Pažintinė kelionė po Pietų Ameriką

16 dienų kelionė aplankant Peru, Argentiną ir Braziliją

Apie kelionės pasiūlymą

Pasirinkite datą:
Įskaičiuota:
skrydžiai + bagažas + 14 n. viešbučiuose + maitinimas + ekskursinė programa+ gido paslaugos + pervežimai
Kaina:
nuo 5490€

Kelionės programa

Pietų Amerika – spalvinga ir įvairi lyg mozaika. Leiskitės į nepamirštamą nuotykį pažindami senovės inkų kultūra dvelkiančią Peru, įstabios gamtos kupiną Braziliją ir ugningojo tango kraštą – Argentiną. Jūsų laukia pažintinė kelionė po Pietų Ameriką, pradedant nuo Peru įžymybių: sostinės Limos ir Šventajame Slėnyje stūksančio Kusko, legendomis apipinto Maču Pikču, vaizdingo maršruto palei snieguotas Andų viršukalnes ir Titikakos ežero salų, kuriose tebegyvena indėnų gentys. Aplankysite kvapą gniaužiančius Igvasu krioklius ir nuskrisite į niekada nemiegančią Argentinos sostinę Buenos Aires. Kerinčiame Rio de Žaneire, kuriame netrūksta nuostabių smėlio paplūdimių ir palmių, aplankysite žymiąsias kalvas ir pamatysite garsiąją Kristaus Atpirkėjo statulą. Pažintinė kelionė po Pietų Ameriką ­– puikus pasirinkimas tiek išskirtinės gamtos mėgėjams, tiek besidomintiems senovės istorija ar mėgstantiems miesto šurmulį. Ši kelionė su garantuotu išvykimu – kelionė neatšaukiama.

1 diena:

Vilnius – Lima. Skrydis iš Vilniaus į Limą su tarpiniais persėdimais. Atvykus į Limos oro uostą – pervežimas į viešbutį. Nakvynė Limoje.

2 diena:

Lima. Kelionę po Pietų Ameriką pradėsite Limoje, pažintiniu turu po miestą.Susipažinsite su nuostabia kolonijinio stiliaus architektūra, aplankysite puošnius Arkivyskupijos Rūmus ir Didžiąją Aikštę. Dėmesio verta San Francisko vienuolyne saugoma didžiausia religinio meno kolekcija Amerikoje, o po vienuolynu esančios paslaptingos katakombos pritraukia smalsuolius iš viso pasaulio pašniukštinėti siaurais koridoriais, pripildytais kaukolėmis ir kaulais. Aplankysite Larko Herrera muziejų, kuriame – didžiausią privati peruvietiškojo meno kolekcija kartu su eksliuzyvine erotikos salės ekspozicija. Nakvynė Limoje.

3 diena:

Lima – Kuskas. Po pusryčių – pervežimas iš Limos į Kuską. Skrydis į Kuską, pietų Peru įsikūrusį miestą ant Šventojo inkų slėnio. Apsilankysite netoliese įsikūrusiame Činčero kaime, kuriame nuo senų laikų gyvuoja protėvių įkvėptas amatas – audimas. Būtinai užsukite į sekmadienio turgų, kuris yra puikus vietinės kultūros atspindys. Dienos kelionę vainikuos El Mirador de Racchi apžvalgos taškas Šventajame Slėnyje, nuo kurio atsiveria nuostabus gamtos peizažas. Nakvynė Yucay miestelyje.

4 diena:

Ollantaytambo. Su Pietų Amerikos istoriniu paveldu susipažinsite aplankę akmeninę inkų tvirtovę. Po ekskursijos laisvas laikas ir pietūs savarankiškai pažinčiai su vietove. Nakvynė Yucay miestelyje.

5 diena:

Maču Pikču. Keliaujant Peru, neabejotinai vienas svarbiausių lankytinų objektų – mitais apipintas senasis inkų civilizacijos miestas Maču Pikču. Čia su gidu praleisite visą dieną. Nakvynė Kuske.

