Gražiausios Kalėdinės mugės (upių kruizas)

8 d. Kelionė upėmis „Luxury“ klasės kruiziniu laivu + įdomi pažintinė programa + pilnas gourmet maitinimas ir gėrimai + išskirtinis dėmesys kiekvienam

Apie kelionės pasiūlymą

Data:
Įskaičiuota:
8 d. Kelionė upėmis Luxury klasės kruiziniu laivu + įdomi pažintinė programa + pilnas gourmet maitinimas ir gėrimai + išskirtinis dėmesys kiekvienam
Kaina:
nuo 2799€ kajutėje su langu; nuo 4599€ kajutėje su balkonu
Laivas:
„AmaLea“ / „AmaMagna“

Programa

„AmaWaterways“ – tai nepriekaištingai suplanuoti upių kruizai, kurių metu Jūs aplankysite Europoje gerai pažįstamus regionus ir neatrastus miestus, susipažinsite su jų kultūra, tradicijomis, gamta, istorija, kulinariniu paveldu iš arčiau.

Kalėdų mugių nuotaika Europoje keliautojus žavi kasmet.  Austrijoje, Slovakijoje, Vengrijoje ir Vokietijoje kone kiekvienas net ir nedidelis miestas turi savo Kalėdinę mugę ir ja didžiuojasi. Kalėdinės mugės Jūsų laukia nuo lapkričio pabaigos iki pat Kūčių. Miesto aikštėse Kalėdų žiburiais papuošti prekystaliai su begale kalėdinių suvenyrų traukia ir vietinius, ir turistus. Tai nuostabus metas iš anksto pasirūpinti Kalėdinėmis dovanomis. Smagu tiesiog vaikščioti gatvėmis, uosti imbierinių sausainių kvapą, gerti tradicinį karštą vyną ir mėgautis ore tvyrančia užburiančia šventine nuotaika. Kviečiame keliauti kruiziniu laivu Dunojaus upe, pajusti kalėdinę dvasią iš arčiau ir vienos kelionės metu apsilankyti vienose gražiausių Europos kalėdinių mugių!

1 diena:

Budapeštas (Vengrija). Registracija į laivą. Pažintis su Budapeštu. Šventiška vakarienė laive.

2 diena:

Budapeštas (Vengrija). Ekskursija po Budapeštą.

Budapeštas – neprilygstamas kultūros ir tradicijų mišinys. Šis Vengrijos miestas saugo ne vieną UNESCO paminklą, kuriuos pamatysite kelionės metu. Ekskursija Jus nuves prie didžiausios ir gražiausios visam Budapešte centrinės turgaus aikštės. Ši vieta puikiai tiks suvenyrų paieškoms. Taip pat pamatysite Dunojaus upės skiriamas Buda (vakarinę) ir Pest (rytinę) miesto dalis. Po ekskursijos keliausite į Vörösmarty aikštę, kur Jūsų lauks seniausia ir didžiausia Budapešto Kalėdinė mugė.

Pusryčiai, pietūs, vakarienė ir nakvynė laive.

3 diena:

Bratislava (Slovakija) – Viena (Austrija). Šią dieną skirsite pažinčiai su Bratislava. Galėsite rinktis net iš 3 pažintinių ekskursijų:

 • 1536-1830 metais Bratislavoje buvo karūnuota net 11 karalių ir karalienių, būtent dėl šios priežasties miestas dar vadinamas „Coronation City of Kings“. Šio turo metu galėsite ne tik susipažinti su Slovakijos istorija, bet ir aplankyti žaviąją kalėdinę mugę.
 • „Tastes of Slovakia“ – tai unikali galimybė pažinti šio krašto virtuvę.
 • Nuotykių ieškotojai galės rinktis žygį į Bratislavos pilį iš kurios atsiveria kvapą gniaužianti miesto panorama.

Vakare atvyksite į Vieną. Pagrindinėje miesto aikštėje Jus pasitiks sausainių aromatas, žibančios girliandos ir džiaugsminga Kalėdų nuotaika.

Pusryčiai, pietūs, vakarienė ir nakvynė laive.

4 diena:

Viena (Austrija). Šiandien susipažinsite su Vienos lobiais. Leisitės į ekskursiją, kurios metu pamatysite karališka prabanga tviskančią Vienos operą, Habsburgų rūmus ir nepaprasto grožio Vienos miesto centrą. Jei mėgstate aktyvų laisvalaikį – turėsite galimybę rinktis ekskursiją dviračiais ir su gidu pažinti Dunojaus upės pakrantę. Po pietų apsilankysite Šenbruno rūmuose, kur pamatysite milžinišką Kalėdinę eglę. Dieną užbaikite aplankydami net 2 Kalėdines muges.

