Kruizas po Aliaską 2024 m.

Įspūdinga kelionė su inovatyviausiu kruiziniu laivu Celebrity EDGE!

Apie kelionės pasiūlymą

Pasirinkite datą:
Įskaičiuota:
7 n. laive + pilnas maitinimas + gala vakarienės ir degustaciniai gėrimai + pramogos laive + uostų mokesčiai
Kaina:
asmeniui gyvenant dvivietėje vidinėje kajutėje - išparduota (- € ); kajutėje su langu - nuo 1933 € ; kajutėje su balkonu - nuo 2007 €;
Laivas:
„Celebrity EDGE“

Kelionės programa

Aplankykite amžino sniego žemę Aliaską, pajauskite laukinės gamtos didybę ir tuo pačiu mėgaukitės pramogomis elegantiškame, futuristiškame ir prabangiame Celebrity EDGE kruiziniame laive. Kelionė po Aliaską kruizu yra vienas geriausių būdų pažinti šį kraštą per ganėtinai trumpą laiką. Jūsų lauks paslaptinga, didinga ir beprotiškai įdomi kelionė, kurią atsiminsite ilgai.

*Dėmesio! Skirtingomis plaukimo datomis maršrutas gali nežymiai keistis arba keistis lankomų uostų eiliškumas. Tikslaus maršruto Jūsų pageidaujama kelionės data teiraukitės Estravel kelionių konsultanto.

 

1 diena:

Siatlas (Vašingtono valstija). Išplaukimas 16 val. 

Kruizinę kelionę pradėsite Siatle. Rekomenduojame į kruizo išplaukimo uostą atvykti 1 diena anksčiau.

Ką rekomenduojame pamatyti Siatle? Šiame JAV mieste rekomenduojame apsilankyti Siatlo centrą ir pakilti į apžvalgos aikštelę – Kosmoso adata (Space Needle). Dėmesio vertas Pop Kultūros ir Aviacijos muziejus, įspūdingų stiklo kūrinių paroda – Chihuly Garden and Glass. Pajauskite vietinių gyvenimą ir šurmulį turguje – Pike Place Market. 

Pramogos, vakarienė ir nakvynė kruiziniame laive Celebrity EDGE.

2 diena:

Plaukimas jūroje. 

Pasimėgaukite išskirtiniu laivu ir siūlomomis pramogomis Celebrity EDGE laive. Apsilankykite moderniame SPA ir inovatyviuose baseinuose ant laivo denio. Pasilepinkite gurmaniškomis patirtimis kruizinio laivo restoranuose, kuriuose kiekvienas apsilankymas taps unikalia Michelin žvaigždute verta patirtimi. Vakaro metu stebėkite aukščiausio lygio teatro šou, komedijų pasirodymus, koncertus, miuziklus ir daugiau.

Pramogos, vakarienė ir nakvynė kruiziniame laive Celebrity EDGE.

3 diena:

Ketčikanas. Atplaukimas 07 val., išplaukimas 16 val.

Aplankysite Ketčikano miestelį, įsikūrusį Tongass įlankoje, kurią kaip ir Aliaskos sostinę, galima pasiekti tik lėktuvu arba laivu. Seniau čia buvo Tinglit genties tautos žvejų kaimelis, kuris pradėjo klestėti, kai airis Mikas Martinas įkūrė žuvies perdirbimo fabriką. Dabar miestelis vadinamas „pasaulio lašišos sostine” ir laikomas pagrindiniu žuvininkystės uostu Aliaskoje. Išlipus į krantą būtinai užsukite į senąją Creek gatvę, kurioje galėsite pamatyti indėniškų toteminių stulpų kolekciją, Tongass istorinį muziejų arba užsukite į vietinį žuvies restoraną, kur paragausite šviežios žuvies patiekalų.

Pramogos, vakarienė ir nakvynė kruiziniame laive Celebrity EDGE.

4 diena:

Džunas. Atplaukimas 09 val., išplaukimas 20:30 val.

Keliausite į Aliaskos sostinę – Džuną (angl. Juneau). Šiame mieste nėra jokių sausumos kelių, jį galima pasiekti tik oru arba vandeniu. Tai buvęs aukso kasybos ir prekybos centras, kur dar ir dabar galima rasti aukso. Visgi didžiausiu šio miesto lobiu laikoma gamta. Džunas yra apsuptas fiordų, miškų ir snieguotų kalnų, kurie  šiam  miestui suteikia ypatingo žavesio. Nors miestelis ir mažas, tačiau keliautojams siūlo daug įdomių veiklų: žygiai po kalnus, plaukimas pripučiamais plaustais, pasivažinėjimas šunų kinkiniais, banginių stebėjimas ar žvejyba.

