Kelionė į Taso salą

Poilsis poroms 4+* viešbutyje „Blue Dream Palace“

Dėmesio!
Šis pasiūlymas - pavyzdinis. Pagal poreikį galime parinkti Jums tinkamas datas ir užsakyti kelionę.

Apie kelionės pasiūlymą

Pasirinkite datą:
2021-09-06 - 2021-09-13 (8 dienos)
Įskaičiuota:
Skrydžiai + 7 n. 4+* viešbutyje + pusryčiai ir vakarienės + pervežimai
Kaina:
nuo 619€

Kelionės programa

Svajojate apie ramybės kupiną poilsį dviese nuostabaus grožio kampelyje? Kelionė į Taso salą – būtent Jums: it smaragdas žalia sala žavi švelniu pušynų ošimu, kalvų reljefais, pėdas glostančiomis Egėjo jūros bangomis, tradiciniais graikų papročiais grįstu lėtu vietiniu gyvenimu, gardžiausiais medaus saldumynais, kalnų kaimeliais… Skamba lyg rojus žemėje? Kelionės į Taso salą metu mėgausitės kiekviena akimirka!

Taso sala – ideali dievinantiems kalnus ir jaukias įlankas, atpalaiduojantį poilsį ramybės apsuptyje ir kokybiškuose viešbučiuose!

1 diena:

Vilnius – Tasas. Tiesioginis skrydis iš Vilniaus į Taso salą Graikijoje. Pervežimas iš oro uosto į viešbutį, įsikūrimas jame. 

Maitinimas ir nakvynė viešbutyje.

2 diena:

Tasas. Poilsis viešbutyje arba savarankiška pažintis su sala.

Maitinimas ir nakvynė viešbutyje. Kelionė į Taso salą – puiki proga atsikvėpti ir pasimėgauti atpalaiduojančiu poilsiu. Vaizdingos įlankos su puikiais paplūdimiais tam – idealios. Pasivaikščiokite šalia viešbučio esančiame „Tripiti“ paplūdimyje, pasidžiaukite jūros bangomis ir raminančiu, žaliuojančių pušų ošimu.

Maitinimas ir nakvynė viešbutyje.

3 diena:

Tasas. Poilsis viešbutyje arba savarankiška pažintis su sala. Taso sala Graikijoje traukia keliautojus, dievinančius paplūdimio poilsį. Verta apsilankyti ne tik esančiame šalia viešbučio, bet ir pamatyti įspūdingą Auksinį paplūdimį, pasigrožėti ramybe alsuojančiu Tripiti bei žaluma ir kalvomis užburiančiu Paradise

Maitinimas ir nakvynė viešbutyje.

4 diena:

Tasas. Poilsis viešbutyje arba savarankiška pažintis su sala. Atostogų metu mėgstantiems ne tik lėtą poilsį, bet ir turiningą laisvalaikį rekomenduojame iš arčiau susipažinti su salos istorija. plankykite sostinę Limeną – čia pamatysite išlikusius senovės miesto griuvėsius, Akropolį, Dioniso ir Atėnės šventyklas, viduramžių tvirtoves ir daug daugiau!

Maitinimas ir nakvynė viešbutyje.

5 diena:

Tasas. Poilsis viešbutyje arba savarankiška pažintis su sala.

Maitinimas ir nakvynė viešbutyje.

6 diena:

Tasas. Poilsis viešbutyje arba savarankiška pažintis su sala.

Maitinimas ir nakvynė viešbutyje.

7 diena:

Tasas. Poilsis viešbutyje arba savarankiška pažintis su sala.

Maitinimas ir nakvynė viešbutyje.

8 diena:

Tasas – Vilnius. Po pusryčių – pervežimas iš viešbučio į oro uostą. Tiesioginis skrydis iš Taso į Vilnių.

 • Profesionali Estravel ekspertų konsultacija ir pagalba;
 • skrydžiai Vilnius – Kavala  (Tasos) – Zakintos – Vilnius;
 • rankinis bagažas: iki 5 kg;
 • registruojamas bagažas: iki 20 kg;
 • pervežimai: oro uostas – viešbutis, viešbutis – oro uostas;
 • lietuviškai kalbančio atstovo paslaugos;
 • 7 n. 4+* viešbutyje;
 • maitinimas: pusryčiai ir vakarienės.
 • Rekomenduojame apsidrausti kelionės ir sveikatos draudimu;*
 • ekskursijos;
 • kelionės programoje nenumatytas maitinimas: pietūs ir gėrimai;
 • asmeninės išlaidos.

