Patyriminė kelionė į Maldyvus

Unikali kelionė tik moterims: poilsis, meditacijos, speciali programa savęs pažinimui ir konsultacijos lydint 4 lektorėmis iš Lietuvos.

Dėmesio!
Šis pasiūlymas - pavyzdinis. Pagal poreikį galime parinkti Jums tinkamas datas ir užsakyti kelionę.

Apie kelionės pasiūlymą

Pasirinkite datą:
2021-05-02 - 2021-05-11 (10 dienų)
Įskaičiuota:
7 n. 5* viešbutyje + pusryčiai ir vakarienės + pervežimai + lektorių paruošta programa savęs pažinimui
Kaina:
asmeniui dviviečiame kambaryje nuo 2545 €, asmeniui vienviečiame kambaryje nuo 3575 €

Kelionės programa

Išskirtinės atostogos moterims — tai galimybė sustoti, būti savimi, ieškoti, atrasti, keistis. Patyriminės kelionės Maldyvuose metu Jūsų laukia ne tik poilsis nuostabaus grožio smėlio paplūdimiuose ar maudynės it krištolas tyrame vandenyne, tačiau ir gyvenimą keičianti kelionė, pripildanti vidinį pasaulį naujais suvokimais. Tai prasmingos atostogos, norinčioms pailsinti savo protą, kūną ir sielą, pasisemti įkvėpimo gyvenimo džiaugsmui ir tiesiog būti… čia ir dabar! Jūsų laukia speciali profesionalių lektorių paruošta programa: sielą išlaisvinančios praktikos, kasdienė kūryba, įkvepiantys pokalbiai moterų rate, meditacijos ir visiškas susiliejimas su gamta. Gyvenimą keičiančioje kelionėje Jus lydės 4 profesionalios lektorės iš Lietuvos. Žingsniuokite savęs atradimo keliais drauge su saule, vandenyno bangomis ir šiltu brizu viename gražiausių pasaulio kampelių — Maldyvuose.

1 diena:

Vilnius-Maldyvai. Skrydis iš Vilniaus į Malę su tarpiniu persėdimu.

2 diena:

Maldyvai. Atvykimas į Malės oro uostą, pervežimas į viešbutį. Įsikūrimas. Dienos tema: „Moters širdies pavasaris“.

Po vakarienės laukia vakaras su meditacija – susiliejimui ir vibracijų pasikeitimui.

3 diena:

Maldyvai. Susipažinimo diena.

Po gardžių pusryčių — laisvas laikas saulei, jūrai, poilsiui, knygai, buvimui su savimi, ritualams, pokalbiams, masažams. Popietė skirta susipažinimui su lektorėmis ir kelionės bendraminčių kompanija. Atidarysime moterų ratą — prasmingą bendrystę, galinčią virsti gyvenimo draugyste. Vakarą palydėsime meditacija. Maitinimas ir nakvynė viešbutyje.

4 diena:

Maldyvai.  Dienos tema: „Šaknys, giminės sistema, protėviai“.

Rytą pradėsime kūno judesio praktika ant vandenyno kranto. Pusryčiai. Po pusryčių – poilsis. Popietė skirta „Ąžuolo sistemai“ ir kūrybos praktikai. Vakarienė. Dienos pabaigai – meditacija garsuose.

5 diena:

Maldyvai. Dienos tema: „Tylos ir atrišimų diena“.

Rytą pradėsime nuo meditacijos. Pusryčiai. Po pusryčių laiką skirkite maudynėmis vandenyne, salos pažinimui ar pramogoms viešbutyje. Vakarienė. Dienos pabaigai – grupinė sesija „Moterų ratas“.

6 diena:

Maldyvai. Dienos tema: „Prabangi moteris“.

Ryto praktika – meditacija. Pusryčiai. Po pusryčių rekomenduojame pasilepinti atpalaiduojančiomis procedūromis viešbučio SPA centre. Popietės metu laukia grupinė sesija „Prabangi moteris“. Vakarienė. Vakarą palydėsime meditacija.

8 diena:

Maldyvai. Dienos tema: „Santykiai: aš, jis ir visi kiti“.
Rytą pradėsime kūno judesio praktika. Pusryčiai. Po pusryčių galite laiką galite skirti vandens pramogoms: išbandykite banglenčių sportą ar leiskitės į nardymo nuotykį Hanirafu įlankoje. Popietės metu laukia grupinė sesija „Moterų ratas“. Vakarienė. Dienos pabaigą skirsime grupinei sesijai „Klausimų—atsakymų vakaras“.

9 diena:

Maldyvai. Dienos tema: „Pasiruošimo grįžimui į visuomenę diena“.
Dienos pradžiai – kūno judesio praktika. Pusryčiai. Po pusryčių mėgaukitės karšta saule, žydru vandenynu, pasilepinkite masažais ar leiskitės į pažintinį turą po vietinį kaimelį Maldyvų saloje. Popietės metu – grupinė sesija „Uždarymo ratas“. Vakarienė. Užbaigimo vakaras – „Pražydusi širdies gyvenimui“.

