Estravel gimtadienio akcijos kelionėms

Nepraleiskite ypatingų akcijų kelionėms bei specialių, šventiškų atostogų pasiūlymų!

Šiemet Estravel švenčia savo 27-ąjį veiklos Lietuvoje gimtadienį. Per visus šiuos metus buvo daug gražių akimirkų, tobulėti skatinančių iššūkių, kuriuos įveikėme kartu su partnerių ir nuostabių keliautojų pagalba. Tik Jūsų – keliautojų – dėka, kelionės pilnai atsigavo ir noras keliauti vis dar auga. O tą rodo ir Lietuvos oro uostų statistika per birželį iš viso trijuose Lietuvos oro uostuose aptarnauta 653 tūkst. Keleivių. Šis skaičius – net 15% didesnis nei buvo fiksuotas tą patį mėnesį 2023 metais. Tai jau antras mėnuo iš eilės, kai gerinamas per mėnesį aptarnautų keleivių visų laikų rekordas!

Nuoširdžiai dėkomaje kiekvienam keliautojui už pasitikėjimą Estravel Vilnius komandos darbų, gimtadienio sveikinimus bei pagyrimus mūsų darbui, kuriuos mes itin vertiname!

Nors gimtadienio šventę švenčiame mes, šia proga Estravel komanda  lepiname keliautojus. Turime Jums ypatingų akcijų, specialių kelionių pasiūlymų.

Estravel gimtadienio akcijos Jums

NUOLAIDOS BOUTIQUE UPIŲ KRUIZAMS

Mūsų keliautojų pamilti AmaWaterways upių kruizai – puikus būdas pažinti karališkiausius Europos miestus! Norintiems keliauti po Bordo ar Provanso regionus Prancūzijoje, Budapeštą ar Balkanų šalis – dabar puiki galimybė užsakyti upių kruizą, nes kainos iki 75 % pigiau nei įprastai. Pavyzdžiui, vienas populiariausių Provanso kruizų dabar – tik nuo 1549 €/asm., vietoje 6405 €/asm.


GERIAUSIOS SĄLYGOS UŽSAKYTI ŽIEMOS ATOSTOGAS

Kviečiame nepraleisti geriausių užsakymo sąlygų ir planuoti žiemos atostogas iš anksto – laukia patraukliausios kelionių kainos ir daugiausiai laisvų vietų populiariausiuose viešbučiuose. Šiuo metu puikias keliones žiemą galite planuoti  6-iomis kryptimis: Egiptas (Šarm el Šeichas ir Hurgada), Madeira, Tenerifė, Dubajus ir Šri Lanka.


AKCIJA LĖKTUVŲ BILIETAMS Į AMERIKĄ

Sukūrėme nepakartojamus nuotykius dovanojantį skrydžių maršrutą, kuriuo apkeliausite pusę pasaulio – aplankysite Niujorką, San Chuaną, Rio de Žaneirą, San Paulą, Las Vegasą ir San Franciską. Kaina už tai, kad aplankysite vienos kelionės metu visas šias kryptis – tik nuo 976 €.
*Šį lėktuvų bilietų pasiūlymą galite užsakyti tik Estravel kelionių centre, tiesiogiai kreipdamiesi į Estravel kelionių komandą.

AKCIJA JŪRŲ KRUIZAMS PO EUROPĄ

Skelbiame ypatingą akciją Estravel keliautojų pamiltiems Norwegian Cruise Lines kruizams po Europą. Užsakyti kruizinę kelionę super geromis kainomis ribotas laikas – iki liepos 9 d. arba kol yra vietų už nurodytą kainą! Tai puiki galimybė suplanuoti išsvajotas kruizines atostogas pigiau.

Super gera kaina galioja kruizui po Norvegijos fiordus, Islandiją, Škotiją ir Farerų salas – net 800 € maženės kaina kajutei nei įprastai. Kviečiame pasirūpinti įspūdinga kruizine kelione dar šiais 2024 m. arba jau kitais 2025 m. – šiuo maršrutu plaukiama tik 1 kartą per metus.


NEREALIOS KAINOS KRUIZAMS PO ARABIJOS JŪRĄ 

„Viskas įskaičiuota” kruizų kompanija „Celestyal Cruises” nuo šių metų žiemos plauks Arabijos įlankoje! O tai reiškia kad keliautojai turės dar geresnę galimybę už puikią kainą pažinti Dubajų, Omaną, Abu Dabį, Bahreiną, Katarą ir daugiau! Kviečiame susipažinti su galimais maršrutų variantais, kas įskaičiuota į kelionė kainą ir jau rezervuoti kelionę šiems bei 2025, 2026, 2027 m. Kainos kruizams – nerealiai geros – tik nuo 529 €


Nepraleiskite geriausių mūsų kelionių pasiūlymų – prisijunkite prie Estravel keliautojų bendruomenės

O kaip nepraleisti įdomiausių Estravel kelionių naujienų? Prenumeruoti Estravel kelionių naujienlaiškį, kuriame kiekvieną savaite dalinamės:

  • išskirtiniais kelionių pasiūlymais, kuriuos isigyti galite tik Estravel kelionių agentūroje.
  • Ypatingai geromis kainomis lėktuvų/keltų bilietams bei paskutinės minutės kelionėms.
  • Naudingais Estravel kelionių ekspertų patarimais, nuoširdžiomiss rekomendacijomis.
  • turintiems nedaug laiko, bet norintiems jausti kelionių pasaulio pulsą – svarbiausias naujienas savaitės apžvalgoje.

Dėkojame, kad jau 27-erius metus patikite savo keliones Estravel Vilnius komandai. Ir toliau džiuginsime Jus iki smulkmenų apgalvotais kelionių pasiūlymais bei profesionaliu aptarnavimu. Lauksime Jūsų kelionės užklausos el. p. keliones@estravel.lt arba skambinkite tel. nr. 85 212 58 05.