Savaitgalio kelionė į Lvovą

Kelionė į Europos Rytų perlu vadinamą miestą su apžvalgine miesto ekskursija

DĖMĖSIO!
Į šią šalį šiuo metu Užsienio reikalų ministerija vykti nerekomenduoja.

Apie kelionės pasiūlymą

Pasirinkite datą:
Įskaičiuota:
skrydžiai iš Vilniaus + 3 n. 4* viešbutyje miesto centre + pusryčiai + pažintinė apžvalginė Lvovo ekskursija
Kaina:
nuo 320€

Kelionės programa

Lvovas – miestas Ukrainoje, kuris neretai vadinamas muziejumi po atviru dangumi. Miestas užgimė Vėlyvaisiais Viduramžiais ir ilgą laiką buvo prekybos bei amatų centru. Lvove iki šių dienų galima išvysti nuo Viduramžių nepasikeitusį senamiestį ir architektūros šedevrus, kurių apžiūrėti plūsta keliautojai iš viso pasaulio. Šurmuliuojantis jaunimas, jaukios kavinės ir autentiška Viduramžių dvasia – tai Lvovas, kuriame sau mėgstamą vietą ir ką nuveikti atras visi skirtingų skonių keliautojai!

Mėgaukitės ukrainiečių svetingumu „Lvovo kavos šachtoje“, kur kava pateikiama legendiniu būdu, o tikrą ukrainietišką skonį pajuskite lankydami išskirtinius restoranus: „Kumpel“, „Mėsa ir tiesa“ bei muziejumi pramintą „Legendų namą“. „Alaus teatras“ ir „Lašinių teatras“ patiks ieškantiems ko nors įdomaus ir nematyto.

Gyvas ir šurmuliuojantis jaunimas miesto gatvėse, jaukios kavinės susipina su viduramžių dvasia ir atostogos čia tampa tiltu į istoriją.

 

1 diena:

Vilnius – Lvovas. Kelionė į Lvovą skrydžiu su tarpiniu persėdimu Kijeve. Atvykus į miestą, savarankiškai nuvyksite iš oro uosto iki viešbučio ir įsikursite 4* viešbutyje.

Lvovo senamiestis šurmuliuoja ne tik dieną, bet ir naktį. Gausu kavinių ir naktinio gyvenimo mėgėjų, tad jei esate vieni iš jų – tikrai rasite ką nuveikti net ir vidurnaktį. Būdami Ukrainoje nepraleiskite progos pasigrožėti autobusu, traukiniu arba tiesiog taksi pasiekiamais Karpatų kalnais ar netoliese esančiomis įspūdingomis pilimis. Stebėtinai žemos kainos Lvove suteikia nemažai galimybių.

 

2 diena:

Lvovas. Pusryčiai viešbutyje. Įspūdžius Lvove tęsite pažintine-apžvalgine 3 valandų ekskursija su gidu po svarbiausius ir įdomiausius miesto objektus. Lvovo paslaptis įminti padės anglakalbis arba rusakalbis gidas. Turint laisvo laiko, rekomenduojame apsilankyti nuostabaus grožio Lvovo Operos ir baleto teatre.

3 diena:

Lvovas – Vilnius. Pusryčiai viešbutyje. Diena savarankiškai pažinčiai ar pramogoms mieste. Praleiskite dieną ragaudami ukrainietiškų skanėstų bei kavos jaukiose miesto kavinukėse ar ieškodami unikalių ukrainietiškų lauktuvių artimiesiems ar atsiminimo iš kelionės.

4 diena:

Lvovas-Vilnius. Pusryčiai viešbutyje. Išsiregistravimas. Skrydis su tarpiniu persėdimu į Vilniaus oro uostą.

 • Profesionalios Estravel kelionių ekspertų konsultacijos ir pagalba kelionės metu;
 • skrydžiai: Vilnius – Lvovas; Lvovas – Vilnius (su tarpiniu persėdimu);
 • oro uosto mokesčiai;
 • rankinis bagažas iki 7 kg/asm.;
 • 3 n. 4* viešbutyje standartiniame kambaryje;
 • maitinimas: pusryčiai;
 • 3 val. pažintinė ekskursija po Lvovo miestą.
 • Rekomenduojame apsidrausti kelionių ir sveikatos draudimu;*
 • registruotas bagažas;
 • pervežimai: oro uostas-viešbutis-oro uostas;
 • asmeninės išlaidos.

