Pažintis su Indija

Pažintinė kelionė po Indiją, keliaujant po: Delį-Agrą-Džaipurą-Fatehpur Sikrį-Rantambore nacionalinį parką

Atsiprašome
Atsiprašome šis pasiūlymas archyvuotas!

Apie kelionės pasiūlymą

Pasirinkite datą:
2020-03-20 - 2020-03-29 (10 dienų)
Įskaičiuota:
Skrydžiai + 7 n. viešbučiuose + pažintinis turas „Auksinis Indijos trikampis“: Delis, Džaipuras, Agra + maitinimas.
Kaina:
nuo 1290€

Kelionės programa

Jei tai Jūsų pirma kelionė į Indiją – rekomenduojame rinktis būtent šį maršrutą, nes kelionė nėra per daug ilga, o įspūdžių bus išties gausu! Pažintinės kelionės metu “Auksinis trikampis” lankysitės Delyje, Agroje ir Džaipure bei pamatysite bene svarbiausius kultūros paminklus Indijoje. Ši kelionė tai spalvingas nuotykis ir nuostabi galimybė pamatyti viską savo akimis, patvirtinti arba paneigti visus girdėtus mitus apie šią šalį. Indija sklidina spalvų, kvapų ir kontrastų – ją išties sunku apibūdinti, taigi siūlome ją pajausti ir pažinti šioje puikioje kelionėje.

1 diena:

Vilnius – Delis. Skrydis iš Vilniaus (VNO) į Delį (DEL) su persėdimu.

2 diena:

Vilnius – Delis. Vakare atvykstate į Delį. Naujame ir tviskančiame Delio oro uoste jus asmeniškai pasitiks anglakalbis Estravel atstovas, nuveš į viešbutį ir padės užsiregistruoti.

3 diena:

Delis. Po pusryčių viešbutyje Jūsų laukia visos dienos ekskursija po miestą į Senąjį ir Naująjį Delį.

Senajame Delyje Jūsų laukia pažintis su turtinga Indijos kultūra ir garsiausių istorinių paminklų lankymas. Aplankysite mongolų imperatorių rezidenciją, Raudonąjį fortą (Red Fort) bei įspūdingąją Senojo musulmoniškojo Delio Jama Masjid mečetę. Toliau Delio gatvelėmis keliausite į Chandi Chowk – autentišką Indijos turgų.

Likusią dienos dalį praleisite Naujajame Delyje. Aplankysite Qutb Minar – 72,5 m. aukščio bokštą prieš beveik tūkstantį metų pastatytą induistų. Iš šio bokšto buvo stebimos žvaigždės, o jei pakiltumėte aukštyn virš bokšto į dangų, pamatytumėte, kad bokšto plano forma kaip lotoso žiedo… Taip pat aplankysime ir UNESCO paveldo paminklą Humayun kapavietę, pravažiuosite pro Indijos vartus, milžiniškus Prezidento rūmus, Vyriausybės rūmus esančius Naujojo Delio centre. Nakvynė viešbutyje.

4 diena:

Delis – Agra. Papusryčiavę vykstate į Agrą. Atvykę leisitės į nuostabią pažintinę ekskursiją. Šią dieną aplankysite Tadž Mahalą ir Agros fortą. Taip pat aplankysime ItmadUdDaula, dar vadinama mažuoju Tadž’u, tai tarsi mažoji didžiojo Tadž Mahalo kopija, bei imperatoriaus Akbaro kapąSikandrą. Nakvynė viešbutyje.

5 diena:

Agra – Džaipuras, Fatehpur Sikris. Papusryčiaujate ir vykstate į Džaipurą. Tai yra vienas tobuliausiai suplanuotų senųjų miestų.

6 diena:

Džaipuras – Rantambore nacionalinis parkas. Pusryčiai viešbutyje. Visos dienos išvyka į Rantambore nacionalinį parką, kuriame leisitės į laukinių gyvūnų safarį. Nakvynė viešbutyje.

7 diena:

Džaipuras. Pusryčiai viešbutyje. Pervažiavimas į Džaipurą. Atvykus, laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

8 diena:

Džaipuras. Architektai kurdami Džaipuro miestą pasikliovė žvaigždėmis ir nustatė tinkamus kvartalus prekybai, amatams, rūmams… Tikėtina, kad jie buvo teisūs, nes dar ir dabar tose gatvėse prekeiviai sėkmingai prekiauja egzotiškomis gėrybėmis. Džaipure lankysite Fatehpur Sikrį, dar vadinamu mirusių miestu. Šis miestas buvo pastatytas prieš 4 amžius, imperatoriaus Akbaro užsakymu. Nakvynė viešbutyje.

9 diena:

Delis – Vilnius. Pervežimas į oro uostą. Skrydis į Vilnių su tarpiniu persėdimu.

10 diena:

Vilnius. Grįžimas namo.

 • Profesionalios Estravel ekspertų konsultacijos ir pagalba kelionės metu;
 • skrydžiai: Vilniaus – Delis, Delis- Vilnius (su tarpiniu persėdimu);
 • privatūs pervežimai: oro uostas – viešbutis – oro uostas;
 • 7 nakvynės 5* viešbučiuose asmeniui dviviečiame kambaryje;
 • maitinimas: 7 pusryčiai, 1 pietūs, 2 vakarienės;
 • pažintinis turas su grupe pagal kelionės programą;
 • ekskursijos numatytos kelionės programoje (anglų kalba).
 • Rekomenduojame apsidrausti kelionių ir sveikatos draudimu;*
 • Indijos e-viza (nuo 85 USD);
 • arbatpinigiai vairuotojui ir gidams;
 • priemoka už vienvietį kambarį (nuo 250eur/asm.);
 • papildomos ekskursijos (~100 USD/asm);
 • asmeninės išlaidos.

