Slidinėjimo kelionės

Ar jau spėjote suplanuoti slidinėjimo kelionę šiai žiemai? Jei dar nespėjote – Estravel kelionių ekspertai pristato Jums profesionaliai suplanuotus slidinėjimo kelionių variantus populiariausiuose ir vienuose geriausių slidinėjimo kurortų, kurie patenka į TOP slidinėjimo kurortų sąrašą 2020 metams! Pasirūpinome kelionių pasirinkimu nuo piniginei draugiško biudžeto iki prabangesnių “viskas įskaičiuota” slidinėjimo kurortų, plačiomis slidinėjimo galimybėmis nuo šiaurės Laplandijos iki pietų Europos. Atkreipkite dėmesį, kad visos kelionių kainos nurodytos su jau įskaičiuotais skrydžiais iš Lietuvos! 

Ką pataria Estravel kelionių ekspertai besirenkantiems slidinėjimo kelionę? 

  • Jeigu slidinėti vykstate pirmą kartą, rinkitės kurortą, kuriame pakankamas trasų pasirinkimas pradedantiesiems slidininkams.
  • Jei ant slidžių stovėti dar neteko, kelionės metu rekomenduojame užsisakyti slidinėjimo pamokas su profesionaliu instruktoriumi, kad išvengtumėte traumų – jis padės suprasti slidinėjimo sportą ir išmokys taisyklingos slidinėjimo technikos.
  • Slidinėti keliaujate su vaikais? Rekomenduojame rinktis apartamentus ar viešbučius, kurie yra šalia slidinėjimo trasų – prireikus grįžti į viešbutį bus patogu, neužtruks daug laiko. 
  • Ieškantiems ekonominio kelionės varianto rekomenduojame vykti pačioje slidinėjimo sezono pradžioje arba pabaigoje, kai slidinėjimo pasams taikomos nuolaidos.
  • Jeigu kelionės metu norite patirti kuo mažiau išlaidų – rekomenduojame rinktis prabangesnius “viskas įskaičiuota” kurortus, kur Jūsų atostogomis pasirūpinta nuo skrydžių iki slidinėjimo pasų. 
  • Būtinai pasirūpinkite sveikatos ir civilinės atsakomybės draudimu – jie itin praverčia, jei aktyvių atostogų metu nutinka nesmagių nuotykių ar patiriate traumų.  

Puikūs slidinėjimo kelionių pasirinkimai: