Slidinėjimas Šveicarijoje

Aukštos kokybės „viskas įskaičiuota“ poilsis prabangiame „Club Med“ viešbutyje prie St. Morico ežero

Pasiūlymas jau nebegalioja!
Šios kelionės galiojimo laikas baigėsi.  Kreipkitės ir mielai pasiūlysime Jums panašią kelionę.

Apie kelionės pasiūlymą

Pasirinkite datą:
Įskaičiuota:
skrydžiai + 7 n. Club Med viešbutyje + "viskas įskaičiuota" maitinimas + SKI pasas + slidinėjimo pamokos + SPA paslaugos + sveikatos draudimas + bagažas
Kaina:
nuo 2999€

Kelionės programa

Pasinerkite į slidinėjimo rojų didingų Alpių kalnų, tikslaus laiko ir gardaus šokolado šalyje —  keliaukite patirti žiemos pasakos į Šveicarijos kalnų kurortą, Sankt Moricą (St. Moritz). Išbandykite Alpių kalnų trasas ir pasinerkite į pramogų gausą  bei kokybišką poilsį Club Med viešbutyje, kuriame „viskas įskaičiuota“ sąvoka įgauna kitokią reikšmę. Kas yra Club Med? Tai aukštos klasės poilsio ir slidinėjimo kompleksų tinklas, kuriame Jūsų komfortu bus pasirūpinta nuo atostogų pradžios iki pabaigos. Čia Jūsų laukia gardus gurmaniškas maistas, nemokamas slidinėjimo pasas (ski-pass) visame slidinėjimo regione, slidinėjimo pramogos, aktyvios pramogos, gyvos muzikos koncertai, profesionalus vaikų ir  jaunimo užimtumas bei poilsis SPA centruose. Leiskitės į nuostabias slidinėjimo atostogas Šveicarijoje ir mėgaukitės prabangiu poilsiu už protingą kainą!

1 diena:

Vilnius — Ciurichas. Tiesioginis skrydis iš Vilniaus į Ciurichą. Pervežimas iš Ciuricho oro uosto į Club Med viešbutį Sankt Morice. Įsikūrimas viešbutyje.

Pirmą atostogų dieną skirkite laiko susipažinimui su kalnų miesteliu Sankt Moricu. Pasivaikščiokite po jo apylinkes, užsukite pasišildyti ir paragauti garsiojo šveicariško fondiu vietinėse kavinukėse, nužvelkite kurorto trasas – daugiau apie jas skaitykite „Klausimai ekspertui“ skiltyje.

2 diena:

Sankt Moricas. Slidinėjimas, prabangus poilsis ir pramogos Club Med viešbutyje.

Po sočių ir gardžių pusryčių pasinerkite į slidinėjimo rojų, išmėginkite Sankt Morico trasas, kuriomis leidosi olimpinių žaidynių slidininkai. Nuo viešbučio kursuojančiu autobusu patogiai pasieksite visas artimiausias slidinėjimo trasas ir galėsite grįžti kada panorėję pietums ir vakarienei į viešbutį. Club Med svečiai gali užsisakyti slidinėjimo pamokas visiškai nemokamai. Net jei ant slidžių atsistojote pirmą kartą, slidinėti galite greitai išmokti pas patyrusius instruktorius, kurie moko tiek naujokus, tiek jau pažengusius slidininkus, norinčius tobulinti savo meistriškumą.

3 diena:

Sankt Moricas. Slidinėjimas, prabangus poilsis ir pramogos Club Med viešbutyje.

Jei norėsite išmėginti kitokias veiklas, Engadino slėnyje galite leistis į žygius pėsčiųjų takais, pakeliauti po kurorto apylinkes dėl unikalaus kultūrinio paveldo įtrauktas į UNESCO saugomų objektų sąrašą, prasilėkite su vėjeliu per baltas sniego pusnis su sniegomobiliais. Sutemus neskubėkite tepti slidžių. Kurorte veikia naktinio slidinėjimo trasos, todėl skrosti Alpių kalnų viršūnes galėsite ir po žvaigždėtu dangumi. Po intensyvios ir įspūdžių kupinos dienos leiskitės į apres ski linksmybes arba išmėginkite viešbutyje siūlomas pramogas.

