Kelionė į Sardiniją

Skrydžiai + 7 n. apartamentiniame viešbutyje + automobilio nuoma visam kelionės laikotarpiui

Dėmesio!
Pagal URM rekomendacijas, llaikinai rekomenduojama nevykti į Italiją.

Apie kelionės pasiūlymą

Pasirinkite datą:
Įskaičiuota:
skrydžiai + 7 n. apartamentiniame viešbutyje + automobilio nuoma visam kelionės laikotarpiui
Kaina:
nuo 590 €

Kelionės programa

Leiskitės į ramybe užburiančias atostogas iš visų pusių Viduržemio jūros skalaujamoje Sardinijoje. Įspūdinga gamta bei lėtas itališkas ritmas leis pasijusti tarsi rojaus kampelyje. Sardinijos paplūdimiai primena žydrąsias Polinezijos pakrantes. Čia saulė šviečia beveik ištisus metus, o vietinė virtuvė – vienas iš salos pasididžiavimų. Paskanaukite šviežių jūros gėrybių, leiskitės į turus vyno keliais, palydėkite nuostabų saulėlydį prie Kapo Kačia skardžio, nerkite į vandenyno gelmes Madalenos salyne ir lauktuvėms įsigykite kulinarinio Sardinijos paveldo – Pekorino sūrio.

1 diena:

Vilnius – Sardinija. Skrydis Vilnius – Olbija su tarpiniu persėdimu. Oro uoste pasiimsite nuomotą automobilį ir vyksite į 3* apartamentinį viešbutį „Residencia La Costa“.

2 diena:

Poilsis apartamentiniame viešbutyje arba pažintis su Sardinijos sala. Ilsėdamiesi prie smaragdinės jūros ir smėlėto paplūdimio galėsite skirti laiko ekskursijoms arba savarankiškam salos pažinimui.

Rekomenduojame automobiliu pakeliauti po sąlą. Aplankykite Nuragų archeologinį palikimą, Orgosolo miestą salos gilumoje, garsėjantį piešiniais ant pastatų, mažąja Barselona vadinamą įspūdingą koralinėmis pakrantėmis nusėtą Algerą, salos sostinę Kaljarį.

Nakvynės, maitinimas ir itališkas vynas viešbutyje.

3 diena:

Poilsis apartamentiniame viešbutyje arba pažintis su Sardinijos sala.

Norintiems išvysti nuostabų saulėlydį vertėtų nuvažiuoti iki Kapo Kačia skardžio. Jei trokštate aštresnių pojūčių, apsilankykite viename giliausių Europoje Su Goropo tarpeklyje: legenda byloja, kad visi čia apsilankę sulauks ilgo amžiaus. Aplankykite viduramžių kaimelį Kastelsardą, nuo čia stūksančios Dorijos pilies atsiveria įspūdingi Azinaros įlankos vaizdai.

Nakvynės, maitinimas ir itališkas vynas viešbutyje.

4 diena:

Poilsis apartamentiniame viešbutyje arba pažintis su Sardinijos sala.

Netoli viešbučio yra vienas prabangiausių Italijoje jachtų klubas Costa Smeralda, kur galėsite pasigrožėti puikiais vaizdais ir pasiplaukioti Viduržemio jūra. Estravel ekspertai rekomenduoja nuplaukti ištyrinėti aplinkinių salynų ar tiesiog susirasti „privatų“ laukinį paplūdimį, kuriame galėsite mėgautis ramybe. Dėmesio vertas Madalenos salynas, kuriame galėsite ne tik pasimėgauti paplūdimio malonumais, bet ir nerti į vandenyno gelmes.

Nakvynės, maitinimas ir itališkas vynas viešbutyje.

5 diena:

Poilsis apartamentiniame viešbutyje arba pažintis su Sardinijos sala. Nakvynės, maitinimas ir itališkas vynas viešbutyje.

6 diena:

Poilsis apartamentiniame viešbutyje arba pažintis su Sardinijos sala. Nakvynės, maitinimas ir itališkas vynas viešbutyje.

7 diena:

Poilsis apartamentiniame viešbutyje arba pažintis su Sardinijos sala. Nakvynės, maitinimas ir itališkas vynas viešbutyje.

8 diena:

Sardinija – Vilnius. Pusryčiai viešbutyje. Nuvykimas iki oro uosto ir automobilio grąžinimas oro uoste. Skrydis Olbija – Vilnius su tarpiniu persėdimu.

 • Profesionalios Estravel ekspertų konsultacijos ir pagalba kelionės metu;
 • Skrydžiai: Vilnius – Olbija, Olbija – Vilnius (su tarpiniu persėdimu);
 • rankinis bagažas iki 8 kg/asm.;
 • automobilio nuoma visam kelionės laikotarpiui (Opel Corsa ar pan.);
 • 7 n. 3* apartamentiniame viešbutyje.
 • Rekomenduojame pasirūpinti kelionių ir sveikatos draudimu;*
 • registruotas bagažas iki 20 kg/asm. (70 €/asm.);
 • ekskursijos;
 • asmeninės išlaidos.