6 diena:

Kuskas. Dienos kelionę pradėsite ekskursijoje po Kusko miestą. Tai buvusi Inkų Imperijos sostinė, dabar laikoma svarbiausiu Pietų Amerikos archeologiniu miestu. Aplankysite Plaza de Armas aikštę, kurioje stovi ant inkų rūmų griuvėsių pastatyta nuostabi katedra, pavaikščiosite siauromis senamiesčio gatvelėmis, kur pamatysite nemažai kolonijos laikus menančių pastatų.

Paskui nuvyksite į netoli nuo Kusko esantį Sacsayhuaman (lietuviškai – Karališkojo Erelio) kraštą, kuriame stūkso įspūdingos inkų tvirtovės likučiai – manoma, kad tokiai milžiniškai akmeninei struktūrai sukurti tais laikais reikėjo bent 20 tūkstančių vyrų. Nakvynė Kuske.

7 diena:

Kuskas Punas. Šią kelionės dieną Jūsų laukia pažintinis turas nuo Kusko iki Puno, kitaip dar vadinamo Peru folkloro sostine. Vaizdingo maršruto po Peru aukštumas metu galėsite grožėtis snieguotomis Andų kalnų viršūnėmis ir nedidukais kaimeliais pakeliui į La Raya aikštelę, esančią 4300 metrų aukštyje virš jūros lygio. Vėliau užsuksite į Andahuaylillas miestelį, aplankysite inkų tvirtovės griuvėsius prie Racchi gyvenvietės bei jaukų Pucara miestelį, kuriame papietausite vietiniame restorane. Nakvynė Pune.

8 diena:

Titikakos ežeras. Rytas prasidės pervežimu iš viešbučio į Puno prieplauką, nuo kurios valtimi leisitės į nepamirštamą pilnos dienos kelionę po Titikakos ežerą. Aplankysite plūduriuojančias Uros salas, suręstas iš surištų nendrių. Šiose mažose salose savadarbiuose būstuose gyvena ir protėvių įkvėptą unikalią kultūrą puoselėja Urų gentis. Toliau plauksite į kitą modernaus pasaulio nepalytėtą salą – Taquile, kurioje gyvena apie 2000 vietinių. Dauguma jų kasdien dėvi tradicinius apdarus bei kuria išskirtinius rankdarbius, o įspūdingų raštų mezgimu čia dažniausiai užsiima vyriškoji lytis.

Vakare skrydis Juliaka – Lima. Po skrydžio – pervežimas į viešbutį. Nakvynė Limoje.

9 diena:

Lima Igvasu.  Po pusryčių pervežimas į oro uostą ir skrydis į Igvasu. Šią dieną pamatysite argentinietiškąją didingų Igvasu krioklių pusę. Nakvynė Igvasu.

10 diena:

Igvasu kriokliai. Šią dieną pažinsite ne tik argentinietišką, bet ir braziliškąją Igvasu krioklių pusę.  Pasieksite įspūdingą krioklių dalį, vadinamą Velnio Gerkle – jos kraštais vanduo milžiniška srove lekia žemyn tarsi į prarają. Vaikštinėjant šalia kaskadų rekomenduojama dėvėti lietpaltį, jei nenorite sušlapti nuo vandens purslų. Ekskursijos metu Igvasu krioklius aplankysite ir iš Argentinos pusės, todėl turėsite progą pažinti visokeriopą šio gamtos stebuklo grožį ir didybę. Nakvynė Igvasu.

11 diena:

Igvasu – Buenos Airės. Po pusryčių pervežimas į oro uostą, skrydis į Buenos Aires. Pervežimas į viešbutį. Buenos Airės –  vienas iš svarbiausių pasaulio didmiesčių, kuriame verda ekonominis ir intelektualinis gyvenimas, o įvairiausių kultūrų žmonių srautas čia nenutrūksta. Dievinantiems apsipirkinėjimą įspūdį paliks gatvė Florida su gausybe parduotuvių ir gatvės muzikantų, o apsilankymas Viejo Almacén tango namuose leis pajusti išskirtinę Buenos Airių dvasią. Čia stebėsite ugningą tango pasirodymą bei skaniai pavakarieniausite. Nakvynė Buenos Airėse.