Pusryčiai, pietūs, vakarienė ir nakvynė laive.

5 diena:

Weissenkirchen (Austrija) – Wachau Valley – Melkas.

Atplaukę į Weissenkirchen leisitės į vieną iš dviejų ekskursijų: galėsite rinktis ekskursiją po miestą bei gardumynų degustaciją vietinėje kavinukėje, arba dviračiais keliauti iki Melko miesto. Jei pasirinksite ekskursiją po miestą, šiai pasibaigus laivu plauksite link Melko ir pakeliui pamatysite UNESCO saugomą Wachau slėnį.

Atvykę į Melką – kultūrinį ir dvasinį Žemutinės Austrijos centrą aplankysite didingą Melko benediktinų vienuolyną. Tai vienas didžiausių barokinių vienuolynų visame pasaulyje, garsus savo biblioteka, kurioje saugoma daugiau nei 130 000 vertingų leidinių. Šis vienuolynas įsikūręs ant kalvos, todėl iš jo atsiveria nuostabus Melko miesto bei Dunojaus upės peizažas.

Pusryčiai, pietūs, vakarienė ir nakvynė laive.

6 diena:

Lincas (Austrija). Lincas žinomas dėl daugybės Kalėdinių prakartėlių ir nuostabaus Kalėdinio pyrago „Linzer torte“. Šiame mieste galėsite pasirinkti vieną iš žemiau nurodytų ekskursijų:

 • Visos dienos ekskursija po Zalcburgą. Šios ekskursijos metu aplankysite UNESCO saugomą senamiestį, didingą miesto katedrą bei Kalėdines muges.
 • Rytinis turas po Linco senamiestį, Mocarto namus ir miesto Kalėdinę mugę.
 • Ekskursija dviračiais po Lincą ir garsiąją “Culture Mile”, kuri driekiasi palei Dunojaus pakrantę.

Po pietų galėsite skirti laiko pažinčiai su Zalcburgu arba aplankyti Český Krumlov kalnų miestą.

Pusryčiai, pietūs, vakarienė ir nakvynė laive.

7 diena:

Pasau (Vokietija) – Vilshofen  (Vokietija). Šią dieną Jūsų laukia net trys ekskursijos – kurią pasirinkti, priklausys tik nuo Jūsų norų.

 • Pirmoji ekskursija – pažintis su Pasau miestu, kur susijungia trys upės: Dunojus, Inas ir Ilcas. Prie pat Austrijos sienos esantis Pasau nuo senų laikų buvo labai mylimas menininkų. To įrodymas akivaizdus: iki šiol klestinčios dirbtuvės, galerijos bei amatininkų krautuvėlės. Aplankysite miesto pilį ir muziejų, Šv. Stepono katedrą, žymųjį stiklo muziejų. Vakare aplankysite miesto Kalėdinę mugę.
 • Norintiems aktyviai leisti dieną, siūlome rinktis žygį po Paasau apylinkes.
 • Jei ieškote nuotykių, leskitės į ekskursiją dviračiais po Passau ir Dunojaus pakrantę.

Pasibaigus ekskursijoms plauksite į Vilshofen miestą.

Pusryčiai, pietūs, vakarienė ir nakvynė laive.

8 diena:

Vilshofen  (Vokietija). Pusryčiai laive. Išsiregistravimas iš laivo. Estravel kelionių ekspertai rekomenduoja savarankiškai pasivaikščioti po šį romantišką Bavarijos miestelį ir aplankyti jame esančias bažnyčias.

Įskaičiuota

 • 7 n. kruiziniame laive pasirinktos kategorijos kajutėje;
 • uostų ir miestų mokesčiai;
 • gurmaniškas maitinimas laive: pusryčiai, pietūs ir vakarienės; užkandžiai, kava, arbata, rūšinis vynas, alus ir gaivieji gėrimai pietų bei vakarienių laive metu, putojantis vynas ir šviežiai spaustos sultys pusryčių laive metu.
 • bevielis internetas laive;
 • kasdien vis nauja pramoginė programa laive ir sporto užsiėmimai;
 • ekskursinė programa kiekviename uoste: standartiniai turai, teminės ekskursijos, aktyvi veikla uostuose;
 • galimybė su miestais susipažinti važiuojant dviračiais (savarankiškai arba su gidu).

Papildomai

 • Rekomenduojame apsidrausti kelionių ir sveikatos draudimu. Dėl palankiausio pasiūlymo teirautis kelionių konsultanto;
 • skrydžiai;
 • asmeninės išlaidos;
 • nuvykimas iki upių uosto ir atgal.

