Pažintinė kelionė į Turkiją

7 n. kelionė aplankant Pamukalę, Hierapolį, Bursą, Stambulą, Ankarą, Kapadokiją

Dėmesio!
Šis pasiūlymas - pavyzdinis. Pagal poreikį galime parinkti Jums tinkamas datas ir užsakyti kelionę.

Apie kelionės pasiūlymą

Pasirinkite datą:
Įskaičiuota:
skrydžiai + 7 n. 3* viešbučiuose + 7 pusryčiai + 6 vakarienės + ekskursinė programa su gidu + grupiniai pervežimai
Kaina:
nuo 459 €

Kelionės programa

Leiskitės į nepamirštamą nuotykį rytietiška dvasia persmelktoje Turkijoje! Pažintinė kelionė į Turkiją — tai 2100 km įspūdingas maršrutas, aplankant žymiausius šalies istorinius ir gamtos perlus: žaviąją Kapadokiją su pasakiškomis uolomis ir šventovėmis, Stambulą — dviejų žemynų spalvingąjį miestą, sostinę Ankarą, baltas mineralų terasas Pamukalėje, antikos lopšį — Hierapolį. Nuvyksite į vieną religingiausių Turkijos regionų — Koniją ir pabuvosite vaizdingais peizažais garsėjančioje Bursoje. Tai neeilinė proga susipažinti su Turkijos gamta ir istorija, vietinių kultūra bei kulinarija įdomių ekskursijų metu.

1 diena:

Vilnius — Antalija. Skrydis į Antaliją. Atvykus — pervežimas į viešbutį, įsikūrimas kambariuose. Vakarienė ir nakvynė Antalijos viešbutyje.

2 diena:

Pamukalė — Hierapolis.

Pusryčiai viešbutyje. Antrąją kelionės dieną autobusu važiuosite vaizdingais Tauro kalnais į Pamukalę. Pasivaikščiosite garsiosiomis baltų mineralų terasomis, kurios yra įtrauktos į UNESCO paveldo sąrašą. Aplankysite šalia esančius antikinio miesto Hierapolio griuvėsius ir amfiteatrą.

Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Pamukalėje.

3 diena:

Bursa.

Pusryčiai viešbutyje. Pažintinės kelionės Turkijoje metu nuvyksite į istorinės reikšmės miestą Bursą — pirmąją Osmanų imperijos sostinę. Aplankysite vieną gražiausių Bursos statinių — Žaliąją mečetę ir Bursos mauzoliejų.

Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Bursoje.

4 diena:

Stambulas.

Pusryčiai viešbutyje. Kelionę tęsite viename gražiausių Turkijos miestų — Stambule, esantį Europos ir Azijos žemynų sankirtoje. Aplankysite garsiausią Bizantijos laikų statinį — šv. Sofijos soborą, hipodromą, kartais vadinamą senojo Stambulo širdimi. Išvysite Mėlynąją mečetę — įspūdingą šventovę su 6 minaretais, o lauktuvėms apsipirkti galėsite autentiškame Didžiajame turguje. Miesto pakrantę pažinsite laivu plaukiodami Bosforo sąsiauryje, kuris tiek senovėje, tiek dabar yra ypatingai svarbi jungtis tarp Rytų ir Vakarų.

Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Stambule.

5 diena:

Stambulas — Ankara.

Pusryčiai viešbutyje. Šią dieną Jūsų laukia įdomi ekskursija Stambule po įspūdingus Topkapi rūmus — sultono gyvenamąją vietą ir ilgametį administracinį centrą. Po apsilankymo rūmuose autobusu vyksite į Ankarą ir likusią dienos dalį skirsite pažinčiai su šiuo miestu. Ankara — Turkijos sostinė ir svarbus šalies pramoninis ir ekonominis centras, žinomas dėl veislinės gyvulininkystės, kriaušių ir vynuogių plantacijų. Kelionės metu aplankysite Ataturko mauzoliejų, skirtą pirmajam šalies prezidentui, Turkijos Respublikos įkūrėjui, kuris yra labai vertinamas Turkijos piliečių už savo nuopelnus. Už papildomą mokestį galėsite apsilankyti „Hamamas“ turkiškoje pirtyje.

Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Ankaroje.

6 diena:

Kapadokija.

Pusryčiai viešbutyje. Šeštąją kelionės dieną skirsite pažinčiai su ypatingai gražiu Turkijos gamtos kampeliu. Apsilankysite Göreme — muziejuje po atviru dangumi su įspūdingomis olose išskobtomis šventovėmis, kuriose — kerinčio grožio XI a. freskos. Stulbinančiu kraštovaizdžiu sustosite pasigėrėti ant Uchisaro kalno. Jūsų laukia įsimintinas vakaras viename iš Kapadokijos urvų, kuriame organizuojama „Turkiška naktis“. Renginio metu stebėsite meninę programą bei galėsite paragauti tradicinių gėrimų.

Nakvynė viešbutyje Urgup.

7 diena:

Kapadokija — Konija — Antalija.