12 diena:

Buenos Airės. Šią dieną leisitės į gilesnę pažintį su Argentinos sostine. Jūsų laukia kelių valandų turas po Buenos Aires, kurį pradėsite miesto centre. Aplankysite Argentinos vyriausybę Rožinius Rūmus Casa Rosada, miesto rotušę ir San Telmo rajoną, kuriame jaučiamas tiek šiuolaikinis miesto šurmulys, tiek unikali istorinė dvasia. Rekoleta tai turtingųjų kvartalas, kuriame verta užsukti ir į… kapines. Taip, perskaitėte teisingai. Jose ilsisi pačios iškiliausios Argentinos asmenybės, o dėl nuostabaus grožio paminklų gausos čia pasijusite lyg meno muziejuje. Pažintinis turas po svarbiausias Buenos Airių vietas tęsis aplankant rekordinę Avenida 9 de Julio –  plačiausią pasaulio gatvę, Plaza Lavalle aikštę bei Teisingumo Rūmus. Nakvynė Buenos Airėse.

13 diena:

Buenos Airės – Rio de Žaneiras. Po pusryčių skrydis į Rio de Žaneirą. Pervežimas į viešbutį.  Pažintis su Rio Dežaneiru. Nakvynė Rio de Žaneire.

14 diena:

Rio de Žaneiras. Šią kelionės dieną praleisite turiningai pažintinio turo po Rio de Žaneirą metu spėsite pamatyti visas svarbiausias miesto įžymybes. Nuvyksite ant stataus Korkovado kalno su žymiąja Kristaus Atpirkėjo statula. Pravažiuodami populiariuosius Rio de Žaneiro paplūdimius lynų keltuvu pakilsite į kitą kūgio formos kalvą Sugar Loaf. Pasigrožėję tolyn nusidriekiančiais miesto ir gamtos peizažais, nusileisite į žemutinę miesto dalį – pro Guanabaros įlanką ir žaliuojantį Flamengo parką, pasieksite miesto centrą. Čia rasite visas svarbiausias istorines Rio de Žaneiro vietas: Candelária bažnyčią, katedrą, įspūdingąjį Cariosa akveduką, Vaizduojamojo meno muziejų ir, žinoma, Sambadrome stadioną, kuriame vyksta garsieji Rio de Žaneiro karnavalai. Sambos muzika, talentingi šokėjai, akį traukiantys kostiumai ir linksmybės be jų neįsivaizduojama Brazilija, todėl kelionę po Pietų Ameriką rekomenduojame pabaigti išskirtiniame folkloro ir karnavalo šou. Nakvynė Rio de Žaneire.

15 diena:

Rio de Žaneiras – Vilnius. Pusryčiai ir pervežimas iš viešbučio į Rio de Žaneiro oro uostą. Skrydis į Vilnių su tarpiniais persėdimais.

16 diena:

Vilnius. Atvykimas į Vilnių.

 • Profesionali Estravel kelionių ekspertų pagalba ir konsultacijos;
 • skrydžiai: Vilnius – Lima, Rio de Žaneiras – Vilnius (su tarpiniais persėdimais);
 • vidiniai skrydžiai: Lima – Kuskas, Juliaka – Lima, Lima – Igvasu, Igvasu – Buenos Airės, Buenos Airės – Rio de Žaneiras;
 • bagažas: rankinis – iki 8 kg/asm., registruojamas – 1 vnt. iki 20 kg/asm.;
 • visi kelionės programoje numatyti pervežimai;
 • anglakalbio gido paslaugos visos pažintinės kelionės metu;
 • įėjimo mokesčiai į kelionės programoje numatytus lankytinus objektus;
 • 14 n. 3-4* viešbučiuose;
 • maitinimas kelionės metu: 14 pusryčių, 3 pietūs, 2 vakarienės.
 • Rekomenduojame apsidrausti kelionių ir sveikatos draudimu*;
 • galimybė pratęsti kelionę užsakant papildomas ekskursijas prieš arba po kelionės*;
 • galimybė organizuoti individualią kelionę Jūsų pasirinktomis datomis (už papildomą 1050 €/asm. mokestį);
 • apgyvendinimas aukštesnės superior kategorijos viešbučiuose (už papildomą 640 €/asm. gyvenant dviviečiame kambaryje);
 • kelionės programoje nenumatytas maitinimas;
 • asmeninės išlaidos.

