Poilsis Maldyvuose

Idealus pasirinkimas neiškantiems prabangos ir pirmą kartą keliaujantiems į Maldyvus

Apie kelionės pasiūlymą

Pasirinkite datą:
Įskaičiuota:
Skrydis iš Vilniaus + poilsis Maldyvuose 4* viešbutyje + maitinimas + pervežimai.
Kaina:
nuo 1695€

Kelionės programa

Maldyvų salynui priklauso net 1196 salos, iš kurių tik 70 pritaikytos poilsiautojams. Visos salos sudaro smėlėtų paplūdimių kurortą, apgaubtą 99% skaidraus vandens. Įkvėpkite atogrąžų sodo erdvioje kambario terasoje ir atraskite jūrų gelmių paslaptis privačioje Maldyvų Kuda Bandos saloje, kuri garsėja paviršinio nardymo malonumais!

1 diena:

Vilniu – Malė. Skrydis iš Vilniaus į Malę su tarpiniu persėdimu. Atvykimas į Maldyvų oro uostą ir pervežimas greitaeigiu kateriu (15-20 min.) į viešbutį. Apgyvendinimas viešbutyje.

2 diena:

Jūsų atostogos Maldyvuose prasidės malonumais privačioje viešbučio saloje, viešbutyje Malahini Kuda Bandos, 4*. Kelionės programoje numatytas maitinimas ir nakvynė viešbutyje.

3 diena:

Atostogos Maldyvuose,  privačioje viešbučio saloje. Maitinimas ir nakvynė viešbutyje.

Krištolo skaidrumo vanduo, balto smėlio paplūdimiai, palmės ir prabangūs nameliai ant vandenyno kranto čia sukuria ramybės oazę. Keliautojams poilsis Maldyvuose – tai  užburiančio vandenyno pasaulis, kuris tiesiog žydi nuo gyvūnijos gausos.

4 diena:

Atostogų malonumai privačioje viešbučio saloje. Maitinimas ir nakvynė viešbutyje.

Estravel kelionių ekspertai rekomenduoja aplankyti nardytojų ypatingai mėgstamus HP arba Bananų rifus, kur galite pamatyti įspūdingus koralinių rifų darinius bei įvairiaspalves žuvis. Išbandykite banglenčių sportą, plaukite kajakais ar vandens motociklais ir leiskitės į kitas vandens pramogas.

5 diena:

Atostogų malonumai privačioje viešbučio saloje. Maitinimas ir nakvynė viešbutyje.

Estravel kelionių ekspertai rekomenduoja viešbutyje pasinerti į SPA teikiamus malonumus ir mėgautis masažais, grožio ir kitomis paslaugomis.

6 diena:

Rekomenduojame atostogų metu susipažinti su kitomis Maldyvų salomis. Laiveliu pasiekti Maldyvų sostinę Malę, kur pamatysite iš koralų pastatytą Hukuru Miskiiy mečetę, Nacionalinį muziejų ir Sultono parką, apsipirksite Malės žuvies, vaisių bei daržovių turguje. Verta apsilankyti vienoje iš daugelio negyvenamų salų, kur galėsite žvejoti iš laivo, laimikį kepti ant laužo, o naktį praleisti po žvaigždėtu dangumi.

7 diena:

Atostogų malonumai privačioje viešbučio saloje. Maitinimas ir nakvynė viešbutyje.

8 diena:

Atostogų malonumai privačioje viešbučio saloje. Maitinimas ir nakvynė viešbutyje.

9 diena:

Malė – Vilnius. Pusryčiai viešbutyje. Pervežimas greitaeigiu kateriu (15-20 min.) į Malės oro uostą ir skrydis į Vilnių su tarpiniu persėdimu.

10 diena:

Atvykimas į Vilnių.