Pramogos, vakarienė ir nakvynė kruiziniame laive Celebrity EDGE.

2025 m.:
Aliaska, Endikoto fiordas ir Džunas. Atplaukimas 13;30 val., išplaukimas 22:00 val.

Šią dieną plauksite iki Endikoto sąsiaurio – įspūdingo fiordo – ir po to keliausite į Aliaskos sostinę – Džuną.

Pramogos, vakarienė ir nakvynė kruiziniame laive Celebrity EDGE.

5 diena:

Skagvai. Atplaukimas 07 val., išplaukimas 18 val.

Kelionė į Skagvai – sparčiai augantį miestą, kuris buvo įkurtas aukso karštligės metu ir todėl vadinamas   „vartais į aukso laukus“. Susipažinsite su istoriniu Jukono kelio geležinkeliu ir stotimi. Važiuojant senoviniu traukiniu stebėsite gražią aplinką, pažinsite įdomų ir iššūkių reikalaujantį likimo ieškotojų maršrutą, kuriuo kadaise jie keliavo pėsčiomis.  Čia rasite ir nemažai dėmesio vertų lankytinų objektų: Baltosios perėjosseniausias Skagvai pastatas – atradėjo namas bei Arkties brolybės salė.

Pramogos, vakarienė ir nakvynė kruiziniame laive Celebrity EDGE.

6 diena:

Aliaska, Endikoto fiordas

Šią dieną plauksite iki Endikoto sąsiaurio – įspūdingo fiordo. Įsitaisykite laivo denyje arba Jūsų kajutėje esančiame balkone ir plaukdami kruiziniu laivu stebėkite susiformavusius fiordus, kurių pakrantėse veši miškai, kaip didžiuliai  ledo luitai krenta į vandenį. Šioje vietoje išvysite ruonius, pakrantėse vaikštinėjančius ruduosius lokius, padangėse skraidančius baltuosius erelius ir kitus gyvūnus. Įspūdingus peizažus padovanos Daveso ledynas, kur išvysite ledonešį – ledo lyčių ir ledlaukių judėjimą.

Pramogos, vakarienė ir nakvynė kruiziniame laive Celebrity EDGE.

2025 m.:
Plaukimas jūroje. 

Pasimėgaukite išskirtiniu laivu ir siūlomomis pramogomis Celebrity EDGE laive. Išbandykite unikalią Magic Carpet platformą, kuri keliauja per skirtingus laivo denius ir nuolat transformuojasi į restoraną, SPA zoną, barą ir kt.

Pramogos, vakarienė ir nakvynė kruiziniame laive Celebrity EDGE.

7 diena:

Plaukimas jūroje. 

Pasimėgaukite išskirtiniu laivu ir siūlomomis pramogomis Celebrity EDGE laive. Išbandykite unikalią Magic Carpet platformą, kuri keliauja per skirtingus laivo denius ir nuolat transformuojasi į restoraną, SPA zoną, barą ir kt.

Pramogos, vakarienė ir nakvynė kruiziniame laive Celebrity EDGE.

2025 m.:
Viktorija, Britų Kolumbija. Atplaukimas 17:30 val., išplaukimas 23:59 val.

Viktorija – Britų Kolumbijos sostinė, pavadinta karalienės Viktorijos garbei. Šiame uoste rekomenduojame pasivaikščioti po kerinčius Butcharto gėlių sodus, pasimėgauti angliška popietės arbata Fairmont Empress viešbutyje, Cowichano slėnyje leistis į žygį, žaisti golfą ar degustuoti vyną. Norint pažinti Viktorijos ir Vakarų Kanados istoriją, apsilankykite Karališkajame Britų Kolumbijos muziejuje, kur apžiūrėsite įspūdingus artefaktus, karališkus keramikos ir stiklo gaminius ir pasivaikščiosite nuostabiame sode.

Pramogos, vakarienė ir nakvynė kruiziniame laive Celebrity EDGE.

8 diena:

Vankuveris (Kanada). Atplaukimas 06 val.

Vankuveris – stilingas daugiakultūris metropolis, iš trijų pusių apsuptas vandenų ir sniegu padengtų kalnų.  Rekomenduojame aplankyti  istorinį miesto kvartalą Gastauną, kuriame galima pamatyti seną garų laikrodį bei kitas miesto įžymybes. Užsukite į kinų kvartalą, kuriame savaitgaliais galima stebėti įvairius teatralizuotus renginius.