 

*Dėl palankiausio pasiūlymo teirautis kelionių konsultanto.

Ar reikalinga viza keliaujant į šias šalis?

Ne. Trumpalaikiam vizitui (iki 90 dienų) Peru, Brazilijoje ir Argentinoje vizos nereikia.

Kokie dokumentai reikalingi šiai kelionei?

Reikalingas Lietuvos Respublikos piliečio pasas, galiojantis bent 6 mėnesius nuo atvykimo datos.

Kokie skiepai reikalingi šiai kelionei?

Privalomų skiepų keliaujant šiose Pietų Amerikos šalyse nėra, tačiau keliaujant Brazilijoje rekomenduojama būti pasiskiepijusiems nuo geltonojo drugio. Daugiau informacijos rasite čia.

Ar rekomenduojate užsisakyti kelionių ir sveikatos draudimą?

Taip, prieš vykstant į Pietų Ameriką rekomenduojame pasirūpinti kelionių ir sveikatos draudimu. Dėl palankiausių pasiūlymų ir kainų kreipkitės į Estravel kelionių konsultantus.

Kokia valiuta reikalinga?

Keliaujant Pietų Amerikoje rekomenduojama turėti grynųjų pinigų smulkioms išlaidoms.

Peru oficiali valiuta yra naujasis solis (PEN). Valiutos kursą galite pažiūrėti čia.

Argentinoje oficiali valiuta yra Argentinos pesas (ARS). Valiutos kursą galite pažiūrėti čia.

Oficiali valiuta Brazilijoje yra Brazilijos realas (BRL). Valiutos kursą galite sužinoti paspaudę čia.

Ką rekomenduojate paragauti viešint šiose Pietų Amerikos valstybėse?

Pietų Amerikos virtuvėje egzotika susipina su portugališkos, ispaniškos ir itališkos kulinariniais elementais. Tradicinis Peru patiekalas sevičė gaminimo principu primena lietuvišką silkę – tai žalia žuvis, pamarinuota laimų sultyse, pagardinant raudonaisiais svogūnais ir pipirais, patiekiama su saldžiosiomis bulvėmis. Argentinos virtuvėje, kaip ir visoje Pietų Amerikoje, ypač populiaru grilyje kepta mėsa, o pagrindiniuose patiekaluose dominuoja jautiena. Sakoma, kad kepsniai Argentinoje yra vieni sultingiausių pasaulyje, todėl nepraleiskite progos jų paragauti. Matė – žalios spalvos tonizuojanti arbata, o jos gurgšnojimas yra kaip socialinis ritualas, suburiantis žmones draugėn. Viešėdami Brazilijoje paragaukite feišoada – tiršto mėsos ir pupelių troškinio, pão de queijo minkštų sūrio bandelių, nacionalinio cukranendrių likerio bei brigadeiros triufelių, pagamintų iš kakavos, pabarstukų ir kondensuoto pieno.

Ką galima parvežti lauktuvių iš Pietų Amerikos?

Peru garsėja alpakų vilna, todėl galite pradžiuginti artimuosius puikiais vilnos gaminiais: šalikais, megztiniais, kojinėmis. Kerinčią Argentiną primins tradicinė matės arbata bei specialūs puodeliai jai gerti, taip pat rankų darbo indėniški suvenyrai. Braziliškoms lauktuvėms įsigykite aromatingos kavos, vietinio likerio ar tradicinio skanėsto – brigadeiros triufelių.

Užsakykite kelionę jau dabar!
Informacija
 • +370 5 212 58 05
 • Susisiekti
 • Solveiga Guščinaitė
  Kelionių konsultantas

Jums taip pat gali patikti