Kelionė į Niujorką

4 n. kelionė, kurios metu aplankysite: populiariuosius Times square, Penktąją aveniu, Rokfelerio centrą, Laisvės statulą ir dar daugiau.

Apie kelionės pasiūlymą

Pasirinkite datą:
Įskaičiuota:
Skrydžiai + 4 n. 4* viešbutyje + privatūs pervežimai + kruizas į Elis salą + Hop on-Hop off ekskursijos bilietas (vienos dienos)
Kaina:
asmeniui, gyvenant dviviečiame kambaryje dviese nuo 1302 €

Kelionės programa

Pažinkite dangoraižių miestą Niujorką per 5 d. tobulai suplanuotoje kelionėje. Pasinaudokite pasiūlymu ir nuskridę į Niujorką gyvenkite 4* viešbutyje miesto centre, leiskitės į pažintinius turus po Niujorką ir kruizą aplink Laisvės statulą bei aplankykite populiariuosius Times square, Brodvėjų, Penktąją aveniu, Rokfelerio centrą, Laisvės statulą. Atostogaukite amerikietiško gyvenimo ritmu!

1 diena:

Vilnius – Niujorkas. Skrydis Vilnius – Niujorkas su tarpiniu persėdimu. Pervežimas iš oro uosto į 4* viešbutį, esantį Niujorko centre. Nakvynė viešbutyje.

2 diena:

Niujorkas. Pažintis su miestu.

Dienos ekskursija, skirta savarankiškai pažinti niekada nemiegantį Niujorką. Rekomenduojame įsigyti „New York Pass“ miesto kortelę, kuri suteiks Jums nuolaidas ar nemokamus įėjimus į daugybę lankytinų objektų. Ją galite užsakyti iš anksto kartu su kelione (teirautis kelionių konsultanto). Norint pamatyti tikrąjį niujorkiečių gyvenimą, užsukite ir į NoHo, Greenwich Village ar Tribeca rajonus. Aplankykite Manhetene esančius Brodvėjų, garsiąją Penktąją aveniu, italų rajoną Little Italy, kinų rajoną China Town, Time square aikštę, Rokfelerio centrą ir Battery parką, iš kurio matosi garsioji Laisvės statula. Nakvynė viešbutyje.

3 diena:

Niujorkas. Pažintis su miestu.

Šią dieną rekomenduojame skirti savarankiškam miesto pažinimui. Puiki iškyla laivu Hudsono upe aplankant Laisvės paminklą, iš kur atsiveria kerinti Niujorko panorama. Kvapą gniaužiantys miesto vaizdai atsiveria ir iš Empire State Building 86 ar 102 aukšto. Nakvynė viešbutyje.

4 diena:

Niujorkas. Pažintis su miestu.

Niujorkas toks didelis ir įvairus, kad jam pažinti gali prireikti ir viso mėnesio. Norint labiau atrasti jo istoriją ir kultūrą, rekomenduojame aplankyti Niujorko muziejus, kurių čia labai didelis pasirinkimas. Muziejų rekomendacijų drąsiai klauskite Estravel kelionių ekspertų – jie rekomenduos tikrai dėmesio vertus pasirinkimus.Vakare aplankykite pasaulinio lygio miuziklus The Phantom, Lion King arba baletą. Mėgstantiems apsipirkinėti Niujorkas yra ideali vieta: čia gausu prekybos centrų ir garsių prekių ženklų parduotuvių.

5 diena:

Niujorkas – Vilnius. Pervežimas iš viešbučio į oro uostą. Skrydis namo.

6 diena:

Vilnius. Nusileidimas Vilniaus oro uoste.

 • Profesionalios Estravel ekspertų konsultacijos ir pagalba planuojant kelionę;
 • skrydžiai Vilnius – Niujorkas, Niujorkas – Vilnius (su tarpiniu persėdimu);
 • rankinis bagažas 1 vnt iki 8 kg/asm ir asmeninis rankinukas;
 • pervežimai: oro uostas – viešbutis – oro uostas;
 • 4 n. 4* viešbutyje Niujorko centre;
 • 1 d. Niujorko Hop-on Hop-off bilietas;
 • kruizas aplink Laisvės statulą.

!Verta žinoti! Šią kelionę galite įsigyti išsimokėtinai – spauskite čia.

 • Rekomenduojame apsidrausti kelionės ir sveikatos draudimu;*
 • ESTA (elektroninis leidimas);
 • maitinimas;
 • papildomos ekskursijos (teirautis konsultanto);
 • bilietai į muziejus, miuziklus arba baletą (teirautis konsultanto);
 • registruotas bagažas iki 23 kg/asm. – nuo 120 eur/ į abi puses
 • asmeninės išlaidos.