*Dėl palankiausio pasiūlymo teirautis kelionių konsultanto.

Ar reikalinga viza kelionei į Indiją?

Keliaujant į Indiją Lietuvos Respublikos piliečiams vizos reikia. Keliaujantys į Indiją turizmo tikslais, Indijos vizą galima gauti internetu.

Kokie asmeniniai dokumentai reikalingi keliaujant į Indiją?

Keliaujant į Indiją su savimi būtina turėti Lietuvos Respublikos pasą, kuris galiotų ne trumpiau nei 6 mėnesius nuo paskutinės kelionės dienos. Daugiau informacijos apie būtinus dokumentus kelionei į Indiją ieškokite čia.

Ar rekomenduojate keliaujant į Indiją užsakyti kelionių ir sveikatos draudimą?

Taip, keliaujant į Indiją rekomenduojame pasirūpinti kelionių ir sveikatos draudimu. Dėl palankiausio draudimo pasiūlymo ir daugiau dominančios informacijos kreipkitės į Estravel kelionių konsultantą.

Ar yra privalomų skiepų keliaujant į Indiją?

Keliaujant į Indiją privalomų skiepų nėra, tačiau yra keltas rekomenduojamų. Pilną rekomenduojamų skiepų sąrašą rasite paspaudę čia.

Kokia valiuta Indijoje?

Oficiali valiuta Indijoje – Indijos rupija. Euro ir rupijos santykį sužinosite čia.

Kodėl Estravel ekspertai rekomenduoja pažintinę kelionę į Indiją?

Pažintinio turo metu “Auksinis trikampis” pamatysite bene svarbiausius kultūros paminklus Indijoje.

Net ir didžiausi populiariojo turizmo skeptikai, išvydę savo akimis garsųjį Tadž Mahalą aikteli! Tai išties nepaprasto grožio pastatas, kurio visas balto marmuro fasadas inkrustuotas pusbrangiais ir brangiais akmenimis atrodo kaip juvelyrinė dėžutė sukurta mirus mylimai valdovo žmonai. Šis pastatas tituluojamas gražiausiu islamo architektūros paminklu pasaulyje. Beje, Tadž Mahalo fasado inkrustavimo techniką sėkmingai pritaikė Jungtinių Arabų Emyratų didžiausios mečetės statyboje Abu Dabyje (pastatyta XXI a., praėjus beveik 300 metų nuo Tadž Mahalo statybos).

Neišdildomą įspūdį palieka ir Džaipuras – laikomas vienu tobuliausiai suplanuotu miestu pasaulyje, kurio tarsi šachmatų lenta sudėliotos gatvės žymi kvartalus sėkmingus verslui, prekybai, amatams, valdymui, mokslui, karybai ir t.t. Astronomijos mokslai dar prieš 300 metų čia buvo labai plėtojamas, o astronomijos kompleksas atrodo kaip modernių skulptūrų parkas! Tiesiog negalima nesižavėti!

Jei tai jūsų pirma kelionė į Indiją, tai būtų išties geras pasirinkimas, nes kelionė nėra per daug ilga, o įspūdžių bus išties gausu.

Kada geriausia keliauti į Indiją?

Tinkamiausi mėnesiai kelionei į Indiją – nuo spalio iki kovo. Indijoje klimatas labai įvarus, tačiau nuo spalio iki kovo orai yra sausesni, labiau saulėti ir maloniai karšti, o nuo balandžio temperatūra ima labai kilti, tad viešnagei Indijoje gali būti per karšta.

Ką rekomenduojate paragauti Indijoje?

Indija puiki šalis gastronominėms kelionėms ir kulinarijos entuziastams. Prieskoniai, įvairių skonių variacijos čia nesuskaičiuojamos. Maisto gaminimo tradicijos ir skoniai varijuoja nuo regiono iki regiono, nuo miesto iki miesto. Patiekalas, kurio turėtumėte paragauti pirmiausia – The Chaat – tai gardžių užkandžių rinkinys, kurį gali sudaryti: skrudintos bulvės ar ryžiai su įvairiausiais aštriais padažais, daržovėmis. Būtina paragauti Byriani – ryžių patiekalas su mėsa, daržovėmis, jogurtu, svogūnais ir agurkais, taip pat išragaukite samosų – tradicinių pyragėlių su įvairiausiais įdarais bei momos – garuose virtų koldūnų su mėsos įdarais ir čili pipirų padažu.

Desertui Indijoje paragaukite Gulab Jamun – iš pieno miltelių pagamintų gruzdintų spurgyčių pateikiamų su vaniliniais ledais – jos labai populiarios festivalių metu. Kulfi – indiški ledai su kardamonu, kurie labai populiarūs jaunimo tarpe ir neatsisakykite Nimbu Pani – populiaraus naminio limonado su citrinų sultimis, imbieru, šafranu, mėtomis ir kokosinio palmių likerio Toddy.

Ką parvežti lauktuvių iš Indijos?

Estravel ekspertai iš kelionės į Indiją rekomenduoja parsivežti tikrų autentiškų lauktuvių: tradicinį apdarą sarį, kurie Indijoje marginami įvairiausiomis spalvomis ir raštais, puošnių pašminos šalikų, įvairiausių prieskonių, vietinių amatininkų dirbinių – skulptūrėlių, paveikslų ar Taj Mahal šventyklos replikų.

Užsakykite kelionę jau dabar!
Informacija
 • +370 5 212 58 05
 • Susisiekti
 • Vyka Večkytė-Kavaliauskienė
  Kelionių konsultantė

Jums taip pat gali patikti