Pažintinė kelionė po Braziliją

11 n. kelionė po Braziliją aplankant Rio de Žaneirą, Manaus, Amazonės džiungles, Igvasu krioklius, Salvadorą

Dėmesio!
Šis pasiūlymas - pavyzdinis. Pagal poreikį galime parinkti Jums tinkamas datas ir užsakyti kelionę.

Apie kelionės pasiūlymą

Pasirinkite datą:
Įskaičiuota:
Skrydžiai + bagažas + 11 n. 3-4* viešbučiuose + maitinimas + ekskursinė programa + gido paslaugos + pervežimai
Kaina:
nuo 4150€

Kelionės programa

Įspūdingi kraštovaizdžiai, kriokliai, aukštos kalvos, Amazonės džiunglių egzotika ir smėlio paplūdimiai Rio de Žaneire – tai Brazilija, tikra kontrastų valstybė, kurią aplankius bent kartą, prisiminimai išliks ilgam. Didžiausia valstybė Pietų Amerikos žemyne pasižymi subtropiniu klimatu ir ypač turtinga augmenija, aromatinga kava ir kultūrų gausa, o žmonės čia atsipalaidavę ir besimėgaujantys gyvenimu, nepamirštantys pašėlti spalvinguose karnavaluose. Pažintinėje kelionėje po Braziliją spėsite aplankyti svarbiausias vietas – nuo Rio de Žaneiro ir Petropolio, Igvasu krioklių, Amazonės džiunglių ir šurmuliuojančio Manaus iki multikultūrinio Salvadoro miesto. Šios kelionės metu Jūs ne tik paragausite egzotikos, pažinsite gražiausius miestus, bet ir sužinosite įdomių detalių apie buvusios kolonijos istoriją. Ši kelionė – su garantuotu išvykimu, tai reiškia, kad kelionė įvyks net jei ir keliautų tik 2 keliautojai.

1 diena:

Vilnius-Rio de Žaneiras. Atvykus į oro uostą – privatus pervežimas iki viešbučio, esančio vos keli šimtai metrų nuo smėlėtojo paplūdimio Atlanto vandenyno pakrantėje. Nakvynė Rio de Žaneire.

2 diena:

Rio de Žaneiras. Kelionę Brazilijoje pradėkite kalnų traukiniu viename gražiausių pasaulio miestų, apsupto gausybės kalvų. Užkilus į Corcovado viršūnę galėsite pamatyti vieną žymiausių Brazilijos simbolių – ikoniškąją Kristaus Atpirkėjo statulą bei pasigrožėti įspūdinga miesto panorama. Dienos turas Rio de Žaneire tęsis aplankant žymiuosius paplūdimius, granitinę Sugar Loaf kalvos viršūnę, į kurią užkilsite lynų keltuvu. Šioje įspūdžių kupinoje dienoje spėsite viską, ką būtina pamatyti kelionėje po Rio de Žaneirą – kerinčią gamtą, istorijos pilną senamiestį, svarbiausius miesto muziejus bei Sambadrome – vietą, žymią dėl spalvingųjų karnavalų. Nakvynė Rio de Žaneire.

 

3 diena:

Rio de Žaneiras. Ši diena skirta savarankiškam Rio de Žaneiro pažinimui: rekomenduojame apsilankyti spalvingoje uosto zonoje, kurioje vyko olimpinės žaidynės arba aplankyti įspūdingos architektūros meno muziejų, o vakare užsukti ir pamatyti spalvingą karnavalo šou.

Nakvynė Rio de Žaneire.

4 diena:

Rio de Žaneiras-Igvasu. Po pusryčių – pervežimas į oro uostą. Skrydis į Igvasu, kur pamatysite vieną įspūdingiausių gamtos stebuklų, jungiančių Braziliją ir Argentiną – Igvasu krioklius. Šią dieną pažinsite braziliškąją Igvasu krioklių pusę, leisdamiesi vaizdingais pėsčiųjų takais krioklių kaskadas pamatysite iš viršaus ir apačios. Užkilę specialiu keltuvu sėsite į autobusą, kuriuo grįšite poilsiui į viešbutį. Nakvynė Igvasu.

5 diena:

Igvasu kriokliai. Šią dieną grožėkitės įspūdingomis kaskadomis iš Argentinos pusės. Pravažiuosite beveik pusės kilometro ilgio Tancredo Neves tiltą, skiriantį dvi valstybes. Pasivažinėsite ekologišku džiunglių traukiniu bei aplankysite bene įdomiausią ir labiausiai bauginančią Igvasu krioklių dalį – milžinišką kaskadą, pramintą Velnio Gerkle. Nakvynė Igvasu.