 • Profesionalios Estravel ekspertų konsultacijos ir pagalba kelionės metu;
 • skrydžiai: Vilnius – Malė, Malė – Vilnius (su tarpiniais persėdimais);
 • oro uosto mokesčiai;
 • rankinis bagažas iki 8 kg/asm.;
 • registruotas bagažas iki 23 kg/asm.
 • pervežimai oro uostas – viešbutis – oro uostas (15-20 min. greitaeigiu kateriu);
 • 7 n. 4* viešbutyje;
 • maitinimas: pusryčiai ir vakarienės.
 • Rekomenduojame apsidrausti kelionių ir sveikatos draudimu;*
 • papildomai galite apsidrausti nuo COVID-19 ligos – užsakyti draudimą internetu;
 • vietiniai mokesčiai, mokami atvykus (6-7 USD asm./1n.);
 • gaivieji ir alkoholiniai gėrimai;
 • papildomas maitinimas: pietūs;
 • ekskursijos;
 • asmeninės išlaidos.

*Dėl palankiausio pasiūlymo teirautis kelionių konsultanto arba užsakyti draudimą internetu.

Ar keliaujant į Maldyvus reikia vizos?

Trumpalaikiam vizitui iki 30 dienų, Lietuvos Respublikos  piliečiams vizos į Maldyvus nereikia.

Kokie dokumentai reikalingi keliaujant į Maldyvus?

Skrendant į Maldyvus būtina turėti galiojantį Lietuvos Respublikos piliečio pasą. Daugiau informacijos apie kelionei reikalingus dokumentus rasite čia.

Ar rekomenduojate keliaujant į Maldyvus užsisakyti kelionių ir sveikatos draudimą?

Taip, rekomenduojame pasirūpinti kelionių ir sveikatos draudimu. Dėl palankiausio draudimo pasiūlymo ir daugiau dominančios informacijos kreipkitės į Estravel kelionių konsultantą. Draudimą taip pat galite įsigyti savarankiškai, internetu.

Ką reikia žinoti keliaujant į Maldyvus? 

Kaip ir visos šalys, taip ir Maldyvai įgyvendina saugumo priemones dėl COVID-19. Pagrindiniai dalykai, ką turite žinoti keliaudami į Maldyvus: 

 • Nuo 2020 m. spalio 15 d. Visi atvykstantys į Maldyvus, vyresni nei 1 metų amžiaus asmenys turi pateikti neigiamą COVID-19 PGR testo sertifikatą anglų kalba spausdinta ir elektronine forma (likus 24 val. iki išvykimo) paspaudę čia. PGR – testas  turi būti atliktas ne anksčiau kaip 72 val. iki pirmojo įlaipinimo oro uosto.
 • Neigiamo COVID-19 testo sertifikate turi būti informacija anglų kalba: vardas ir pavardė, kaip nurodyta pase, paso numeris, pilnas pavadinimas ir laboratorijos adresas, testo tipas, testo atlikimo data, rezultatas.
 • Keliautojai taip pat turi užpildyti sveikatos deklaraciją, kuri turi būti užpildyta 2 kartus internete štai čia. Pirmą kartą deklaracija pildoma prieš atvykstant, ne vėliau kaip 24 val. iki atyvkimo. Antrą kartą – prieš išvykstant, ne vėliau kaip prieš 24 val. 
 • Užpildžius sveikatos deklaraciją ir gavus QR kodą būtina jį išsisaugoti. QR kodą parodysite lipdami į lėktuvą ir eidami per patikros punktus.
 • Jei grįžtantiems turistams reikia atlikti neigiamą PGR testą, prašome iš anksto apie tai pranešti viešbučio personalui. PGR testą skrydžiui atgal, turistas už papildomą mokestį gali atlikti savo atostogų viešbutyje, kuris vėliau turi būti pridėtas prie keliautojo sveikatos deklaracijos apie grįžimą (išvykimą) iš Maldyvų Respublikos.
 • Keleiviai privalo laikytis saugaus, mažiausiai 1 metro atstumo iki bagažo surinkimo vietų.
 • Oro uosto administracija saugos ir dezinfekuos bagažo vežimėlius po kiekvieno atskiro naudojimo.
 • Naujos taisyklės dėl bagažo vykstant vandens lėktuvu: (iš Maldyvų oro uosto į viešbutį ir atgal)  – 3 kg rankinis bagažas, 20 kg registruotas bagažas. Papildomo bagažo mokestis 5 USD/1 kg.
 • Grįžtant į Lietuvą reikia atlikti COVID-19 testą ir grįžus saviizoliuotis. Privaloma saviizoliacija 10 d. ir testas (atliktas ne anksčiau kaip 48 val. arba atvykus). Saviizoliaciją galima sutrumpinti po 7 d. atlikus pakartotinį testą ir gavus neigiamą rezultatą. Nuo kovo 10 d. būtinas neigiamas testas atliktas ne seniau nei 72 val. iki atvykimo. Testuotis atvykus nebus galimybės.

