Pažintinė kelionė po Meksiką

Kelionė nuo Meksiko iki Kankuno: Meksikas-Pueblas-Oachakas-Tehuantepekas-San Kristobal de las Kasa-Palenkė-Kampečė-Ušmalis-Merida-Čičen Ica-Ek Balamas

Dėmesio
Svarbu žinoti, kad lietuviams, grįžus į Lietuvą, privaloma saviizoliacija.
Dėmesio!
Šis pasiūlymas - pavyzdinis. Pagal poreikį galime parinkti Jums tinkamas datas ir užsakyti kelionę.

Apie kelionės pasiūlymą

Pasirinkite datą:
Įskaičiuota:
skrydžiai + 8 n. pažintinė programa su profesionaliu gidu (su grupe) + 4 n. poilsis Kankune + pervežimai naujais autobusais + maitinimas
Kaina:
nuo 3290€

Kelionės programa

Senovės majų ir actekų civilizacija alsuojančios šventyklos, plaukiojimas didžiausiame Meksikos kanjone, nuo uolų kraštų ir aptrupėjusių šventyklų sienų krintančios lianos – tai meksikietiškas laukinis rojus, apribotas tik šilkinių Karibų paplūdimių ir vandenyno, pilno banglentininkų, skrodžiančių krištolinį vandens paviršių. Viską pamiršę leiskitės vingiuotais ir egzotiškais nuotykių keliais Meksikoje. Estravel kelionių ekspertai parengė profesionaliai suplanuotą pažintinę kelionės Meksikoje programą, kurios metu pažinsite šalį nuo Meksiko miesto iki Kankuno!

Meksika – tai šalis, kurią patirti ir išvysti nors kartą gyvenime reikia kiekvienam keliautojui. Tai šalis, įsiskverbianti į sielą ir širdį. Todėl visai nesvarbu, ar vyktumėte į Meksiką pamatyti garsaus majų civilizacijos lobyno, ar spalvingų miestų, ar tiesiog pailsėti puikiuose Meksikos įlankos ar ramiojo vandenyno paplūdimiuose – Jūs grįšite kupini nuostabių prisiminimų, kurie Jus lydės visą gyvenimą.

1 diena:

Vilnius – Meksikas. Skrydis Vilnius (VNO) – Meksikas (MEX) (su tarpiniu persėdimu). Atskridus pasitiks priimančios kompanijos atstovas, kuris nuveš iki viešbučio Meksiko mieste. Nakvynė Meksike.

2 diena:

Meksikas.  Apžvalginė ekskursija po Meksiko miestą: Nacionalinis Antropologijos muziejus, ekskursija į Teotihuacano piramides, priešactekinių laikų paminklai: Saulės piramidė, Mėnulio piramidė, Dievo Quetzalcoati Šventykla, Šv. Mergelės Gvadelupės Bazilika ant Tepeyako kalvos. Nakvynė Meksike.

3 diena:

Meksikas – Pueblas – Oachaka. Kelionė link Pueblo miesto – istorinės kolonijinės miesto dalies, kuri priklauso UNESCO paveldui. Vėliau kelionę tęsite link Oachakos. Nakvynė Oachakoje.

4 diena:

Oachaka – Monte Albanas – Tehuantepekas. Ekskursija į Monte Albaną – miestą, įsikūrusį 2000 m. virš jūros lygio. Atvykimas į Tehuantepeko miestą.

5 diena:

Tehuantepekas – San Kristobal de las Kasas. Vykimas į didžiausią Meksikoje kanjoną – Sumidero. Pasiplaukiojimas valtimis po kanjoną: egzotiniai augalai, olos, altarai. Vėliau kelionė tęsiasi link San Kristobal de las Kasas – buvusios Čiapaso provincijos sostinės, kurioje galima rasti daugiausia išlikusios indėniškos kultūros paveldo.

6 diena:

San Kristobal de las Kasas – Palenkė. Ekskursija po San Kristobal de las Kasą, čiabuvių turgus. Čia susirenka vietiniai gyventojai iš aplinkinių kaimų, siūlydami įvairius gaminius, daržoves ir vaisius. Čiabuvių kaimų Zinacatan ir San Juan Chamula aplankymas. Atvykimas į Palenkės miestą. Nakvynė.

7 diena:

Palenkė – Kampečė. Palenkė – vienas iš didžiausių Majų civilizacijos archeologijos centrų. Šis miestas-galerija talpina akmeninius žyniuonių ir Imperatoriaus Pakal II portretus, Saulės ir Kryžiaus šventyklas, Imperatoriaus Pakal sarkofagą. Miestas-paslaptis įsikūręs Čiapaso provincijos džiunglėse ir lijanose. Po ekskursijos kelionė palei vaizdingą Meksikos įlanką į Kampečės miestą – 17 a. tvirtovę.

8 diena:

Kampečė – Ušmalis – Merida. Kelionė į Ušamalį – nepakartojamą Puuk archeologijos centrą, kuriame rasite Pranašo piramidę, Lietaus dievo rūmus su 365 lietaus dievo Čaak kaukių, Lietaus aikštę, Vėžlių šventyklą. Atvykimas į Meridos miestą. Nakvynė.

9 diena:

Merida – Čičen Ica – Ek Balamas – Kankunas. Po pusryčių išvykimas į Čičen Icą – vieną žymiausių ir įspūdingiausių Lotynų Amerikos majų ir toltekų kultūrų paminklų. Aplankysite garsiąją Kukulkan piramidę, Karių šventyklą. Vėliau seka ekskursija į Ek Balamą – archeologinį centrą. Archeologinė zona įtraukia Akropolį su neseniai atrastu slaptuoju kambariu, Temaskalį, observatoriją. Atvykimas į Kankuną.