Rekomendacijos

Ar reikalinga viza plaukiant šiuo kruizu?

Lietuvos Respublikos piliečiams, plaukiantiems šiuo kruizu, vizos nereikia.

Kokių dokumentų reikia plaukiant šiuo upių kruizu?

Plaukiant šiuo upių kruizu Jums reikės LR piliečio paso arba asmens tapatybės kortelės (ATK). Įsitikinkite, kad Jūsų pasas galioja bent 6 mėn. nuo paskutinės kelionės dienos. Daugiau informacijos apie reikiamus dokumentus skaitykite paspaudę and valstybės pavadinimo: Austrija, Vengrija, VokietijaSlovakija.

Ar rekomenduojate plaukiant kruizu užsakyti kelionių ir sveikatos draudimą?

Taip, plaukiant kruizu rekomenduojame pasirūpinti kelionių ir sveikatos draudimu. Dėl palankiausio draudimo pasiūlymo ir daugiau dominančios informacijos kreipkitės į Estravel kelionių konsultantą.

Kokie skiepai reikalingi plaukiant šiuo kruizu?

Keliaujant į Vokietiją, Austriją ir Vengriją privalomų skiepų nėra, tačiau yra keletas rekomenduojamų. Daugiau naudingos informacijos apie skiepus keliaujant į šias šalis rasite paspaudę šalies pavadinimą: Vokietija, Austrija, VengrijaSlovakija.

Kokia valiuta Vokietijoje, Austrijoje, Vengrijoje?

Vokietijoje, Slovakijoje ir Austrijoje oficiali valiuta yra euras, Vengrijoje – forintas (HUF). Euro ir forinto santykį rasite čia.

Kodėl verta keliauti upių kruizu?

Upių kruizai – geriausias būdas senosios Europos atradimui ir tyrinėjimui, nes upės – tai senieji greitkeliai: pro laivų langus, trasas ir denius atsiveria nepaprasti pilių, miestelių vaizdai.

Kuo skiriasi upių ir jūros kruizai?

Jei jūros kruizai yra tarsi „Akropolis“, kuriuo plaukia apie 2000 keleivių ir tiek pat aptarnaujančio personalo, tai upių kruizas –  lyg senamiesčio butikas.

Kam skirti upių kruizai?

Europoje upių kruizai skirti pasiturintiems keleiviams, kurie nori ilsėtis lėtai, neskubant ir vertina kokybę, prabangą bei asmeninį dėmesį.

Kodėl verta keliauti kruizu?

Plaukdami kruizu naktimis Jūs ilsitės ar pramogaujate laive, kol kruizinis laivas plaukia iš vieno uosto į kitą, o dienomis lankote gražiausias vietas. Plaukiant kruiziniu laivu, poilsiautojas turi išskirtinę galimybę aplankyti daug šalių per palyginus trumpą laiką, nekeisdamas lėktuvų, viešbučių – jis viską turi laive, telieka tik mėgautis atostogomis.

Ar patogu plaukti kruizu su vaikais?

Kruizas yra patogus būdas keliauti visai šeimai. Kruiziniai laivai primena plaukiojančius viešbučius su savo pramogų kompleksais, restoranais, SPA erdvėmis, todėl galite būti tikri, kad sau tinkamą pramogą ras ir vaikai, ir jų tėveliai. Galėsite ramiai ilsėtis kol jūsų mažieji bus užsiėmę įvairiausiomis veiklomis, o vakarais patogiai ilsėsite privačiose kajutėse su visais patogumais.

Ką paragauti keliaujant Vokietijoje, Vengrijoje, Austrijoje, Slovakijoje?

Vokietijoje paragaukite kiaulės kojos su troškintais raugintais kopūstais, žirnių tyrės su virtomis bulvėmis, marinuotos silkės su prieskoniais, paršiuko su krienais ir kitų nacionalinių patiekalų. Desertui – pudingai, sausainiai, tortai, kremai. Austrijoje Estravel ekspertai rekomenduoja paragauti garsiojo Vienos šnicelio Wiener Schnitzel, raugintų kopūstų su rūkyta mėsa Selchfleisch, jautienos su obuoliais ir krienais Tafelspitz, jautienos sriubos Rindsuppe, sūrio kremo Liptauer. Desertui Vienoje rinkitės tradicinius Štruderio, šokoladinio Sachertorte ir sūrio Topfenstrudel pyragus. Vengrijoje būtinai paragaukite vengriško vyno, guliašo, žvejų sriubos su jūros gėrybėmis, Langos – aliejuje keptos vengriškos duonos su įvairiais priedais. Desertui būtinai paragaukite garsiųjų marcipaninių saldumynų vietinėse kepyklėlėse ar kavinukėse. Slovakijoje paragaukite Bryndzove halušky koldūnų, Bryndza sūrio, ir tradicinių sriubų.