*Dėl palankiausio pasiūlymo teirautis kelionių konsultanto.

Ar reikalinga viza keliaujant į Italiją?

Europos Sąjungos piliečiams, keliaujantiems į Italiją ne ilgesniam kaip 90 dienų laikotarpiui per bet kurį 180 dienų laikotarpį, vizos nereikia.

Kokie dokumentai reikalingi keliaujant į Italiją?

Kelionei į šalį būtinas Lietuvos Respublikos piliečio pasas arba Lietuvos Respublikos asmens tapatybės kortelė (ATK), kuri galiotų ne trumpiau kaip 6 mėnesius po grįžimo iš kelionės. Daugiau informacijos apie dokumentus reikalingus keliaujant į Italiją rasite oficialiame URM puslapyje čia.

Ar rekomenduojate keliaujant į Italiją užsakyti kelionių ir sveikatos draudimą?

Taip, keliaujant į Italiją rekomenduojame pasirūpinti kelionių ir sveikatos draudimu. Dėl palankiausio draudimo pasiūlymo ir daugiau dominančios informacijos kreipkitės į Estravel kelionių konsultantą.

Kokie skiepai privalomi skrendant į Italiją?

Keliaujant į Italiją privalomų skiepų nėra, tačiau yra keletas rekomenduojamų. Visą rekomenduojamų skiepų sąrašą rasite paspaudę čia.

Kokia valiuta šalyje?  

Oficiali valiuta Italijoje – euras (EUR), todėl nereikės rūpintis valiutos keitimu ten keliaujant.

Kuo garsi Sardinija?

Sardinija garsėja savo virtuve, vynais, gamta, tradicijomis ir požiūriu į gyvenimą. Pagrindinis traukos objektas – vieni skaidriausių ir balčiausių visoje Italijoje paplūdimiai.

Ką veikti Sardinijoje?

Kelionė į Sardiniją – tai galimybė kiekvieną dieną ilsėtis nuostabaus grožio paplūdimiuose. Atostogų metu Estravel ekspertai rekomenduoja ne tik poilsiauti, bet ir leistis į pažintinius turus Sardinijoje. Aplankykite Nuragų archeologinį palikimą, Orgosolo miestą salos gilumoje, kuris garsėja piešiniais ant pastatų, mažąja Barselona vadinamą įspūdingą koralinėmis pakrantėmis nusėtą Algerą, Sardinijos sostinę Kaljarį ir kitus miestus. Verta plaukti patyrinėti aplinkinių salynų. Daugiau apie salą ir lankytinas vietas Sardinijoje skaitykite oficialiame Sardinijos turizmo tinklapyje.

Kaip patogiausia keliauti Sardinijoje?

Mėgstantiems komfortą Estravel ekspertai rekomenduoja rinktis ekskursijas ir pažintinius turus. Jeigu norite keliauti po Sardiniją savarankiškai, konsultantas pasirūpins automobilio nuoma ir patars, ką aplankyti Sardinijoje. Apie pažintines ekskursijas ir automobilių nuomą Sardinijoje teiraukitės konsultanto.

Ar rekomenduojate planuojant kelionę užsakyti ekskursijas? Kiek kainuoja ekskursijos Sardinijoje?

Taip, planuojant kelionę į Sardiniją galima užsakyti įvairias grupines arba individualias ekskursijas. Ekspertai rekomenduoja leistis į pažintines ekskursijas po Kaljario miestą, miestą-tvirtovę Algerą, aplankyti archeologinius Nora ir Su Nuraxi kompleksus, įspūdingus Sardinijos urvus, leistis į kelionę jachta pagal Sardinijos pakrantes ar išbandyti kulinarines ir vyno kelių ekskursijas. Kelionių konsultantas bus nepamainomas pagalbininkas renkantis geriausius gidus ir įdomiausias ekskursijų programas. Ekskursijų kainos kinta, todėl apie konkrečias kainas teiraukitės Estravel kelionių eksperto.

Ar Sardinija tinkama kryptis kelionei su vaikais?

Taip, Sardinija kelionei su vyresniais vaikais puikiai tinka. Ši kryptis orientuota į poilsį, o dauguma viešbučių turi klubą vaikams, animatorių komandą ar žaidimų kambarius, kuriuose mažieji bus užimti ir prižiūrimi, o tėveliai galės skirti keletą valandų poilsiui atskirai nuo atžalų.

Kokia temperatūra Sardinijoje vasarą?

