Poilsis Maldyvuose (verslo klasė)

Verslo klasės prabangus poilsis Maldyvų salyne su apgyvendinimu viloje, vos per kelis žingsnius nuo vandenyno

Dėmesio!
Šis pasiūlymas - pavyzdinis. Pagal poreikį galime parinkti Jums tinkamas datas ir užsakyti kelionę.

Apie kelionės pasiūlymą

Pasirinkite datą:
Įskaičiuota:
skrydžiai verslo klase + 7 n. 5* viešbutyje + viskas įskaičiuota + pervežimai
Kaina:
nuo 2830€

Kelionės programa

Jei svajojate apie prabangias atostogas Maldyvuose, kurių metu bus pasirūpinta visapusišku Jūsų komfortu ir nepakartojamomis akimirkomis – poilsiaukite prabanga spindinčiame 5* „Dhigali Maldives Luxury Resort“ poilsio komplekse!

Šis rojaus kampelis alsuoja išpuoselėta prabanga: gyvensite labai prabangioje paplūdimio viloje, nuo kurios vos keli žingsniai iki kristalo žydrumo vandenyno, mėgausitės gardžiais pusryčiais kurie jau įskaičiuoti į kelionės kainą, galėsite nardyti koraliniuose rifuose, esančiuose visai šalia salos. Mėgausitės individualiu poilsio komplekso personalo dėmesiu ir svajonių atostogomis!

1 diena:

Vilnius – Malė. Skrydis iš Vilniaus (VNO) į Malė (MLE) su tarpiniu persėdimu.

2 diena:

Malė. Atvykimas į Maldyvų oro uostą ir pervežimas į viešbutį. Apgyvendinimas viešbutyje.

3 diena:

Maldyvai. Ypatingai prabangus poilsis ir pramogos viešbučio saloje.

Koraliniame rife tyrinėkite Maldyvų povandeninį pasaulį, mėgaukitės poilsiu privačiame balto smėlio paplūdimyje ir atverkite SPA malonumus viešbutyje.

Maitinimas ir nakvynė viešbutyje.

4 diena:

Maldyvai. Ypatingai prabangus poilsis ir pramogos viešbučio saloje.

Atostogaujant Maldyvuose Estravel kelionių ekspertai rekomenduoja aplankyti nardytojų ypatingai mėgstamus koralinius rifus, kur galite pamatyti įspūdingus povandeninio pasaulio darinius, augaliją bei įvairiaspalves žuvis. Išbandykite banglenčių sportą, plaukite kajakais ar vandens motociklais bei kitas vandens pramogas.

Maitinimas ir nakvynė viešbutyje.

5 diena:

Maldyvai. Ypatingai prabangus poilsis ir pramogos viešbučio saloje.

Rekomenduojame leidžiant laiką poilsio oazėje susipažinti su kitomis Maldyvų salomis. Maldyvų sostinėje Malėje pamatysite iš koralų pastatytą Hukuru Miskiiy mečetę, Nacionalinį muziejų ir Sultono parką, apsipirksite Malės žuvies, vaisių bei daržovių turguje. Verta apsilankyti vienoje iš daugelio negyvenamų salų, kur galėsite žvejoti iš laivo, laimikį kepti ant laužo, o naktį praleisti po žvaigždėtu dangumi.

Maitinimas ir nakvynė viešbutyje.

6 diena:

Maldyvai. Ypatingai prabangus poilsis ir pramogos viešbučio saloje.

Maitinimas ir nakvynė viešbutyje.

7 diena:

Maldyvai. Ypatingai prabangus poilsis ir pramogos viešbučio saloje.

Maitinimas ir nakvynė viešbutyje.

8 diena:

Maldyvai. Ypatingai prabangus poilsis ir pramogos viešbučio saloje.

Maitinimas ir nakvynė viešbutyje.

9 diena:

Malė – Vilnius. Pusryčiai viešbutyje. Pervežimas į Malės oro uostą ir skrydis namo.

10 diena:

Vilnius. Nusileidimas Vilniaus oro uoste.

 • Profesionalios Estravel ekspertų konsultacijos ir pagalba kelionės metu;
 • skrydžiai verslo klase: Vilnius – Malė, Malė – Vilnius (su tarpiniu persėdimu);
 • oro uosto mokesčiai;
 • rankinis bagažas iki 8 kg/asm.;
 • registruotas bagažas iki 40 kg/asm.;
 • pervežimai: oro uostas – viešbutis – oro uostas (apie 40 min. vandens lėktuvu);
 • 7 n. 5* viešbutyje;
 • maitinimas: viskas įskaičiuota.
 • Rekomenduojame apsidrausti kelionės ir sveikatos draudimu;*
 • vietiniai mokesčiai, mokami atvykus (6-7 USD asm./1n.);
 • ekskursijos;
 • asmeninės išlaidos.

*Dėl palankiausio pasiūlymo teirautis kelionių konsultanto.

Ar keliaujant į Maldyvus reikia vizos?

Trumpalaikiam vizitui iki 30 dienų, Lietuvos Respublikos  piliečiams vizos į Maldyvus nereikia.

Kokie dokumentai reikalingi keliaujant į Maldyvus?

Skrendant į Maldyvus būtina turėti galiojantį Lietuvos Respublikos piliečio pasą. Daugiau informacijos apie kelionei reikalingus dokumentus rasite čia.

Ar rekomenduojate keliaujant į Maldyvus užsisakyti kelionių ir sveikatos draudimą?

Taip, rekomenduojame pasirūpinti kelionių ir sveikatos draudimu. Dėl palankiausio draudimo pasiūlymo ir daugiau dominančios informacijos kreipkitės į Estravel kelionių konsultantą.

Ką reikia žinoti keliaujant į Maldyvus? 

Kaip ir visos šalys, taip ir Maldyvai įgyvendina saugumo priemones dėl COVID-19. Pagrindiniai dalykai, ką turite žinoti keliaudami į Maldyvus: 

 • Nuo 2020 m. spalio 15 d. Visi atvykstantys į Maldyvus, vyresni nei 1 metų amžiaus asmenys turi pateikti neigiamą COVID-19 PGR testo sertifikatą anglų kalba spausdinta ir elektronine forma (likus 24 val. iki išvykimo) paspaudę čia. PGR – testas  turi būti atliktas ne anksčiau kaip 72 val. iki pirmojo įlaipinimo oro uosto.
 • Neigiamo COVID-19 testo sertifikate turi būti informacija anglų kalba: vardas ir pavardė, kaip nurodyta pase, paso numeris, pilnas pavadinimas ir laboratorijos adresas, testo tipas, testo atlikimo data, rezultatas.
 • Keliautojai taip pat turi užpildyti sveikatos deklaraciją, kuri turi būti užpildyta 2 kartus internete štai čia. Pirmą kartą deklaracija pildoma prieš atvykstant, ne vėliau kaip 24 val. iki atyvkimo. Antrą kartą – prieš išvykstant, ne vėliau kaip prieš 24 val. 
 • Užpildžius sveikatos deklaraciją ir gavus QR kodą būtina jį išsisaugoti. QR kodą parodysite lipdami į lėktuvą ir eidami per patikros punktus.
 • Jei grįžtantiems turistams reikia atlikti neigiamą PGR testą, prašome iš anksto apie tai pranešti viešbučio personalui. PGR testą skrydžiui atgal, turistas už papildomą mokestį gali atlikti savo atostogų viešbutyje, kuris vėliau turi būti pridėtas prie keliautojo sveikatos deklaracijos apie grįžimą (išvykimą) iš Maldyvų Respublikos.
 • Keleiviai privalo laikytis saugaus, mažiausiai 1 metro atstumo iki bagažo surinkimo vietų.
 • Oro uosto administracija saugos ir dezinfekuos bagažo vežimėlius po kiekvieno atskiro naudojimo.
 • Naujos taisyklės dėl bagažo vykstant vandens lėktuvu: (iš Maldyvų oro uosto į viešbutį ir atgal)  – 3 kg rankinis bagažas, 20 kg registruotas bagažas. Papildomo bagažo mokestis 5 USD/1 kg.
 • Grįžtant į Lietuvą reikia atlikti COVID-19 testą ir grįžus saviizoliuotis. Privaloma saviizoliacija 10 d. ir testas (atliktas ne anksčiau kaip 48 val. arba atvykus). Saviizoliaciją galima sutrumpinti po 7 d. atlikus pakartotinį testą ir gavus neigiamą rezultatą. Nuo kovo 10 d. būtinas neigiamas testas atliktas ne seniau nei 72 val. iki atvykimo. Testuotis atvykus nebus galimybės.

Kokie skiepai privalomi skrendant į Maldyvus?

Keliaujant į Maldyvus privalomų skiepų nėra, tačiau yra keletas rekomenduojamų. Visą rekomenduojamų skiepų sąrašą rasite čia.

Kokia valiuta Maldyvuose?

Oficiali valiuta Maldyvuose – rufija (MVR), kuri dalijama į 100 larių. Daugelis kurortų priima JAV dolerius. Rufijos kursą galite patikrinti čia.

Ką veikti Maldyvuose?

Kelionė į Maldyvus – tai poilsio, paplūdimių ir vandens sporto rojus. Estravel ekspertai rekomenduoja aplankyti HP arba Bananų rifus, kur atsivers nuostabus povandeninis pasaulis, išbandykite banglenčių sportą, plaukite kajakais, vandens motociklais bei išbandykite kitas vandens pramogas. Ilsėdamiesi viešbutyje pasinerkite į SPA teikiamus malonumus.  Daugiau apie poilsį Maldyvuose ir aktyvias pramogas teiraukitės Estravel konsultanto arba skaitykite oficialiame Maldyvų turizmo puslapyje.

Kaip patogiausia keliauti Maldyvuose?

Salą, kurioje mėgausitės poilsiu apeisite pėsčiomis. Jeigu norėsite keliauti po kitas Maldyvų salas, rekomenduojame rinktis vandens transportą. Kelionės laiveliais, kateriais – pigiausia kelionės forma šioje salų valstybėje. Pageidaujantiems didesnio patogumo yra kita alternatyva – vandens lėktuvai. Jums pageidaujant Estravel ekspertai pasirūpins papildomomis pervežimo paslaugomis ir ekskursijomis.

Ar rekomenduojate planuojant kelionę užsakyti ekskursijas? Kiek kainuoja ekskursijos Maldyvuose?

Taip, planuojant kelionę galima užsakyti įvairias grupines arba individualias ekskursijas Maldyvuose. Kelionių konsultantas bus nepamainomas pagalbininkas renkantis geriausius gidus ir įdomiausias ekskursijų programas. Ekskursijų programos ir kainos kinta, todėl daugiau informacijos apie ekskursijas Maldyvuose suteiks konsultantas.

Rekomenduokite, ką paragauti Maldyvuose?

Maldyvuose didžiulė jūros gėrybių įvairovė, todėl nenuostabu, jog didžiausia dalis patiekalų yra iš salas supančio vandenyno. Estravel ekspertai rekomenduoja paragauti nuostabaus tuno kario, egzotinės Garudiyja, bei niekada anksčiau nematytų neragautų vaisių.

Kokios rekomenduojamos lauktuvės iš Maldyvų?

Populiariausios lauktuvės iš Maldyvų – įvairūs suvenyrai, kurių įsigysite specialiose parduotuvėse arba Malės turguje. Parvežkite lauktuvių iš atostogų Maldyvuose egzotiškų tropinių salų vertybių – rankdarbių iš kriauklių, tekstilės gaminių, sarongų arba įsigykite vietinių prieskonių.

Kokie keliautojų atsiliepimai apie kelionę į Maldyvus?

„Skrydis į Maldyvus neprailgo. Jausmas atvykus į salą kažkoks nežemiškas – viskas atrodo tarsi reklaminėje skrajutėje. Viskas suorganizuota, valtis jau laukia, geriamasis vanduo paruoštas. Viešbutį pasiekėme paplūdimio automobiliu: juo mus į registratūrą nugabeno nuo lieptelio, nors eiti pėsčiomis būtų ne daugiau kaip 3 minutės. Trumpai tariant, aukščiausio lygio komfortas ir aptarnavimas garantuoti, o Jūs tik ilsėkitės ir nieko nedarykit. Ačiū Estravel už nuostabią kelionę!“

„DHIGALI MALDIVES LUXURY RESORT“ 5*, RAA ATOLAS

Pasinerkite į malonumus ir patirkite rojų žemėje „Dhigali Maldives Luxury Resort“ viešbutyje gyvendami prabangioje ir stilingoje paplūdimio viloje. Mėgaukitės prabanga ir ramybe. Poilsio kompleksą vandens lėktuvu nuo Malės oro uosto pasieksite per maždaug 45 min. Gyvensite prabangioje, privatumą užtikrinančioje paplūdimio viloje (Beach Bungalow) su pusryčiais.

Paplūdimio viloje yra patogios king size (didelės) lovos bei erdvus ir stilingas vonios kambarys, įrengtas tarp lauko ir kambario zonos su gilia vonia ir dušu po atviru dangumi. Iš Jūsų vilos kambario atsivers nuostabus vaizdas į paplūdimį ir žydrą vandenyną. Išėję iš vilos įžengsite į savo „privatų paplūdimį“ su gultais ir skėčiais, o vakarais galėsite klausytis vandenyno bangų mušos pro Jūsų kambario langą.

Viešnagės metu mėgausitės pusryčiais. Pietums ar vakarienei už papildomą mokestį viešbutis siūlo paragauti šviežių jūros gėrybių, vietinę Maldyvų virtuvę bei Azijos ar įvairių tarptautinių patiekalų net keturiuose viešbučio restoranuose.  Įvairiais gėrimais galėsite atsigaivinti „East“ ir „Haali“ baruose.

„Dhigali Maldives Luxury Resort“ dienomis galėsite mėgautis paplūdimio malonumais. Poilsio kompleksą supa didelis koralinis rifas leis tyrinėti Maldyvų povandeninio pasaulio grožį, išbandyti paviršinį ir giluminį nardymą. Atotogaudami Raa atole galėsite išmėginti burlenčių sportą bei kitas įvairias vandens pramogas.

Atsipalaiduosite raminančiame  atogrąžų sode esančiame SPA centre, pasimėgausite autentiškomis terapijomis ir gydomosiomis procedūromis bei pasinersite į gurmanišką kelionę viešbučio restoranuose.

Užsakykite kelionę jau dabar!
Informacija
 • +370 5 212 58 05
 • Susisiekti
 • Gita Rimšienė
  Kelionių konsultantė

Jums taip pat gali patikti