*Dėl palankiausio pasiūlymo teirautis kelionių konsultanto. Draudimą taip pat galite užsakyti savarankiškai, internetu – paspauskite čia.

Ar reikalinga viza kelionei į Taso salą?

Ne, Lietuvos Respublikos piliečiams vykstant į šią  salą (turistiniais tikslais) vizos nereikia.

Kokie  asmeniniai dokumentai reikalingi keliaujant į Taso salą?

Keliaujant į Taso salą Graikijoje Lietuvos piliečiams užtenka su savimi turėti galiojantį asmens dokumentą. Rekomenduojama, kad dokumentas galiotų ne trumpiau kaip 3 mėn. nuo paskutinės kelionės dienos. Daugiau naudingos informacijos apie kelionei reikalingus dokumentus rasite čia.

Ar rekomenduojate keliaujant į Taso salą užsakyti kelionių ir sveikatos draudimą?

Taip, keliaujant į Taso salą rekomenduojame pasirūpinti kelionės ir sveikatos draudimu. Jį galite užsakyti internetu paspaudę  nuorodą arba kreipdamiesi į Estravel kelionių konsultantą, kuris Jums suteiks visą reikalingą informaciją.

Ką būtina žinoti keliaujant į Graikiją 2021 m.? Kokie galioja reikalavimai keliaujant į Graikiją?

 • Prieš vykstant į Graikiją, 72 val. iki kelionės būtina atlikti COVID-19 testą, PGR tipo ir turėti su savimi neigiamą testo atsakymą įrodantį dokumentą.
 • Jeigu esate skiepyti pagal pilną vakcinacijos programą – testo atlikti nereikia, būtina turėti skiepus įrodantį dokumentą. 
 • COVID-19 testo prieš kelionę atlikti nereikia vaikams iki 5 m. 
 • 24 val. iki atvykimo į Graikiją būtina užpildyti keleivio lokalizacijos formą (PLF) ir gauti QR kodą. Jį būtina turėti su savimi visos kelionės metu. 
 • Atvykus į Graikijos oro uostus, pasirinktiems keliautojams gali būti atliktas COVID-19 greitasis testas. Gavus teigiamą testo rezultatą, keliautojai karantinuojami specialiuose karantino viešbučiuose mažiausiai 10 d. Graikijos vyriausybės lėšomis. Po 10 d. atliekamas pakartotinis PGR tyrimas.
 • Rekomenduojame keliaujant užsisakyti COVID-19 sveikatos ir karantino išlaidų draudimą. Dėl draudimo užsakymo galite kreiptis į Estravel.
 • Grįžtant į Lietuvą reikia užpildyti elektroninę NVSC formą ir gauti registraciją patvirtinantį QR kodą.
 • Prieš grįžtant į Lietuvą visi keliautojai privalo atlikti COVID-19 testą ir turėti neigiamą testo atsakymą patvirtinantį dokumentą. 
 • Grįžus į Lietuvą saviizoliacija būtina 10 dienų. Saviizoliacija susitrumpinti galima iki 7 dienų, 7-ąją saviizoliacijos dieną atlikus COVID-19 testą ir gavus neigiamą atsakymą. Rekomenduojame testui užsiregistruoti dar prieš grįžtant į Lietuvą,

Ar Graikijoje reikia dėvėti veido kaukes?  

Naujausiomis mūsų žiniomis, keliautojai yra visuomet raginami laikytis saugumo ir higienos reikalavimų, todėl Graikijoje atnaujintas vietų sąrašas, kuriose reikia dėvėti apsaugines veido kaukes.

Keliautojų ir vietinių gyventojų prašoma dėvėti kaukes prekybos centruose, viešajame transporte, taksi, ligoninėse ir klinikose, medicinos ir grožio salonuose, laivuose, oro uostuose. Taip pat rekomenduojama kaukes dėvėti visur, kur negalima išlaikyti saugaus atstumo. Už kaukės nedėvėjimą nurodytose vietose skiriama apie 150 EUR bauda.

Daugiau rekomendacijų ir informacijos, ką reikia žinoti apie keliavimą į Graikiją 2020 m. – skaitykite mūsų parengtame straipsnyje.

Ar yra privalomų skiepų keliaujant į Taso salą?

Keliaujant į Taso salą skiepai nėra privalomi, tačiau yra keletas rekomenduojamų. Rekomenduojamų skiepų sąrašą kelionei į Taso salą rasite čia.

Ką verta pamatyti kelionės į Taso salą metu?