*Dėl palankiausio pasiūlymo teirautis kelionių konsultanto.

Ar vykstant į Ukrainą reikia turėti vizą?

LR piliečiams, vykstantiems ne ilgesniam kaip 90 dienų per 180 dienų laikotarpiui,  vizų nereikia.

Kokie asmeniniai dokumentai reikalingi vykstant į Ukrainą?

Būtinas Lietuvos Respublikos piliečio pasas, kuris galioti ne trumpiau nei 6 mėnesius nuo atvykimo į Ukrainą datos. Daugiau informacijos apie kelionės dokumentus, reikalingus keliaujant į Ukrainą,  rasite čia.

Ar rekomenduojate keliaujant į Ukrainą užsakyti kelionių ir sveikatos draudimą?

Taip, keliaujant į Ukrainą rekomenduojame pasirūpinti kelionių ir sveikatos draudimu. Dėl palankiausio draudimo pasiūlymo ir daugiau dominančios informacijos kreipkitės į Estravel kelionių konsultantą.

Ar yra privalomų skiepų, keliaujant į Ukrainą? 

Ne, privalomų skiepų keliaujant į Ukrainą nėra, tačiau yra keletas rekomenduojamų. Rekomenduojamų skiepų sąrašą rasite čia.

Kokia valiuta galima atsiskaityti Ukrainoje?

Oficiali Ukrainos valiuta – Ukrainos grivina. Euro ir grivinos santykį rasite čia. 

Ką verta pamatyti ekskursijos metu?

Lvovas – Ukrainos kultūros sostinė. Senasis Leopolis daug įdomesnis nei Kijevas ar Odesa. Keliaudami po Lvovo senamiestį prisiminsite Vilnių, bet kartu pajausite ir Austrijos imperijos palikimą. Pažintinės ekskursijos po Lvovo senamiestį metu sužinosite kas sieja Lietuvą ir Lvovą bei išgirsite dar viduramžių laikus menančią miesto istoriją. Ekskursijos metu pamatysite seniausias ir gražiausias bažnyčias, katedras ( Jezuitų Katedrą, Armėnų Katedrą), kuriose yra XVI-XVII a. kriptos.

Ukrainiečiai yra labai svetingi, myli savo šalies istoriją ir lietuvius.

Išvardinti visas lankytinas vietas ir  renginius būtų sunku, taigi prieš keliaudami į Lvovą, būtinai apsilankykite Lviv Turizmo informacijos svetainėje.

Ne mažiau įspūdingas nei Lvovo kultūrinis gyvenimas yra Lvovo naktinis arba gastronominis gyvenimas! Žmonių poreikius puikiai atspindi emocinių restoranų tinklas ! Čia ir duonos, ir žaidimų tikrai pakaks!

Ką verta paragauti viešint Ukrainoje? 

Viešėdami Ukrainoje būtinai paragaukite tradicinių ukrainietiškų barščių ir virtinukų Varenyky, kurie nustebins netikėtais pagardais, kaip grietinė su medumi. Bulviniai blynai, lašiniai ir tradicinis alkoholinis gėrimas Horilka yra mėgstami ne tik vietinių gyventojų, tačiau ir šalį lankančių turistų, tad nepraleiskite progos jų paragauti.

Ką parvežti lauktuvėms iš kelionės Ukrainoje? 

Iš kelionės Ukrainoje parvežkite tradiciniais raštais margintų drabužių ar medinių kiaušinių. Šiais raštais piešti mediniai kiaušiniai – senovės ukrainiečių simbolis, nuo pagonių laikų laikomas saulės, meilės ir gyvenimo simboliu. Taip pat lauktuvėms populiaru parvežti įvairių rankų darbo gaminių: lėkščių, šaukštų, puodelių ir kitų gaminių, puoštų tradicine Petrikivkos technika, saugoma UNESCO. Be to, Lvovas garsėja savo šokolado fabriku, kuriame visi saldumynai yra gaminami rankomis pagal šimtametėmis tradicijomis grįstus unikalius receptus, tad parsivežti kokybiško šokolado tiesiog privalu.

 

Užsakykite kelionę jau dabar!
Informacija
 • +370 5 212 58 05
 • Susisiekti
 • Dalia Bažanovienė
  Kelionių konsultantas

Jums taip pat gali patikti