Kokie skiepai privalomi skrendant į Maldyvus?

Keliaujant į Maldyvus, Lietuvos piliečiams privalomų skiepų nėra. Rekomenduojamų skiepų sąrašą rasite čia.

Kokia valiuta Maldyvuose? 

Oficiali valiuta Maldyvuose –rufija (MVR), kuri dalijama į 100 larių. Daugelis kurortų priima JAV dolerius. Euro ir rufijos kursą galite patikrinti čia.

Ką veikti Maldyvuose?

Atostogos Maldyvuose – tai poilsio, paplūdimių ir vandens sporto rojus. Estravel ekspertai rekomenduoja aplankyti HP arba Bananų rifus, kur atsivers nuostabus povandeninis pasaulis: išmėginkite banglenčių sportą, plaukite kajakais, vandens motociklais bei išbandykite kitas vandens pramogas. Ilsėdamiesi viešbutyje pasinerkite į SPA teikiamus malonumus.  Daugiau apie poilsį Maldyvuose ir aktyvias pramogas teiraukitės Estravel konsultanto arba skaitykite čia.

Kaip patogiausia keliauti Maldyvuose?

Salą, kurioje mėgausitės poilsiu, galite apeiti pėsčiomis. Jeigu norėsite keliauti po kitas Maldyvų salas, rekomenduojame rinktis vandens transportą. Tai pigiausia kelionės forma šioje salų valstybėje. Pageidaujantiems didesnio patogumo kita alternatyva – vandens lėktuvai. Estravel ekspertai pasirūpins papildomomis pervežimo paslaugomis ir ekskursijomis.

Ar rekomenduojate planuojant kelionę užsakyti ekskursijas? Kiek kainuoja ekskursijos Maldyvuose?

Taip, planuojant kelionę galima užsakyti įvairias grupines arba individualias ekskursijas Maldyvuose. Kelionių konsultantas bus nepamainomas pagalbininkas renkantis geriausius gidus ir įdomiausias ekskursijų programas. Ekskursijų programos ir kainos kinta, todėl daugiau informacijos apie ekskursijas Maldyvuose suteiks konsultantas.

Ar yra galimybė pratęsti poilsinę kelionę?  

Taip, galite pratęsti atostogas Maldyvuose. Estravel kelionių ekspertai rekomenduoja pasidomėti kitomis kelionėmis: leiskitės į 15 dienų kruizą po Maldyvus, Šri Lanką ir Indiją. Daugiau pasiūlymų ir išsamesnę informaciją suteiks Estravel konsultantas.

Ar rekomenduojate į Maldyvus keliauti su vaikais?

Taip, rekomenduojame atostogauti Maldyvuose su vaikais. Ši kryptis orientuota į poilsį, o dauguma viešbučių turi klubą vaikams, animatorių komandą ar žaidimų kambarius, kuriuose mažieji bus užimti ir prižiūrimi, o tėveliai galės skirti keletą valandų poilsiui atskirai nuo atžalų.

