Patyriminė stovykla Kenijoje

Unikali kelionė į Keniją moterims

DĖMĖSIO!
Į šią šalį šiuo metu Užsienio reikalų ministerija vykti nerekomenduoja.
Atsiprašome
Atsiprašome šis pasiūlymas archyvuotas!

Apie kelionės pasiūlymą

Pasirinkite datą:
2020-02-10 - 2020-02-20 (11 dienų)
Įskaičiuota:
9 n. 4-5* viešbučiuose + maitinimas + pervežimai + ekskursijos
Kaina:
nuo 2590€

Kelionės programa

Laukinė gamta ir balto smėlio paplūdimys – toks įspūdingas derinys lauks Jūsų šioje nuostabioje, nepamirštamus įspūdžius žadančioje patyriminėje kelionėje po Keniją!

Tai puiki galimybė pamatyti Afrikos didįjį penketą: dramblius, raganosius, buivolus, liūtus ir leopardus bei daug kitų gyvūnų, aplankyti Masai Maros nacionalinį rezervatą, Aberdares nacionalinį parką ir susipažinti su unikalia masajų gentimi, jos buitimi. Jūsų laukia ne tik pasivažinėjimas po kelis nuostabiausius nacionalinius parkus, bet ir 3 pilnos dienos balto smėlio paplūdimyje – atgauti jėgas, pasimėgauti saule, ir pailsėti.

Ši patyriminė stovykla toms, kurios:

 • nori iš arti pasidžiaugti laukinės gamtos grožiu;
 • žino, kad laukinė moteris yra jos moteriškos būties dalis;
 • pasiilgo laisvės ir geros dozės adrenalino;
 • nori pagilinti žinias meditacijose ir įvairiose praktikose;
 • nori turėti linksmą ir įsimintiną laiką;
 • nori suderinti fizinio kūno poreikius su ilgamečiu sielos šauksmu.

Išlaisvink savyje slypinčią MOTERIŠKĄ GALIĄ!

1 diena:

Nairobis. Skrydis Vilnius – Nairobis. Privatus pervežimas iš oro uosto į viešbutį, esantį Nairobio centre. Nakvynė Nairobyje.

2 diena:

Nairobis – Masajų Mara. Po pusryčių keliausite į Masai Mara nacionalinį rezervatą, kuris dar vadinamas Kenijos brangakmeniu. Keliaudami žavėsitės pribloškiančiais Kenijos kraštovaizdžiais, pravažiuosite ir Great Riftt slėnį. Atvykus – pietūs. Vakarą praleisite Masajų Mara rezervate: stebėsite laukinę gamtą, tūkstančius gyvūnų ir augalų rūšių. Vakarienė ir nakvynė Mara Sopa Lodge.

3 diena:

Masajų Mara. Visą dieną praleisite laukinės gamtos prieglobstyje, apsupti gausybės įvairių Masajų Maros gyvūnų ir stebėdami įvairius gyvūnus (dramblius, raganosius, buivolus, liūtus, leopardus ir kt.). Už papildomą mokestį turėsite galimybę leisti į oro baliono safarį ir rezervatu grožėtis iš oro. Po pietų galėsite atsipalaiduoti prie baseino arba aplankyti autentišką Masajų kaimą. Pilnas maitinimas. Nakvynė Mara Sopa Lodge

4 diena:

Masajų Mara – Naivašo ežeras. Po pusryčių keliausite tiesiai prie Naivašo ežero. Ežere gausu žuvų, pakrantėse – vandens paukščių. Pilnas maitinimas. Nakvynė Lake Nakuru Sopa Lodge.

5 diena:

Naivašo ežeras – Aberdare nacionalinis parkas. Po pusryčių keliausite į Aberdare nacionalinį parką. Po apsilankymo parke vyksite į laukinio gyvenimo apsuptą viešbutį. Pietūs, ir vakarienė viešbutyje.

6 diena:

Aberdare nacionalinis parkas – Mombasas. Papusryčiavę vyksite į oro uostą. Skrydis į Mombasą (skrydis neįskaičiuotas į kainą). Pervežimas į „Baobab Beach Resort“. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

7 diena:

Mombasas. Poilsis ir „viskas įskaičiuota“ maitinimas viešbutyje.

8 diena:

Mombasas. Poilsis ir „viskas įskaičiuota“ maitinimas viešbutyje.

9 diena:

Mombasas. Poilsis ir „viskas įskaičiuota“ maitinimas viešbutyje.

10 diena:

Mombasas. Išsiregistravimas iš viešbučio, pervežimas į oro uostą.

11 diena:

Skrydis Mombasas – Vilnius.

 • 9 n. 4-5* viešbučiuose;
 • maitinimas: pusryčiai, pietūs ir vakarienės pažintinės kelionės metu;
 • maitinimas: „viskas įskaičiuota“ poilsio metu;
 • safario metu – 2 buteliukai vandens žmogui per dieną;
 • visi reikalingi pervežimai;
 • pasivažinėjimas po safarį visureigiu su nukeliamu stogu;
 • anglakalbių safari vairuotojų/gidų paslaugos;
 • visi parkų mokesčiai;
 • ekskursija į masajų gyvenvietę;
 • programa:
  • grupinės sesijos;
  • asmeninės sesijos;
  • meditacijos.
 • Rekomenduojame apsidrausti kelionių ir sveikatos draudimu;*
 • tarptautinių skrydžių bilietai – 700 €;
 • vidinių skrydžių bilietai – nuo 60 €;
 • viza – apie 50 USD;
 • SPA paslaugos, masažai;
 • asmeninės išlaidos.

* Dėl palankiausio pasiūlymo teirautis kelionių konsultanto.

Ar reikalinga viza keliaujant į Keniją?

Taip, į Keniją keliaujantiems Lietuvos piliečiams vizos reikia. Ją įsigysite atvykę į nairobio oro uostą.

Kokie dokumentai reikalingi keliaujant į Keniją?

Kelionei būtinas Lietuvos Respublikos piliečio pasas, kuris po grįžimo iš kelionės galiotų ne mažiau kaip 6 mėn. Daugiau informacijos apie dokumentus rasite čia.

Ar reikalingi skiepai keliaujant į Keniją?

Privalomų skiepų keliaujantiems į Keniją nėra, tačiau yra keletas rekomenduojamų. Visą rekomenduojamų skiepų sąrašą rasite čia.

Kokia valiuta Kenijoje?

Kenijos valiuta yra Kenijos šilingas (KES). Euro ir šilingo santykį rasite čia. Daug kur galėsite atsiskaityti USD arba EUR (prekybos centruose galima atsiskaityti banko kortele), tačiau smulkioms išlaidoms, tokioms kaip arbatpinigiai ar suvenyrai, geriausia turėti šilingų.

Ką rekomenduojate paragauti Kenijoje?

Viešint Kenijoje rekomenduojame paragauti įvairiausių tradicinių patiekalų. Išbandykite Ugali – mėsos arba pupelių troškinio, patiekiamo su kukurūzinių miltų pagardu, Sukuma Wiki – troškintų kopūstų su svogūnais, Chips Mayai – bulvyčių su omletu, Mutura – kraujinės dešros, kurią Kenijoje ragauja kartu su alumi. Desertui galite paragauti tradicinės afrikietiškos spurgos Mandazi ir baobabų sėklų su cukrumi Mabuy. Taip pat paragaukite tradicinio bananų alaus Urwagawa.

Ką rekomenduojate parvežti lauktuvėms iš kelionės į Keniją?

Masajų genčių karoliukų dirbiniai – vienos populiariausių lauktuvių iš Kenijos. Tai spalvoti, daug darbo ir kruopštumo reikalaujantys suvenyrai. Mados gerbėjams rekomenduojame įsigyti Kiondo – Kenijos genčių moterų nešiojamų rankinių, kurias gamina vietiniai amatininkai. Taip pat galite parvežti kvapnios kavos ar makadamijos riešutų.

Susipažinti su savo vidine laukine moterimi, dar giliau pažinti save, atskleisti savo moterišką galią Jums padės lektorės Viktorija Šatkauskienė ir Milda Sabienė.

Milda Sabienė – žmona, dviejų dukrų mama, lektorė, koučerė, Theta-healing meditatorė, konsteliatorė, regresologė, knygos “7 Visatos dėsniai” autorė, asmeninio tobulėjimo knygos PLANUOKIS autorė, PLANUOKIS akademijos įkūrėja. Veda įvairius seminarus, grupines koučingo sesijas moterims, organizuoja patyrimines keliones į įvairias šalis, veda moterų stovyklas, stovyklas mergaitėms (12-15 m.), stovyklas jaunimui (15-18 m.) į įvairias užsienio šalis.

Viktorija Šatkauskienė – žmona, mama, ICF koučingo specialistė, astrologė, Theta – healing praktikė. Atlieka seniausią Indų kultūros energetinę terapiją – Marmą ir energetinę terapiją – Hakim (mokėsi sufijų praktikos pas Mariną Delphin, Prancūzijos universiteto “Samadeva ” dėstytoją). Fenomenologinės psichoterapijos ir sisteminių šeimos konsteliacijų studijų studentė. Tanatosofijos praktikė ( mokosi pas Ennea Tess Griffith, Prancūzija).

Užsakykite kelionę jau dabar!
Informacija
 • +370 5 212 58 05
 • Susisiekti
 • Vyka Večkytė-Kavaliauskienė
  Kelionių konsultantė

Jums taip pat gali patikti