6 diena:

Igvasu-Manaus. Po pusryčių – pervežimas į oro uostą. Skrydis iš Igvasu į Manaus miestą.

Tam, kad visokeriopai pažintumėte Braziliją, kelionių ekspertai toliau rekomenduoja nuskristi į Amazono regiono sostinę – Manaus, įsikūrusią Negro upės pakrantėje. Nuo čia galėsite patogiai pasiekti Amazonės džiungles. Nakvynė Manaus.

7 diena:

Manaus-Amazonė. Leiskitės į neužmirštamą nuotykį kelionėje po Amazonės džiungles apsistodami jaukiame mediniame namelyje vidury Amazonės miškų, kur galėsite grožėtis įspūdinga subtropikų flora ir fauna. Leiskitės į žygius pėsčiomis ar plaukite kanoja, aplankykite Orchidėjų Sodą ar išbandykite naktinę žvejybą. Nakvynė Amazonės džiunglėse.

8 diena:

Amazonė. Kelionę po Amazonę tęskite plaukdami dviaukščiu kateriu Negro upe palei Manaus miestą. Turėsite galimybę išvysti uostą, nedidukus vietinių namelius prieplaukose bei operos teatrą. Kelionės metu išvysite įspūdingą gamtos fenomeną – Negro ir Solimões upių santaką, kuri suformuoja garsiąją Amazonės upę. Net 12 km upės teka greta, tačiau jų skirtingų spalvų vandenys nesusimaišo! Nakvynė Amazonės džiunglėse.

9 diena:

Amazonė-Manaus. Po pusryčių – grįžimas į Manaus miestą. Pažintinis turas po Manaus – puiki galimybė pamatyti senamiestį, menantį apie kaučiuko karštinės laikus praeito amžiaus pabaigoje, São Sebastião aikštę, laikrodžio bokštą, dar vadinamą mažuoju Big Benu, katedrą bei šurmuliuojantį tradicinį turgų su vietinėmis gėrybėmis. Bosque da Ciencia parkas su tikrais braziliškos gamtos lobiais – raudonmedžiais ir kvepiančiais vaismedžiais, šalia esantis zoologijos sodas su daugiau nei 70 gyvūnų rūšių – tai tropinės gamtos gerbėjų pamėgtos lankytinos vietos Manaus mieste. Nakvynė Manaus.

10 diena:

Manaus-Salvadoras. Po pusryčių – pervežimas į oro uostą. Skrydis iš Manaus į Salvadorą. Salvadoras, dar vadinamas Laimės Šalimi bei Visų Šventųjų Miestu, pasižymi išskirtine mistine dvasia, ryškiu, iš Afrikos kilusių tautų paveldu bei jaukiomis akmeninėmis gatvelėmis. Nakvynė Salvadore.

11 diena:

Salvadoras. Leisitės į turą po Peleurinją – žemutinę Salvadoro dalį. Nuostabūs portugališko baroko pastatai, įtraukti į UNESCO paveldo sąrašą, pirmasis švyturys Amerikos žemyne, Šv. Antonijaus fortas bei Campo Grande aikštė, kurioje vyksta karnavalai – tai vietos, kurias būtina pamatyti Salvadoro mieste. Nakvynė Salvadore.

12 diena:

Salvadoras – Vilnius. Po pusryčių – pervežimas į Salvadoro oro uostą. Skrydis į Vilnių su tarpiniais persėdimais.

13 diena:

Vilnius. Atvykimas į Vilnių.

 • Profesionali Estravel kelionių ekspertų pagalba ir konsultacijos;
 • skrydžiai: Vilnius – Rio de Žaneiras, Salvadoras – Vilnius (su tarpiniais persėdimais);
 • vidiniai skrydžiai: Rio de Žaneiras – Igvasu, Igvasu – Manaus, Manaus – Salvadoras;
 • bagažas: rankinis – iki 8 kg/asm., registruojamas – 1 vnt. iki 20 kg/asm.;
 • visi kelionės programoje numatyti pervežimai;
 • anglakalbio gido paslaugos visos pažintinės kelionės metu;
 • įėjimo mokesčiai į kelionės programoje numatytus lankytinus objektus;
 • 11 nakvynių 3-4* viešbučiuose;
 • maitinimas kelionės metu: 11 pusryčių, 3 pietūs, 2 vakarienės.
 • Rekomenduojame apsidrausti kelionių ir sveikatos draudimu*;
 • galimybė pratęsti kelionę užsakant papildomas ekskursijas prieš arba po kelionės*;
 • galimybė organizuoti individualią kelionę Jūsų pasirinktomis datomis (už papildomą 700 €/asm. mokestį);
 • apgyvendinimas aukštesnės superior kategorijos viešbučiuose (už papildomą 530 €/asm. gyvenant dviviečiame kambaryje);
 • kelionės programoje nenumatytas maitinimas;
 • asmeninės išlaidos.