Vakare — skrydis su tarpiniu persėdimu Malė – Vilnius.

 

10 diena:

Vilnius. Atvykimas į Vilnių.

 • 7 n. 5* viešbutyje, dviviečiame kambaryje;
 • maitinimas: pusryčiai ir vakarienės;
 • visi kelionės programoje numatyti pervežimai;
 • 4 lektorių paruošta savęs pažinimo programa:
  • grupinės sesijos: „Moterų ratas“, klausimų-atsakymų vakaras, pokalbiai ir kt.;
  • praktikos: kūrybinės, kūno judesio ir kt.;
  • ryto ir vakaro meditacijos, garsų meditacijos.
 • kūrybai skirtos priemonės.
 • Rekomenduojame apsidrausti kelionių ir sveikatos draudimu;*
 • skrydžiai su tarpiniu persėdimu, vykstant 04.22 – 05.01 : Vilnius-Malė, Malė-Vilnius (nuo  840 EUR/asm.);
 • skrydžiai su tarpiniu persėdimu, vykstant 05.02 – 05.11: Vilnius-Malė, Malė-Vilnius (nuo  740 EUR/asm.);
 • SPA paslaugos, masažai;
 • asmeninės išlaidos.

* Dėl palankiausio pasiūlymo teirautis kelionių konsultanto.

Ar keliaujant į Maldyvus reikia vizos?

Keliaujant į Maldyvus trumpalaikiam vizitui iki 30 dienų viza nėra reikalinga.

Kokie dokumentai reikalingi patyriminei kelionei į Maldyvus?

Skrendant į Maldyvus būtina turėti Lietuvos Respublikos piliečio pasą, galiojantį ne trumpiau kaip 6 mėnesius nuo grįžimo iš kelionės dienos. Daugiau informacijos apie kelionei reikalingus dokumentus rasite čia.

Ar rekomenduojate keliaujant į patyriminę kelionę Maldyvuose užsisakyti kelionių ir sveikatos draudimą?

Taip, rekomenduojame pasirūpinti kelionių ir sveikatos draudimu. Dėl palankiausio draudimo pasiūlymo ir daugiau dominančios informacijos kreipkitės į Estravel kelionių konsultantą.

Kokie skiepai privalomi skrendant į Maldyvus?

Keliaujant į Maldyvus privalomų skiepų nėra, tačiau yra keletas rekomenduojamų. Visą rekomenduojamų skiepų sąrašą galite peržiūrėti čia.

Kokia valiuta Maldyvuose?

Oficiali valiuta Maldyvuose – rufija (MVR), kuri dalijama į 100 larių. Daugelis kurortų priima JAV dolerius. Rufijos kursą galite patikrinti čia.

Ar verta vykti į patyriminę kelionę Maldyvuose?

Jei norite leistis į atostogas SAU, pailsinti protą, kūną ir sielą – ši kelionė Jums! Rytus pradėsite įvairiomis praktikomis kūnui, tęsite paskaitomis, meditacijomis, moterų vakarais, kasdiene kūryba viename gražiausių pasaulio kampelių ir daug daugiau. Laisvu laiku galėsite maudytis ir užsiimti vandens pramogomis skaidriame Indijos vandenyne. Už papildomą mokestį pasilepinkite SPA procedūromis ir masažais.

Rekomenduokite, ką paragauti Maldyvuose?

Maldyvuose didžiulė jūros gėrybių įvairovė, todėl nepraleiskite progos paskanauti jų bei šviežios žuvies. Estravel ekspertai rekomenduoja paragauti nuostabaus tuno kario, egzotinės garudiyja bei šviežutėlių vaisių.

Kokios rekomenduojamos lauktuvės iš Maldyvų?

Populiariausios lauktuvės iš Maldyvų – įvairūs suvenyrai, atspindintys egzotinę Maldyvų dvasią.  Iš atostogų Maldyvuose lauktuvėms parvežkite egzotiškų tropinių salų gėrybių – rankdarbių iš kriauklių, tekstilės gaminių, sarongų arba vietinių prieskonių.

Patyriminės kelionės Maldyvuose metus Jus lydės lektorės:

Giedrė Pukienė: „Studija 365” ir „Džiaugsmo akademijos” įkūrėja. Facebook puslapių „Protui/Kunui/Sielai”, „Džiaugsmo akademija”, renginių, seminarų, mokymų, stovyklų, kelionių protui, kūnui ir sielai į įvairias pasaulio šalis kūrėja ir organizatorė. Taip pat įkūrė šias mokymų programas „Mokausi Džiaugtis”, „Pinigų energija” bei workshop’ą: „Mano norai ir svajonės” . Savo žinias taiko praktikoje, gilinasi koučingo, Human Design, NIA, tantros, vedų, meditacijų lobynuose.