10 diena:

Kankunas. Poilsis Kankune RIU grandinės viešbutyje.

11 diena:

Kankunas. Poilsis Kankune RIU grandinės viešbutyje.

12 diena:

Kankunas. Poilsis Kankune RIU grandinės viešbutyje.

13 diena:

Kankunas – Vilnius. Skrydis į Vilnių iš Kankuno oro uosto su tarpiniu persėdimu.

14 diena:

Kankunas – Vilnius. Atskridimas į Vilnių.

 • Skrydžiai Vilniaus – Meksikas; Kankunas – Vilnius (su tarpiniu persėdimu);
 • visi kelionės programoje numatyti pervežimai naujais autobusais;
 • 8 n. pažintinė programa nuo Meksiko iki Kankuno
 • 8 n. 4* viešbučiuose pažintinės kelionės metu
 • maitinimas: pusryčiai pažintinės kelionės metu;
 • 4 n. Kankune 4* viešbutyje;
 • maitinimas: “viskas įskaičiuota” poilsio metu;
 • profesionalių anglakalbių arba rusakalbių gidų paslaugos pažintinio turo metu.
 • Rekomenduojame apsidrausti sveikatos ir kelionės draudimu;*
 • arbatpinigiai vairuotojui ir gidams;
 • priemoka už vienvietį kambarį (~450 EUR/asm.);
 • ekskursijos Kankune;
 • asmeninės išlaidos.

*Dėl palankiausio pasiūlymo teirautis kelionių konsultanto.

Ar reikalinga viza keliaujant į Meksiką?

Europos Sąjungos piliečiams, keliaujantiems į Meksiką ne ilgesniam kaip 90 dienų laikotarpiui per bet kurį 180 dienų laikotarpį, vizos nereikia.

Kokie dokumentai reikalingi keliaujant į Meksiką?

Kelionei į Meksiką būtinas Lietuvos Respublikos piliečio pasas, kuris galiotų ne trumpiau kaip 6 mėnesius po grįžimo iš kelionės. Daugiau informacijos apie dokumentus reikalingus keliaujant į Meksiką rasite oficialiame URM puslapyje čia.

Ar rekomenduojate keliaujant į Meksiką užsakyti kelionių ir sveikatos draudimą?

Taip, keliaujant į Meksiką rekomenduojame pasirūpinti kelionių ir sveikatos draudimu. Dėl palankiausio draudimo pasiūlymo ir daugiau dominančios informacijos kreipkitės į Estravel kelionių konsultantą. Draudimą taip pat galite įsigyti savarankiškai, internetu.

Kokie skiepai privalomi skrendant į Meksiką?

Keliaujant į Meksiką privalomų skiepų nėra,  tačiau yra keletas rekomenduojamų. Visą rekomenduojamų skiepų sąrašą rasite paspaudę čia.

Kokia valiuta šalyje?  

Šalies valiuta yra Meksikos pesas (MXN). Meksikos peso ir Euro valiutos kursą galite sužinoti čia.

Ką vertėtų žinoti prieš keliaujant į Meksiką?

Meksiką drąsiai galima vadinti amžinos vasaros šalimi – orai visus metus saulėti ir šilti. Atostogaujant Kankune ir visos pažintinės kelionės Meksikoje metu rekomenduojame odą tepti kremu nuo saulės.

Ką veikti poilsio Kankune metu?

Jeigu mėgstate laiką leisti saulės voniose, turėsite galimybę mėgautis nuostabiais baltojo smėlio paplūdimiais. Ekstremalių pojūčių ieškantys galės nardyti, išbandyti įvairias vandens pramogas. Vakarais kurorte užverda naktinis gyvenimas.

Kaip patogiausia keliauti Kankune?

Norint pasidairyti po Kankuno kurortą verta išsinuomoti automobilį, dviratį arba motorolerį. Norėdami pamatyti daugiau leiskitės į ekskursijas Kankune. Jei norite užsakyti papildomas ekskursijas Kankune, kreipkitės į Estravel kelionių konsultantą.

Kada geriausia keliauti į Meksiką?

Oras Meksikoje jūrinis ir labai švelnus. Lietingasis periodas trunka nuo gegužės iki rugpjūčio. Sezonas Kankune tęsiasi spalio – kovo mėnesiais, kuomet vidutinė mėnesio temperatūra dieną būna 28 laipsniai, naktį nenukrinta žemiau 19 laipsnių, vidutinė vandens temperatūra apie 26 laipsnius šilumos. Norintiems sutaupyti rekomenduojame į Meksiką skristi prieš prasidedant sezonui.

Ką rekomenduojate paragauti Meksikoje?

Meksikietiškoje virtuvėje vyrauja aštrūs, įvairių skonių kupini patiekalai. Estravel ekspertai rekomenduoja paragauti tradicinių meksikietiškų patiekalų: Kesadilijų, Enchiladų, Tostados tortilijų su skirtingais įdarais, meksikietiškų sumuštinių Tortų, Frijoles pupelių. Gvakamolės ir Salsos padažai Meksikoje fantastiški! Būtinai paragaukite tikros meksikietiškos tekilos ir meksikietiško alaus Cerveza.

Ką parvežti lauktuvių iš atostogų Meksikoje?

Kankune rasite vietinių amatininkų suvenyrų: pelerinų, pončų, sombrerų, actekų ritualinių suvenyrų, kaukių, tekilos, majų kalendorių, medžio, odos, keramikos, onikso, sidabro dirbinių.

Užsakykite kelionę jau dabar!
Informacija
 • +370 5 212 58 05
 • Susisiekti
 • Vyka Večkytė-Kavaliauskienė
  Kelionių konsultantė

Jums taip pat gali patikti