Poilsis Sardinijoje vasarą bus fantastiškas, nes sezono metu Sardinijoje temperatūra laikosi apie 25-30 laipsnių šilumos. Atostogaudami mėgausitės iki 25 laipsnių šilumos įšilusia Viduržemio jūra.

Ką rekomenduojate paragauti atostogaujant Sardinijoje?

Italijoje reikia ragauti viską, nes maistas italams yra be galo svarbus ir nenuostabu, kad italai laikomi geriausiais kulinarais. Būtinai paragaukite picų – kiekviename regione jos vis kitokios ir vis geresnės. Italija ne šeip sau garsėja makaronų tradicijomis – galite išragauti gausybę skirtingų pastos patiekalų. Kiekvienas regionas turi savo tradicinius padažus ir pateikimo būdus bei makaronų formą. Kelionės į Sardiniją metu pamėginkite skirtingų sūrių ir kumpių, pvz. garsusis Burata sūris ar Prosčiuto kumpis. Italai labai mėgsta šviežias jūros gėrybes, todėl jų paragauti viešint Italijoje tikrai derėtų. Italijos duonos kultūra taip pat unikali – viešėdami Italijoje paskanaukite tradicinės fokačijos ar pradėkite pusryčius kruasanu ir garsiąja espresso italiano.

Ką parvežti lauktuvių iš atostogų Italijoje?

Geriausios lauktuvės iš gastronomijos tėvynės – maistas. Iš kelionės į Sardiniją galite parvežti unikalaus vyno, Pekorino sūrį, asilienos dešros, naminių makaronų ar alyvuogių aliejaus. Sardinijoje gausu įdomių juvelyrinių dirbinių ir papuošalų iš koralų, kurie taip pat gali būti puiki dovana.

Kokie yra keliautojų atsiliepimai apie Sardiniją?

„Skrydis į Sardiniją neprailgo, todėl labai greitai galėjome mėgautis poilsiu gražiausiuose paplūdimiuose. Konsultantė rekomendavo poilsiui su žmona rinktis 4* viešbutį Cannigione kurorte. Likome labai patenkinti! Labai paslaugūs ir draugiški darbuotojai, nuostabaus skonio vynas ir gardus maistas restorane! Pirmąją kelionės dalį mėgavomės poilsiu privačiame paplūdimyje arba nemokamu viešbučio autobusu keliaudavome iki ilgo Spiaggia Bianca paplūdimio. Antroje kelionės dalyje nusprendėme susipažinti su sala. Vieną dieną nuomavome automobilį. Labiausiai sužavėjo saulėlydis nuo Kapo Kača skardžio! Dar vieną dieną skyrėme ekskursijai laivu iki Madalenos salyno – tai buvo pati geriausia kelionės dalis! Ačiū Solveigai už rekomendacijas!“

„RESIDENCIA LA COSTA“ 3*, CANNIGIONE

Ilsėkitės jaukiame, spalvingo itališko stiliaus „Residencia La Costa” apartamentiniame viešbutyje. Viešbutis patogioje kurorto vietoje, nes automobiliu pasieksite: La Costa paplūdimį per 5 min., Olbijos oro uostą – per 35 min., o Olbijos centrą – per 30 min.

Šis apartamentinis viešbutis – labai geros kainos poilsio variantas Sardinijoje, kuris puikiai tiks ne tik šeimoms, bet ir nedidelėms draugų kompanijoms. Apartamentuose yra erdvus miegamasis, vonios kambarys ir svetainė su pilnai įrengta virtuve. Čia galėsite eksperimentuoti su vietiniais itališkais produktais, gaminant sau pusryčius, pietus ar vakarienę. Vos už 400 metrų nuo viešbučio įsikūręs „Mercatino Sardo del Lunedì” turgus puikiai tiks itališkų produktų paieškoms, o už 700 m rasite „Dettori Market” maisto prekių parduotuvę.

Kilometro spinduliu nuo viešbučio įsikūrusios 3 kavinukės, kuriose galėsite pasimėgauti espresso italiano puodeliu ar itališku desertu. Už 3 km nuo viešbučio rasite „Il Vecchio mulino” ir „L’oasi” restoranus gardiems pietums ar vakarienėms.

Už papildomą mokestį galėsite leistis į ekskursijas dviračiais, nardyti, išmėginti burlenčių sportą ar tobulinti techniką teniso kortuose. Tiems, kurie išsamiau susipažinti su Sardinijos apylinkėmis, siūlome apsilankyti netoliese esančiose Gabianni ir Spargi salose, pamatyti Monti Corru kalną ar akmeninę tvirtovę – Nuraghe Albucciu.

Užsakykite kelionę jau dabar!
Informacija
 • +370 5 212 58 05
 • Susisiekti
 • Solveiga Guščinaitė
  Kelionių konsultantas

Jums taip pat gali patikti