Savaitgalio kelionė į Berlyną

Apie kelionės pasiūlymą

Pasirinkite datą:
2021-11-11 - 2021-11-14 (4 dienos)
Įskaičiuota:
Tiesioginiai skrydžiai + 3 n. 4* viešbutyje + pusryčiai + pervežimai + ekskursija
Kaina:
nuo 530 €

Kelionės programa

Savaitgalio kelionė į Berlyną Vokietijoje – tobulas pasirinkimas norintiems pajusti nuolat besikeičiančio miesto ritmą ir turiningai praleisti laiką. Berlynas per kelias dešimtis metų pasikeitė kardinaliai ir iš elegancija trykštančio miesto tapo tikru kultūros bei traukos centru. Čia susipina įdomi istorija ir modernumas, įdomiausios meno galerijos ir taisyklėms nepavaldus gatvės menas, šurmuliuojantis naktinis gyvenimas ir ramybės gūsiai žaliuojančiuose parkuose! Savaitgalio kelionė į Berlyną patiks ir keliaujantiems su draugų kompanija, ir su šeima – kiekvienas keliautojas ras įdomybių pagal savo skonį!

1 diena:

Vilnius – Berlynas.

Tiesioginis skrydis iš Vilniaus į Berlyną. Pervežimas iš oro uosto į viešbutį. Apgyvendinimas viešbutyje.

Nakvynė viešbutyje.     

2 diena:

Berlynas. 

Po pusryčių viešbutyje jūsų laukia įdomi apžvalginė ekskursija po Berlyną. Jos metu aplankysite pačias žymiausias vietas Berlyne, tokias kaip Brandenburgo vartai, Potsdamo aikštė ir daugelį kitų. Šis miestas – alsuojantis istorija, su kuria verta susipažinti iš arčiau: nuo Prūsijos karalystės iki Hitlerio Trečiojo Reicho ir Šaltojo karo. Pasivaikščiojimo metu pamatysite tokias įžymybes kaip Berlyno siena, Hitlerio bunkerio vieta, Reichstagas, Muziejų sala, Respublikos rūmai ir daugiau įdomių vietų.

Ar girdėjote apie Kreuzbergo rajoną Berlyne? Šis rajonas – lyg atskiras meno kūrinys: pastatai išmarginti gatvės menininkų darbais, iš kavinių sklinda gardžiausi viso pasaulio virtuvių kvapai, o iš barų – įdomiausios melodijos, papildančios kultūrų įvairovę! Skirkite laiko pažinčiai su unikalia miesto vieta po pietų.

Nakvynė viešbutyje.

3 diena:

Berlynas.

Savaitgalio kelionė į Berlyną bus įdomi ne tik suaugusiems, bet ir mažiesiems keliautojams. Šią dieną rekomenduojame aplankyti Berlyno zoologijos sodą. Tai vienas didžiausių zoologijos sodų ne tik Europoje, bet ir pasaulyje, kurio plotas siekia net 35 hektarų! Šiame zoologijos sode gyvena apie 17 tūkst. gyvūnų (net 1,5 tūkst. skirtingų rūšių): gorilos, orangutangai, žirafos, liūtai, tigrai, ruoniai, flamingai, raudonosios kengūros visas povandeninis pasaulis ir daugybė kitų, prikaustysiančių Jūsų dėmesį.

Nakvynė viešbutyje.

4 diena:

Berlynas – Vilnius.

Laisvas laikas savarankiškai pažinčiai su Berlynu. Laisvą laiką iki išvykimo rekomenduojame praleisti turiningai, pavyzdžiui, užsukant į vieną ar kelis lankomiausius Berlyno muziejus. Berlyno karališkasis, Pergamo bei Bode – populiariausiųjų sąraše.

Po pietų – pervežimas į oro uostą ir skrydis iš Berlyno į Vilnių.

 • Estravel kelionių ekspertų pagalba kelionės metu;
 • tiesioginiai skrydžiai: Vilnius – Berlynas, Berlynas – Vilnius;
 • privatus pervežimas: oro uostas – viešbutis – oro uostas;
 • rankinis bagažas: 1 vnt. iki 7 kg/asm.;
 • 3 n. 4* viešbutyje;
 • maitinimas kelionės metu: pusryčiai;
 • pažintinė 3 val. ekskursija po Berlyną su anglakalbiu gidu.
 • Rekomenduojame užsakyti kelionės ir sveikatos draudimą*;
 • papildomos ekskursijos, įėjimas į mokamus objektus;
 • registruojamas bagažas;
 • maitinimas, nenurodytas programoje: pietūs, vakarienės;
 • apgyvendinimas aukštesnės klasės viešbutyje;
 • asmeninės išlaidos.
 • *Dėl palankiausio pasiūlymo teirautis kelionių konsultanto. Draudimą taip pat galite užsakyti savarankiškai, internetu – paspauskite čia.

Ar renkantis savaitgalio kelionę į Berlyną reikalinga viza?

Kelionei į Berlyną Lietuvos Respublikos piliečiams viza nėra reikalinga.

Kokie dokumentai reikalingi savaitgalio kelionei į Berlyną?