Kokie keliautojų atsiliepimai apie kelionę į Maldyvus?

„Nedidelėje prieplaukoje mus pasitiko plačiai besišypsantys viešbučio darbuotojai. „Malahini Kuda Bandos” personalas be galo atidus ir paslaugus, nuo pirmų akimirkų iki pat išvykimo iš salos kuriama išskirtinio asmeninio dėmesio aplinka. Noriu pagirti maistą – niekur kitur neteko turėti tokių skanių, ilgų ir ramių pusryčių. Po pusryčių valandų valandas praleisdavome tiesiog prie jūros po pasvirusia palme su knyga. Be galo patiko nardymas ir spalvotas povandeninis gyvenimas, kuriuo galėjome mėgautis tiesiog viešbučio teritorijoje. Tiesa, jei norite pamatyti įstabesnių vaizdų, nepaprasto grožio koralinių rifų, galite pasirinkti specialią nardymo kelionę Maldyvuose – gidai žino unikalių vietų ir būdų, kaip nustebinti poilsiautojus.“

Rekomenduokite, ką paragauti Maldyvuose?

Maldyvuose didžiulė jūros gėrybių įvairovė, todėl nenuostabu, jog didžiausia dalis patiekalų yra iš salas supančio vandenyno. Estravel ekspertai rekomenduoja paragauti nuostabaus tuno kario, egzotinės Garudiyja bei egzotinių vaisių.

Kokios rekomenduojamos lauktuvės iš Maldyvų?

Populiariausios lauktuvės iš Maldyvų – įvairūs suvenyrai, kurių įsigysite specialiose parduotuvėse arba Malės turguje. Parvežkite lauktuvių iš atostogų Maldyvuose egzotiškų tropinių salų vertybių – rankdarbių iš kriauklių, tekstilės gaminių, sarongų arba įsigykite vietinių prieskonių.

„MALAHINI KUDA BANDOS“ 4*, NORTH MALE ATOL

Visos nakvynės standartiniame “Classic” tipo dviviečiame kambaryje su pilnu maitinimu: pusryčiais, pietumis ir vakarienėmis.

Į atostogų malonumus pasinersite naujame 2016-ais metais įrengtame 4* viešbutyje. Malahini Kuda Bandos įsikūręs nedidelėje Kuda Bandos saloje, vos 7 km nuo Malės oro uosto, todėl kelionė iki viešbučio greitaeigiu kateriu užtruks vos 15-20 min. Tai puikus pasirinkimas pirmą kartą keliaujantiems į Maldyvus ir norintiems gana ekonominio varianto už labai gerą kainą, kuri atitinka gaunamą kokybę.

Viešbutis siūlo daug nemokamų pramogų: paplūdimio tinklinis, smiginis, stalo tenisas, pasiplaukiojimai bemotorėmis vandens sporto priemonėmis, vakariniai renginiai ir sporto salė. Už papildomą mokestį siūloma dar daugiau sporto užsiėmimų: katamaranai, kanojos, banglentės, parasparniai, nardymas.

Atsipalaiduoti galėsite rytietiškame SPA salone, kuris teikia aukščiausio lygio masažo ir grožio paslaugas.

Į gastronomines keliones pakvies viešbučio “Maaga” ir “Bluu” restoranai, o bare “Bar 75” galėsite atsigaivinti puikiu kokteiliu. Kitas virtuves ir barus galėsite išbandyti šalia esančio viešbučio “Bandos Maldives” restoranuose, iki kurių kasdien kursuoja nemokamas viešbučio laivas.

Estravel ekspertai Malahini Kuda Bandos viešbutį rekomenduoja ramiam poilsiui su antrąja puse arba šeima.

Užsakykite kelionę jau dabar!
Informacija
 • +37052125805
 • Susisiekti
 • Roma Taradzevičiūtė
  Estravel kelionių konsultantė

Jums taip pat gali patikti