Kelionės į Turkiją 2021 m.

Turkija lietuviams atvira jau nuo balandžio mėnesio. Tarp Estravel klientų Turkijos kurortai išlieka vienu populiariausių atostogų pasirinkimu šiemet. Neabejojame, kad šalis tarp keliautojų nuo birželio 1 d. bus dar populiaresnė. Kodėl? Nes nuo šiol turintiems imunitetą nuo COVID-19 ligos taikomos išimtys ir šiems keliautojams nereikia papildomai atlikti COVID-19 testo!

TURINTYS IMUNITETĄ Į TURKIJĄ KELIAUJA BE APRIBOJIMŲ 

Keliaujantiems į Turkiją nuo birželio 1 d. nebereikia atlikti COVID-19  PGR tipo testo, jei:

  • per paskutines 180 d. esate persirgę COVID-19 ir turite tai patvirtinančius dokumentus.
  • Esate pasiskiepiję nuo COVID-19 pagal pilną skiepų schemą ir nuo paskutinio skiepo praėjo ne mažiau 14 d. 

Visi kiti keliautojai prieš kelionę privalo atlikti COVID-19 PGR testą likus ne daugiau nei 72 val prieš skrydį, arba greitąjį antigenų testą (RAT), darytą ne daugiau nei 48 val. prieš skrydį.

VISKAS KĄ REIKIA ŽINOTI APIE KELIAVIMĄ Į TURKIJĄ 

Kokius saugumo ir higienos reikalavimus įgyvendina visi veikiantys viešbučiai Turkijoje? Kas bus, jei atostogų metu Jums nustatytų COVID-19? Kokios paslaugos teikiamos ir kokios pramogų bei atsipalaidavimo vietos atviros viešbučių svečiams? Apie visa tai ir dar daugiau pasakoja Estravel kelionių ekspertai. 

!SVARBU! Atkreipiame dėmesį, kad webinaro įraše pateikiama informacija yra tos datos, kuomet įvyko webinaras. Tad prieš kelionę būtinai pasitikslinkite ar reikalavimai galioja – kreipkitės į Estravel komandą ir padėsime Jums susiorientuoti informacijos gausoje.

NORINTIEMS UŽSAKYTI KELIONĘ Į TURKIJĄ AR KITĄ KRYPTĮ

Norite užsakyti svajonių atostogas Turkijoje? Domina paskutinės minutės kelionės į Turkiją? O galbūt domina kelionės į kitas kryptis šią vasarą ar kitą sezoną? Drąsiai kreipkitės į Estravel kelionių konsultantus el. p. keliones@estravel.lt arba tel. nr.: 85 212 58 05 ir kartu įgyvendinsime Jūsų tobulo poilsio planus!