Kelionė į Laplandiją

Žiemos pasaką primenančios atostogos Laplandijoje - idealus variantas kelionei su vaikais

Apie kelionės pasiūlymą

Pasirinkite datą:
Įskaičiuota:
skrydžiai + 5 n. 3* apartamentinio tipo viešbutyje + bagažas
Kaina:
nuo 790 €

Kelionės programa

Jei mėgstate aktyvų poilsį – kviečiame išbandyti ir atrasti žiemos teikiamus džiaugsmus sniego karalystėje – Laplandijoje. Pasinerkite į žiemišką vaikystės pasaką, nuklotą baltu sniegu. Kelionės į Laplandiją metu galėsite išbandyti save kalnų ir lyguminėse slidinėjimo trasose, stebėti Šiaurės pašvaistę, vykti į haskių ir elnių kinkinių safarius, patirti važiavimo sniegomobiliu jaudulį, o vakarais atsipalaiduoti prie židinio ar pasilepinti saunoje!

1 diena:

Vilnius — Ivalo. Skrydis iš Vilniaus į Ivalo su tarpiniu persėdimu Helsinkyje. Atvykus pervežimas į viešbutį, esantį Saariselka miestelyje.

2 diena:

Saariselka. Slidinėjimas ir kitos žiemos pramogos bei pažintis su Laplandija.

Pasinerkite į žiemos pramogų rojų ir išbandykite unikalias Laplandijos pramogas: slidinėjimas slidinėjimas ir dar kartą slidinėjimas – slidėmis, snieglentėmis, sniegomobiliais, greitosiomis rogutėmis. Saariselka slidinėjimo kurortas siūlo 15 skirtingų trasų, iš kurių 7 apšviečiamos sutemus. Trasos puikiai pritaikytos tiek pradedantiesiems, tiek tikriems slidinėjimo entuziastams.

3 diena:

Saariselka. Slidinėjimas ir kitos žiemos pramogos bei pažintis su Laplandija.

Smagių ir aktyvių pramogų mėgėjams nepamirštamų įspūdžių paliks Aliaskos haskių ar elnių kinkinių safaris. Vakarais eisite „medžioti“ pašvaistės, žygiuosite užšalusiais ežerais ir išbandysite dar daug kitų žiemos pramogų.

4 diena:

Saariselka. Slidinėjimas ir kitos žiemos pramogos bei pažintis su Laplandija.

Kelionė į Laplandiją — puiki proga leistis į poledinę žūklę. Kas gali būti smagiau už galimybę pačiam pagauti lašišą ir ją išsikepti ant čia pat sukrauto degančio laužo! Atostogaujant Laplandijoje taip pat rekomenduojame pasimaudyti ledlaužio prabudintoje jūroje ar nukeliauti į Kalėdų Senelio miestelį, kurį aplankyti svajoja bene kiekvienas vaikas.

5 diena:

Saariselka. Slidinėjimas ir kitos žiemos pramogos bei pažintis su Laplandija.

6 diena:

Ivalo — Vilnius. Pervežimas iš Saariselka miestelio į Ivalo oro uostą. Skrydis iš Ivalo į Vilnių su tarpiniu persėdimu Helsinkyje.

 • Profesionali Estravel ekspertų konsultacija ir pagalba;
 • skrydžiai: Vilnius-Ivalo, Ivalo-Vilnius (su tarpiniu persėdimu Helsinkyje);
 • rankinis bagažas: iki 8 kg/asm.;
 • registruotas bagažas: iki 23 kg/asm.;
 • 5 n. 3* apartamentinio tipo viešbutyje;
 • oro uosto mokesčiai.

*Dėl palankiausio pasiūlymo kreipkitės į kelionių konsultantą.

Ar reikalinga viza keliaujant į Laplandiją?

Europos Sąjungos piliečiams, keliaujantiems ne ilgesniam kaip 90 dienų laikotarpiui per bet kurį 180 dienų laikotarpį, vizos nereikia.

Kokie dokumentai reikalingi kelionei į Laplandiją?

Su savimi pankanka turėti ne trumpiau nei 6 mėn. nuo paskutinės kelionės dienos galiojantį Lietuvos Respublikos piliečio pasą arba asmens tapatybės kortelę (ATK). Daugiau informacijos rasite paspaudę ant nuorodos.

Kokias kelionės draudimo rūšis rekomenduojate rinktis keliaujant į Laplandiją?

Taip, rekomenduojame pasirūpinti kelionės, sveikatos ir civilinės atsakomybės draudimu. Tai padaryti galite paspaudę ant nuorodos arba kreipkitės į Estravel kelionių konsultantą, kuris suteiks Jums visą reikalingą informaciją.

Kokie skiepai privalomi kelionei į Laplandiją?

Keliaujant į Laplandiją privalomų skiepų nėra. Rekomenduojamų skiepų sąrašą rasite paspaudę čia.

Kokia valiuta galima atsiskaityti Laplandijoje?

Laplandijos teritorija yra administruojama keturių valstybių: Suomijos, Rusijos, Norvegijos ir Švedijos. Šioje kelionėje aplankysite suomiškąją Laplandiją, kurioje valiuta yra euras (EUR), todėl dėl valiutos keitimo rūpintis nereikės.

Ką veikti Laplandijoje?