Pusryčiai viešbutyje. Prieš vykstant į Koniją, rekomeduojame už papildomą mokestį leistis į nepamirštamą nuotykį: skristi oro balionu virš Kapadokijos ir pamatyti nuostabius gamtos kraštovaizdžius iš viršaus. Išsiregistravus iš viešbučio vyksite į Koniją, itin dvasingą Turkijos regioną, garsėjantį dervišų ordinu. Jo nariai dar vadinami „besisukančiais dervišomis“ — tai musulmonų asketai, praktikuojantys maldą per šokį ir muziką. Apsilankysite Mevlianos muziejuje, skirtame ordino įkūrėjui.

Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Antalijoje.

8 diena:

Antalija — Vilnius. Po pusryčių — pervežimas į Antalijos oro uostą. Skrydis į Vilnių.

 • Estravel kelionių ekspertų pagalba kelionės metu;
 • skrydžiai: Vilnius-Antalija, Antalija -Vilnius;
 • visi kelionės programoje numatyti grupiniai pervežimai autobusu;
 • 7 n. 3* viešbučiuose;
 • maitinimas kelionės metu: 7 pusryčiai ir 6 vakarienės;
 • ekskursinė programa;
 • kelionės vadovo paslaugos.
 • Rekomenduojame užsakyti kelionės ir sveikatos draudimą*;
 • privalomi mokesčiai į lankytinus objektus: ~180 EUR;
 • pasirinktinai:
  eksursija „Stambulas naktį“: ~25 EUR;
  skrydis oro balionu Kapadokijoje: ~200 EUR;
  dervišų šokio pasirodymas: ~19 EUR;
  apsilankymas hamame: ~30 EUR.
 • papildomos ekskursijos*;
 • galimybė pratęsti atostogas Antalijoje*;
 • asmeninės išlaidos.

*Dėl palankiausio pasiūlymo teirautis kelionių konsultanto.

Ar reikalinga viza kelionei į Turkiją?

Lietuvos Respublikos piliečiams, vykstantiems turistiniais tikslais ne ilgesniam kaip 90 dienų per 180 dienų laikotarpiui, Turkijos vizų nereikia.

Kokie  asmeniniai dokumentai reikalingi keliaujant į Turkiją?

Kelionei į Turkiją būtinas Lietuvos Respublikos piliečio pasas, kuris galiotų ne trumpiau nei 150 dienų nuo atvykimo į Turkiją datos. Daugiau informacijos apie būtinus dokumentus kelionei į Turkiją ieškokite čia.

Ar rekomenduojate keliaujant į Turkiją užsakyti kelionių ir sveikatos draudimą?

Taip, keliaujant į Turkiją rekomenduojame pasirūpinti kelionės ir sveikatos draudimu. Dėl palankiausio draudimo pasiūlymo ir daugiau dominančios informacijos kreipkitės į Estravel kelionių konsultantą.

Ar yra privalomų skiepų keliaujant į Turkiją?

Keliaujant į Turkiją privalomų skiepų nėra, tačiau yra keletas rekomenduojamų. Visą rekomenduojamų skiepų sąrašą rasite čia.

Kokia valiuta galima atsiskaityti Turkijoje? 

Oficiali Turkijos valiuta – Turkijos lira (TRY). Euro ir liros santykį rasite čia.

Ką veikti Turkijoje?

Pažintinės kelionės į Turkiją metu aplankysite daugybę įdomių šalies vietų: Kapadokiją, Pamukalę, aplankysite didžiuosius miestus: Stambulą ir Ankarą, nuvyksite į į Bursą bei religingąjį regioną — Koniją. Papildomai rekomenduojame išbandyti itin populiarią pramogą Kapadokiją — skrydį oro balionu virš vaizdingų vietų, apsilankyti turkiškoje pirtyje, stebėti autentiškus dervišų šokius.Daugiau apie poilsį Turkijoje ir aktyvias pramogas teiraukitės Estravel kelionių konsultanto arba skaitykite oficialioje Turkijos turizmo svetainėje.

Rekomenduokite, ką paragauti pažintinės kelionės į Turkiją metu?

Viešėdami Turkijoje nepraleiskite progos išbandyti tikrojo Šiš arba Doner kebabo. Paragaukite žuvies patiekalų Barbunya ar Kilič baligi. Tradiciniai turkiški patiekalai: Dolma (vynmedžio lapai įdaryti riešutais ir serbentais) ir Karniyarik (baklažanas, įdarytas smulkinta mėsa) nepaliks abejingų. Rekomenduojame paragauti medumi varvančių saldumynų, prie kurių puikiai derės tradicinė šviežiai malta turkiška kava ar stipri juoda arbata.

Kokios rekomenduojamos lauktuvės iš Turkijos?

Bene populiariausios ir turistų itin pamėgtos lauktuvės iš Turkijos – turkiška akis, apsauganti nuo nelaimių. Gurmaniškų lauktuvių mėgėjams – saldus kepinys baklava, tikra turkiška chalva bei džiovintos figos. Lauktuvėms puikiai tiks turkiška kava ar natūralus rožių vanduo. Ieškantiesiems dar praktiškesnių lauktuvių patariame užsukti į turgų, kur galėsite įsigyti autentiškų Turkijai itin būdingų dirbinių – rankų darbo šilkinių kilimų, žalvario ir vario gaminių.

 

Užsakykite kelionę jau dabar!
Informacija
 • +37052125805
 • Susisiekti
 • Roma Taradzevičiūtė
  Estravel kelionių konsultantė

Jums taip pat gali patikti