*Dėl palankiausio pasiūlymo teirautis kelionių konsultanto.

Ar reikalinga viza skrendant į JAV?

Trumpalaikei kelionei iki 90 d. į JAV Lietuvos Respublikos piliečiams vizos nereikia. Lietuvos piliečiai prieš vykstant į JAV privalo gauti Elektroninės leidimo keliauti sistemos patvirtinimą (ESTA – Electronic System Travel Authorization). Daugiau informacijos apie ESTA rasite čia.

Kokie dokumentai reikalingi keliaujant į JAV?

Vykstant į JAV su savimi reikia turėti Lietuvos Respublikos piliečio pasą, kuris galiotų ne trumpiau nei 6 mėn. nuo paskutinės kelionės dienos. Daugiau naudingos informacijos apie kelionei reikalingus dokumentus rasite paspaudę čia.

Ar rekomenduojate keliaujant į Ameriką užsakyti kelionių ir sveikatos draudimą?

Taip, keliaujant į Ameriką rekomenduojame pasirūpinti kelionių ir sveikatos draudimu. Dėl palankiausio draudimo pasiūlymo ir daugiau dominančios informacijos kreipkitės į Estravel kelionių konsultantą.

Kokie skiepai reikalingi keliaujant į JAV?

Keliaujant į JAV privalomų skiepų nėra, tačiau yra keletas rekomenduojamų. Rekomenduojamų skiepų sąrašą rasite paspaudę čia.

Kokia valiuta JAV?

Oficiali valiuta Jungtinėse Amerikos Valstijose  – JAV doleris (USD). JAV dolerio kursą galite sužinoti paspaudę čia.

Ką pamatyti Niujorke?

Niujorke yra tiek daug visko! Pradėkite nuo populiariausių objektų: Laisvės statulos, Empire State Building, Times square aikštės, Rokfelerio centro, Brodvėjaus, Penktosios aveniu, italų rajono Little Italy, kinų rajono China Town, Battery parko, NoHo, Greenwich Village ar Tribeca rajonų. Plaukite laivu Hudsono upe, aplankykite gausybę muziejų, miuziklų, apsipirkite ar leiskitės į gastronominę Niujorko pažinimo kelionę. Daugiau apie lankytinas vietas Amerikoje teiraukitės Estravel kelionių eksperto arba skaitykite oficialioje svetaineje.

Ar rekomenduojate planuojant kelionę užsakyti ekskursijas? Kiek kainuoja ekskursijos Amerikoje?

Taip, planuojant kelionę galima užsakyti įvairias grupines arba individualias ekskursijas Amerikoje. Kelionių konsultantas bus nepamainomas pagalbininkas renkantis geriausius gidus ir įdomiausias ekskursijų programas. Ekskursijų kainos kinta, todėl apie konkrečias kainas teiraukitės Estravel kelionių eksperto.

Ar yra galimybė pratęsti kelionę Amerikoje?

Taip, galite pratęsti atostogas Amerikoje. Norintiems ilgiau keliauti po Ameriką rekomenduojame savarankišką kelionę po vakarinę arba rytinę JAV pakrantes. Daugiau pasiūlymų ir išsamesnę informaciją suteiks Estravel konsultantas.

Ką verta paragauti Niujorke?

Atostogaudami Niujorke turėsite galimybę paragauti viso pasaulio virtuvių. Norintiems atrasti amerikiečiams būdingą skonį Estravel ekspertai rekomenduoja paragauti burgerių, šonkauliukų, amerikietiškų cezario salotų – patiekalų, kuriuos rasite bet kurios kavinės meniu. Norėdami pajusti tikrą amerikietišką dvasią išbandykite brunch arba vėlyvuosius pusryčius. Brunchas Amerikoje labai populiarus, o jo metu galėsite paragauti visko, ko širdis geidžia: saldžių blynelių, obuolių pyrago, vaflių, kiaušinienės, Benedikto kiaušinių ar mėsainių.

Ką parvežti lauktuvių iš JAV?

Amerika garsėja prekybos centrų ir išparduotuvių gausa. Parvežkite lauktuvių kosmetikos, kvepalų ar kitų populiarių dizainerių gaminių. Jeigu ieškote pigesnių lauktuvių – draugus pamalonins smulkūs suvenyrai su amerikietiškomis ikonomis.

Informacija
 • +370 5 212 58 05
 • Susisiekti
 • Karolina
  Estravel kelionių konsultantė

Jums taip pat gali patikti