4 diena:

Sankt Moricas. Slidinėjimas, prabangus poilsis ir pramogos Club Med viešbutyje.

5 diena:

Sankt Moricas. Slidinėjimas, prabangus poilsis ir pramogos Club Med viešbutyje.

6 diena:

Sankt Moricas. Slidinėjimas, prabangus poilsis ir pramogos Club Med viešbutyje.

7 diena:

Sankt Moricas. Slidinėjimas, prabangus poilsis ir pramogos Club Med viešbutyje.

8 diena:

Ciurichas — Vilnius. Pervežimas iš Sankt Morico į Ciuricho oro uostą. Tiesioginis skrydis iš Ciuricho į Vilnių.

 • Profesionali Estravel ekspertų konsultacija ir pagalba;
 • tiesioginiai skrydžiai: Vilnius-Ciurichas, Ciurichas-Vilnius;
 • rankinis bagažas: iki 7 kg/asm.;
 • registruotas bagažas: iki 20 kg/asm.;
 • pervežimai: oro uostas-viešbutis-oro uostas;
 • 7 n. Club Med viešbutyje;
 • maitinimas: pusryčiai, pietūs, vakarienės, įskaitant užkandžius ir gėrimus kurorto restoranuose;
 • slidinėjimo pasas visame slidinėjimo regione;
 • medicininių išlaidų draudimas slidininkams;
 • slidinėjimo pamokos;
 • aktyvios laisvalaikio pramogos ir sportas;
 • vakariniai gyvos muzikos koncertai ir teminiai vakarai bei diskotekos;
 • poilsis SPA centre po aktyvios slidinėjimo dienos;
 • vaikų ir jaunimo klubai (nuo 4 iki 17 m.).

*Dėl palankiausio pasiūlymo kreipkitės į kelionių konsultantą.

Ar reikalinga viza slidinėjimo kelionei į Šveicariją?

Lietuvos Respublikos piliečiams keliaujantiems į Šveicariją ne ilgesniam kaip 90 dienų laikotarpiui per bet kurį 180 dienų laikotarpį, vizos nereikia.

Kokie asmeniniai dokumentai reikalingi slidinėjimo kelionei į Šveicariją?

Keliaujant į Šveicariją Lietuvos piliečiams užtenka su savimi turėti galiojantį asmens dokumentą. Rekomenduojama, kad dokumentas galiotų ne trumpiau kaip 3 mėn. nuo paskutinės kelionės dienos. Daugiau informacijos rasite čia.

Kokias kelionės draudimo rūšis rekomenduojate rinktis vykstant slidinėti į Šveicariją?

Į šios kelionės kainą jau įskaičiuotas sveikatos draudimas. Vykstant į slidinėjimo kelionę rekomenduojame papildomai apsidrausti civilinės atsakomybės draudimu. Užsakyti šį draudimą galite internetu paspaudę nuorodą arba kreipdamiesi į Estravel kelionių konsultantą, kuris suteiks Jums visą reikalingą informaciją.

Ar yra privalomų skiepų keliaujant slidinėti į Šveicariją?

Keliaujant į Šveicariją skiepai nėra privalomi. Rekomenduojamų skiepų sąrašą rasite čia. 

Kokia Šveicarijos valiuta?

Šveicarijos valiuta yra Šveicarijos frankas (CHF). Euro ir Šveicarijos franko kursą galite sužinoti čia.

Kokios trasos yra Sankt Morico kurorte?
Sankt Moricas siūlo 88 įvairaus sudėtingumo slidinėjimo trasas, kurių bendras ilgis sudaro 350 km, kurorte veikia 58 modernūs keltuvai, ilgiausia kalnų trasa siekia 8 km, o lygumų slidinėjimo trasos įrengtos slidinėjimo centruose siekia 161 km. Sankt. Morico kurorte rekomenduojame aplankyti 4 slidinėjimo zonas, visose yra gausybė įvairiausio sunkumo trasų – mėlynų, geltonų, žalių, raudonų bei juodų.