Atvykę į Laplandiją pasijausite tarsi žiemos olimpiniame miestelyje. Kodėl? Žmonės čia tarsi gimę su slidėmis, tad ilgėliau čia pabuvę nejučiomis tapsite vienu iš jų. Slidės ar snieglentė nėra vienintelis būdas leistis nuo kalnų – greičio mėgėjai galės išbandyti savo jėgas ant sniegomobilio ar čiuožti greitosiomis rogutėmis ilgiausia Suomijoje rogučių trasa. Čia patirsite nepamirštamų įspūdžių tiek dieną, tiek sutemus, kuomet trasos nušvinta lempų šviesomis. Kelionės metu nepraleiskite progos pasivažinėti sniegomobiliu ar elnių kinkiniu. Be visų jau išvardintų pramogų, rekomenduojame pasimaudyti ledlaužio prabudintoje jūroje ar nukeliauti į Kalėdų Senelio miestelį! Kelionei reiktų skirti visą dieną, nes šios pramogos nutolusios apie 300 km nuo Saariselka miestelio.

Kokias trasas siūlo Suomijos kurortas?

Saariselka slidinėjimo kurortas siūlo 15 skirtingų trasų, iš kurių 7 apšviečiamos sutemus. Trasos puikiai pritaikytos tiek pradedantiesiems, tiek tikriems slidinėjimo entuziastams. Galėsite pasidžiaugti ir kalnų slidinėjimu, ir slidinėjimu lygumomis. Igiausia trasa tęsiasi 2000 m, o aukščiausia viršukalnė iškilusi 180 m virš jūros lygio.

Ar yra transportas, kursuojantis tarp viešbučio ir slidinėjimo trasų?

Nuolat kursuoja autobusas, kuris viešbučio svečius nuveža iki slidinėjimo trasų ir parveža atgal. Kelionės kaina: apie 5 eurai. Atstumas iki slidinėjimo trasų — apie 2 km.

Ar verta keliauti į Laplandiją su vaikais?

Žinoma, kelionė į Laplandiją paliks įspūdį ne tik suaugusiems, bet ir vaikams. Saariselka slidinėjimo kurorte gausu trasų pritaikytų ir mažiesiems, o pasivažinėjimas haskių ir elnių kinkiniais jiems suteiks neišdildomų įspūdžių. Keliaujant į Laplandiją su vaikais rekomenduojame aplankyti Kalėdų Senelio miestelį, esantį Rovaniemi apylinkėse — juk apie tai svajoja bene kiekvienas vaikas!

Ką rekomenduojate paragauti Laplandijoje?

Norintys paragauti vietinių delikatesų kelionės metu galės išbandyti tradicinių lapių patiekalų, poronkäristys elnienos juostelių, ant grotelių kepto minkšto duonos sūrio leipäjuusto. Kelionės į Laplandiją metu verta paragauti šviežios suomiškos žuvies ar šiose vietovėse randamų itin retų matsukake grybų, labai vertinamų Japonijoje.

Ką parvežti lauktuvių iš atostogų Laplandijoje?

Be puikių įspūdžių ir nuotraukų iš kelionės į Laplandiją galite parsivežti šiltų megztinių su elnių raštais bei kitų vilnos gaminių, suvenyrų su elniais Kalėdų Seneliu. Arkties miškai pasižymi puikiomis sąlygomis augti bruknėms, todėl galite įsigyti džemų ar kitų gaminių su šiomis uogomis.

KUUKKELI 3*, SAARISELKA

Apsistosite kalnuotame Saariselka miestelyje, „Kuukkeli“ apartamentinio tipo viešbutyje. Atstumas nuo viešbučio iki Saariselkos slidinėjimo trasų — vos 2 km. Ivalo oro uostą pasieksite mažiau nei per pusvalandį — jis nutolęs 27 km atstumu.

Saariselka yra ypač vertinamas slidinėjimo kurortas šiaurinėje Laplandijos dalyje. Čia yra 15 skirtingų trasų, iš kurių 7 apšviestos tamsiuoju paros metu, todėl žiemos sportu galėsite mėgautis tiek anksti ryte, tiek jau vėlyvais vakarais. Slidinėjimo trasos pamėgtos pradedančiųjų slidininkų — jos plačios ir ilgos, o jomis leistis — vienas malonumas. Ilgiausia trasa čia tęsiasi 2000 m, o aukščiausia viršukalnė iškilusi 180 m virš jūros lygio. Slidinėjant galėsite sušilti ir pasistiprinti slidinėjimo zonose esančiose jaukiose kavinaitėse, kurių čia tikrai netrūksta. Po aktyvaus poilsio grįžę į viešbutį galėsite sušilti saunoje ar prie židinio.

Be slidinėjimo galėsite išbandyti ilgiausią Suomijoje rogučių trasą, poledinę žūklę, keliones sniegomobiliais ir kitas smagias žiemos pramogas, pavyzdžiui pasivažinėjimą elniais ar haskiais kinkytomis rogėmis — tai išties unikali patirtis.

Kelionė į Laplandiją — puiki idėja šeimos atostogoms. Saariselka slidinėjimo kurorte yra 4 trasos vaikams. Mažieji taip pat galės leistis į žygius sniego batais ir pasijusti lyg tikroje žiemos pasakoje. Kelionės metu galėsite užsakyti dienos išvyką ir aplankyti Kalėdų Senelį — vaikams tai bus nuostabi patirtis, įsiminsianti ilgam!

Užsakykite kelionę jau dabar!
Informacija
 • +370 5 212 58 05
 • Susisiekti
 • Dalia Bažanovienė
  Kelionių konsultantas

Jums taip pat gali patikti