Rasa Šiekštelė: Mylima žmona ir dviejų dukryčių mama, esybinio kūrybiškumo įkvėpėja, sertifikuota koučingo specialistė, neuroedukatorė ir meno terapijos praktikė, aktyvaus ir sąmoningo judesio atsipalaidavimo praktikų, kūrybinių terapinių užsiėmimų, įkvėpimo projektų iniciatorė/vedėja, pokyčių meno įkūrėja.

Audra Dargužienė: dviejų suaugusių sūnų mama, su vyru džiaugiasi 28-tais darnios santuokos metais ir vis dar jaučiasi įsimylėję, „Lopšinė sielai“ įkūrėja, ThetaHealing® meditatorė, atlieka terapinius masažus kūnui ir sielai, konsultuoja šeimos santykių klausimais.

Renata Urbonaitė: sielonešė, paliečianti širdis ir sielas busti, gyventi širdies vedime tikint ir pasitikint. Mediumas, sielų išlydėtoja, „Angelų Namai” įkūrėja, „Stebuklai Sau” kūrėja, gyvenimus keičiančių susitikimų organizatorė. Renata žmones įkvepia plėstis, atsigręžti į save, užpildyti širdį meile sau ir savyje bei kituose pamatyti didį sielos grožį.

KIHAA MALDIVES, 5*

Atostogaukite įspūdingo grožio Maldyvų saloje, apsuptoje balto smėlio paplūdimiu ir žaliuojančiomis palmėmis. Jūsų laukia ramybės kupinos atostogos tikrame rojaus kampelyje, kuriame nėra jokių kitų viešbučių. „Kihaa Maldives 5*“ įsikūręs šalia garsaus biosferos rezervato Hanirafu įlankoje, garsėjančioje įvairiu ir turtingu povandeniniu pasauliu, kuris yra įtrauktas ir saugomas UNESCO.

Poilsiu mėgausitės dviviečiame vilos tipo kambaryje žaliuojančių sodų apsuptyje. Atsipalaiduoti su knyga galėsite privačioje jaukaus interjero terasoje su krėslais. Viešbučio nuotraukų galeriją žiūrėkite čia.

Patyriminė kelionė Maldyvuose — tai poilsis ne tik sielai, bet ir kūnui. Į gastronomines keliones leiskitės trijuose viešbučio restoranuose. Meniu išsiskiria gausiu šviežios žuvies patiekalų bei jūros gėrybių asortimentu, itališkos virtuvės šedevrais ir burnoje tirpstančiais desertais. Gaiviųjų ar alkoholinių gėrimų, sulčių, vietinių užkandžių rasite „Raaveriya“ bei „Undhoali“ baruose. Rinktinį vyną iš įvairiausių pasaulio regionų ragaukite jaukioje viešbučio vyninėje „Wine Loft“, kur galėsite užsisakyti ir romantišką privačią vakarienę ant vandenyno kranto.

Laisvu laiku pasilepinkite „World Luxury Spa Award 2018“ apdovanojimą pelniusiame Kihaa SPA centre. Ypač platus SPA paslaugų asortimentas leis pasijusti jums kaip deivėms: nuo atpalaiduojančių iki intensyvių Detox kūno masažų, įvairių grožio ritualų, aromaterapinių vonių, veido odą puoselėjančių procedūrų, ajurvedinių kūno terapijų, giliai išvalančių bei skatinančių odos regeneraciją.

Poilsiaudami „Kihaa viešbutyje“ galėsite užsakyti ekskursijas, padėsiančias pajausti tikrą Maldyvų dvasią. Kihaa sala Maldyvuose yra visai netoli nuo Hanirafu įlankos – saugomos teritorijos, garsėjančios čia maitintis atplaukiančiomis margaspalvėmis rajomis ir bangininiais rykliais. Pasinerkite kartu su jais ir savo akimis išvyskite stebuklingą povandeninį gyvenimą. Laisvu laiku išbandykite ir ekstremalias pramogas – skroskite bangas vandenlentėmis, burlentėmis ar banglentėmis, išbandykite plaukimą katamaranu. Kitos populiarios pramogos Maldyvuose – delfinų stebėjimas, saulėlydžio kruizas po Indijos vandenyną, nardymas Baa atole su vėžliais ir spalvingomis žuvelėmis.

Poilsiaudami Maldyvuose stebėkite vietinių gyvenimo žavesį. Aplankę Dharavandhoo kaimelį pamatysite, kaip salos amatininkai gamina rankdarbius iš kokoso, galėsite apsipirkti vietinėse suvenyrų krautuvėlėse.

Užsakykite kelionę jau dabar!
Informacija
 • +370 5 212 58 05
 • Susisiekti
 • Gita Rimšienė
  Kelionių konsultantė

Jums taip pat gali patikti