Išsiregistravimas iš laivo.

2025 m.:
Siatlas (Vašingtono valstija). Atplaukimas 06 val. 

Išsiregistravimas iš laivo.

 • Profesionalios Estravel ekspertų konsultacijos ir pagalba planuojant kelionę;
 • 7 n. inovatyviausiame, prabangiame kruiziniame laive Celebrity Edge pasirinktos kategorijos kajutėje;
 • pilnas maitinimas: pusryčiai, pietūs, vakarienės ir užkandžiai;
 • pramoginė programa: koncertai, miuziklai, žaidimai, karaokė, naktinis klubas;
 • Gala vakarienės su specialiu šventiniu meniu;
 • atviras ir dengtas baseinas su gultais ir skėčiais;
 • sporto klubas;
 • jūrų uostų mokesčiai;
 • arbatpinigiai laivo personalui.

!Verta žinoti! Šią kelionę galite įsigyti išsimokėtinai – spauskite čia.

 • Draudimas: kelionės ir sveikatos;*
 • skrydžiai Vilnius-Siatlas, Vankuveris-Vilnius
 • 1 n. prieš kruizą (kaina ~150 €/asm., gyvenant dviese dviviečiame kambaryje)**;
 • nuvykimas iš viešbučio iki jūrų uosto;
 • ekskursijos (teirautis kelionių konsultanto)***;
 • asmeninės išlaidos.
 • gėrimai kruizo metu.

* Visuomet rekomenduojame apsidrausti kelionės ir sveikatos draudimu. Dėl palankiausio pasiūlymo teirautis kelionių konsultanto.
** Rekomenduojame į kruizo išplaukimo uostą atvykti 1 diena anksčiau.
*** Laive galite užsakyti daugiau kaip 100 skirtingų ekskursijų. Užsakyti ekskursijas galite užsakydami kelionę per Estravel kelionių konsultantus.

Ar keliaujant į Aliaską reikalinga viza? 

Trumpalaikei kelionei iki 90 d. į JAV Lietuvos Respublikos piliečiams vizos nereikia. Lietuvos piliečiai prieš vykstant į JAV privalo gauti Elektroninės leidimo keliauti sistemos patvirtinimą (ESTA – Electronic System Travel Authorization).

Kokie asmeniniai dokumentai reikalingi keliaujant į Aliaską?

Kelionei į Aliaską būtinas Lietuvos Respublikos piliečio pasas,  kuris po grįžimo iš kelionės datos galios ne trumpiau nei 6 mėnesius. Daugiau apie asmeninius dokumentus reikalingus kelionei į Aliaską skaitykite oficialiame URM puslapyje.

Ar rekomenduojate apsidrausti sveikatos ir kelionės draudimu prieš keliaujant į Aliaską? 

Taip, keliaujant į Aliaską rekomenduojame pasirūpinti kelionių ir sveikatos draudimu. Dėl palankiausio draudimo pasiūlymo ir daugiau dominančios informacijos kreipkitės į Estravel kelionių konsultantą.

Ar reikalingi skiepai keliaujant į Aliaską?

Keliaujant kruizu privalomų skiepų nėra, tačiau yra keletas rekomenduojamų. Visą rekomenduojamų skiepų sąrašą rasite čia. 

Kokia valiuta Aliaskoje?

Aliaska – Jungtinių Amerikos Valstijų valstija, tad valiuta čia kaip ir visoje JAV – doleris. Euro ir Amerikos dolerio kursą sužinosite čia.

Ką reikėtų žinoti, prieš keliaujant į Aliaską?

Vasaros metu Aliaskoje saulė šviečia net 20 val. per dieną, todėl kelionės metu patariame į kuprinę įsidėti kepurę ir akinius nuo saulės bei apsauginius kremus. Lankytinų objektų Aliaskoje tikrai labai daug, todėl rekomenduojame kreiptis į Estravel kelionių ekspertus, kurie ne tik kruopščiai suplanuos maršrutą bet ir  patars kuriuos gamtinius objektus geriausia aplankyti ir kokias pramogas išbandyti.

Kelionėje po Aliaską galima sutikti nuostabių, niekur nematytų gyvūnų. Sutikus gyvūną Aliaskoje yra draudžiama jam trukdyti ar kitaip jį gąsdinti, negalima jo vaikyti, turite eiti kita kelio puse arba palaukti kada jis nueis ir tik tuomet tęsti savo kelionę.

