Pažintis su Meksika

Pažintinė kelionė po Meksiką su poilsiu Kankune. Aplankysite: Kankuną-Ek Balamą-Chichen Itzą-Meridą-Uzmalį-Campechę-Misol Ha krioklius-Palenkę-Chetuma

Atsiprašome
Atsiprašome šis pasiūlymas archyvuotas!

Apie kelionės pasiūlymą

Pasirinkite datą:
2019-11-03 - 2019-11-15 (13 dienų)
Įskaičiuota:
skrydis iš Vilniaus + 6d. pažintinė programa su pusryčiais + 6d. poilsis Kankune su „viskas įskaičiuota“ maitinimu
Kaina:
nuo 2790€

Kelionės programa

Senovės majų ir actekų civilizacija alsuojančios šventyklos, Karibų džiunglės, nuo uolų kraštų ir aptrupėjusių šventyklų sienų krintančios lianos, laukinis rojus, apribotas tik šilkinių paplūdimių ir vandenyno, pilno banglentininkų, skrodžiančių krištolinį paviršių. Pasinerkite į neužmirštamus įspūdžius ir leiskitės vingiuotais bei egzotiškais nuotykių keliais Meksikoje. Kelionių ekspertai parengė 6 dienų kelionę Majų architektūros bei archeologijos paveldo keliais ir 6 dienų poilsį Kankuno kurorte.

1 diena:

Vilnius – Kankunas. Skrydis iš Vilniaus (VNO) į Kankuną (KUN) su tarpiniu persėdimu. Atvykimas į Kankuną. Pervežimas iš oro uosto į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

2 diena:

Kankunas – Ek Balam – Chichen Itza – Merida. Pusryčiai viešbutyje. Keliausite į Ek Balam archeologinį centrą, kuriame per pastaruosius dešimtmečius buvo atrasti stulbinantys Majų kultūros lobiai. Šios ekskursijos metu pamatysite akropolį, garsiuosius dvynius, observatoriją ir kitus paminklus. Tolimesnis kelionės tikslas – Chichen Itza, dar vadinamas Naujojo Pasaulio Stebuklu, geriau nei bet kas kitas pristatantis Majų-Toltekų kultūrą. Tai magijos, mokslo centras, kurį pro keistas „akis“ balto akmens kraštovaizdyje iš žemės gelmių stebi požeminis ežeras. Viename tokių miestų gimė astronomija.

3 diena:

Merida – Uzmal – Campeche. Pusryčiai viešbutyje. Lankysite įspūdingus Majų klasikinio periodo Puuc ir Uzmal miestus su neįkainojamu archeologiniu paveldu, didžiulėmis majų ir actekų civilizacijų piramidėmis. Vakare atvyksite į Campeche. Nakvynė viešbutyje.

4 diena:

Campeche – Misol Ha kriokliai – Palenkė. Pusryčiai viešbutyje. Turas po Campeche miestą-tvirtovę. Aplankysite Sabancuy pakrantę. Po pietų keliausite pasigrožėti Misol Ha kriokliais. Vakare atvyksite į Palenkę. Nakvynė viešbutyje.

5 diena:

Palenkė – Chetumal. Pusryčiai viešbutyje. Keliausite į Palenkės archeologinį centrą – vieną svarbiausių ir įstabiausių Majų civilizacijos vietų. Miestas glaudžia dvasininkų ir imperatoriaus Pakalio II-ojo protretų galerijas, dinastijos kronikas, čia yra  garsioji Saulės ir Kryžiaus šventykla. Paslaptingas miestas slepiasi lianų ir džiunglių žalumoje. Vakare atvyksite į Chetumal. Nakvynė viešbutyje.

6 diena:

Chetumal – Xel – Ha – Kankunas. Pusryčiai viešbutyje. Diena, skirta poilsiui gražiausiame eko parke Majų Rivjeroje Xel – Ha. Plaukite su delfinais natūralioje aplikoje, ragaukite Meksikietiškos virtuvės valgius, nardykite, šliuoškite lynu ar tiesiog ilsėkitės hamake. Jeigu keliaujate su mažais vakais, parke įrengtos šaunios žaidimo aikštelės mažiesiems keliautojams. Vakare vyksite į Kankuną.

7 diena:

Kankunas. Poilsis prie jūros Kankuno kurorte. Jeigu mėgstate laiką leisti saulės voniose, turėsite galimybę mėgautis nuostabiais baltojo smėlio paplūdimiais. Ekstremalių pojūčių mėgėjai galės nardyti prie rifo, esančio visai šalia kranto. Mėgstantiems pažintį su įvairiais kraštais atsivers Majų kultūros bei meksikietiškųjų haziendų grožis.

8 diena:

Poilsis prie jūros Kankuno kurorte.

9 diena:

Poilsis prie jūros Kankuno kurorte.

10 diena:

Poilsis prie jūros Kankuno kurorte.

11 diena:

Poilsis prie jūros Kankuno kurorte.

12 diena:

Kankunas – Vilnius. Pusryčiai viešbutyje. Pervežimas į oro uostą, skrydis iš Kankuno į Vilnių su tarpiniu persėdimu.

 

13 diena:

Kankunas – Vilnius. Atvykimas į Vilnių.        