Savaitgalio kelionei į Berlyną su savimi būtina turėti pasą arba asmens tapatybės kortelę (ATK). Asmens dokumentas turi galioti. Daugiau informacijos apie reikalingus dokumentus keliaujant į Vokietiją rasite čia

Ar rekomenduojate savaitgalio kelionei į Berlyną užsakyti kelionių ir sveikatos draudimą?

Taip, kelionei į Berlyną visuomet rekomenduojame pasirūpinti kelionių ir sveikatos draudimu. Dėl palankiausio draudimo pasiūlymo ir daugiau dominančios informacijos kreipkitės į Estravel kelionių konsultantą arba užsakykite draudimą pagal poreikį internetu. 

Kokie skiepai privalomi kelionei į Berlyną?

Keliaujant į Berlyną privalomų skiepų nėra, tačiau yra keletas rekomenduojamų. Daugiau informacijos apie skiepus keliaujant į Vokietiją rasite paspaudę čia. 

Ar grįžus iš kelionės po Berlyną reikalinga saviizoliacija?

Į Berlyną galite keliauti drąsiai – grįžus iš kelionės po Vokietiją privalomos saviizoliacijos laikytis nereikės.

Kokia valiuta Vokietijoje? 

Oficiali valiuta Vokietijoje yra euras (EUR), tad galėsite nesirūpinti valiutos keitimu.

Ar planuojant savaitgalio kelionę į Berlyną verta užsakyti ekskursijas? Kiek kainuoja ekskursijos Berlyne?

Taip, planuojant kelionę į Berlyną galima užsakyti papildomas grupines arba individualias ekskursijas. Kelionių konsultantas bus nepamainomas pagalbininkas renkantis įdomiausias ekskursijų programas. Ekskursijų programos ir kainos kinta, todėl daugiau informacijos apie ekskursijas Berlyne  suteiks Estravel kelionių konsultantas.

Ar yra galimybė pratęsti kelionę?

Taip, galite pratęsti atostogas Vokietijoje ir pasimėgauti smagiomis atostogomis jos įdomiausiuose pramogų parkuose. Dėl palankiausio kelionės pasiūlymo pagal Jūsų poreikius rekomenduojame susisiekti su Estravel kelionių konsultantais. 

Ką rekomenduojate pamatyti kelionės į Berlyną metu?

Berlynas – ne tik Vokietijos sostinė,bet ir vienas didžiausių Europos miestų bei svarbiausių kultūros centrų. Jame nepraleiskite progos pamatyti Parlamento rūmus – Reichstagą, Brandenburgo vartus ir didingą Berlyno Katedrą. Norite susipažinti su kvapą gniaužiančia miesto istorija? Pasivaikščiokite Potsdamo aikštėje ir kitose, kur pamatysite Berlyno sienos likučius, Hitlerio bunkerio vietą ir kitas įdomybes. Esate meno ir kultūros gerbėjai? Nepraleiskite Kreuzbergo rajono: pastatai išmarginti gatvės menininkų kūriniais, iš barų sklinda įdomiausios melodijos, o kavinėse galite paraguti net ir tolimiausio pasaulio kampelio patiekalų – kultūrų įvairovė čia tiesiog verda! Dievinate muziejus? Jų Berlyne yra apie 70, tad pasirinkimas – išties platus. Pergamento, Bode bei Berlyno karališkasis – vieni lankomiausių.

Ką rekomenduojate paragauti keliaujant po Berlyną?

Vokietija garsėja sočiai patiekalais – jiems gausiai naudojama ne tik mėsos bei daržovių, bet ir gardžiausių pieno produktų, tokių kaip įvairūs sūriai.  Kelionės į Berlyną metu paragaukite: kiaulės kojos su troškintais raugintais kopūstais, žirnių tyrės su virtomis bulvėmis, marinuotos silkės su prieskoniais, paršiuko su krienais ir kitų nacionalinių patiekalų. Berlyne verta paragauti ne tik miestą, bet ir visą šalį garsinančio vietinio alaus.

Dešrelės kario padaže – tradicinis Berlyno „gatvės maisto“ patiekalas, mėgstamas ir vietinių gyventojų, ir keliautojų. Berlynas – miestas, kuriame kultūrinis gyvenimas tiesiog verda, tad norėdami pajusti tikrąją jo dvasią neaplenkite ir vietų, kuriose galėsite išragauti įvairių pasaulio virtuvių patiekalus. 

Ką parvežti lauktuvių iš kelionės į Berlyną?

Iš kelionės į Vokietiją lauktuvėms verta parvežti vietinės virtuvės gaminių – kvapnios dešros ar kumpių, įvairių rūšių alaus, o desertui – riestainių. Mėgstantiems mielas smulkmenas, primenančias kelionės nuotykius rekomenduojame įsigyti suvenyrų su lokiu. Šis didingas gyvūnas – Berlyno simbolis, puošiantis raktų pakabukus, marškinėlius, magnetukus ar žaismingus atvirukus.

Užsakykite kelionę jau dabar!
Informacija
 • +37052125805
 • Susisiekti
 • Vilma Naraškevičienė
  Estravel kelionių konsultantė

Jums taip pat gali patikti: