Šeimos poilsis Kretoje

Poilsis didžiausioje Graikijos saloje, tradicinio graikiško interjero viešbutyje

Atsiprašome
Atsiprašome šis pasiūlymas archyvuotas!

Apie kelionės pasiūlymą

Pasirinkite datą:
Įskaičiuota:
tiesioginis skrydis + 7n. 4* viešbutyje + "viskas įskaičiuota" maitinimas + pervežimai
Kaina:
nuo 567 €

Kelionės programa

Kreta – ypatingo grožio Graikijos sala, galinti pasigirti nuostabia žaluma, žavingais jaukiais miesteliais, siauromis gatvelėmis ir apelsinmedžių aromatais! Kretoje Jūsų atostogų akimirkos bus lyg iš atviruko – tapybiški peizažai, žydra skaidri jūra, smėlėti ilgi paplūdimiai ir daugybė gražių gamtos stebuklų. Čia galėsite derinti poilsį su pažinimu ir aplankyti Samarijos tarpeklį, Chanijos, Balo ir Falasarno lagūnas, Kurno ežerą. Neabejojame, kad poilsio Kretoje metu ne tik atsigausite, bet ir išlaisvinsite savo kūrybinius polėkius bei vaizduotę! Apsistosite šeimos poreikiams pritaikytame viešbutyje, kuriame nuostabios atostogos laukia ne tik suaugusiųjų, bet ir mažųjų keliautojų!

1 diena:

Vilnius – Heraklionas. Tiesioginis skrydis į Herakliono oro uostą iš Vilniaus. Atvykus – pervežimas į viešbutį. Įsikūrimas, vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

2 diena:

Kreta. Poilsis viešbutyje arba pažintis su Kretos sala. Prasideda nuostabios Jūsų atostogos šalia Viduržemio jūros! Čia puiki vieta tiems, kurie dievina gamtą, myli istoriją ar mėgsta aktyvų poilsį! Pailsėję nuostabiuose paplūdimiuose leiskitės į pažintį su Kretos sala ir jos apylinkėmis: rekomenduojame aplankyti istorinę sostinę Heraklioną, archeologijos muziejų, Arkadijaus vienuolyną, garsiuosius Knoso rūmus, Chanijos miestą, Kurno ežerą ir nepaprastais stalagmitais išpuoštą Dikteono olą. Rethymnono sienamiestis ir Samarijos nacionalinis parkas taip pat vertas didelio dėmesio! Nukeliaukite iki užburiančio grožio Balos ir Falasarnos lagūnų.

Maitinimas ir nakvynė viešbutyje.

3 diena:

Kreta. Poilsis viešbutyje arba pažintis su Kretos sala. Maitinimas ir nakvynė viešbutyje.

4 diena:

Kreta. Poilsis viešbutyje arba pažintis su Kretos sala. Maitinimas ir nakvynė viešbutyje.

5 diena:

Kreta. Poilsis viešbutyje arba pažintis su Kretos sala. Maitinimas ir nakvynė viešbutyje.

6 diena:

Kreta. Poilsis viešbutyje arba pažintis su Kretos sala. Maitinimas ir nakvynė viešbutyje.

7 diena:

Kreta. Poilsis viešbutyje arba pažintis su Kretos sala. Maitinimas ir nakvynė viešbutyje.

8 diena:

Heraklionas – VIlnius. Pusryčiai, išsiregistravimas iš viešbučio. Pervežimas į Herakliono oro uostą, tiesioginis skrydis į Vilnių.

 • Profesionalios Estravel ekspertų konsultacijos ir pagalba kelionės metu;
 • tiesioginiai skrydžiai: Vilnius – Heraklionas, Heraklionas – Vilnius;
 • rankinis bagažas iki 5 kg/asm.;
 • registruotas bagažas iki 20 kg/asm.;
 • pervežimai: oro uostas – viešbutis – oro uostas;
 • 7 n. 4* viešbutyje;
 • maitinimas:
 • „viskas įskaičiuota“;
 • lietuviškai kalbančio atstovo paslaugos.
 • Rekomenduojame apsidrausti kelionės ir sveikatos draudimu;*
 • papildomas maitinimas;
 • asmeninės išlaidos.

*Dėl palankiausio pasiūlymo teirautis kelionių konsultanto.

Ar reikalinga viza kelionei į Graikiją?

Ne, Lietuvos Respublikos piliečiams vykstant į šią  valstybę (turistiniais tikslais) vizos nereikia.

Kokie  asmeniniai dokumentai reikalingi keliaujant į Graikiją?