Ką parvežti lauktuvėms iš šio kruizo?

Iš Vokietijos rekomenduojame parsivežti dešros ar kumpių, įvairių rūšių alaus ar riestainių. Atsiminimui įsigykite Bavarijos alaus bokalą, Meiseno porceliano, Harco kalnų medžio dirbinių, Švarcvaldo laikrodžių su gegute. Austrijoje Vienoje gausu parduotuvėlių ir turgų, kuriuose galėsite įsigyti garsaus austriško šokolado, marcipanų, kavos, abrikosų likerio, Jagatee koncentrato, pagaminto iš stiprios juodos arbatos, romo, degtinės ir raudonojo vyno ar Austrijos simbolių – varpelių. Iš Vengrijos lauktuvėms parsivežkite tikro vengriško vyno, Palinkos – vengriško vaisių brendžio, maltos vengriškos paprikos miltelių, marcipaninių saldumynų. Iš Slovakijos parvežkite vietinio vyno, tradiciniais raštais išmargintų rūbų bri Bryndza sūrio.

Laivai

„AMAWATERWAYS“

Gražiausias Kalėdų muges pamatysite plaukdami upių kruizu su „AmaWaterways“ kompanijos laivais „AmaLea“ arba „AmaMagna“. Tai lyg ištaigingi kurortai ant vandens.

 

„AMA MAGNA“

„AmaMagna“ – tai visiškai naujas kruizinis laivas pastatytas 2019 m. Šis upių kruizams pritaikytas laivas yra dvigubai ilgesnis nei tradiciniai upių laivai ir Jums siūlo daugiau asmeninės erdvės, užsiėmimų bei restoranų, tad kruizas bus tikrai išskirtinis.

Kelionės metu gardžių patiekalų ragausite 4 restoranuose. Pagrindiniame ir „Chef‘s Table“ restoranuose išmėginsite tradicinių patiekalų pagamintų iš vietinių produktų bei tarptautinės virtuvės šedevrų ir apsilankyti 2 visiškai naujuose „Jimmy’s“ ir „Al Fresco“ restoranuose. Kasdien galėsite atsigaivinti ir užkąsti „Main Lounge“ poilsio zonoje. Pusryčių metu galėsite mėgautis sultimis bei šampanu, o pietų ir vakarienės metu mėgausitės neribotu vynu, bei kitais alkoholiniais ir gaiviaisiais gėrimais.

Laive stebėsite pramoginius pasirodymus, galėsite apsilankyti sporto salėje ir pasikrauti energijos. Po įspūdžių kupinos dienos turėsite galimybę atsipalaiduoti baseine ar sūkurinėje vonioje ir mėgautis Dunojaus pakrančių vaizdais bei pasilepinti masažais.

„AmaMagna“ laivas yra 135 m ilgio. Laive yra 98 kajutės, kuriose gali gyventi 196 svečiai.

 

„AMA LEA“

„AmaLea“ – tai elegantiško dizaino laivas sukurtas komfortiškam upių kruizui.

Viešnagės metu mėgausitės apdovanojimus pelniusių šefų patiekalais. Pagrindiniame ir „Chef’s Table“ restoranuose, ragausite tradicinių patiekalų pagamintų iš vietinių produktų bei tarptautinės virtuvės šedevrų. Kasdien galėsite atsigaivinti ir užkąsti „Main Lounge“ poilsio zonoje. Pusryčių metu galėsite mėgautis sultimis bei šampanu, o pietų ir vakarienės metu mėgausitės neribotu vynu, bei kitais alkoholiniais ir gaiviaisiais gėrimais.

Laive stebėsite pramoginius pasirodymus, galėsite apsilankyti sporto salėje ir pasikrauti energijos. Po įspūdžių kupinos dienos turėsite galimybę atsipalaiduoti baseine ir mėgautis Dunojaus pakrančių vaizdais bei pasilepinti masažais.

„AmaLea“ laivas yra 135 m ilgio. Laive yra 78 kajutės, kuriose gali gyventi 156 svečiai.

Užsakykite kelionę jau dabar!
Informacija
 • +370 5 212 58 05
 • Susisiekti
 • Dalia Bazanovienė
  Kelionių konsultantas