*Dėl palankiausio pasiūlymo teirautis kelionių konsultanto.

Ar reikalinga viza skrendant į Braziliją?

Trumpalaikiam vizitui iki 90 dienų Lietuvos Respublikos piliečiams Brazilijoje vizos nereikia.

Kokie dokumentai reikalingi keliaujant į Braziliją?

Lietuvos piliečiams keliaujant į Braziliją reikalingas Lietuvos Respublikos pasas, galiojantis ne trumpiau kaip 6 mėnesius nuo paskutinės kelionės dienos. Daugiau informacijos rasite paspaudę čia.

Ar rekomenduojate keliaujant į Braziliją užsakyti kelionių ir sveikatos draudimą?

Taip. Keliaujantiems į Braziliją rekomenduojame užsisakyti kelionių ir sveikatos draudimą. Dėl palankiausio pasiūlymo ir kitų draudimo klausimų kreipkitės į Estravel kelionių konsultantus.

Kokie skiepai reikalingi keliaujant į Braziliją?

Privalomų skiepų keliaujant į Braziliją nėra, tačiau rekomenduojama būti pasiskiepijusiems nuo geltonojo drugio. Daugiau informacijos rasite čia.

Kokia valiuta Brazilijoje?

Oficiali valiuta Brazilijoje yra Brazilijos realas (BRL). Valiutos kursą galite sužinoti paspaudę čia. Brazilijoje tarp turistų populiariose vietose beveik visur galima atsiskaityti kortele, tačiau rekomenduojame su savimi turėti ir truputį grynųjų, jei prireiktų.

Kur ieškoti daugiau informacijos apie kelionę į Braziliją?

Daugiau informacijos apie keliavimą Brazilijoje, geriausius pasiūlymus ir palankiausias kainas suteiks Estravel kelionių konsultantai. Savarankiškai pasidomėti galite oficialioje Brazilijos turizmo svetainėje.

Ką rekomenduojate paragauti keliaujant po Braziliją?

Brazilijos nacionalinė virtuvė – be galo įvairi, spalvinga ir aromatinga, nes joje susipina skirtingų kultūrų kulinarinės tradicijos. Žuvies ir jūros gėrybių patiekalai čia itin populiarūs, ypač Atlanto vandenyno pakrantėje. Pagrindiniai patiekalai Brazilijoje neapsieina be gausaus garnyro, kurį dažniausiai sudaro pupelės, ryžiai, bulvės ar makaronai. Bene populiariausias Brazilijos nacionalinis patiekalas yra feišoada – pupelių, kiaulienos ir jautienos troškinys, kartais gardinamas įvairiomis daržovėmis ir vaisiais. Keliaujant Brazilijoje rekomenduojama paragauti ypatingų tradicinių užkandžių:  minkštutėlių sūrio bandelių pão de queijo, mažų pyragėlių su sočiais įdarais empadinhas, o tikriems smaližiams turėtų patikti brigadeiros – saldūs ir traškūs kakavos rutuliukai. Viešėdami Brazilijoje nepraleiskite progos paragauti ir caipirinha – nacionalinio alkoholinio gėrimo, gaminamo iš cukranendrių likerio, laimų (žaliųjų citrinų) ir cukraus.

Ką parvežti lauktuvių iš Brazilijos?

Lauktuvėms Brazilijoje rekomenduojame įsigyti aromatingos kavos, vietinio likerio ar papuošalų su natūraliais kristalais, kurių šioje šalyje apstu. Brazilija garsėja aukštos kokybės odos dirbiniais, todėl nenusivilsite įsigiję odinę piniginę, diržą ar krepšį. Mistikos mėgėjams patiks vietinėse krautuvėlėse randami amuletai bei magijos reikmenys.

Užsakykite kelionę jau dabar!
Informacija
 • +370 5 212 58 05
 • Susisiekti
 • Dalia Bažanovienė
  Kelionių konsultantas

Jums taip pat gali patikti