 • Corviglia – žymiausia iš visų trasų, nes būtent čia vyksta žiemos sporto čempionatai ir žaidynės. Skirta profesionaliems slidininkams.
 • Corvatsch –  netoli Sankt Morico, Silvaplana miestelyje. Skirta patyrusiems slidininkams. Trasos išsidėsčiusios per aukščiausiąjį rytų Alpių kalną, kurio aukštis siekia net 3303 metrų.
 • Diavolezza – šalia Pontresina gyvenvietės. Slidininkai šiose trasose mėgaujasi kintančiu kraštovaizdžiu, o dėl savo sudėtingumo yra pamėgta ekstremalaus sporto mėgėjų.
 • Zuoz – slidinėjimo zona pasižymi plačiomis bei gulsčiomis trasomis. Rekomenduojame rinktis šią trasą šeimoms su mažais vaikais bei pradedantiesiems slidininkams.

Kada yra slidinėjimo sezonas Sankt Morice?
Pasiilgusiems snieguotų žiemų Šveicarijos Alpės atveria plačias galimybes mėgautis žiemiškais malonumais, slidinėti ir džiaugtis puriu sniegu nuo lapkričio iki pat balandžio mėnesio.

Ką dar galima veikti Sankt Morice?
Sankt Morico kurorte ir jo apylinkėse gausu restoranų, aukščiausios kategorijos viešbučių, madingų parduotuvių, kino teatrų. Galite derinti kelionę prie čia vykstančių festivalių. Vienas žinomiausių yra  „Snow and Symphony“ klasikinės muzikos festivalis, pritraukiantis klasikinės muzikos gerbėjus iš viso pasaulio. Galite stebėti žirgų lenktynes, šunų lenktynių varžybas ant užšalusio ežero ar slidinėjimo varžybas. Išmėginkite žiemos golfą, apžiūrėkite miestelio kraštovaizdį iš paukščio skrydžio, pakilę oro balionu virš didingų Alpių kalnų, atgaukite jėgas SPA centruose, pasivažinėkite rogėmis, leiskitės į žygius, o vakarais Sankt Morice pasinerkite į apres ski linksmybes ir patirkite aktyvų kurorto naktinį gyvenimą.

Ką verta aplankyti Sankt Morice?

 • Sankt Morico ežeras – galite aplankyti kalnų apsuptyje esantį ežerą.
 • Silvaplana – Engadine slėnyje įsikūrusi gyvenvietė keliautojus žavinti savo gamtovaizdžiais.
 • Segantini muziejus – žymus meno muziejus, kuriame galite pamatyti garsaus Šveicarijos dailininko Giovanni Segantini tapytus paveiklsus.
 • Olimpinė bobslėjaus trasa – unikali trasa, kuria leidžiamasi ledrogėmis.
 • San Karlo bažnyčia – aplankykite ir patyrinėkite Sankt Morico religinį objektą.

Ar rekomenduojate keliauti su mažais vaikais?
Club Med poilsio kompleksas sutvertas poilsiui su visa šeima. Mažaisiais keliautojais čia bus pasirūpinta vaikų užimtumo klubuose. Sankt Morice mažiesiems slidininkams įkurti sniego pramogų parkai,  specialios slidinėjimo trasos ir pritaikyti keltuvai vaikams, rogučių trasos bei čiuožyklos.

Ar galima vykti į šią slidinėjimo kelionę Šveicarijoje su savo įranga?
Taip, galite keliauti su savo įranga, tačiau komfortiškiau šios kelionės metu jausitės nuomodami slidinėjimo inventorių. Taip pat galite pasinaudoti Club Med svečių privilegija ir nuomotis inventorių su 15 % nuolaida.

Ar Šveicarijoje iš tiesų labai brangu?
Atostogauti Šveicarijoje nėra pigu, tačiau gyvendami aukštos kategorijos Club Med viešbutyje su viskas įskaičiuota sistema mėgausitės slidinėjimo atostogomis už protingą kokybės ir kainos santykį.

Kokia kalba kalba šveicarai?
Šalyje yra trys oficialios kalbos – vokiečių, prancūzų bei italų, bet tai keturkalbė valstybė, nes čia dar kalbama ir retoromanų kalba.

Ką rekomenduojate paragauti slidinėjimo kelionės Šveicarijoje metu?

Šveicarams maisto valgymas – ritualas, todėl ir patiekalai neįprasti ir skirti pasimėgauti skoniu. Nukeliavę į Šveicariją paragaukite įvairių šalį garsinančių fondiu, tradicinio šveicariško mušelio – kukurūzų ar kviečių dribsnių, riešutų ir džiovintų vaisių mišinio, rösti bulvių apkepo, gardžių vietinių pyragų su įvairiausiais įdarais ir, žinoma, garsaus šveicariško šokolado.