 • Profesionalios Estravel ekspertų konsultacijos ir pagalba kelionės metu;
 • skrydžiai: Vinius – Kankunas, Kankunas – Vilnius (su tarpiniu persėdimu);
 • oro uostų mokesčiai;
 • rankinis bagažas iki 5kg/asm.;
 • registruotas bagažas iki 20 kg/asm.;
 • privatūs pervežimai: oro uostas-viešbutis-oro uostas;
 • 6 d. pažintinė programa po Jukatano pusiasalį rusų kalba
 • 6 n. 4* viešbučiuose pažintinės kelionės metu;
 • maitinimas: pusryčiai pažintinės kelionės metu;
 • 6 n. Kankuno regione 4* viešbutyje;
 • maitinimas: „viskas įskaičiuota“ poilsio metu.
 • Rekomenduojame apsidrausti kelionių ir sveikatos draudimu;*
 • pietūs ir vakarienės pažintinės kelionės metu;
 • asmeninės išlaidos.

*Dėl palankiausio pasiūlymo teirautis kelionių konsultanto.

Ar reikalinga viza kelionei į Meksiką?

Lietuvos piliečiams, keliaujantiems į Meksiką vizos nereikia. Prieš atvykdami į Meksiką turite užpildyti FMT (turisto kortelę) ir bagažo deklaracijos formą, kurios pateikiamos oro uoste arba lėktuve.

Kokie dokumentai reikalingi keliaujant į Meksiką?

Vykstant į Meksiką su savimi reikia turėti Lietuvos Respublikos piliečio pasą, kuris galiotų ne trumpiau nei 6 mėn. nuo paskutinės kelionės dienos. Daugiau naudingos informacijos apie kelionei reikalingus dokumentus rasite paspaudę čia.

Ar rekomenduojate keliaujant į Meksiką užsakyti kelionių ir sveikatos draudimą?

Taip, keliaujant į Meksiką rekomenduojame pasirūpinti kelionių ir sveikatos draudimu. Dėl palankiausio draudimo pasiūlymo ir daugiau dominančios informacijos kreipkitės į Estravel kelionių konsultantą.

Kokie skiepai reikalingi keliaujant į Meksiką?

Keliaujant į Meksiką privalomų skiepų nėra, tačiau yra keletas rekomenduojamų. Rekomenduojama pasiskiepyti nuo hepatito A ir B, difterijos ir stabligės. Daugiau naudingos informacijos apie skiepus rasite paspaudę čia.

Kokia valiuta Meksikoje?

Oficiali valiuta yra Meksikos pesas. Meksikos peso kursą galite sužinoti paspaudę čia.

Ką vertėtų žinoti prieš skrendant į Meksiką?

Kadangi Meksiką drąsiai galima vadinti amžinos vasaros šalimi, atostogaujant Kankune rekomenduojame nuolat tepkis kremu nuo saulės.

Ką aplankysime Meksikoje atostogų metu?

Estravel ekspertai parengė puikią pažintinę programą, kurios metu aplankysite Ek Balam, Chichen Itza, Merida, Puuc, Uzmal ir Palenque miestus, kuriuose virė majų ir actekų gyvenimas, Kukulkan piramidę, pasigrožėti Misol Ha kriokliais ar gražiausiu eko parku majų Rivjeroje Šel – Ha. Galiausiai pailsėsite Kankuno kururorte.

Ką veikti Kankune?

Jeigu mėgstate laiką leisti saulės voniose, turėsite galimybę mėgautis nuostabiais baltojo smėlio paplūdimiais ir saulės šiluma. Ieškantys ekstremalių potyčių galės nardyti, išbandyti įvairias vandens pramogas. Vakarais kurorte verda naktinis gyvenimas, tad rekomenduojame į pažvelgti bent akies krašteliu ir išbandyti įvairias pramogas.

Kaip patogiausia keliauti Kankune?

Norint pasidairyti po Kankuno kurortą verta išsinuomoti automobilį, dviratį arba motorolerį. Norėdami pamatyti daugiau leiskitės į pažintinius turus.

Ar galima į Meksiką skristi su vaikais?

Taip, keliauti į Meksiką galite ir su vaikais.

Ką rekomenduojate paragauti Meksikoje?

Meksikietiškoje virtuvėje vyrauja aštrūs patiekalai. Estravel ekspertai rekomenduoja paragauti tradicinių Kesadilijų, Enchiladų, Tostados tortilijų su skirtingais įdarais, meksikietiškų sumuštinių Tortų, Frijoles pupelių. Gvakamolės ir Salsos padažai Meksikoje fantastiški! Vietiniai gėrimai  – tekila arba meksikietiškas alus Cerveza.

Ką parvežti lauktuvių iš atostogų Meksikoje?

Kankune rasite vietinių amatininkų suvenyrų, kurie bus puikios lauktuvės: pelerinų, pončų, sombrerų, actekų ritualinių suvenyrų, kaukių, tekilos, majų kalendorių, medžio, odos, keramikos, onikso ar sidabro dirbinių.

 

Užsakykite kelionę jau dabar!
Informacija
 • +370 5 212 58 05
 • Susisiekti
 • Donatas Kaminskas
  Kelionių konsultantas

Jums taip pat gali patikti