Ar yra galimybė pratęsti šią kelionę?

Taip, galite pratęsti atostogas Aliaskoje. Norintiems pratęsti kelionę rekomenduojame savarankišką kelionę po rytinę JAV pakrantę arba skrydį ir pažintinę kelionę po Niujorką. Daugiau pasiūlymų ir išsamesnę informaciją suteiks Estravel konsultantas.

Koks klimatas vyrauja Aliaskoje?

Kadangi Aliaskoje vyrauja subarktinis klimatas norėdami užtikrinti jūsų kelionės patogumą rekomenduojame pasirūpinti tinkama apranga. Drabužiai turi būti šilti, neperšlampantys, kvėpuojantys ir komfortiški, o avalynė – patogi. Rekomenduojame keliauti birželio – rugsėjo mėnesiais, kai yra optimali oro temperatūra (12-18 °C) keliavimui.

Ką rekomenduotumėte paragauti Aliaskoje?

Nuo rūkytos lašišos, pasakiško skonio mažosios angliažuvės marinuotos sojų padaže, tradicinio Aliaskos patiekalo Muktuk iki nuostabių ledų, pagamintų iš miško uogų: spanguolių, aviečių, mėlynių ar juodųjų varnauogių.

Ką rekomenduojate parvežti lauktuvėms iš Aliaskos?

Lauktuvės ir suvenyrai iš Aliaskos – tikrai įdomūs ir netradiciniai. Aliaskoje galite išvysti daug plaukiojančių banginių, tad pakabukas primenantis banginio uodegos peleką, iš tradicinio šalies akmens – nefrito, bus puošnus ir išskirtinis atsiminimas. Alkoholinių gėrimų kolekcijai galite parsivežti alkoholinių gėrimų, pagamintų iš Aliaskos ledynų vandens. Ypatingas atsiminimas bus inuitų pagaminti žiemos batai, kurie pagelbės vaikštant per lietuviškos žiemos pusnis šaltuoju sezonu.

“CELEBRITY EDGE”

Suprojektuotas laivas “Celebrity Edge” garsėja stulbinančiu dizainu ir moderniausiais technologiniais sprendimais, kainavusiais per milijoną dolerių: 15 000 skirtingų rūšių augalų įspūdingame Edeno parke ant laivo denio, virtualūs balkonai su didžiuliais HD ekranais vidinėse kajutėse, išmaniosios verandos su panoraminiu vaizdu išorinėse kajutėse, o tiems, kurie nori pabusti ir užmigti su vaizdu į neaprėpiamą vandenyną – kampinės kajutės su panoraminiais langais nuo grindų iki lubų!

Vizitinė laivo kortelė – stiklinė Magic Carpet platforma, judanti tarp 2 ir 16 denių gali būti ir įlaipinimo zona (prie 2 denio), ir prabangaus baseino dalis (14 denis), ir išskirtinis Sky restoranas su atsiveriančiu nuostabiu vaizdu (16 denis).

Skiriamasis laivo ženklas – Michelin žvaigždėmis įvertintų restoranų šefai tokie kaip Cornelius Gallagher. Jų patiekalus ragausite prabangiuose kiprietiškame, normandiškame, kosmopolitiniame ir toskanos dvasia alsuojančiame restoranuose. Laivas talpina dar daug įvairių restoranų, bistro ir kavinių, kuriuose ragausite patiekalų ir gėrimų iš 29 skirtingų regionų.

Modernūs SPA ir inovatyvūs baseinai ant laivo deniosolo kajutės, barai, klubai, sporto centras, duty-free zona, erdvės poilsiui ir darbui atostogų metu. Taigi akivaizdu, jog kiekviena detalė laive apgalvota ir leis mėgautis prabangiu ir patogiu poilsiu.

1. Pasiūlymo atnaujinimo data – 2024-07-05.

2. Pateiktos standartinės kelionės kainos. Šios kainos yra dinaminės ir jos gali keistis, priklausomai nuo viešbučių ir aviabilietų kainų bei laisvų vietų. Kokia yra tiksli šio pasiūlymo kaina Jūsų pasirinkta data, teiraukitės kelionių konsultanto.

3.  Celebrity Cruises kruizų užsakymo taisyklės ir sąlygos.

Informacija
 • +370 5 212 58 05
 • Susisiekti
 • Karolina
  Estravel kelionių konsultantė

Jums taip pat gali patikti