Ką parvežti lauktuvių iš slidinėjimo atostogų Šveicarijoje?
Iš Šveicarijos galite parvežti tikro šveicariško šokolado, gurmaniškų sūrių pvz. Appenzeller, Emmenthaler, Gruyère, Vacherin, laikrodžių bei įvairių mielų su vietinėmis tradicijomis susijusių suvenyrų.

CLUB MED SAINT-MORITZ ROI SOLEIL 4ψ, SANKT MORICAS

„Club Med Saint-Moritz Roi Soleil“ viešbutis įsikūręs Engadino slėnyje, pietiniame Šveicarijos Alpių šlaite, nuo kurio atsiveria nuostabus vaizdas į kalnų ežerą. Tai išskirtinė vieta, nes būtent šiame slėnyje daugybę kartų vyko žiemos olimpinės žaidynės ir pasaulio slidinėjimo čempionatas. Šis viešbutis „Club Med“ viešbučių tinklo reitingavimo sistemoje užima aukščiausią kategoriją – keturis trišakius (), o tai reiškia išskirtinę visų viešbučio paslaugų kokybę Jūsų atostogų metu. Apsistojus prabangiame Club Med viešbutyje Jūsų laukia ne tik slidinėjimas, bet ir aristokratiškas poilsis elegantiškoje aplinkoje. Viešbučio nuotraukų galeriją žiūrėkite čia.

Slidinėjimo atostogų Šveicarijoje metu mėgausitės gardžiais patiekalais pagrindiniame viešbučio restorane su fantastišku vaizdu į Sankt Morico ežerą. Jūsų lauks švediškas stalas su gurmaniškais pasirinkimais iš įvairių pasaulio virtuvių. Slidinėjant Jūsų prieglobsčiu taps „The Corviglia“ — 2550 m. aukštyje virš jūros lygio esantis restoranas. Kulinarinės patirtys tokiame aukštyje dar išskirtinesnės, o kur dar įspūdingi kalnų vaizdai! „The Stubli“ — kitas puikus kalnų restoranas, kurio pagrindinis išskirtinumas — vietiniai delikatesai. Čia galėsite išragauti tradicinės Alpių virtuvės patiekalų bei pasimėgauti autentišku fondiu, kuris taip puikiai sušildo po įspūdžių kupinos dienos ant slidžių. Snieguotų kalnų papėdėje esantis baras — puiki vieta jaukiam vakaro praleidimui su karštu gėrimu ir užkandžiais. Norintys daugiau linksmybių galės apsilankyti naktiniame bare, kuriame — puikus kokteilių ir kitų gėrimų pasirinkimas.

Atostogų metu leiskitės į Club Med svečiams organizuojamus šiaurietiško ėjimo žygius ar pasivaikščiojimus gamtoje su sniego batais. Su nemokamu SKI pasu Jūsų laukia kalnų slidinėjimas, lygumų slidinėjimas visame slidinėjimo regione. Trokštantys pasimankštinti viešbutyje, galės dalyvauti vandens aerobikos užsiėmimuose baseine ar apsilankyti treniruoklių salėje. Atsipalaiduoti ir pasilepinti galėsite viešbutyje esančiame SPA centre. Vakarais Jūsų laukia įspūdingi šou ir vakaro programa, taip pat galėsite apsilankyti prabangiame kazino.

„Club Med Saint-Moritz Roi Soleil“ viešbutis — puikus pasirinkimas ir keliaujantiems su vaikais. Viešbutyje organizuojamos vaikų užimtumo programos patiems mažiausiems, taip pat yra atskiros grupės 2-3 metų, 4-10 metų bei 11-17 metų amžiaus paaugliams. „Mini Club Med“ vaikų klube profesionalūs ir draugiški instruktoriai pamokys mažuosius slidinėti,  o „Junior Club Med“ paaugliai galės mokytis ir tobulėti čiuožti slidėmis ar snieglentėmis, leistis į žygį miške ar prie užšalusio ežero.

Informacija
 • +370 5 212 58 05
 • Susisiekti
 • Solveiga
  Kelionių konsultantas

Jums taip pat gali patikti