Keliaujant į Graikiją Lietuvos piliečiams užtenka su savimi turėti galiojantį asmens dokumentą. Rekomenduojama, kad dokumentas galiotų ne trumpiau kaip 3 mėn. nuo paskutinės kelionės dienos. Daugiau informacijos rasite čia.

Ar rekomenduojate keliaujant į Graikiją užsakyti kelionių ir sveikatos draudimą?

Taip, keliaujant į Graikiją rekomenduojame pasirūpinti kelionių ir sveikatos draudimu. Dėl palankiausio draudimo pasiūlymo ir daugiau dominančios informacijos kreipkitės į Estravel kelionių konsultantą.

Ar yra privalomų skiepų keliaujant į Graikiją?

Keliaujant į Graikiją skiepai nėra privalomi. Rekomenduojamų skiepų sąrašą rasite čia.

Ką rekomenduojate aplankyti Kretoje?

Čia puiki vieta tiems, kurie dievina gamtą, myli istoriją ar mėgsta aktyvų poilsį! Pailsėję nuostabiuose paplūdimiuose leiskitės į pažintį su Kretos sala ir jos apylinkėmis: rekomenduojame aplankyti istorinę sostinę Heraklioną, archeologijos muziejų, Arkadijaus vienuolyną, garsiuosius Knoso rūmus, Chanijos miestą, Kurno ežerą ir nepaprastais stalagmitais išpuoštą Dikteono olą. Rethymnono sienamiestis ir Samarijos nacionalinis parkas taip pat vertas didelio dėmesio! Nukeliaukite iki užburiančio grožio Balos ir Falasarnos lagūnų.

Ar galima kelionės metu užsakyti ekskursijas? Kiek kainuoja ekskursijos?

Taip, galima užsakyti įvairias ekskursijas lankytinose Graikijos vietose. Kelionių konsultantas bus nepamainomas pagalbininkas renkantis geriausius gidus ir įdomiausias ekskursijų programas. Ekskursijų kainos kinta, todėl apie konkrečias kainas teiraukitės Estravel kelionių eksperto.

Ką rekomenduojate paragauti Graikijoje?

Estravel kelionių ekspertai pataria paragauti ne vieną tūkstantmetį skaičiuojančios graikų virtuvės tradicijų: Tzatziki – tradicinio agurkų ir jogurto padažo, baklažanų ir mėsos apkepo Musaka, vietinių balandėlių Dolmades įsuktų į vynuogės lapą, o be Graikiškų salotų su Fetos sūriu pietūs išvis neįsivaizduojami. Jeigu norite išragauti visko – užsisakykite žuvies arba mėsos patiekalų Mezerinkinį.

Ką parvežti lauktuvių iš atostogų Graikijoje?

Kelionių ekpertai pataria parvežti natūralaus alyvuogių aliejaus – tai graikiškasis auksas, iš kurio gaminamas ne tik aliejus, bet ir įvairūs kosmetikos gaminiai, kurie taip pat gali būti vertinga dovana.

„ALDEMAR CRETAN VILLAGE“ 4*, KRETA

Poilsio Kretoje metu gyvensite šeimyniniame jaukiame viešbutyje Aldemar Cretan Villge“, kuris orientuotas ne tik į suaugusiųju, bet ir į vaikų poilsį. Tėveliai galės ramiai ilsėtis, žinodami, kad jų atžalos linksmai ir smagiai leidžia laiką saugioje viešbučio aplinkoje! Viešbutis įsikūręs visai šalia paplūdimio, o nuo viešbučio iki oro uosto vos 22 kilometrai.

Jaukus, tradicinio graikiško stiliaus viešbutis, turintis didelę žaliuojančią teritoriją yra sudarytas iš patogių vasarnamių, kurių viename Jūs įsikursite.  Poilsiaudami viešbutyje laiką leisite ragaudami graikiškos virtuvė patiekalus viešbučio 2 restoranuose ir tavernoje, atsigaivinkite viešbučio baruose, erdviuose baseinuose ar atsipalaiduokite SPA centre.

Jūsų patogumui viešbučio teritorijoje yra keletas parduotuvių, kirpykla. Už papildomą mokestį išbandykite biliardo žaidimą, užsisakykite teniso pamokas, išbandykite įvairias vandens pramogas ar išsinuomoti motorolerius Kretos tyrinėjimui!

Vaikams viešbutyje įrengti baseinai su vandens kalneliais, yra vaikų žaidimų aikštelė ir mini klubas vaikų pramogoms.

Užsakykite kelionę jau dabar!
Informacija
 • +370 5 212 58 05
 • Susisiekti
 • Dalia Bažanovienė
  Kelionių konsultantas

Jums taip pat gali patikti