Taso sala Graikijoje – be galo žavi ir neapgulta keliautojų, tad vilioja ramybę ir atpalaiduojantį poilsį mėgstančius keliautojus. Dievinantiems nuostabius paplūdimius verta aplankyti nedidelį, tačiau išties įspūdingą Auksinį paplūdimį. Balto smėlio paplūdimiai driekiasi per visą salos pakrantę, tad galėsite aplankyti ne vieną. Dėmesio verti Limane, Paradise, Tripiti ir kiti. Norite labiau pažinti salos istoriją? Aplankykite sostinę Limeną – čia pamatysite išlikusius senovės miesto griuvėsius, Akropolį, Dioniso ir Atėnės šventyklas, viduramžių tvirtoves ir daug daugiau!

Ar galima kelionės į Tasą metu užsakyti ekskursijas? Kiek kainuoja ekskursijos?

Taip, galima užsakyti įvairias ekskursijas lankytinose Graikijos vietose. Kelionių konsultantas bus nepamainomas pagalbininkas renkantis geriausius gidus ir įdomiausias ekskursijų programas. Ekskursijų kainos kinta, todėl apie konkrečias kainas teiraukitės Estravel kelionių eksperto.

Ką rekomenduojate paragauti Taso saloje?

Estravel kelionių ekspertai pataria paragauti ne vieną tūkstantmetį skaičiuojančios graikų virtuvės tradicijų: Tzatziki – tradicinio agurkų ir jogurto padažo, baklažanų ir mėsos apkepo Musaka, vietinių balandėlių Dolmades įsuktų į vynuogės lapą, o be Graikiškų salotų su Fetos sūriu pietūs išvis neįsivaizduojami. Jeigu norite išragauti visko – užsisakykite žuvies arba mėsos patiekalų Meze rinkinį.

Ką parvežti lauktuvių iš atostogų Taso saloje?

Kelionių ekpertai pataria parvežti natūralaus alyvuogių aliejaus – tai graikiškasis auksas, iš kurio gaminamas ne tik aliejus, bet ir įvairūs kosmetikos gaminiai, kurie taip pat gali būti vertinga dovana.

BLUE DREAM PALACE 4+*, TASAS

Kelionė į Taso salą ir poilsis 4+* viešbutyje „Blue Dream palace“ – puikus pasirinkimas norintiems pasinerti į vasaros atostogų malonumus dviese. Viešbutis įsikūręs nuostabioje vietoje, šalia vieno gražiausių Taso salos paplūdimių – Tripiti. Nuo viešbučio iki Limenarijos kurorto centro ~ 3 km, iki Kavalos oro uosto ~ 55 km ir tik 30 m iki autobusų stotelės. Važiuodami autobusu patogiai ir nebrangiai pasieksite Limenarijos centrą – kelionės kaina autobusu ~ 1,5 €.

Nuostabiais gamtos vaizdais mėgausitės visų atostogų metu – visi viešbučio kambariai yra įrengti taip, kad matytųsi ošianti jūra. Viešbutis reguliariai renovuojamas, o keliautojai jame puikiai vertina profesionalų aptarnavimą, tad galite būti tikri – atostogos bus išties puikios. 

Viena svarbiausių gerų atostogų dalių – kokybiškas ir gardus maistas. Juo veišbutyje mėgausitės  restorane „Thalasso“, kur ragausite graikiškos ir tarptautinės virtuvės patiekalų. „Meltemi“ tavernoje prie paplūdimio mėgausitės ne tik graikų virtuvės ar šviežutėlių jūros gėrybių patiekalais, bet ir atsiveriančiu nuostabiu vaizdu į jūrą. Gardus maistas, saulės šiluma ir jūros ošimas – tobulam atostogų deriniui! Dviejuose baruose galėsite atsigaivinti įvairiais kokteiliais. 

Mėgstate aktyvų laisvalaikį net ir atostogų metu? Išmėginkite savo jėgas teniso kortuose, žaiskite, mini golfą ir stalo tenisą.

Dievinantiems poilsį paplūdimyje – jį patogiai pasieksite tiesiai iš viešbučio baseinų zonos. Jei norite dar labiau atsipalaiduoti, rekomenduojame į atostogų malonumus pasinerti viešbučio SPA centre „Swan Spa“. Išskirtinės masažo technikos, kokybiški kosmetikos produktai, atpalaiduojančios procedūros ir profesionalų prisilietimai leis mėgautis tikra ramybe ir poilsiu. 

Užsakykite kelionę jau dabar!
Informacija
 • +370 5 212 58 05
 • Susisiekti
 • Vyka Večkytė
  Kelionių konsultantė

Jums taip pat gali patikti šie Estravel pasiūlymai: