskitės į nuotykius Similan saloje: tyrinėkite povandeninį pasaulį nardydami ir savo akimis išvyskite gausybę spalvingų žuvų, koralų rūšių ir netgi ryklių. Tyrinėdami jūros pasaulį išvysite ir šalia praplaukiančius įspūdinguosius vėžlius – tai patyrę keliautojai patikina, kad jausmas yra neapsakomas! Surino salose nepraleiskite progos aplankyti Mokeno jūros romų kaimo – išvyskite autentišką vietos gyvenimą.

Nacionaliniame parke turėsite galimybę pamatyti bei susipažinti su 90 paukščių rūšių, vėžliais, pitonais ir daugybe kitų egzotinių gyvūnų. Rūpindamiesi parko išsaugojimu patariame gyvūnų nemaitinti. Atkreipiame dėmesį, jog ekskursijos į nurodytas salas vykdomos nuo spalio 15d. iki gegužės mėnesio.

Užsakykite kelionę jau dabar!
Informacija
 • +370 5 212 58 05
 • Susisiekti
 • Solveiga Guščinaitė
  Kelionių konsultantas

Jums taip pat gali patikti